EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Baltas Lapas

Kalbam apie viską / let's talk about something

Baltas Lapas

UNREAD_POST Bobas32 11 Kov 2017 15:23

Sveiki,
Šiai dienai reikia perplanuoti veiklą. Siūlau pradėti viską iš naujo. Kokia VŠĮ "Ekstremalus Sportas" veikla turi būti? Vystytis kaip klubui, kaip savanoriškai organizacijai ar tapti komercine organizacija? Įdomu būtų sužinoti Jūsų pamąstymus, vizijas ar norus, galimybę įsilieti į veiklą ir ko tam reikėtų. Kaip turi būti organizuotas darbas, kaip paskirstyti funkcijas ir finansus, kokiais būdais juos gauti ar iš viso jų reikia, kam?
Po dešimties metų veiklos daug kas pasikeitė, ir manau turime visiškai atsinaujinti, pradėti naują ciklą, pradėti viską iš naujo. Pradėkime kartu. Susiplanuokime ko siekti iki 2027m ir tai įgyvendinkime kartu!
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8321
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST Reiseris 13 Kov 2017 17:46

Manau,Extreemai turetu pereiti i komercija,ir tada imtu gereti renginiu kokybe ir poziuris i savo klijanta,ta paprasta burlenteju.Pvz Chopy water (http://www.choppywater.de/eventmanagement-trading/)
yra tikrai komercine organizacija,bet visada sulaukia daug dalyviu savo varzybose.
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1868
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST kislota 13 Kov 2017 18:45

Komercija tai komercija. Bet tada neraukykit nosies mokėdami XX€ startinį mokęstį.

Bobai, kaip suprantu norinčių perimti varžybų organizavimą neatsirado?
Vartotojo avataras
kislota
 
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 19 Bir 2011 00:09
Burės numeris: 0

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST Bobas32 13 Kov 2017 20:20

Kauniečiai suorganizavo labai gražias ledrogių varžybas. Jau ne pirmi metai ten mūsų pagalbos nereikia. Manau gera ir perspektyvi pradžia. Dėl varžybų ant vandens - bent su manimi niekas nekalbėjo.
Klausimas dėl kokybės - o kaip apibūdinti varžybų arba renginių kokybę? Kokie parametrai, kad pasakyti šios varžybos kokybiškos, o šitose ne?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8321
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST Gustas 13 Kov 2017 20:49

Gal pirmiau tureti atsirasti daugiau norinciu dalyvauti varzybose. Puikiai suprantama, kad tu, kurie dalyvauja, nepakanka, duok die savikaina, jei ne minusas (jei pridetume alternatyvias sanaudas, tokias kaip Bobo, ar Buliaus, ar Editos vaziavimus is ju oficialios gyvenamosios lokacijos, katerio tempimas ir t.t.). Vieninteles LT varzybos, kurios sutraukia pakankama kieki buriuotoju, tai Kursmariu maratonas. Visos kitos, tai tie patys max 20 zmoniu. Is ju nepykit, bet Grand Masteriu ir Masteriu (tame tarpe ir as) dauguma, kurie anksciau ar veliau nebegales dalyvauti. O kur visi kiti is elektrenu pievu, kaunuskes, rekyvos ar kitu balu? Gal padedam visi egzistuoti ir gyventi puikiai organizacijai.

Dalyvis :)
Vartotojo avataras
Gustas
 
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: 11 Spa 2004 11:08
Miestas: Elektrenai
Burės numeris: 515

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST Bull 14 Kov 2017 03:03

Mes esame tiltas per amžinybę, nusidriekiantis viršum jūros:
patrakėliškai ieškantys malonumų, smagiai tyrinėjantys paslaptis,
pasirenkantys laimę, triumfą, išbandymus, neįtikėtinus sutapimus,
vėl ir vėl iš naujo išbandantys save ir besimokantys džiaugtis gyvenimu.

Dešimtmetis pralėkė kaip smagi akimirka :)
Nuostabi pačiu buvimu bendruomenėje, galimybe, bent kažkiek prisidėti prie viso vėjagalvių gyvenimo, sporto, kuris mums jau tapęs gyvenimo būdu.

VšĮ "Ekstremalus sportas" tai organizacija atstovaujanti visuomenės interesus. T.y. visos mūsų vėjagalvių, surferių, kaitiorų, snowboarderių interesus. Visus tuos metus laikėmės šio principo.

Atėjo laikas atsinaujinti. Reikia šviežio kraujo, šviežio entuziazmo, didžiulio noro, neblėstančios ugnies ir meilės tam, dėl ko visi kraustomės iš proto. Naujų idėjų, naujų žmonių, kurie nori ir gali prisidėti prie visų ekstremalių sportų ir paties gyvenimo būdo populiarinimo.
Dirbome ir dirbame visiems Jums, tad kviečiame aktyviai diskutuoti, reikšti nuomones siūlyti įvairiausias idėjas. Visi laukiami!

Vėliavą į rankas ir pirmyn aukštai iškelta galva!
Prikabinti failai
DSC_0010.JPG
Nėra neįmanomo. Yra tik mūsų ribotas suvokimas apie tai, kas įmanoma.
http://www.extreme-sports.lt
Vartotojo avataras
Bull
-
 
Pranešimai: 1566
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 08:40
Burės numeris: 0

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST marko16133 14 Kov 2017 11:23

mano nuomone.

ne vieno karto nesu dalyvaves varzybose, todel negaliu komentuoti kokios blogos, ar kokios gerios yra. galiu pasakyti kad Bull ir kitu suorganizuotos varzybos yra geros, visgi patirtis apie 10 metu. manau kokybes tikrai uztenka. tai sitoij vietoje noreciau matyti viska kaip po senovei. be abejo noreciau kad liktu pelno nesiekianti organizacija, bet gal as klystu (reiketu padaryti apklausa)

del naujoviu, tai taip organizacija tobuleja ir turi numatyti kad reikia pokyciu, kas nutiko ir siuo atveju. kaip suprantu priezasti tik viena, dalyviu trukumas. tai va reikia issiaiskinti kodel ju truksta, ka padaryt kad jie atsirastu ir tada salinti trukumus.

kodel as nedalyvauju varzybose. visu pirma tai varzybos auksciausio lygio, dalyvauja profai. taip ir turi buti. bet kaip ateiti nekarta nedalyvavus, cainykui. manau turetu buti zemesnes klases, kaip drevernoij organizuoja freestylo varzybeles ar panasiai. mano vienas is pasiulymu butu organizuoti varzybas profesonaliams ir kartu cainikams. cainikas butu laikomas tarkim 5 plaukimus veliau taptu profu. cainikui jokiu mokesciu ir jokiu priziniu piniginiu apdovanojimu.
nedalyvauju nes vejo man mazai. tik uzpucia 2-6 m/s ir jau jus organizuojat varzybas. man reikia vejo nuo 7 m/s optimalu 10 m/s. o kai pucia 15 m/s visai jokiu varzybu. visdelto tai extremalus sportas.
nedalyvauju nes bijau. bijau nes nezinau gerai taisykliu. bijau susikabinti su kitais aitvarais (nuo kranto ziurint labai daug jau aitvaru vienoje vietoje).
nera draugu kurie sakytu davai varom pabandom.
nepantika runktis. turetu but ilgesnes trasos, kad laimetu ne iranga o zmogus. plius kokia nors maratono rungtis.


tai va reikia palikti kokia yra organizacija dabar tik su tam tikrais pakeitimais ir arba naujovemis. isiaiskinti priezastis ka blogai darot kad nera dalyviu, spresti kaip jas panaikinti. daryti apklausia kodel nadalyvauju vazybose. apklausa tureti but vykdoma tiek internete tiek rastiskai.

esu kaitioras todel paziurejau tik is savo puses, apie burlentejus nezinau, kaip jie kodel nedalyvauja.
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST Giedrius LTU11 14 Kov 2017 11:35

Mindaugas naktim nemiega ir toks poetiškas pasidaro :)
Dėl komercijos ir palyginimo su vokiečiais. Manau galiu jau neblogai pasakyti kas ir kaip.
Tai ką mes matome kaip dalyviai yra ledkalnio viršūnė. Jie didžiąją dalį pinigų užzisidirba iš vietinių organizatorių (ala savivaldybių) ir remėjų. Girdėjau, kad jie varžybas daro tik jei vietinė valdžia duoda 10k ir dar turbūt daug nemokamų dalykų. Bet todėl jie ir daro renginius ten, kur daug žmonių ir tos varžybos iš tikro pritraukia kažkiek papildomai žmonių (vokiečių pencininkų), kuriem gal ir visai įdomu žiūrėt tas 'baidares' sėdint tuose specifiniuose krėsluose. Beja, čia labai rimtai. Jie kažkokie žingeidūs, visada prieina, paklausia kas čia per burlentė, ar nešalta (ir kiti kvaili klausimai :)
Ką norėjau šitu pasakyti:
1) Startiniai mokesčiai visur darosi panašūs. Vokeitijoj etapas (3 dienos) - Baltic cup lygio - startinis 60 EUR. Olandijoj 35-50, Danijoj 50, Lenkijoj 100-200 PLN, priklausomai nuo lygio. Tai yra rinkos kainos. Norint padaryti kažką daugiau reikia remėjų ir t.t.
2) Galbūt reikia bent jau pabandyti daryti varžybas ten, kur yra remėjai ir galimas susidomėjimas? Aš nežinau kylančių problemų, bet kodėl lenkai, latviai gali padaryti varžybas vasarą jūroje, o mes ne? Garsusis Syltas tikrai nėra baisiai draugiškas 'reisinėms' disciplinoms. Ir jie nesuka galvos, jei jau ala waveinės sąlygos - daro wave.

Olandai ir danai dažniausiai daro varžybas savo vidiniuose vandenyse ir ten situacija panaši kaip mūsų gonkėse Kuršmarėse. Susirenka dalyviai, teisėjauja entuziastai, startinis padengia visas išslaidas, remėjų kartais būna, kartais ne ir t.t.
Lenkai paskutiniu metu nežiba su organizacija, tai net nediskutuosiu apie valdžios perversmus pas juos.
Vienintele išimtis buvo slalomo etapai, kuriuos padarė vos ne vienas Palmeris. Teisingas slalomas.
Latviai jau kelinti metai pakinkę Liepojos valdžią, kuri skiria liūto dalį lėšų padaryti Europos čempionatus, etapus ir t.t.

Tiek apžvalgos
Giedrius, LTU11

http://ga-windsurfing.com/

+370 61233763
Vartotojo avataras
Giedrius LTU11
 
Pranešimai: 795
Užsiregistravo: 18 Vas 2005 12:28
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 11

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST Zanas346 14 Kov 2017 13:03

nedaugžodžiusiu, bet mano manymu atsakymų reikia ieškoti čia:
1. FUN faktorius. maratonas = fun. drožtis puse dienos aplink ženklus = No fun.
2. Jūra
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST Gustas 14 Kov 2017 21:30

dar viena is problemu, manau yra tu paciu irangos pardaveju entuziazmo nebuvimas. Atsimenu senus laikus, kai sakydavo varom i varzybas. ir varom... nors turim viena bure, taisykliu nezinom... bet varom... ir varzybos yra tikrai fun... fun, kuris perauga i kazka daugiau... varzybose labiausiai tobulejama... tikrai pats patyriau tai savo kailiu... jei buciau nepradejes dalyvauti tai ir buciau likes tame baliniame lygyje- nuplauki, ikrenti, geriausiu atveju sustoji, apsisuki ir atgal...
Pardavejai patys organizuodavo varzybeles, treniruotes-varzybas...

Dabar tik Gintas ir B&B organizuoja.

Galbut tikrai reikia atskirti, atstatyti B diviziona, kuriame pradedantieji tarpusavyje galetu varzytis... Gal netgi kazkas ir is A diviziono (plaukiantys gale) galetu daugiau motyvacijos igaut, kai jie laimetu, kai jie diktuotu salygas. Mano patirtis tokia ir buvo... plaukiau B div. Kapojausi su vaikais (Julius, Ignas, dar kazkas), laimejau ir ka teko jau plaukti A div. Motyvacija uzkilo... dalyvauju iki siol....

Kviecius visus E-balos, Kaunuskes, Rekyvos ar kitu balu buriuotojus nebijoti sudalyvauti, ir pamatyti, kad sukimas aplink zenklus, nera tik sukimas aplink zenklus, tai yra zymiai daugiau... azartas, emocija, noras aplenkti pries tave plaukianti, neleisti aplenkti besivejanciam, neikristi prie zenklo, ir galiausiai isgirsti finiso svilpuka :)


vejo vejo vejo
varzybu varzybu varzybu


Zanas346 rašė:nedaugžodžiusiu, bet mano manymu atsakymų reikia ieškoti čia:
1. FUN faktorius. maratonas = fun. drožtis puse dienos aplink ženklus = No fun.
2. Jūra
Vartotojo avataras
Gustas
 
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: 11 Spa 2004 11:08
Miestas: Elektrenai
Burės numeris: 515

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST Mindaugas666 14 Kov 2017 22:46

Lyg ir niekas nesigincija, kad extreme-sports veikla ir prasminga ir reikalinga. Siai dienai manau reiketu pagalvoti is ko klubas turi gyvuoti ir augti? kaip mes galime ir ar norime prie to prisideti? Patys suprantat, kad uz sagas siais laikais nei pluduro naujo nenupirksi, nei katerio neparemontuosi, nei vakarelio po varzybu nesurengsi, istikruju tai net shikano neatvesi i varzybu vieta..Ta saujale zmoniu, kurie siuo metu vykdo klubo veikla, manau ir taip daro arba dare daugiau nei imanoma. Daryti daugiau ivairesniu kokybiskesniu ir populiaresniu renginiu reikia daugiau zmoniu, tokiu paciu entuziastu, kurie prisidetu prie organizavimo darbu ir idejomis, galbut bendru sutarimu galetu atsirasti kazkoks klubo nario mokestis..? Arba bent patys sau pazadekit nepriklausomai nuo prognoziu atvaziuot I varzybas, ivertinkit ta entuziazma bent tuo ir neleiskit geram reikalui numirt. Manau organizatoriu niekas labiau nenuvilia nei neivykusios varzybos ar nesusirinke dalyviai, kai atrodo, kad visas darbas buvo niekam nereikalingas ir viskas nuejo suniui ant uodegos. Kada visa tai taps visu reikalu, visi vienaip ar kitaip paremsim kluba, tada ir kiti reikalai susitvarkys, bus galima nutarti kiek, kur ir kokio formato renginius daryti. Na taip bent jau man atrodo.
Is extreme sports puses nepakenktu daugiau viesinimo apie tai ko reikia. Pvz planuojat rengini, bet neturit kas vakarely sugrotu, tikrai zinau, kad maziausiai vienas DJ kaita gainioja, jei butu zinoma, galbut pavyktu sutarti, kad sugrotu.. Na ir taip toliau..
O del daugiau zmoniu pritraukimo I varzybas, tai manau visdelto be popso nepavyks apsieiti, jei zmonems reikia maratonu ir fun tipo rungciu tai gal ir reiketu jas daryti, gal veliau is funreisininku kasnors atsisijotu ir I rimtesnes varzybas..?
Easy is not an option
Vartotojo avataras
Mindaugas666
 
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 26 Lap 2007 21:05

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST kasstiss 14 Kov 2017 22:50

Uzburtas ratas, senjorai nenori varzytis, o jaunimo ugdymo istaigu ir jaunimo gausa pasigirti negalima. Manau kaip ir kituose sportuose reikia federacijos, financavimo, ir pergaliu. Neuzauginsim jaunimo, nebus kam koto i rankas paimti:).
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST dainiuks 15 Kov 2017 09:15

Balandzio men.prasideda deklaraciju metas.Tad siulau,kam yra galimybe,skirti 2 procentus Extreme sports .Be to galime paprasyti giminaiciu ar pazistamu,bendradarbiu tai padaryti.Blogiau nebus,vis siokia tokia motivacija gyvasciai.
dainiuks
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 12 Kov 2014 20:18
Burės numeris: 161

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST Bobas32 15 Kov 2017 12:52

Jūsų mintys dėliojasi galvoje ir noriu šiek tiek pamąstyti.
Pirmiausia, tai pats burlenčių, jėgos aitvarų, banglenčių, snieglenčių ir t.t. judėjimas. Visi mes faktiškai be išimčių mėgstame kelias veiklas. Multisportas, arba multi veikla lyg ir skirtingi sportai vienas kitam neprieštarauja. Stipriausi esame burlenčių veikloje. Kiek galėjome tiek dirbome ir su jėgos aitvarais, snieglentėmis, banglentėmis.
Klausimas NR1 - ar reikalinga specializacija tik burlentės, ar išliekame plačios veiklos organizacija.

Imkime vieną sritį, ir kalbėsiu tarsi apie burlentes, bet galvokime, kad visa tai galima taikyti ir kitoms šakoms. Burlentės - jos pirmiausiai yra malonumas ir laisvė. Kokia laisvė - minimalūs apribojimai, galimybė šia veikla užsiimti praktiškai bet kur, jokių licencijavimų ar veiklos apribojimų, jokių buriavimo teisių pažymų ir t.t.. Kiekvienas žmogus pradeda plaukti sava valia, užsikabina arba ne. Įgūdžiai gerėja ir atsiranda noras siekti didesnių asmeninių tikslų, gerinti plaukimą, siekti rezultato, prisidėti prie bendraminčių bendruomenės ir panašiai. Kiekvienam skirtingai. Į šį sportą mus pašaukia vidinis balsas. Tačiau pasitikrinti norą buriuoti galime pakviesti draugų, pamatę reklamą, per stovyklas ir t.t.
Tarsi jeigu nebūsime matomi - mažiau žmonių pajus tą vidinį balsą. Kur link lenkiu, už sporto šakos vystymą niekada nebus sėkmingai atsakingas vienas žmogus. Kiek teko analizuoti skirtingų sporto šakų sėkmingą populiarėjimą - raktas yra entuziastai, kurie kartu sukelia populiarumo bangą, palaiko. Šioje vietoje turime tokį minusą, kad buriavimas yra individualus užsiėmimas ir tarsi visi įpratę užsidaryti savo pojūčiuose ir pasauliuose. Nepriklausomai nuo kitų - gali plaukti vienas ir vargo nematyti. Šiuo atžvilgiu komandinės sporto šakos visada augina komandas. Jose lengviau organizuojasi, jungiasi.
Teiginys - norint kad sportas populiarėtų, kiekvienas entuziastas turi turėti ir savo misiją sportui. Tai kiekvienam vidinis jo sporto šakos brandos klausimas. Tai reikia skatinti ir aiškinti, kad neužsidarytume savo vidiniuose pasauliuose.

Teiginį, kad reikia komercializuotis, suprantu kaip skatinimą nesustoti, eiti toliau, kad nebūtų priežasčių sustoji. Kol kas neįsivaizduoju savęs pardavinėjančio įrangą. Yra VŠĮ. Tai nepelno siekianti organizacija, kurios pajamos gali būti skirtos veiklos vystymui. Pelno išsimokėti net neįmanoma, nes tokios galimybės nėra tokių įmonių veiklą reglamentuojančiuose įstatymuose. Komercija "tradiciniu" suvokimu įmanoma tik įsteigus komercinę įmonę. Tai atskiras klausimas. Bet mūsų buriuotojų bendruomeninė veikla pagimdė šią VŠĮ ir kokią misiją ji turi nešti toliau? Federacijos, asociacijos ir kitos įstaigos stiprios tiek, kiek aktyvūs jų nariai. Joks kostiumuotas dėdė neateis, ir nepasiūlys esminės pagalbos. Atvirkščiai, jis tik trukdys, apsunkins tol, kol nepajus, kad mūsų kiekis ir veiklos galimybės tokios, kad reikia skaitytis, nes tai gali būti naudinga ir kostiumams. Vadinasi kiekis. Kaip VŠI gali brandinti sporto bendruomenę? Pirmiausiai manau vykdyti tokią veiklą, kad tos veiklos dalimi, bendruomenės dalimi norėtųsi būti, būtų įdomu ir smagu, gal net ir apsimokėtų tiesiogiai ar netiesiogiai. Aitvarų mėgėjų yra labai daug, bet jų jungimasis į bendruomenes ir bendruomeninė atsakomybė - labai silpna. Žodžiu kaip pašaukti?
Klausimas NR2 - kaip padaryti, kad žmonės bendroje veikloje norėtų būti kartu?

Kol kas tiek pamąstymų. Ar girdisi šaukimas bendruomenės telkimui ir aktyvinimui?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8321
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Baltas Lapas

UNREAD_POST Gustas 15 Kov 2017 13:58

as girdziu :)
Vartotojo avataras
Gustas
 
Pranešimai: 214
Užsiregistravo: 11 Spa 2004 11:08
Miestas: Elektrenai
Burės numeris: 515

Kitas

Grįžti į Viskas apie burlentes/ all about windsurfing

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


cron
Prisijungimas nariams