EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

reikia patarimo dėl lentos

Problemos, triukai, patarimai.
Inventorius

reikia patarimo dėl lentos

UNREAD_POST Voras 16 Lie 2008 19:48

Iš anksto dėkoju. Sveriu apie 88 kg. Turiu du C aitvarus 8 ir 12 kv. turiu lentą 127*37 stipriam vėjui. Ateity galvoju įsigyti bow tipo 9 ir 14 kv aitvarus. noriu neprašauti su lenta, dar esu "čainikas" , tai kokių matmenų lentą silpnam vėjui patartumėt įsigyti, nenoriu ir per didelės . :?:
Voras
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 08 Sau 2008 14:22
Miestas: Kaunas

Re: reikia patarimo dėl lentos

UNREAD_POST Windigo 16 Lie 2008 20:56

Nebijok didesniu lentu! :wink:
Jei jau apsisprendei atsinaujinti, tai kartu pardavinek ir savo mazaja lenta, nes ji tavo svoriui tikrai niekam nereikalinga.
Ziurek, kad lenta butu 135-145 ilgio ir 40-45 plocio diapazone, pageidautinas konkeivas (neigiamas dugno islenkimas, gali buti simetriskas arba asimetriskas). Tokia lenta apims pagrindini vejo diapazona nuo 6-7 iki 10+m/s.
Jei vis tik noresi plaukti prie 5-5,5m/s teks pasijieskoti plausto (apie 150ilgio ir 45+plocio), aisku su salyga, kad igudziai jau bus silpnam vejui.
Kaip pardavejas galiu pasiulyti tokius NORTH modelius:

X-Ride - 141x40 - labai komfortabili lenta, lenktas dugnas, uzapvalinti kampai (labai maloniai posuki pjauna), tinka tiek juroje, tiek Drevernoj :) Atrodo sitaip http://www.northkites.com/public/conten ... de_ger.zip

Jaime Pro 134x40,5 - 7 metai is eiles pro serija, mazai kas gali pasigirti tokiu pasisekimu! Tarpinis variantas tarp freeride ir freestyle, kietesne uz X-ride, asimetriskas dugno lenkimas (konkeivas), tinka ir labiau pazengusiems.
Klipukas cia:
http://www.northkites.com/public/conten ... me_ger.zip

Na o jei vistik noresi buriuoti ir tada, kai kiti ant kranto alu maukia :) , siulau sita varianta - Phantom, o atrodo ji sitaip: http://www.northkites.com/public/conten ... x_ger.html


Sekmes renkantis.
High performance kite/windsurf/SUP equipment
http://www.windigo.lt
Vartotojo avataras
Windigo
 
Pranešimai: 934
Užsiregistravo: 10 Bir 2005 13:04
Miestas: Klaipėda
Burės numeris: 1

Re: reikia patarimo dėl lentos

UNREAD_POST bboy 16 Lie 2008 22:33

nu nzn kaip cia su tokiais dydzias... zinoma jei nori tik plaukt tada gerai 135+ lentos.. taciau neipatingas malonumas plaukt tokiomis lentomis jau nekalbant apie shuolius.. turiu 2006 draiva 131x39 tai dziaugiuosi neatsidziaugu ta lenta lyginant su ankstesne (markes neminesiu del siokiu tokiu sumetimu) kurios dydis buvo 134x42.
p.s. neesu kazkox asas tik dalinuosi savo pojuciais :)
Jei kaituoji - gyveni...
Vartotojo avataras
bboy
 
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: 12 Kov 2008 20:53

Re: reikia patarimo dėl lentos

UNREAD_POST dominykas 16 Lie 2008 23:14

tokiam svoriui savo subjektyvia nuomone siulyciau neimti mazesnes nei 134 ilgio ir 40 plocio. Beje, Lietuvos salygoms visada pasiteisina alia snowboardines technologijos lentos: t.y. su plonais kantais, lankscios ir t.t. kaip kad nobile, north ar kitos. jos, mano nuomone, geriausiai pjaunasi i veja ir anksciausiai glisuoja.
Vartotojo avataras
dominykas
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 24 Bal 2005 10:55
Miestas: Panevezys

Re: reikia patarimo dėl lentos

UNREAD_POST Marijonas 17 Lie 2008 09:41

dominykas rašė:tokiam svoriui savo subjektyvia nuomone siulyciau neimti mazesnes nei 134 ilgio ir 40 plocio. Beje, Lietuvos salygoms visada pasiteisina alia snowboardines technologijos lentos: t.y. su plonais kantais, lankscios ir t.t. kaip kad nobile, north ar kitos. jos, mano nuomone, geriausiai pjaunasi i veja ir anksciausiai glisuoja.



Ir sutinku ir ne :D

Kad geriausiai pjaunasi - faktas. Bet musu mylimos Baltijos chope komforto freeraidint nulis! Tokie pojuciai man atsirado isbandzius ABoard'a ir Nobile 666, o lyginau as su saviske RRD 5X LTD.

Padariau isvada, kad minetos lentos tikrai geros, bet skirtos Drevernai :wink:
Kas nori šviesti, turi degti.
Vartotojo avataras
Marijonas
 
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 27 Bir 2006 12:30
Miestas: Vilnius

Re: reikia patarimo dėl lentos

UNREAD_POST dominykas 17 Lie 2008 10:31

nu nezinau, plaukiu labai daznai tiek juroje, tiek rekyvoje - problemu man freeraidint nesudare ;) tiesiog esu isitikines, jog visu pirma lenta turi gerai pjautis i veja, nes tik tada tu galesi kazka veikt: atsikabinet, sokinet ir t.t., o jei nukritinesi pavejui, tai visa laika pestute vaiksciosi ;)
Vartotojo avataras
dominykas
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 24 Bal 2005 10:55
Miestas: Panevezys

Re: reikia patarimo dėl lentos

UNREAD_POST Audrius 17 Lie 2008 14:57

prie to pacio... retorinis klausimas: ar geriau du aitvarai ir viena lenta ar dvi lentos ir vienas aitvaras?, ir ar reikalingos dvi lentos turint du aitvarus? atmetam varijanta kai turim bile kiek $ nes tada geriausiai trys aitvarai ir tt..
Audrius
LTU 35
Vartotojo avataras
Audrius
 
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 11:55
Miestas: Kaunas

Re: reikia patarimo dėl lentos

UNREAD_POST povilkami 18 Lie 2008 09:48

Marijonas rašė:
dominykas rašė:tokiam svoriui savo subjektyvia nuomone siulyciau neimti mazesnes nei 134 ilgio ir 40 plocio. Beje, Lietuvos salygoms visada pasiteisina alia snowboardines technologijos lentos: t.y. su plonais kantais, lankscios ir t.t. kaip kad nobile, north ar kitos. jos, mano nuomone, geriausiai pjaunasi i veja ir anksciausiai glisuoja.



Ir sutinku ir ne :D

Kad geriausiai pjaunasi - faktas. Bet musu mylimos Baltijos chope komforto freeraidint nulis! Tokie pojuciai man atsirado isbandzius ABoard'a ir Nobile 666, o lyginau as su saviske RRD 5X LTD.

Padariau isvada, kad minetos lentos tikrai geros, bet skirtos Drevernai :wink:


Reikės pabandyt tavo RRD šį savaitgalį (jeigu pūs), bet faktas, kad ABoards'as, kuris nerealiai gerai pjaunasi prieš vėją, sunkiai kovoja su bangomis. T.y. labai turiu prižiūrėti lentą ir kiekvieną ateinančią bangelę, nes dėl savo kvadratinės formos lentos priekį užpila ir mažiausia bangelė... Tai be abejo dzin pažengusiems, bet pradedantiesiems tai yra sąlygų pasunkinimas.
Bandžiau RRD LightWind lentą (plaustą didžiulį), tai ji gerokai lengviau ėjo per bangas... O drevernoj tai ABoards yra nepakeičiama lenta ir sandwich'as iš kurio pagaminta ABoards yra labai labai atsparus. Po daugiau nei metų intensyvaus naudojimo, dviejų lentų dugnas kaip naujas, kraštai kaip nauji. Vnž mano supratimu labai kokybiška lenta.

P.S. ABoards'as pas mane 2007 metų. Nauji modeliai mačiau kitokios formos, tad ir plaukimo savybės ko gero visiškai kitokios. Tad reikia pabandyti...
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius


Grįžti į Plaukimo technika, Inventorius

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 9 svečių


Prisijungimas nariams