EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Delta forma

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

Delta forma

UNREAD_POST minusas 17 Bir 2010 18:00

hi, kokie delta formos privalumai, trukumai?
minusas
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 11 Geg 2008 19:20

Re: Delta forma

UNREAD_POST avantmov 17 Bir 2010 21:40

prastas 12-kas ,uztai turbut ir parduodi...
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

Re: Delta forma

UNREAD_POST povilkami 18 Bir 2010 09:24

Mano pastebėjimai apie Delta.

+ Galingesni pagal savo dydį, nei kitokio tipo kaitai. Galima imti mažesnį dydį.
- Jėgos generavimas toks daugiau On/Off, ne ypatingai tolygus, nors čia kaip kurių gamintojų.
-+ Truputį lėtesnis šeipas pats iš savęs, bet kompensuoja kaito dydis.
- Labai ilga baro virvė, kartais moteriškai lyčiai sunku pasiekti barą.
- Ne labai gerai keliasi nuo vandens prie ribinio vėjo (patikrinta su eile Delta kaitų)
+ Labai platus vėjo diapazonas, galima pilnai išsiversti su dviem kaitais vienam žmogui.
- Kai kurie modeliai per gūsiuotą vėją užskrenda virš galvos ir krenta (kaip senos Cškės, pirmieji hibridai ir pan.)

Šiaip tai viskas su Delta šeipu yra gerai.
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: Delta forma

UNREAD_POST bboy 18 Bir 2010 09:43

povilkami rašė:Mano pastebėjimai apie Delta.
- Ne labai gerai keliasi nuo vandens prie ribinio vėjo (patikrinta su eile Delta kaitų)


Reiktu tau BEST kahoona pabandyt manau pakeistum nuomone 180 laipsniu ;)
Jei kaituoji - gyveni...
Vartotojo avataras
bboy
 
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: 12 Kov 2008 20:53

Re: Delta forma

UNREAD_POST minusas 18 Bir 2010 12:59

Aciu powilkami, tikrai issamiai paaiskinai, tik va tas platus vejo diapazonas man ramybes neduoda. Sveriu 82kg, seniau prie 13-14 m/s su cabrinha switchtblade12m2 uzsitraues depoweri be problemu lekdavau, su dabartiniu aparatu 10 metru jau tokie piriborai kad ka as zinau... ir dar tas uzsikridimas virs galvos pastovus, o apie tai kaip jis i gusius reguoja tai isvisi geriau patylesiu ...
minusas
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 11 Geg 2008 19:20

Re: Delta forma

UNREAD_POST bboy 18 Bir 2010 13:26

kox cia aparatas? :)
Jei kaituoji - gyveni...
Vartotojo avataras
bboy
 
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: 12 Kov 2008 20:53

Re: Delta forma

UNREAD_POST Kancler 18 Bir 2010 13:50

nu man prie 10 m/s su mano 2010 swichu prei 100 kg gyvo svorio irgi pereborai :D
bet prie 13-14 m/s su 12 kv swichu as nerizikuociau net kelti kaito, net is pirmos serijso turinciu siek tiek maziau jegos
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Delta forma

UNREAD_POST kenis 18 Bir 2010 14:06

Viskas su switshu gerai prie 13m/s, lupa kaip reikalas, bet ir kelia taip pat :)
Vartotojo avataras
kenis
 
Pranešimai: 57
Užsiregistravo: 27 Rgp 2008 15:01

Re: Delta forma

UNREAD_POST povilkami 18 Bir 2010 15:16

bboy rašė:
povilkami rašė:Mano pastebėjimai apie Delta.
- Ne labai gerai keliasi nuo vandens prie ribinio vėjo (patikrinta su eile Delta kaitų)


Reiktu tau BEST kahoona pabandyt manau pakeistum nuomone 180 laipsniu ;)


Girdėjau, kad Kahoona gerai keliasi iš vandens. Apie kai kuriuos kitus gamintojus girdėjau ir mačiau savo akimis, kad nesikelia gerai prie ribinio vėjo.
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: Delta forma

UNREAD_POST povilkami 18 Bir 2010 15:47

minusas rašė:Aciu powilkami, tikrai issamiai paaiskinai, tik va tas platus vejo diapazonas man ramybes neduoda. Sveriu 82kg, seniau prie 13-14 m/s su cabrinha switchtblade12m2 uzsitraues depoweri be problemu lekdavau, su dabartiniu aparatu 10 metru jau tokie piriborai kad ka as zinau... ir dar tas uzsikridimas virs galvos pastovus, o apie tai kaip jis i gusius reguoja tai isvisi geriau patylesiu ...



Jeigu 10 m/s jau riba, tai peršasi išvada, kad pasirinktas Delta kaito dydis - per didelis. Sveriant 82Kg, Delta šeipo didžiausias turimas kaitas turėtų neviršyti 10 kv.m. Tuomet plauksi nuo 6 iki ~12m/s. Nu jeigu turėsi 11kv. tai riba bus 10-11m/s.

O apie 12m2 kaitą prie 13-14m/s tai galim ir nekalbėti :) Čia yra savižudybės lygio elgesys.

Aš asmeniškai naudoju 10.5 ir 7 kv. kaitus (kurie yra nepilni Delta, bet turi Delta šeipo požymių). Su didžiuoju plaukiu iki 10m/s jūroj, su mažuoju nuo 10m/s jūroj. Baloj su didžiuoju galiu plaukti ir iki 12m/s.
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: Delta forma

UNREAD_POST minusas 18 Bir 2010 17:18

Tai mes visi tokie paplude, turim dvyliktukus ir plaukiam per betkoki veja ir vargo nematom, tiesa, jau dabar matau :D As visad galvojau kad tarp skirtingu gamintoju aitvaru nera didelio valdymo/traukos ar dar kokio skirtumo, bet kai nusipirkau evo tai ziauriai nusivyliau: jega visa ant ranku eina, banguot jo prie minimalaus vejo neina, kad ir vakar juroi plaukiojau, pute kokie 7 metriukai, bet labai gusiavo, tai vienu zodziu arba isvis vandeni gulejau arba kai uzgusiuodavo tai taip traukdavo kad net pjautis nebeidavo...
minusas
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 11 Geg 2008 19:20

Re: Delta forma

UNREAD_POST bboy 18 Bir 2010 17:30

minusas rašė:Tai mes visi tokie paplude, turim dvyliktukus ir plaukiam per betkoki veja ir vargo nematom, tiesa, jau dabar matau :D As visad galvojau kad tarp skirtingu gamintoju aitvaru nera didelio valdymo/traukos ar dar kokio skirtumo, bet kai nusipirkau evo tai ziauriai nusivyliau: jega visa ant ranku eina, banguot jo prie minimalaus vejo neina, kad ir vakar juroi plaukiojau, pute kokie 7 metriukai, bet labai gusiavo, tai vienu zodziu arba isvis vandeni gulejau arba kai uzgusiuodavo tai taip traukdavo kad net pjautis nebeidavo...



pries perkant reikai bandyt bandyt bandyt ;)
Jei kaituoji - gyveni...
Vartotojo avataras
bboy
 
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: 12 Kov 2008 20:53

Re: Delta forma

UNREAD_POST povilkami 18 Bir 2010 17:37

minusas rašė: arba isvis vandeni gulejau arba kai uzgusiuodavo tai taip traukdavo kad net pjautis nebeidavo...


Na čia turbūt daugiau patirties stoka, bet taip pat ir Delta formos on/off jėgos generavimas apie kurį kalbėjau.
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: Delta forma

UNREAD_POST minusas 18 Bir 2010 17:44

Patirties tikrai netruksta. Paaiskink man ta on/off ar kaip ten nes nelabai suprantu katai reiskia
minusas
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 11 Geg 2008 19:20

Re: Delta forma

UNREAD_POST povilkami 18 Bir 2010 23:43

Na kai teisingai atsireguliuoji, tai iki pusės užtraukus barą jėgos generuoja visai nedaug. O antroje pusėje tos jėgos padidėja kelis kartus, lyg jungiklis jėgos būtų :) Kitaip tariant, jėga nėra generuojama tolygiai. Tačiau toks atreguliavimas yra teisingas Deltai, nes kitu atveju jis gerai nenusidepowerintų plaukiant. Dažna klaida su Delta yra per mažai užtrauktas depoweris, siekiant tolygesnio jėgos generavimo. Tada kaitas generuoja labai daug jėgos, kas sukelia sunkumų plaukiant.
Vėl gi, patikimi šaltiniai teigia :), kad bboy paminėtas Kahoona viską daro švelniai ir tolygiai. Nebandžiau, neplaukiau, bet visko gali būti.
Aš bandžiau kitų gamintojų Delta ir susidariau savo aprašytą įspūdį.
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Kitas

Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


cron
Prisijungimas nariams