EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

FLYSURFER & FLYBOARDS

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST misavi 23 Rgp 2010 07:18

Visą laiką, kol Domas plaukė - buvau šalia. Visą tą laiką su nekryptinių matuokliu matavau vėją. "Ekspertai" mums aiškino, kad vėjas 20 m/s, nors matuoklis vos vieną kartą, grįžtant iš Šventosios užfiksavo 15 m/s - tai buvo tos mūsų sesijos rekordas. Beje, grįždami nuo jūros aplankėme p. Cibą. Jis tiksliausiai pasakė vėjo stiprumą - "iki 15 m/s".

Plaukti ar neplaukti - buvo Domo sprendimas. Kartą keliant aitvarą nuo paplūdimio, dėl susipynusių dešinios pusės pavadėlio stropų aitvaras tapo nekontroliuojamu ir Domas iškart panaudojo saugumą. Aitvaras nukrito, jį susitvarkėme ir Domas išplaukė.



avantmov:
Su pripučiamu aitvaru tai tikrai būtų buvę nesaugu, bet ne su FLYSURFER. O jei manai, kad Domui grėsė pavojus, kodėl neišgelbėjai jo iš mano klastos ir pinklių, kai susitikom paplūdimy, a?
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST misavi 23 Rgp 2010 08:24

Ten ankstesniam post'e norėjau pasidalinti emocijomis, kurias davė FLYSURFER SPEED3 19. Tai dar norėjau pasidalinti vienu video:


Dar noriu atkreipti dėmesį, kad su FLYSURFER SPEED3 19 SAUGIAI galite plaukti ir prie 10 m/s (aitvaro diapazonas - 3..11 m/s).
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST misavi 23 Rgp 2010 08:57

Domas overpowered!

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Aitvaras 12 kv. m., avantmov-ui stoty sakė, kad pučia 20 m/s. Neblogai valdosi tokio dydžio aitvaras prie tokio vėjo, ne :)?
Paskutinį kartą redagavo misavi 30 Rgp 2010 15:58. Iš viso redaguota 1 kartą.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST Aitvaras 23 Rgp 2010 09:08

Nu dovanok misavi, bet dėl saugumo plaukti su 19 kv.m prie 11m/s, tai totalus BRIEDAS! Čia gal raideris turi būti nerealiai geras arba labai sunkus ir dar šortų kišenėse švino prisikrovęs :roll: . Plaukiau iki 6m/s ir jaučiau, kad aitvaras generuoja gerokai per daug jėgos, pašoki ir nusileisti nebegali :) . Gal foto įdėt galėtum kaip ten viskas atrodė su tuo 19 Deliuxu.
Mano nuomone daug protingesnis pasirinkimas normalaus svorio žmogui būtų 15 kv. Speed 3 ir kokių 8 ar 10kv. Psycho 4
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST povilkami 23 Rgp 2010 10:27

Mitai griūna...
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST misavi 23 Rgp 2010 10:40

Aitvaras,


Nebandęs nesakyk. FLYSURFER SPEED3 ir PSYCHO4 aitvarų centrinį vožtuvą galima užverti. Dėl to aitvaro kupolas susiskleidžia, o "aktyvus" plotas sumažėja - aitvaro galia krenta. 15-ukas, žinoma, irgi geras pasirinkimas, tačiau šeštadienį ryte buvo momentas, kai su 15-uku nebepaplaukiau, tačiau 19-ukas nekėlė jokių rūpesčių.

Aitvaras (Tau labiau tiktų "laukinis" :)) su FLYSURFER SPEED3 19
Paveikslėlis
Fone vienintelis LEI ant vandens su 50 m stropomis ir tai - vos judantis.

"Vokiškasis tramvajinimas" prie 3 m/s.
Paveikslėlis

O plaukt norėtųsi ne vienam...
Paveikslėlis

"Jėėė!..."
Paveikslėlis

Marios tuo metu atrodo šitaip:
Paveikslėlis
...žinau, žinau - pirmoko aplikacijos darbelis...

O tuo metu "Kambodžoje"...
Paveikslėlis

...siautėja laukinis :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

"Kodėl, vyrai, neinat į vandenį? Juk yra vėjo!.."
Paveikslėlis

O čia tie 6 m/s, prie kurių Aitvarui jau baisu buvo plaukti. Su FLYSURFER SPEED3 15 plaukia Domas.
Paveikslėlis
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST misavi 23 Rgp 2010 12:07

gpshack,


Šį šeštadienį planuoju atlėkt į Dysnus. Vėjas nebesvarbus. Būtų smagu tik kad nelytų.


Mindaugas
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST povilkami 23 Rgp 2010 12:54

Gera paskutinė fotkė =D>
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST Andrius11 23 Rgp 2010 13:19

Mano kuklia nuomone visas sitas Flysurferio aprasinejimas yra paprasciausia REKLAMA. (nepriklausomai ar tas kaitas geras ar blogas) Tai visi kiti dyleriai arba reklamuojasi per banerius arba vadovaujasi forumo taisyklemis kurios nurodo pranesimu skaiciu i savaite ar tai menesi. Praeitais metais buvo toks Banginis kuris irgi spamino is peties. Bet paskui, po ne vieno patarimo, jis susiprotejo ir nustojo. aciu Jam. Manyciau kad ir Jums reiktu padaryti isvadas ir arba issipirkti baneri (nezinau gal jus tai ir esate padare ar darote) arba zenkliai sumazinti reklamos skaiciu. Juk ne TOPSHOP cia. :D

Su visa Pagarba,
Jei reikalai einasi ne taip kaip tu nori - nemaisyk jiems, tegu jie preina salia - tai ne tavo reikalai.
Andrius11
 
Pranešimai: 763
Užsiregistravo: 13 Geg 2007 20:03
Miestas: Kaunas

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST bboy 23 Rgp 2010 13:32

Jop.. banginis susiprotejo - saunuolis. Misavi tuoj arba jau tures toki pati varda...
Jei kaituoji - gyveni...
Vartotojo avataras
bboy
 
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: 12 Kov 2008 20:53

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST povilkami 23 Rgp 2010 13:53

Nesikarščiuokit,

Viskas vienoje temoje, neišbarstyta po forumą, nerašoma bet kas bet kur bet kiek.
Galite šią temą ignoruoti.

P.
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST gpshack 23 Rgp 2010 21:01

Super nuotraukos, super faktai ir klykentis is siaubo kiti pardavejai :) Juokauju :lol:
Saunus kaitas, saunus prezentas, gera ir taktiska paremta faktais reklama, manau tikrai kitais metais sita reikala reiks isigyti...
O be reklamos gyvenimo nebuna.... O cia faktai gyvenimas ir pasibandymas :)

Keista girdet man del vejo kad blogai as pvz, be bedu su 13 m crossbow 2010 metu prie 10 - 12 m/s plaukioju ir man nekiek tai problemos nebuvo, cia kaip sakoma "delo techniki", o jei su savo arkliuku nesuitvarkai koses daugiau reik valgyti, ar ant asiliuko pereit... 8)


P.S.
Sito musu forume jau seniai nebuvo vien tik erzeline ir vienas kito "izdivonai" saunu kad pagaliau debilizmo laikai baigiaisi, ir normalus zmones jima virsu! =D>
gpshack
 

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST Akinys 23 Rgp 2010 21:44

prognozes zada puikius 2,3 ir 4dieni. atvarykite pasiskalbti i Akini, tik taip rimtai, o ne "ant pakazukos".
mes tikrai busime! mazasis molas jusu paslaugoms!
Vartotojo avataras
Akinys
 
Pranešimai: 1664
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 18:28
Miestas: Monciškės
Burės numeris: 626

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST avantmov 23 Rgp 2010 22:00

tokios nuotraukos ir klipai-" lochu'' gaudymas..ju pilnas netas...viena pripazystu ,ziemai tikrai geri daiktai,kalnuose..
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST misavi 24 Rgp 2010 08:46

Pavadinimas: FLYSURFER & FLYBOARDS

Akinys rašė:prognozes zada puikius 2,3 ir 4dieni. atvarykite pasiskalbti i Akini, tik taip rimtai, o ne "ant pakazukos".
mes tikrai busime! mazasis molas jusu paslaugoms!


Sveiki, Gediminai,


Aš Jus tikrai gerbiu, kaip senbuvį ir kaip tikrai patyrusį "mariaplavatelių". Gerbiu Jūsų nuomonę ir ji man tikrai svarbi, tačiau tas Jūsų paskutinis komentaras... Net nežinau, kaip jį vertinti... Jūs net nepabandėte to aitvaro ir visiškai nesuprantu iš kur Jumyse toks priešiškumas šiai kompanijai? O gal tas priešiškumas man?

Kai sau ieškojausi aitvaro, vertinau tai, kad Lietuvoje vėjo reikia laukti. O aš neturiu tiek laiko, kad bet kada, tik užpūtus vėjui, galėčiau viską mest ir lėkt į pajūri, kad kelias valandas praleist ant vandens. Savo įspūdingu vėjo diapazonu mane patraukė FLYSURFER. Tačiau ir vėl, nerimas - ar tik nėra tai kažkokia tuščia marketinginė reklama, kai realiai iš to aitvaro nieko nėra, nedavė man ramybės. Ieškojau, kur galėčiau aitvarą išsibandyti...

Taip, niekada neplaukiojau LEI. Ir nesakau, kad FLYSURFER yra geriau už LEI. FLYSURFER išbandė Domas, kuris turi nuosavą Cabrinha-ą, kuris šį savaitgalį vykusioje KiteFiestoje plaukė ir su BEST firmos aitvarais. Jis turi savo nuomonę. Nesiginčiju, kad varžybose su FLYSURFER jis dalyvauja todėl, kad sumoku jo startinius mokesčius ir kad niekas kitas jam dykai aitvarų taip ir nepasiūlo, tačiau jis turi savo nuomonę ir gali pasakyti FLYSURFER pliusus ir minusus.

Dar vienas žmogus, kuris galėtų pasakyti savo nuomonę - Artūras Morauskas taip pat žinomas "benzo" pravarde. Jis jau išbandė dviejų dydžių FLYSURFER-ius, manau, panašiomis sąlygomis... Ir tikiu, kad jam LEI vis vien yra geresnis aitvaras. Ir visiškai neprašau jo, kad jis tvirtintų priešingai.

Bet pažiūrėkime į turimą situaciją - sąlygas Lietuvoje ir laiką, kurį turime. Aš šeštadienį atradau naują, nepatirtą jausmą - plaukimą aitvaru, kai nėra vėjo. Aš plaukiau ir negalėjau patikėti tuo, kas vyksta. Jaučiausi, kaip sėdėdamas už Ferrari vairo ir buvau pilnas teigiamų emocijų.

Niekam nieko neperšu ir nenuskursiu, net jei neparduosiu nė vieno aitvaro. Tiesiog, jei yra žmonių, į buriavimą ant vandens ("kaitavimą") žiūrinčių taip pat, kaip aš, noriu Jiems pasakyti, kad yra ta galimybė. Galimybė plaukti artimiausiame ežerėlyje ar tvenkiny, praktiškai bet kurią laisvą akimirką. Ir nesėdėt tam http://www.windguru.cz akis pakabinus ir laukiant vėjo. Šalia to, yra toks Mindaugas, kuris Jums bet kada suteiks galimybę pačiam pasibandyti aitvarą ir pajusti, ar tai Tavo aitvaras, ar ne. Gal tikrai tame FLYSURFER-yje nieko ypatinga ir nėra. Ir neverčiu Jūsų manyti kitaip.

O visų čia pasisakančiųjų žinojimas avansu... kaip ir su vėju Monciškėse...

Ir dar nesuprantu, ko Jūs bijote. Bijote, kad išbandę tikrai užsikabinsite ant FLYSURFER? Ar tiesiog laiko gaila, nes šūdas - ne sviestas, o foil-as - ne aitvaras ir nėra čia ją diskutuot? Šiandien tai ir vyksta - diskusijos. Ir nė vienas čia pasisakęs negali savo žodžių pagrįsti faktais - tik savo ekspertine nuomone. Bet tokie Jūs ir ekspertai... Ką esat pasiekę tam pačiam kiteboarding-e?

Gediminai, (laiškas buvo nukrypęs į visus, grįžtu prie Jūsų) neatvažiuosiu šią savaitę į Monciškes. Geras bus vėjas ir jam reiktų FLYSURFER PULSE2 6, kurio aš neturiu (ot netikęs dyleris). Atvirai pasakius, net netikėjau, kad tokie vėjai aplanko Lietuvą ;). Aitvaro nebeužsakinėsiu, nes FLYSURFER ruošiasi artimiausiu metu pakeisti PULSE2 naujos konstrukcijos aitvaru, kuris bus dar pranašesnis savo charakteristikomis ir turės net "automatinį atsivertimą vėjo lange". Kai produktas bus galutinai sukurtas (vieną iš prototipų bandžiau Vokietijoje) - būtinai atsivešiu jį į Lietuvą.

O dėl "pakazuchos"... Ką Jūs turėjote omeny?


Pagarbiai,
Mindaugas


P.S. Dėl bandžiusiųjų. Dar FLYSURFER aitvarus bandė šiame forume pasivadinę Plikis ir lloyd rider-iai. Plikis praplaukė kelis halsus ir tiek, FLYSURFER taip ir nepaliko jam jokio įspūdžio. lloyd sau ieškojo naujo aitvaro ir vis vien pasirinko LEI.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 10 svečių


cron
Prisijungimas nariams