EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Klausk drasiai

Riedučiai, riedlentės, riedžiai, paspirtukai ir pan.

Re: Klausk drasiai

UNREAD_POST Caroline13 13 Geg 2008 20:10

Nu tai va nusopirkau riedlente, esu jau kelis kartus vaziavus, bet nuo ko man pradeti mokytis?... :roll:
Caroline13
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 12 Geg 2008 20:34

Re: Klausk drasiai

UNREAD_POST vidocaz 24 Geg 2008 16:39

Caroline13 rašė:Nu tai va nusopirkau riedlente, esu jau kelis kartus vaziavus, bet nuo ko man pradeti mokytis?... :roll:


Nuo vazinejimo ir padek. Pirmiausiai reikia ismokti gerai laikyti pusiausvyra. Per kiek laiko ismoksi - priklauso tik nuo taves. Taipat labai geras dalykas yra mokomieji filmai.

Pradedanciajam rekomenduoju: Tony Hawk trick tips vol 1.

tai pat galima kai ka rasti ir sitais adresais:
http://www.youtube.com/results?search_q ... arch_type=

http://www.youtube.com/results?search_q ... arch_type=
Vartotojo avataras
vidocaz
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 20 Vas 2007 04:47
Miestas: Radviliškis

Re: Klausk drasiai

UNREAD_POST vidocaz 24 Geg 2008 16:44

kaspa12 rašė:Sweiki! noriu paklausti apie riedlentes... ant ju esu pradininkas ir noriu pirkti lenta :) lenta yra 7.5 o trucks 7.75 tai nieko blogo????? :?:


Dazniausiai ir daugiausiai visi vazineja su 7.5 plocio asimis, o lenas renkasi nuo 7.5 iki 7.8 plocio. Bet siaip, tai nieko tokio. Viskas yra pripratimo reikalas. Skirtumas tas, kad riedlente valdysis truputi kitaip negu kitos. As pats tau rekomenduociau 7.5 asis, ar bent jau platesne lenta.
Vartotojo avataras
vidocaz
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 20 Vas 2007 04:47
Miestas: Radviliškis

Re: Klausk drasiai

UNREAD_POST vidocaz 24 Geg 2008 16:52

smiltele rašė:Ir man klausimas atsirado :arrow: kiek matau su riedlente pas mus vazineja mokyklinukai, o kur vyresni pvz. renkasi?



Vyresnieji vazineja visur. Konkreciai kur neimanoma nusakyti. Megstamiausios vietos Europos aikste, Baltojo tilto parkas ir Savivaldybes aikste. Parkas supuves, bent jau DABAR, mieste uzdrausta vazineti, tad dabar kur juos butu galima pamatyti net negaliu pasakyti. Siaip stebek kada bus varzybos, nuvaziuok pasiziureti. Ten ju visada buna.

smiltele rašė:Butu visai idomu bent jau su kokia maksimine lenta paziuret ar kas gautusi, bet gi neisi i koki parka pvz. prie Balto tilto mokintis :|


Daugelis dazniausiai pradeda vazineti paprastose stovejimo aikstelese, aisku atokesnese vietose, kur masinu buna ne itin daug. Su maksimine lenta nieko nesigaus. Bent jau is asmenines patirties galiu pasakyti kad tai savotiskas sizifo darbas. Jeigu turi truputi pinigeliu ir didelio noro - geriau pirk orginalia riedlente parduodama riedlenciu parduotuvese.
Vartotojo avataras
vidocaz
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 20 Vas 2007 04:47
Miestas: Radviliškis

Re: Klausk drasiai

UNREAD_POST modiuxa 17 Rgp 2008 15:27

vienas megstamiausiu mano uzsiemimu tai vazynetis riedlente,vaziuot moku gan neblogai..... bet triuku nemoku tiesa sakant nelabai ir mokinausi, nes manau pirma reikia ismokt pasokt su riedlente, kas man visiskai nesigauna, mokomieji filmukai nepadeda, geriausia mokykla, kai viska matai realybeje savo akimis. ar atsirastu norinciu kaune padeti ismokt daryt triukus su riedlente? :?:
modiuxa
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 10 Bir 2008 15:43

Re: Klausk drasiai

UNREAD_POST vidocaz 17 Rgp 2008 20:30

modiuxa rašė:vienas megstamiausiu mano uzsiemimu tai vazynetis riedlente,vaziuot moku gan neblogai..... bet triuku nemoku tiesa sakant nelabai ir mokinausi, nes manau pirma reikia ismokt pasokt su riedlente, kas man visiskai nesigauna, mokomieji filmukai nepadeda, geriausia mokykla, kai viska matai realybeje savo akimis. ar atsirastu norinciu kaune padeti ismokt daryt triukus su riedlente? :?:


Manau geriausia tokiais klausimais tartis asmeniškai. Rašyk man į tadas@extreme-sports.lt . Pagelbėsim!
Vartotojo avataras
vidocaz
 
Pranešimai: 149
Užsiregistravo: 20 Vas 2007 04:47
Miestas: Radviliškis

Re: Klausk drasiai

UNREAD_POST sickeris 07 Bal 2009 13:52

e o uz kiek,kur ir kokia riedlente geriausia butu pirkti sporto shope?nuo 100 lt ar kaip :evil: #-o
sickeris
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 07 Bal 2009 13:16

Re: Klausk drasiai

UNREAD_POST pufikas 09 Lie 2009 10:23

Toks gal su nelabai susijes klausimas, kur lietuvoje leistu pasilakstyti su landboard/mountainbord'ais.
Kazin ar liepkalnyje nuo trasu prasikosht leistu :):)
Nes kazkaip traukia toks uzsiemimas ir norisi pradet baladot shonkaulius :) kaulai jau gera desimtmeti sveiki :):)
pasmerktas dirbti programeriu, dnb, hardstyle ir terror muzikos kontuzytas :)
ieskantis savo vietos po saule :)\
ir JMJ NORIU VASAROS !!!!
pufikas
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 17 Vas 2009 13:52

Re: Klausk drasiai

UNREAD_POST urte 14 Spa 2010 20:04

Sveiki;) Noriu pirkt longboard'a, gal kas turit geru patyrusiu patarimu kokia firma, koks ilgis, plotis, ratukai geriausi? Nesiruosiu ,ben kol kas, vazineti nuo kalnu (nes cia , Olandijoj tokiu nera) ir per daug sudetingu triuku ikirtinet... Isanksto dekui!;)
urte
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 28 Spa 2009 14:02

Ankstesnis

Grįžti į Viskas apie ratukus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


cron
Prisijungimas nariams