EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kos sala, Graikija

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Kos sala, Graikija

UNREAD_POST Audrius 06 Vas 2011 22:54

Sveiki,

Ryanair skraidina nuo pavasario ne tik i Rodo sala, bet ir i Kos. Gal kas buvot ten? Kokios kaitavimo salygos, spotai? Ar verta? Kaip su vejais?
Audrius
LTU 35
Vartotojo avataras
Audrius
 
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 11:55
Miestas: Kaunas

Re: Kos sala, Graikija

UNREAD_POST boardbro 17 Geg 2011 21:36

Xebra, nejaugi tikrai nieks nebuvot? Butu idomu isbandyt, kad i Roda vel nevaziuot..
VANDENS PRAMOGOS!!!
www.waterfun.lt
Vartotojo avataras
boardbro
 
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 22 Rgs 2008 21:11

Re: Kos sala, Graikija

UNREAD_POST geddas 18 Geg 2011 08:32

Manau, kad apie Graikiją Surfhouse komanda turėtų nemažai žinoti :)
Life's too short to pick out the seeds
Vartotojo avataras
geddas
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 11 Vas 2008 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Kos sala, Graikija

UNREAD_POST Artim 20 Geg 2011 19:53

Sveiki, buvau Kose prieš mėnesį (priešvelykinę savaitę). Bet Rode nebuvau, tai lyginti negaliu. Saloje yra berods apie šeši spotai. Mes gyvenome pietinėje salos dalyje Kefalos miestelyje. Ten sala susiaurėja iki ~2km pločio ir vakarinėje pakrantėje yra labai neblogas spotas. Pakrantė pakankamai ilga, pločio pasikelti kaitus sočiai. Yra kaitavimo mokykla, vasarą ten dirba jau daug metų pora instruktorių iš Olandijos(pasakojo savininkas kuris ten gyvena iš vandens pramogų). Aš buvau nesezono metu(vasaros sezonas aplamai ten nuo gegužės), žmonių nebuvo nei vieno. Susipažinau su spoto savininku jam atsitiktinai atėjus prasitestuoti naują kaitą. Tai mes labai smagiai praleidome 4 dienas jūroje. Vėjo pakankamai buvo 2 dienas ir 2 kitos buvo puikios(8-10m). Šiaip tokiu metu vėjai sakė neprognozuojami, na o liepą ir rugpjūtį kaip ir daug kur tuose kraštuose pučia termikai, tai sąlygos vasarą sakė yra puikios. Pakrantė sekli apie 20-30 gal kitur ir daugiau metrų. Toje pusėje beveik nebūna eilinių poilsiautojų, kurie trukdo eismą, susirenka tik mėgėjai pažiopsoti, nes pagrindinis miestelio pliažas yra priešingoje pusėje-rytinėje pakrantėje. Ten sakė rečiau užpučia, būna kažkokie ciklonai nuo Afrikos pusės, na o tada sakė ir bangos būna labai didelės. Dabar kai buvau tai iš po žiemos dar nevalytos pakrantės- prinešta daug žolių, kurios iš toliau atrodo kaip pakrantės akmenys, ir daug šiukšlių iš jūros. Gegužės pradžioje sakė kad pakrantės prieš sezoną būna išvalomos. Kituose spotuose nebuvau.
Tai tiek trumpai apie tą Kosą.
http://www.kefaloskitesurfing.com
http://www.koskiteboarding.com
Sėkmės kas susigundys, jei dar kokios info reikia, tai tel.869983606, Arūnas
Prikabinti failai
DSC07234.JPG
Vakarine pakrante
DSCF0130.JPG
Rytine pakrante
Paskutinį kartą redagavo Artim 13 Bir 2011 10:25. Iš viso redaguota 1 kartą.
Artim
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 13 Sau 2008 21:26
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 0

Re: Kos sala, Graikija

UNREAD_POST Hooch 06 Bir 2011 19:19

Buvau ir aš Kose. Bet kiek kalbėta buvo su vietinaistai ties Kefalos vakarine pakrante yra geriausias spotas kaituot. Nedidelės bangos, stabilus vėjas, mažai turistų. O pakrantes išvalo sezono metu. Visur europos šiltuose kraštuose per žiemą apsineša krantai.
Hooch
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 23 Gru 2010 18:52
Burės numeris: 0

Re: Kos sala, Graikija

UNREAD_POST Vertejas 07 Bir 2011 16:42

Gerai kaituot - nedideles bangos.... :cry:
Sunku ginčytis su moterim, jei ji.. nuoga..
Vartotojo avataras
Vertejas
 
Pranešimai: 1265
Užsiregistravo: 06 Kov 2009 00:05
Miestas: Klaipėda

Re: Kos sala, Graikija

UNREAD_POST boardbro 07 Bir 2011 18:17

Reikes vasara pajamt Kos'a :)
VANDENS PRAMOGOS!!!
www.waterfun.lt
Vartotojo avataras
boardbro
 
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 22 Rgs 2008 21:11

Re: Kos sala, Graikija

UNREAD_POST nomeda 13 Spa 2016 11:18

Mano draugas kaituoja, tai irgi keliavo i Kefalą. O mes šį pavasarį buvome Koso saloje, tai labai patiko ši sala. Ir kaituoti joje taip pat galima, nes matėme tai darančių. Gaila, kad trumpai pabuvome, todėl planuojame dar kartą ten nuvykti, tik į kitą salą. Mačiau, kad siūlomos degancios keliones i Graikija, dabar pats tas ten.
nomeda
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 30 Kov 2016 10:56
Burės numeris: 3


Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Prisijungimas nariams