EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Savaitė su FLYSURFER - Svencelėje

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Re: Savaitė su FLYSURFER - Svencelėje

UNREAD_POST misavi 08 Geg 2018 14:49

poster.jpg

Ir vėl planuojame FLYSURFER-iečių susibūrimą, naujausių FLYSURFER produktų pristatymą, progression camp'ą ir šiaip - gerą laiką su FLYSURFER :).

Kviečiame visus, kas nori iš arčiau susipažinti su FLYSURFER produktais =D>.

Daugiau informacijos facebook'e.

Jei turite klausimų, drąsiai skambinkite +37061115387.

Iki pasimatymo 8)
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Savaitė su FLYSURFER - Svencelėje

UNREAD_POST misavi 17 Geg 2018 05:13

Džiaugiamės galėdami patvirtinti, kad šios Savaitės su FLYSURFER metu mus aplankys ir vienas FLYSURFER įkūrėjų, sparnų inžinierius Armin Harich =D>

Arminas su mumis pabus tik šeštadienį ir sekmadienį, todėl skubame juo pasinaudoti ir paprašėme, kad šeštadienį (gegužės 19 d.) 10:00, sodyboje Strykis Jis daugiau papasakotų apie FLYSURFER nueitą kelią, išbandytas įvairiausias jėgos aitvarų konstrukcijas bei technologijas, sėkmės istorijas bei išmoktas pamokas, rinkos tendencijas bei vartotojų preferencijas ir kodėl, pagaliau FLYSURFER yra tokie, kokie yra šiandien. Tas pats pranešimas Facebook'e.

Prisijunkite - bus tikrai įdomu.

072416_2038_SWingCarbon1.png
Sparnas su angliniu karkasu
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Savaitė su FLYSURFER - Svencelėje

UNREAD_POST Vikis 30 Geg 2018 18:30

Kai pučia 6 – 8 metrai, tu žinai kokį SLE kaitą rinktis tokioms sąlygoms. O kokį Flysurfer SOUL dydį pasirinkti twintipui? Ogi bele kokį,- gali 10, gali 21, gali 12, 15, 18 kv.m. Su kiekvienu iš jų pajusi malonumą. Sakysi 21 per didelis, o 10 per mažas? Prieš tris keturis metus sutikčiau. Su šįmetiniu SOUL’u tu pirmiausia pajusi visišką saugumą ir komfortą net jei niekada anksčiau nebuvai užsikabinęs “matraco”. O jei norėsi daug jėgos ant kablio,- tu ją gausi. Gal norėsi paskraidyti ir pamatyti kaip atrodo plaukiančių kaitai iš viršaus,- turėk įgūdžių, patrauk barą iki galo ir tu jau parasparnio pilotas; tau jau nebereikia WOO. O jei padarysi klaidą, išgirsi per stropas tau atzvimbiantį atsakymą,- „Tiek to, šįmet tau atleisiu klaidas“. Gal norėsi apsisukimo metu apsukti kaitą propeleriu net jei tau atrodys „pereborai“,- patrauk valdymo stropą ir būsi maloniai nustebintas. Sakysi „freestailui“ matracai netinka. Ok, pasiimk dešimkę ir, kai grįši krantan, tada pasikalbėsim. O kai atskubėsi savaitgalį po darbų link vandens ir pamatysi veidrodį ir kaitpubliką besigaivinančią alumi,- žinok, tai tavo sąlygos; imk 21-ą ir „duris“ arba reisą arba 12-uką ir hidrofoilą ir mes susitiksim kažkur vandeny. Gal būt mes susitiksim jūroje ir „veivuodami“ ant bangos? FLYSURFER sparnų inžinierius Armin Harich mane patikino, kad su šeške ir aštunke SOUL‘ais susitiksim ir ant bangos.
Vikis
 
Pranešimai: 216
Užsiregistravo: 20 Kov 2006 10:36
Miestas: Monciškės

Ankstesnis

Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių


Prisijungimas nariams