|
Kalbam apie viską / let's talk about something
Bull 15 Gru 2011 21:16
Buriuotojų žurnalas „Vėjo!3“ organizuoja Metų buriuotojo rinkimus. Šiuose rinkimuose yra ir Metų burlentininko/ės, „kaitininko“/ės nominacija. Kviečiame visus jėgos aitvarų mėgėjus ir ktius prijaučiančius šiams sportui aktyviai balsuoti už, jūsų favoritą. Atrinkti kandidatai: Metų burlentininkas/ė Martynas Juodeška (pergalės Lietuvos čempionatuose). Juozas Bernotas (dalyvavimas Pasaulio buriavimo taurės etape „Kieles Woche 2011“ – 8 vieta, Europos buriavimo taurės etape „Delta Lloyd Regatta 2011“ – 7 vieta, pergalės Lietuvos čempionatuose). Dalia Zykutė (stipriausia Lietuvoje burlentininkė). Gytis Celencevičius (aktyvus dalyvavimas Lietuvos regatose, pasiekti geri rezultatai). Romas Pecevičius (už didžiausią pažangą laisvame stiliuje (Freestyle), ištvermę ir neįtikėtiną atkaklumą treniruojantis). Karolis Sipavičius (puikus pasirodymas tarptautinėse „Baltic Cup“ varžybose, LR burlenčių čempionato 2011 nugalėtojas Slalomo ir Formula disciplinose). Metų “kaitininkas”/ėDarius Mikelionis (daugkartinis Lietuvos wave (bangų) rungties čempionas). Artūras Gudauskas (Lietuvos ir Latvijos Jėgos aitvarų varžybų prizinių vietų nugalėtojas, snowkaiterių varžybų „Red Bull Ragnarok“ dalyvis. Artūras Morauskas (aktyvus varžybų dalyvis ir daugkartinis varžybų nugalėtojas). Modesta Morauskaitė (aktyvus dalyvavimas jėgos aitvarų sporte, greitas tobulėjimas ir pažanga jėgos aitvarų sporte). Agnė Šimanskytė (už aktyvų jėgos aitvarų sporto propagavimą, merginų jėgos aitvarų stovyklų organizavimą). Kristina Kekytė (laisvojo stiliaus (freestyle) prizininkė, viena iš profesionaliausių “kaitininkių”). Vita Sereikaitė (greitą tobulėjimą ir pažangą jėgos aitvarų sporte). Jūs galite siūlyti ir savo kandidatą į paskelbtas nominacijas. Jūsų pasiūlymų ir balsų už pasirinktą kandidatą laukiame iki gruodžio 20 d. el. paštu zurnalas.vejo@gmail.com. Atsižvelgdami į balsavimo rezultatus speciali komisija išrinks nugalėtojus. Rezultatai bus paskelbti iki gruodžio 28 d. Nugalėtojams bus įteikti specialūs prizai. Daugiau apie metų buriuotojo rinkimus galite pasiskaityti: http://www.ostmarina.info, http://www.tojana.lt, http://www.lbs.lt, http://vejotrys.blogas.lt.
- Prikabinti failai
-

- mazas logo.JPG (5.58 KiB) Peržiūrėta 8184 kartus(ų)
-

Bull
- -
-
- Pranešimai: 1567
- Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 08:40
- Burės numeris: 0
-
anukas 16 Gru 2011 00:14
-

anukas
-
- Pranešimai: 599
- Užsiregistravo: 04 Bir 2008 23:17
- Miestas: Vilnius
- Burės numeris: 944
-
Twora 16 Gru 2011 15:35
aloHA rinkėjai, rinkimai geri tik kažkaip pasigedau pavardžių kai kurių. Čia specialiai ar nelabai domisi jėgos aitvarų sportu rinkimų organizatoriai?
1. POVILAS VAISIAUSKAS, nugalėjęs laisvajam stiliuje KITEFIESTA'11, KITEPARTY'11 ir bSWEARCUP'11 varžybose. Visose renginiuose nepalikęs jokių vilčių varžovams. Atstovavęs Lietuvą Vokietijoje vykusiose laisvojo stiliaus varžybose. Šiam jaunuoliui šiuo metu tikrai nėra lygių netik LT bet ir visose baltijos šalyse.
2. VIKTORAS ŠEPUTA, apsoliutus RACE varžybų nugalėtojas visose renginiuose. Vienintelės kasmetinės ir didžiausios jėgatraukių šventės Lietuvoje organizatorius. Atstovavęs Lietuvą Vokietijoje vykusiame pasaulio RACE tipo varžybų etape ir ten užėmęs garbingą 31 poziciją. Neabejoju jog būtent jis atstovaus (jei norės) LT Brazilijoje vyksiančioje pardomojoje KITE RACE disciplinoje.
3. LUKAS PAŠKAUSKAS, tik praeitais metais paėmęs vairalazdę į rankas ir šiais metais jau darantis tokius triukus kokių senieji ekspertai jau manau niekada ir nebedarys. Tai mūsų sporto ateitis ir jam taip pat reikalingas paskatinimas.
HANG'n'LOOSE
-

Twora
-
- Pranešimai: 475
- Užsiregistravo: 10 Spa 2004 08:48
- Miestas: Wilno
Bull 16 Gru 2011 21:34
Twora rašė:aloHA rinkėjai, rinkimai geri tik kažkaip pasigedau pavardžių kai kurių. Čia specialiai ar nelabai domisi jėgos aitvarų sportu rinkimų organizatoriai?
1. POVILAS VAISIAUSKAS, nugalėjęs laisvajam stiliuje KITEFIESTA'11, KITEPARTY'11 ir bSWEARCUP'11 varžybose. Visose renginiuose nepalikęs jokių vilčių varžovams. Atstovavęs Lietuvą Vokietijoje vykusiose laisvojo stiliaus varžybose. Šiam jaunuoliui šiuo metu tikrai nėra lygių netik LT bet ir visose baltijos šalyse.
2. VIKTORAS ŠEPUTA, apsoliutus RACE varžybų nugalėtojas visose renginiuose. Vienintelės kasmetinės ir didžiausios jėgatraukių šventės Lietuvoje organizatorius. Atstovavęs Lietuvą Vokietijoje vykusiame pasaulio RACE tipo varžybų etape ir ten užėmęs garbingą 31 poziciją. Neabejoju jog būtent jis atstovaus (jei norės) LT Brazilijoje vyksiančioje pardomojoje KITE RACE disciplinoje.
3. LUKAS PAŠKAUSKAS, tik praeitais metais paėmęs vairalazdę į rankas ir šiais metais jau darantis tokius triukus kokių senieji ekspertai jau manau niekada ir nebedarys. Tai mūsų sporto ateitis ir jam taip pat reikalingas paskatinimas.
Nominacijas ne mes kažkas sugalvojome. Nominacijos atrinktos pagal visų pasiūlymus. Paskaityk dar kartą šią pastraipą: "Jūs galite siūlyti ir savo kandidatą į paskelbtas nominacijas. Jūsų pasiūlymų ir balsų už pasirinktą kandidatą laukiame iki gruodžio 20 d. el. paštu zurnalas.vejo@gmail.com." Dar ne vėlu nusiųsti savo pasiūlymus.
-

Bull
- -
-
- Pranešimai: 1567
- Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 08:40
- Burės numeris: 0
-
Gedas LTU76 17 Gru 2011 00:50
Vistiek įdomu darosi. Siūlyti savo kandidatus galima, o balsavimas jau paskelbtas. Balsuoti galima vieną kartą. Tai kokia prasmė dabar siūlyti? Jei jau renkamas Lietuvos metų burlentininkas, tai atsižvelgti į tų metų konkretaus burlenteininko varžybų rezultatus, bent preliminariai, manau būtų pravartu. Tokie rezultatai po kiekvienų varžybų visus metus buvo vedami čia http://www.bures.lt ir jie vadinasi Reitingais. Darius Mikelionis yra pirmas Wave disciplinoje, dėl to suprantama jo kandidatūra; Kitos dvi disciplinos linko neįvertintos (Formulė ir Slalomas); Toliau. Šiais metais vyko Europos Formulės Čempionatas ir turime du Europos Čempionus, tai Arvydas Moliušis (ale reiseris) ir Andrius Šliuburis. Nei vienas iš jų nėra pasiūlytas tapti geriausiu metų burlentininku. Šiais metais GPS greičio varžybas laimėjo Robertas Berkelis, pagerindamas pernai metų Karolio Sipavičiaus rezultatą. Kas mėgsta pamatuoti savo greičius ant vandens turbūt supranta koks svarbus ir geras Roberto rezultatas ir kaip jis sunkiai pasiekiamas. Dėl pasirodymo Balic Cup varžybose kažkodėl paminėtas Karolis Sipavičius (taip, jis pukiai pasirodė LT čempionatuose, jis tikrai vertas būti tarp nominantų), bet į dešimtuką galutinėje įskaitoje yra patekę kiti lietuviai. Rytis Jasiūnas savo amžiaus grupėje nuskynęs ne vieną pergalę tiek Lietuvos, tiek Baltijos tiek ir tolimesnio užsienio varžybose. Pamirštas. Juozas Bernotas ir Martynas Jodeška pridėti irgi ne iš karto. Taigi, mano manymu, metų burlentininikų rinkimams organizatoriai pasirengė labai atsainiai. Toks vaizdas kad organizatorius LBS, kuriam burlentės tik rakštis šiknoj. Gero vėjo Gediminas
-

Gedas LTU76
-
- Pranešimai: 1299
- Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
- Miestas: Kaunas
-
Bull 17 Gru 2011 03:03
Gedas LTU76 rašė:Vistiek įdomu darosi. Siūlyti savo kandidatus galima, o balsavimas jau paskelbtas. Balsuoti galima vieną kartą. Tai kokia prasmė dabar siūlyti? Jei jau renkamas Lietuvos metų burlentininkas, tai atsižvelgti į tų metų konkretaus burlenteininko varžybų rezultatus, bent preliminariai, manau būtų pravartu. Tokie rezultatai po kiekvienų varžybų visus metus buvo vedami čia http://www.bures.lt ir jie vadinasi Reitingais. Darius Mikelionis yra pirmas Wave disciplinoje, dėl to suprantama jo kandidatūra; Kitos dvi disciplinos linko neįvertintos (Formulė ir Slalomas); Toliau. Šiais metais vyko Europos Formulės Čempionatas ir turime du Europos Čempionus, tai Arvydas Moliušis (ale reiseris) ir Andrius Šliuburis. Nei vienas iš jų nėra pasiūlytas tapti geriausiu metų burlentininku. Šiais metais GPS greičio varžybas laimėjo Robertas Berkelis, pagerindamas pernai metų Karolio Sipavičiaus rezultatą. Kas mėgsta pamatuoti savo greičius ant vandens turbūt supranta koks svarbus ir geras Roberto rezultatas ir kaip jis sunkiai pasiekiamas. Dėl pasirodymo Balic Cup varžybose kažkodėl paminėtas Karolis Sipavičius (taip, jis pukiai pasirodė LT čempionatuose, jis tikrai vertas būti tarp nominantų), bet į dešimtuką galutinėje įskaitoje yra patekę kiti lietuviai. Rytis Jasiūnas savo amžiaus grupėje nuskynęs ne vieną pergalę tiek Lietuvos, tiek Baltijos tiek ir tolimesnio užsienio varžybose. Pamirštas. Juozas Bernotas ir Martynas Jodeška pridėti irgi ne iš karto. Taigi, mano manymu, metų burlentininikų rinkimams organizatoriai pasirengė labai atsainiai. Toks vaizdas kad organizatorius LBS, kuriam burlentės tik rakštis šiknoj. Gero vėjo Gediminas
Gediminai, sutinku su tavo nuomone ir dar kartą norėčiau priminti, kad šiuos rinkimus organizuoja ne extreme-sports.lt. Skaitykite visą tekstą įdėmiai.
-

Bull
- -
-
- Pranešimai: 1567
- Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 08:40
- Burės numeris: 0
-
Bobas32 17 Gru 2011 12:08
Kaip supratau, tai LBS oganizuoti rinkimai, kuriuos vykdo žurnalas?
-

Bobas32
- -
-
- Pranešimai: 8398
- Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
- Miestas: Vilnius - Klapėda
- Burės numeris: 32
-
Giedrius LTU11 17 Gru 2011 17:56
Man tai is vis keista - kam sporto sakoje, kurioje viskas objektyvu ir aisku - yra rezultatai, yra reitingai, rinkti 'ala' Mis ar Misteri. Ir taip aisku, kad LT yra du profesionalus burlentiajai, jie ir yra pirmieji. Paskui eina FW, nes jie papuola i pasaulinius reitingus ir t.t.
-

Giedrius LTU11
-
- Pranešimai: 795
- Užsiregistravo: 18 Vas 2005 12:28
- Miestas: Kaunas
- Burės numeris: 11
-
Bobas32 17 Gru 2011 18:51
Sutinku su Giedriumi. Yra čempionai, kurie savo titulus iškovojo varžybose. Reitingai tai aplamai man nepatinka.
-

Bobas32
- -
-
- Pranešimai: 8398
- Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
- Miestas: Vilnius - Klapėda
- Burės numeris: 32
-
Reiseris 17 Gru 2011 19:17
As gal paveluotai,bet isreiksiu savo nuomone : Metu burlentininkas : A) Juozukas Bernotas,Tarptautinej Kylio regatoij,laimejas medal race, B) Karolis Sipavicius ,padares greiciausia karjiera,tapdamas Lt SL ir FW Ciampionu C) Andrius Sliuburys,tapes Europos Jauniu ciampionu,net neipusejus gonkem, D) Rytis Jasiunas,Vidurio Europos jauniu Ciampionas,(4 vieta bendroij iskaitoij),BC Jauniu Ciampionas, E) Mantas Grecevicius, aplamai geriausias LT burlentininkas, F) Gediminas Grecevicius, uzimantis net 6 vieta Formulawinsurfing reitinguose. Vo is situ galiunu galetume rinkti geriausia !
Dead Machine in progres ! ASaMeMas Reiseris LTU 789 Mob.nr.:+37069825408 skype : reiseriss Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures. Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
-

Reiseris
-
- Pranešimai: 1876
- Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
- Miestas: Kaunas
-
Akinys 20 Gru 2011 00:52
kazkaip trinktelejo mintis, kad gal ne tuos renkame ?
gal geriausias buriuotojas tai ne geriausias lenktynininkas ? juk zinome, yra juk lenktynininku, kurie keikiasi ant kiekvieno posukio ir t.t.
gal geras buriuotojas yra mandagus ir draugishkas buriuotojas, neuzlindinejantis ne ant savo bangos, kuri sutikus juroje per audra visada pasveikini rankos mostu ar shuktelejimu ?
-

Akinys
-
- Pranešimai: 1664
- Užsiregistravo: 06 Spa 2004 18:28
- Miestas: Monciškės
- Burės numeris: 626
-
Grįžti į Viskas apie burlentes/ all about windsurfing
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių
|
|