EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Vejo nera, o plakt labai noresi...

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST Zygann 15 Lie 2014 13:52

gal kas turi Flysurf kaita testui? :-)
Ir ar pas mus yra ju dealeris?
Zygann
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 08 Lie 2011 12:54
Burės numeris: 0

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST Gravis 15 Lie 2014 14:32

Zygann rašė:gal kas turi Flysurf kaita testui? :-)
Ir ar pas mus yra ju dealeris?


+100!!!!
Gravis
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 15 Bir 2010 09:43
Burės numeris: 0

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST misavi 15 Lie 2014 14:38

Zygann rašė:gal kas turi Flysurf kaita testui? :-)
Ir ar pas mus yra ju dealeris?


Kol kas turiu tik 15-uką... Šiaip, lengvam vėjui siūlyčiau 18-uką. Jei nori "paimt" viską viską "iki galo", 21-as duos maksimalų low-end'ą...
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST driežas 15 Lie 2014 16:04

misavi
mano klausimas dėl pasikelimo buvo tiesiog teorinis! Su 15 kv. m. su durim plaukes prie 3,5 m/s pagal stotelę. Bet 100 %, kad numetus nebepasikelčiau ir būtent taip yra nutikę. Tada sėdi ir lauki kol "pirstels" arba vyniojies. Bet susivyniojus, žinau, kad turiu vėl galimybe pasikelt, kad tokių atvejų man nėra nutikę, tikrai taip. Dažniausiai niekur neminu nuo kranto esant silpnam vejui ir t.t...
Pasikartosiu, jog mano klausimas buvo teorinis. Pradėjau pats nuo foilo, akmens amžiaus laikų aišku kaitukas (2004 m.), bet dar guli spintoje ir laukia žiemos. :wink:
http://www.getextreme.lt
Kaitų, wakeboardų, snieglenčių, slidžių, burlenčių... skelbimai
Vartotojo avataras
driežas
 
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 26 Geg 2010 15:41
Burės numeris: 0

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST misavi 15 Lie 2014 17:19

driežas rašė:...Tada sėdi ir lauki kol "pirstels" arba vyniojies. Bet susivyniojus, žinau, kad turiu vėl galimybe pasikelt...


Self-rescue suprantu kaip:
a) suvynioji bar'ą, išleidi orą iš priekinės pūslės ir gamini plaustą;
b) suvynioji bar'ą, kabiniesi už pūslės ir vairuoji kupolą, kad parneštų į krantą.

a) atveju pakilus vėjui pūslės nebeprisipūsi ir niekur nebeparplauksi.
b) - taip bodydrag'indamasis į vėją vis vien nepakilsi t.y. dreifuosi pavėjui, todėl su savuoju aš taip pat dreifuočiau, tik nevyniočiau bar-o ir žiūrėčiau, kad stropos neatsipalaiduotų. Patikėk, man užteks silpnesnio gūsio, kad saviškį išsikelčiau iš vandens.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST kasstiss 15 Lie 2014 19:31

Gravis rašė:
kasstiss rašė:Tik forume kaituojat prie tryju metru...:). Kaip maziukai nesamones skiedziat tusciai, stumkit viens ant kito ziopliukai!


Va ką rašo Vikis ŠIAME FORUME apie plaukimą prie tokio vėjo- "nuo pernykščio sezono pradžios plaukti tinkamo vėjo diapazonas man gerokai pasikeitė,- apatinė vėjo riba beliko tik pusantro - du metrai per sekundę. Šiam silpnam vėjui genu dvidešimt vieno kvadrato Flysurfer Speed3 "šiltnamį", "šešėlį"... ir visokiais kitokiais išradingais pavadinimais kaiterių mėgdžiojamą "matraciuką"; nepamirštu ir durų 164cm x 50cm. Nuo keturių metriukų kojas jau kišu į savo tradicinio twintipo kojakilpes ir galiu neaukštai pašokti. Na, o viršutinė "last shadow" vėjo riba,- kiekvieno kaiterio asmeninis reikalas :D ..." aišku jis dar vienas "žiopliukas", kuris rašinėja nesamones ir "kaituoja tik forume". Šian rodo 4 m/s. Einu plaukt. Sėkmės renkantis aitvarus.

Kai ketvirtadali savo amziaus praleisi ant kranto, galesi lygintis su tuo "ziopliuku"....O kol kas belieka tik pasvajot apie tris metriukus :lol: , aisku gal ir yra teorine galimybe.... jei daug dirbsi ta linkme, bet ar paklosi tiek pinigeliu uz 21-ma speeda?
Rekomenduoju, kas plaukia didesniais dydziais, pasibandyti speeda 15ka ar 18ka...vartokite atsakingai! yra salutinis poveikis :lol:
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST Kancler 16 Lie 2014 07:23

misavi rašė:
driežas rašė:...Tada sėdi ir lauki kol "pirstels" arba vyniojies. Bet susivyniojus, žinau, kad turiu vėl galimybe pasikelt...


Self-rescue suprantu kaip:
a) suvynioji bar'ą, išleidi orą iš priekinės pūslės ir gamini plaustą;
b) suvynioji bar'ą, kabiniesi už pūslės ir vairuoji kupolą, kad parneštų į krantą.

a) atveju pakilus vėjui pūslės nebeprisipūsi ir niekur nebeparplauksi.
b) - taip bodydrag'indamasis į vėją vis vien nepakilsi t.y. dreifuosi pavėjui, todėl su savuoju aš taip pat dreifuočiau, tik nevyniočiau bar-o ir žiūrėčiau, kad stropos neatsipalaiduotų. Patikėk, man užteks silpnesnio gūsio, kad saviškį išsikelčiau iš vandens.


nope, self rescue gali tiesiog suviniot bara, centrines pusles gali neisleidinet, guliesi ant kupolo ir iriesi, butent tokiu budu kolega lenkas praeitais ar uzpraeitais metais gelbejosi, kai pasimete, privalumas tokio budu, kad gali pilnai atsipailuaiduot ir gulet, o ant "plausto" ne
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST lloyd 16 Lie 2014 22:53

Naudojant race lenta nereik tiek sukt galvos del aitvaro kai jis nukris, ant jos gali ir atsigult ir atsisest.
Is bedos gali ir parsiirt saugiai i kranta. Ne karta yra isbandyta ir pasiteisine.
lloyd
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 05 Kov 2010 22:20

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST Kancler 17 Lie 2014 07:52

lloyd rašė:Naudojant race lenta nereik tiek sukt galvos del aitvaro kai jis nukris, ant jos gali ir atsigult ir atsisest.
Is bedos gali ir parsiirt saugiai i kranta. Ne karta yra isbandyta ir pasiteisine.

galima dar kateri is paskos tampytis arba jachta... #-o
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST misavi 17 Lie 2014 12:45

Kancler, gerai varai čia forume :). Nieks Tavęs nepaims ;).

Vakar pūtė 4-5 m/s. Kur visi buvot :??
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 0726793524
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST audriusk3000 17 Lie 2014 12:51

Tai ne su TT plauke. O su reisine. Su TT vargiai butu plaukes.
audriusk3000
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 20 Kov 2012 23:02
Burės numeris: 0

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST misavi 17 Lie 2014 13:14

audriusk3000 rašė:Tai ne su TT plauke. O su reisine. Su TT vargiai butu plaukes.

Audriau, aš plaukiau truputį ir su TT. Tik labai dideliu ;). Ir truputį per vėlai. Iš pradžių dar laikiausi vėjyje, bet po to pradėjo silpnėti...

Bet aš ne tą norėjau pasakyti. Vakar dairiausi po horizontą ir kitokių lengvo vėjo aitvarų. Nes žinau, kad prie 5 m/s jau su 12-ukais kiti plaukia ;).

PAPILDYTA
Bet Tu, audriusk3000, esi geras ;). Pas patį tai grynai toks pat raceboard-as - http://extreme-sports.lt/forumas/viewtopic.php?t=42543 :D. Tai kur buvai ;)?! Matyt, nebenori trint, kad parduodi.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST audriusk3000 17 Lie 2014 15:02

Tik su reisine ir teplaukioju. Parduodu nes atsinaujinu
audriusk3000
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 20 Kov 2012 23:02
Burės numeris: 0

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST Kancler 18 Lie 2014 09:02

misavi rašė:Kancler, gerai varai čia forume :). Nieks Tavęs nepaims ;).

Vakar pūtė 4-5 m/s. Kur visi buvot :??
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 0726793524

dar to betruko kad kas mane cia paimtu :D
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Vejo nera, o plakt labai noresi...

UNREAD_POST Mindaugas666 18 Lie 2014 19:33

Tai kraukit rytoj savo flajsurfus ir reisines lentas ir atvaziuokit i Girulius. Visai neprasta "shtiliaka" rytoj po pietu rodo, itariu bus visai gera treniruote.
Easy is not an option
Vartotojo avataras
Mindaugas666
 
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 26 Lap 2007 21:05

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


cron
Prisijungimas nariams