EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

FLYSURFER & FLYBOARDS

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST Plikis 12 Rgp 2010 10:08

Na, tai gal galima šitą datą
2010 08 11
skelbti, kaip dieną, kai foilai įgavo lygias teises su pripučiamais kaitais.
Ne fizine, o psichologine prasme.
:)
Plikis
 
Pranešimai: 783
Užsiregistravo: 12 Vas 2007 15:20
Miestas: Kaunas

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST Akinys 12 Rgp 2010 11:48

kad pilnai sutikti su shiuo teiginiu belieka pamatyti wave su foilu.
Vartotojo avataras
Akinys
 
Pranešimai: 1664
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 18:28
Miestas: Monciškės
Burės numeris: 626

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST Fish-Bone 12 Rgp 2010 11:57

Kažką į temą radau pirmame youtube išmestame video :D
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST Pavlo 12 Rgp 2010 11:59

Plikis rašė:Na, tai gal galima šitą datą
2010 08 11
skelbti, kaip dieną, kai foilai įgavo lygias teises su pripučiamais kaitais.
Ne fizine, o psichologine prasme.
:)



Gal dar ankstoka. Apie psichologini luzi bus galima kalbeti, kai BENT 1 % is cia pasisakiusiu, bandziusiu, dar tik bandysianciu (tarp ju ir as), siaip skaiciusiu, garsiai pasakys "That's it boys, kita sezona PIRKSIU FOILA!!!". Laikas parodys :wink:
Pavlo
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 26 Rgp 2009 13:19
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST misavi 12 Rgp 2010 12:08

Akinys:
Tai buvo prieš 2 metus: ...

Tik čia sutinku su Aitvaru (Algiu) - kiek galima tuos filmukus žiūrėt...


Pagarbiai
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST Akinys 12 Rgp 2010 12:48

o kur filmas kaip suskalbtas bangose foilas pakyla ish vandens ?
Vartotojo avataras
Akinys
 
Pranešimai: 1664
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 18:28
Miestas: Monciškės
Burės numeris: 626

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST povilkami 12 Rgp 2010 12:59

Na šiame filmuke tas wave'eris keistai plaukia, patoviai naudodamas kaito trauką. Bet ir lenta pas jį keista, plona atrodo, lyg ne pilnaertis wave'as būtų, o hibridas koks tai tarp tt ir wave. Reikėtų geresnio wave filmuko :) Paieškosit?
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST misavi 12 Rgp 2010 13:43

Akinys:
Dėl suskalbimo - dar vienas mitas. Važiuojam prie jūros? Aš Tau duosiu FLYSURFER-į suskalbt, Tu man duosi savo LEI? Faktas tik vienas, kad bangoms išmetus į krantą FLYSURFER-į, jį atsipainiosiu ir juo vėl plauksiu, kaip bus su LEI - nesu tikras...

povilkami:
Jei atvirai, nesu aš kiteboarding-o žinovas ir nelabai galiu pasakyti, kur etaloninis wave-as, freestyle-as ar old-school'as, o kur beginner-is su mėgėjiška įranga plaukia. FLYSURFER turi 4 aitvarus: freestyle-ui, race/hang time'ui, beginner-iams ir žemei. Specialiai wave-ui nemarketinguoja jokio aitvaro.

Skaičiau užsieniečių Religion'o apžvalgą. Mačiau, kad jie išskyrė, kad aitvaras silpnokas, bet, anot jų, to ir reikia wave kite-ui. Tikrai, neišmanau tokių dalykų ir to nekomentuoju. Kai daugiau būsiu pasiplaukiojęs aitvarais gal geriau jausiu, ko trūksta vienam ar kitam stiliui, plaukimui prie vienokių ar kitokių sąlygų. Galiausiai būsiu susidaręs bendrą įspūdį, kokios sąlygos būdingos mūsų Lietuvoje (vis tiek daugiausia plaukiosiu čia).

FLYSURFER mane patį patraukė plačiu diapazonu, žemu startiniu vėju, patvarumu. Patinka, kaip aitvaras tvarkosi su gūsiais. Patogiai jaučiuosi laikydamas barą. Žiemą buvau nustebintas, kaip be jokių pastangų aitvaras pats kyla į vėją (vėžės sniege). Taip pat smagu, kaip greit galiu pasikelt aitvarą ir jį susipakuot. Jūroje dar neplaukiau. Domas Ventspily buvo pametęs aitvarą į bangas, suvėlė į gumulą, tačiau pasikėlė! Aišku, geriau jis pats tai papasakotų. Svencelėje su aitvaro pakėlimu iš vandens jokių problemų dar neturėjau, nors pats dar tik mokausi ;). Man patinka tas visas FLYSURFER teikiamas komfortas ir juo esu labai patenkintas.

Ir dėl pirkimo. Man nereikia, kad žmogus pirktų FLYSURFER, kad galėtų deklaruot savo pajamas (SPEED3 21 kaina 2,499 EUR), aš tikrai nenoriu, kad nusipirkęs FLYSURFER žmogus vėliau gailėtųsi, nes jo netenkins vienas ar kitas momentas. Aš noriu, kad žmonės nustotų kalbėt avansu ir tiesiog išbandytų FLYSURFER - tam pasiryžęs sudaryti visas sąlygas. Aš noriu, kad jiems liktų pojūtis, emocija, kurią jiems suteiks FLYSURFER. Vėliau jau jie patys tegu sprendžia reikia jiems tokio aitvaro, ar ne.

Ir bboy-jus berods pasirašinėja "jei nekaituoji - negyveni". Sutikite, aitvaro vežiojimasis bagažinėje dar nėra kaitavimas (bboy, nesakau, kad Tu taip darai). Lietuvoj vasarą sąlygos prastokos (ši gal buvo kitokia), tačiau FLYSURFER leidžia jas išnaudoti. Tad kodėl jų neišnaudojus?

Sorry, už tokį ilgą monologą ;). Nepykit, jei kur ką pasakiau ne taip.


Pagarbiai
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST Akinys 12 Rgp 2010 14:08

misavi rašė:Akinys:
Dėl suskalbimo - dar vienas mitas. Važiuojam prie jūros? Aš Tau duosiu FLYSURFER-į suskalbt, Tu man duosi savo LEI? Faktas tik vienas, kad bangoms išmetus į krantą FLYSURFER-į, jį atsipainiosiu ir juo vėl plauksiu, kaip bus su LEI - nesu tikras...


savo LEI ash tau neduosiu, nes neesu tikras kad tu moki su juo skalbtis.
geriau darom taip - kiekvienas skalbiasi pats su savo kaitu ir skaiciuojam kiek skalbimusi baigesi krante narpliojant barzdas ir kiek kartu pavyko ishsikelti vandenyje.
Vartotojo avataras
Akinys
 
Pranešimai: 1664
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 18:28
Miestas: Monciškės
Burės numeris: 626

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST povilkami 12 Rgp 2010 17:13

Apie Flysurfer skirtingus modelius ir jų paskirtis:

Target Group
The PSYCHO4 is very easy to control, thanks to its enormous depower and very agile flight characteristics. This is a kite that wants to be worked. If you're looking for a kite for cruising or old school riding, better stick to our SPEED3. The PSYCHO4 impresses with radical lift and big airs when steering the kite back for a jump. The high flying and turning speed demands a sensitive hand to position the kite when landing. The PSYCHO4 is a kite for experienced riders who feel at home in the land of Free- and Wakestyle (or want to).

For this reason, the PSYCHO4 is only available up to 15m². The SPEED3 is unbeatable in the light wind segment and in reverse, in super high-wind conditions, we recommend the PULSE2 6m to intermediate riders, which has a bit more comfort and stability in these conditions.


Paimta iš http://www.flysurfer.com/Content/385/?mnid=1741

Va kaip keliasi prie lengvo vėjo:

Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST misavi 18 Rgp 2010 11:35

Sveiki,


Pora naujienų:
FLYSURFER ir FLYBOARDS teamrider'is Gunnar Biniasch - 2010-ųjų Vokietijos Race Čempionas (3 etapai - daug plaukimų)!
FLYSURFER ir FLYBOARDS teamrider'is Sebastian Bubmann KiteFiestą Lietuvoj iškeitė į Kanadą. Ten WindFest2010 laimėjo viską - 3 disciplinos - 3 pirmos vietos. Dabar važiuoja į Kanados West Coast Open regatą.

Daugiau info http://www.flysurfer.lt ir http://www.flysurfer.com.

Taip pat, į KiteFiestą atsivežam FLYSURFER SPEED3 19 DELUXE! Drebėkit velniai nelabieji :)!

Kam bus įdomu pabandyt, kaip aitvaras "tramvajina" prie 3 m/s - informuokit ir atvažiuosim į Jums patogią vietą, Jums patogiu metu :).


Pagarbiai,
Mindaugas
Paskutinį kartą redagavo misavi 18 Rgp 2010 15:48. Iš viso redaguota 2 kartus.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST gpshack 18 Rgp 2010 13:40

Nu va puikios naujienos, laukiam testu Dysnuose :) Respect!
=D>
gpshack
 

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST misavi 22 Rgp 2010 05:12

Sveiki,


Tik ką grįžau iš KiteFiestos 2010 - nuostabus renginys! Apie jį, manau, šauniai nušvies media kanalai. Bet dabar ne apie tai.

Šiandien išbandžiau FLYSURFER SPEED3 19 DELUXE. Šią sudėtingą formuluotę į lietuvių kalbą versčiau kaip "pamiršk apie vėjo prognozes!" Aš negalėjau patikėti, kokia šio aitvaro trauka prie visiškos ramybės. Tas aitvaras - 100% garantija, kad atvažiavęs prie vandens plauksi. Žinau, kad skaitosi, kaip tuščia reklama, bet kai leki, o aplink ramybė ir vandeny daugiau nieko nieko - nesuvoki kas vyksta... Tai reikia pačiam patirti...
Prikabinti failai
fs19dlx.JPG
Plaukia Artūras Morauskas aka benzas, www.go2kite.lt stotis tuo metu fiksavo 2,5 m/s vėją. Be Artūro mariose dar buvo meldai ir karosai ;), daugiau - nieko.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST misavi 22 Rgp 2010 13:34

Ketvirtadienį skalbėmės jūroje...


Pūtė 10-15 m/s. Kam sakėm, kad skleisim 12-uką - visi laikė mus bepročiais. Su FLYSURFER tai daryti gali saugiai. Prieš pusantro mėnesio fotkinau Domą ore su FLYSURFER PSYCHO4 12 prie 5-6 m/s, dabar su tuo pačiu aitvaru jis skraidė jūroje. Neneigiu, Domui kartais norėjosi mažiau galios.

Aitvarą į jūrą tądien buvome įmetę 2 kart. Vieną kartą netyčia - aitvaras pakilo be problemų. Antrą kartą tyčia, kad nufilmuot šį video. Aitvarui leidome kiek pagulėti ant vandens, pasivelt, po to Domas jį vėl pakėlė.

Aišku, kad vėliau mus pats p. Cibas papriekaištavo, kad krante ne bangos - jos toliau. Ką gi teks vėl kada organizuotis išvyką prie jūros.


Pagarbiai.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: FLYSURFER & FLYBOARDS

UNREAD_POST avantmov 23 Rgp 2010 00:25

ar galvoj smegenu turi? vaikui ikist toki kaita prie gusiu iki 20 m/s (sventosios stoteles parodymai)..tau beletik ligota reklama,nors ir per lavona,ane?
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 10 svečių


Prisijungimas nariams