EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

!to galejo ir nebuti (arba skaudus kaitbordingo nuotykiai)!

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

UNREAD_POST Twora 01 Bir 2006 19:10

Vytautas S rašė:
Laisvunas rašė:Domai... daznai komentarai tai cinkelis...o be jo bus pagrabine skiltis kazkokia tai.....As nesakau skiltis rimta ir reikalinga taciau isivaizduok kiekvienas perskaites susidaro savo ispudi nori tuo pasidalyt su kitais...o cia se tau- skaityk ir tilek...kazkokia nesamone ....


100% :!:


1000% :!:
HANG'n'LOOSE
Vartotojo avataras
Twora
 
Pranešimai: 475
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 08:48
Miestas: Wilno

UNREAD_POST Zwierius 01 Bir 2006 19:15

Gerai butu atskira traumu ir nuotikiu fotogalerija padaryt, kad zmones zinotu kaip viskas gali baigtis ir kad nesusidarytu ivaizdis kaip graziai kazkas ten su kaitu varineja per jura. Istikruju nznau kaip ant lt nes tik nesenai pradejau galima sakyt dometis bet tai kai pas rusu paskaitai tai yra ir uzsimususiu.
v derevne vsio normalno
Vartotojo avataras
Zwierius
 
Pranešimai: 282
Užsiregistravo: 03 Spa 2005 21:30
Miestas: Vilnius

sekmes zwieriui

UNREAD_POST Tata 01 Bir 2006 22:49

tu zwier neskaityk tu rusu
jie viska meluoja
nera Lietuvoj uzsimushusiu yra tik suzheistu

sekmes treniruotese

tata
Vartotojo avataras
Tata
 
Pranešimai: 380
Užsiregistravo: 28 Gru 2004 22:06
Miestas: wilno

UNREAD_POST Nerkasteris 01 Bir 2006 23:18

Twora rašė:
Vytautas S rašė:
Laisvunas rašė:Domai... daznai komentarai tai cinkelis...o be jo bus pagrabine skiltis kazkokia tai.....As nesakau skiltis rimta ir reikalinga taciau isivaizduok kiekvienas perskaites susidaro savo ispudi nori tuo pasidalyt su kitais...o cia se tau- skaityk ir tilek...kazkokia nesamone ....


100% :!:


1000% :!:


10000%:)
Nerijus 8653 53335 / 8616 84016
Vartotojo avataras
Nerkasteris
 
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 02 Kov 2006 21:23
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST donacio 03 Bir 2006 22:16

Twora rašė:aloha,

nu kad neuzsidarytu tema as irgi dar karta vaizdziai atvaizduoti savo nutikima nutariau.

Besimaivydamas pries fotoobjektyva sukiojausi prie kranto. Vejas vakaru (visiskas onshoras). Kaitas 20m2 cabrinha BT 2001m. Pagavo gusis- iskridau tiesiai ant sukrautu burlenciu su prisegta prie kojos lenta. Mintis- burlentejai supyks- dar bure suplesysiu. Nusiledau jau uz burlenciu ant nugaros. Nepatyrusio kaitioro judesys- patraukiau bara (aisku ne i ta puse- buvau aukstielnikas), tada geras pagreitis pro budele ir suoliuka ir tiesia i kopa. Uzsimerkiau- BOOM!!!.
Kiek pamenu- dar Misha spejo mane pagriebti, o kaitas per Cibo busika nukrito tiesiai ant poeto pievutes. Cibas dar islindo su bliudu rankose pasiziureti kas nutiko.)
O man ka- nieko. Tfu-tfu-tfu. Visiem taip linkeciau. Bo jei buciau i suoliuka ar i budele- butu ragas nikeliuotas- jauciu...


Aloha visiems,

O kad tema isisiubavo. Twora tavo photoshopiniai piesineliai super. As tik dar noreciau akcentuot kad pradinukams butu grieztai nevalia pamesti kaita is akiu, leist jam paciam ganytis kur papuola o paskui megint viena ranka uzsikabint ant baro ir sitaip bandyt isgaut lygsvara ir grazint kaita virs galvos. Tai privalu daryt tik pakibus ant baro lygegreciai dviem rankomis !!
Preisingu atveju gali atsirasti musu pakrantej tokiu klikuxu alia stulpas, persirengimo budele ir etc :D

Ulia dek savo photo medziaga su aprasymais.. nestabdyk. Nieks temos neuzdarineja!!

Na ir galiausiai pablevyzgaut irgi mazumele noris. Be to siuo atveju viskas i tema buvo!

Aciu visiems nepasididziavusiems ir parasiusiems savo accidentus!
Raidinu FLEXIFOIL, CAUTION, LF, SKWLKR + MOKAU KAITUOTI (IKO LEVEL 2/ID 3181)
http://www.banginis.info
donato@banginis.info
+37068897888
Vartotojo avataras
donacio
 
Pranešimai: 518
Užsiregistravo: 25 Bal 2005 17:31

UNREAD_POST Ulia! 10 Bir 2006 17:27

:shock:

sutikau siandien viena ciuvaka. Jis man ir pasakoja:

"Zinau,susidomejau as tuo jusu sportu,maciau kaip graziai skraidot,nuvariau i Kauna,nusipirkau visa komplekta,nusivezem su draugeliu prie dusios,prisiputem,nu pute toks nemazas vejelis,aitvaras buvo 17 dydzio,as ibridau i vandeni uzsakibinau ir laikau,o draugelis ant kranto paleidinejo,tai jau kaip paleido,tai kaip rove mane i ora,ne nespejau nieko suprasti kas atsitiko. Atsibundu,ogi is medzio ishkrites guliu,neoprenas visas sudraskytas,laimei niekas neluzo,nu biski koja skauda. Tai susinervinau ir nuveziau atgal i Kauna puse kainos ta aitvara,ne man tas sportas...ayna nx."

p.s. tas kaitas matyt dabar pateks vel panasiems ir vel panasi istorija
8-659-94309
Dusia-Metelys-Monciskes-El Medano
Vartotojo avataras
Ulia!
 
Pranešimai: 550
Užsiregistravo: 02 Bal 2006 03:16
Miestas: Marijampole-Monciskes-Dusia-El Medano-Tarifa
Burės numeris: 23

UNREAD_POST Vytautas S 11 Bir 2006 00:15

[p.s. tas kaitas matyt dabar pateks vel panasiems ir vel panasi istorija[/quote]

Parduodant kaitą tikriausiai reiktu reikalauti pažymėjimo :idea: :lol:
Vartotojo avataras
Vytautas S
 
Pranešimai: 402
Užsiregistravo: 04 Gru 2005 22:49
Miestas: Marijampole

UNREAD_POST Virdulys 11 Bir 2006 01:01

Paimciau ta kaita uz puse kainos, jeigu nesuplesytas aisku :)
Vartotojo avataras
Virdulys
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 13 Vas 2006 16:55

UNREAD_POST donacio 11 Bir 2006 12:35

Ulia! rašė::shock:

sutikau siandien viena ciuvaka. Jis man ir pasakoja:

"Zinau,susidomejau as tuo jusu sportu,maciau kaip graziai skraidot,nuvariau i Kauna,nusipirkau visa komplekta,nusivezem su draugeliu prie dusios,prisiputem,nu pute toks nemazas vejelis,aitvaras buvo 17 dydzio,as ibridau i vandeni uzsakibinau ir laikau,o draugelis ant kranto paleidinejo,tai jau kaip paleido,tai kaip rove mane i ora,ne nespejau nieko suprasti kas atsitiko. Atsibundu,ogi is medzio ishkrites guliu,neoprenas visas sudraskytas,laimei niekas neluzo,nu biski koja skauda. Tai susinervinau ir nuveziau atgal i Kauna puse kainos ta aitvara,ne man tas sportas...ayna nx."

p.s. tas kaitas matyt dabar pateks vel panasiems ir vel panasi istorija


Ulia.. rimtai tu cia ??
Negaliu patiket kad kauno prekeiviai sitokiom aferom uzsiima... Nu visko jie ten pridirbe.. bet kad nemoksai parduotu 17m kaita ir dar paliktu ji viena savimokslai.. nu cia jau per daug..!!
Raidinu FLEXIFOIL, CAUTION, LF, SKWLKR + MOKAU KAITUOTI (IKO LEVEL 2/ID 3181)
http://www.banginis.info
donato@banginis.info
+37068897888
Vartotojo avataras
donacio
 
Pranešimai: 518
Užsiregistravo: 25 Bal 2005 17:31

UNREAD_POST Ulia! 12 Bir 2006 00:09

cia tikra istorija....ciuvakas daugiau nekaituos gyvenime.....sakau o kas atsitiko..tai jis atsake

"ai va uzejau i kavine su draugais,sedejome ramiai,o prie kito stalo kaunieciai gere ir kabinejosi, tai persimetem zodziais,tai tie mano draugeliui i nosi ikale o man issitrauke pistoleta ir pradejo mojuoti tai issigandes kad nenusautu issokau is baro balkono ir nusilauziau koja...."

:roll: :roll: :roll:

bet sutikau kita jo draugeli,kuris tada laike kaita ir paleido atsistojes pavejui...sako o biski su draugeliu bandem Dusioje,nu truputi ten mus pamete tas kaitas,bet dabar ruosiuosi i Kauna varyti sau nusipirkti ir bandysiu vel Dusioje.....


:evil: :evil: :evil:
8-659-94309
Dusia-Metelys-Monciskes-El Medano
Vartotojo avataras
Ulia!
 
Pranešimai: 550
Užsiregistravo: 02 Bal 2006 03:16
Miestas: Marijampole-Monciskes-Dusia-El Medano-Tarifa
Burės numeris: 23

baisu..

UNREAD_POST vejas 12 Bir 2006 20:21

vejas
 
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 30 Geg 2006 21:13
Miestas: Vilnius, Kaunas, Dreverna, Nida

UNREAD_POST laser 12 Bir 2006 20:44

Ulia! rašė:cia tikra istorija....ciuvakas daugiau nekaituos gyvenime.....sakau o kas atsitiko..tai jis atsake

"ai va uzejau i kavine su draugais,sedejome ramiai,o prie kito stalo kaunieciai gere ir kabinejosi, tai persimetem zodziais,tai tie mano draugeliui i nosi ikale o man issitrauke pistoleta ir pradejo mojuoti tai issigandes kad nenusautu issokau is baro balkono ir nusilauziau koja...."

:roll: :roll: :roll:

bet sutikau kita jo draugeli,kuris tada laike kaita ir paleido atsistojes pavejui...sako o biski su draugeliu bandem Dusioje,nu truputi ten mus pamete tas kaitas,bet dabar ruosiuosi i Kauna varyti sau nusipirkti ir bandysiu vel Dusioje.....


:evil: :evil: :evil:


Kokias bl.......jus cia nesamones rasinejat
Mazas kaitas yra 2kart pavojingesnis uz dydeli.
Nes prie stipraus vejo vyskas vyksta dvygubai greiciau o ir tikimybe sulaukti gusio smarkiai padydeja.
Vartotojo avataras
laser
 
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 03 Spa 2004 19:29
Miestas: EL MEDANO
Burės numeris: 0

UNREAD_POST Laisvunas 13 Bir 2006 03:27

Lazai,tu nesupratai.....kai kas varo su 10m kaitu mol prie 4m......tuomet jokiu ekscesu tikrai nebuna......
Vartotojo avataras
Laisvunas
 
Pranešimai: 1404
Užsiregistravo: 07 Gru 2004 02:39
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 16

UNREAD_POST laser 13 Bir 2006 13:28

maxsimoj yra tokiu vaikisku po 0,5 kv :wink:
pigu/perku/saugu
Paskutinį kartą redagavo laser 13 Bir 2006 13:51. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
laser
 
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 03 Spa 2004 19:29
Miestas: EL MEDANO
Burės numeris: 0

UNREAD_POST Ulia! 13 Bir 2006 13:37

:D :D :D

....pernai juroje kazkas prie 4-5 metru isvare su 26 kvadratu kaitu,net saule buvo trumpam pradingus,galingas aitvaras isbuvo ore gal 5 minutes,visgi nugalejo zemes trauka, o prilipes prie vandens aitvaras tempe kazkoki pludura atrodo su barzda o gal zoles buvo jau prisikabnine,nezinau bet ir pratempe vejas pro palangos tilta visa agregata kol isnyko horizonte....zmones nuo tilto mojavo ir spejo perskaityti tris raides ant kazkokiu keistu pripuciamu futbolo vartu....
8-659-94309
Dusia-Metelys-Monciskes-El Medano
Vartotojo avataras
Ulia!
 
Pranešimai: 550
Užsiregistravo: 02 Bal 2006 03:16
Miestas: Marijampole-Monciskes-Dusia-El Medano-Tarifa
Burės numeris: 23

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 16 svečių


Prisijungimas nariams