EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

pamesta lenta

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

pamesta lenta

UNREAD_POST Gravis 23 Lie 2013 19:05

Šiandien Kintuose, Lauryno spote pabėgo RRD lenta. Vėjo kryptis kažkur link Ekstrymų-Vėjūnų spoto. Radusiam atsidėkosiu. Tel. 869829861.
Paskutinį kartą redagavo Bobas32 29 Bal 2015 15:18. Iš viso redaguota 1 kartą.
Priežastis: Reikia surasti Nobile lentos savininką
Gravis
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 15 Bir 2010 09:43
Burės numeris: 0

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST linukas 23 Lie 2013 19:16

Tikiuosi atgausi savo lenta! O mano klausimas toks. Kur pajuryje galima isigyti lentos lysa, nes sia savaite prie juros 2 kartus pameciau lenta, bet aisku gerai kad valanda palaukus krante ir einant pavejuj uz kokio kilometro vis rasdavau :)) Perku/Parduodu skiltis mano pranesimu nededa tai gal cia atsiras pagalbininku?:)
linukas
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 19 Lie 2012 20:27
Burės numeris: 0

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST marko16133 23 Lie 2013 20:01

cibas.lt tau pades visada :)
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST Kancler 24 Lie 2013 08:02

linukas rašė:Tikiuosi atgausi savo lenta! O mano klausimas toks. Kur pajuryje galima isigyti lentos lysa, nes sia savaite prie juros 2 kartus pameciau lenta, bet aisku gerai kad valanda palaukus krante ir einant pavejuj uz kokio kilometro vis rasdavau :)) Perku/Parduodu skiltis mano pranesimu nededa tai gal cia atsiras pagalbininku?:)

neesu tikras del situacijos, bet kad kelis kartus is eiles pamest ir nesugebet nusibodydraginti iki lentos... na netikiu, gal geriau pasimokink bodydraginant uzkilti i veja ?
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST Deivido 24 Lie 2013 08:57

Aš šį savaitgalį irgi praradau lentą, bet lyšo nepirksiu ir kitiems nerekomenduoju.
Pirma nesaugu, antra stabdo progresą, trečia - tikrai lentą galima atgauti ir be lyšo.
Išanalizavau savo veiksmus prandant lentą, supratau, kad pats padariau nemažai klaidų.
O išmoktos pamokos tokios:
1 Niekada nebesimokinsiu naujų triukų toliau nuo kranto, kur gilu, kai vėjas sideshore.
2. Jei reikia plaukti ten kur nesiekiu dugno turėsiu liemenę.
3. Jeigu susivartė kaitas, nusišovė čikenas, ar dar kokia nelaimė ir lenta liko už nugaros ir vėjas sparčiai neša velniai žino kur (mano atveju pas Ivana į Kaliningradą), tai kad neprarasti nei kaito nei lentos darysiu taip:
jei dar nenusišovė pats nusišausiu kaitą, susivyniosiu stropas ant baro, priplaukęs prie susivarčiusio kaito patikrinsiu ar užkištos vidurinės latės (nuo šiol visada jas užkišinėsiu), išleisiu orą iš aitvaro, kad liktų tik latėse, susisuksių aitvarą kaip plaustelį ir plauksiu lentos ieškoti. O poto į krantą.
Žmogus mokosi iš savo klaidų. Protingas mokosi iš svetimų

Beje jei kas radot netyčia NOBILE Geltoną su juodais raštai lentą. Lauksiu žinių. Atsilyginsiu :(
Deivido
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 04 Rgp 2009 19:48

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST Bss 24 Lie 2013 09:16

Deivido rašė:Aš šį savaitgalį irgi praradau lentą, bet lyšo nepirksiu ir kitiems nerekomenduoju.
Pirma nesaugu, antra stabdo progresą, trečia - tikrai lentą galima atgauti ir be lyšo.
Išanalizavau savo veiksmus prandant lentą, supratau, kad pats padariau nemažai klaidų.
O išmoktos pamokos tokios:
1 Niekada nebesimokinsiu naujų triukų toliau nuo kranto, kur gilu, kai vėjas sideshore.
2. Jei reikia plaukti ten kur nesiekiu dugno turėsiu liemenę.
3. Jeigu susivartė kaitas, nusišovė čikenas, ar dar kokia nelaimė ir lenta liko už nugaros ir vėjas sparčiai neša velniai žino kur (mano atveju pas Ivana į Kaliningradą), tai kad neprarasti nei kaito nei lentos darysiu taip:
jei dar nenusišovė pats nusišausiu kaitą, susivyniosiu stropas ant baro, priplaukęs prie susivarčiusio kaito patikrinsiu ar užkištos vidurinės latės (nuo šiol visada jas užkišinėsiu), išleisiu orą iš aitvaro, kad liktų tik latėse, susisuksių aitvarą kaip plaustelį ir plauksiu lentos ieškoti. O poto į krantą.
Žmogus mokosi iš savo klaidų. Protingas mokosi iš svetimų

Beje jei kas radot netyčia NOBILE Geltoną su juodais raštai lentą. Lauksiu žinių. Atsilyginsiu :(


štai ŠAUNUOLIS!!! net dziaugsmo ašarą nubraukiau :D
Bss
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 02 Lie 2008 00:16

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST Gravis 24 Lie 2013 11:17

Lentą susiradau pats. Nepatingėjau pabraidžiot. Ačiū broliukams kaitiorams, kurie vakar bandė padėt surast. Toliau galit fluidint šią temą.
Gravis
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 15 Bir 2010 09:43
Burės numeris: 0

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST linukas 24 Lie 2013 19:04

Kancler rašė:
linukas rašė:Tikiuosi atgausi savo lenta! O mano klausimas toks. Kur pajuryje galima isigyti lentos lysa, nes sia savaite prie juros 2 kartus pameciau lenta, bet aisku gerai kad valanda palaukus krante ir einant pavejuj uz kokio kilometro vis rasdavau :)) Perku/Parduodu skiltis mano pranesimu nededa tai gal cia atsiras pagalbininku?:)

neesu tikras del situacijos, bet kad kelis kartus is eiles pamest ir nesugebet nusibodydraginti iki lentos... na netikiu, gal geriau pasimokink bodydraginant uzkilti i veja ?


Stengiuosi mokytis visko..ir bodydragintis iki lentos bandziau, bet vejas buvo tikrai stiprus ir soninis tai gal man kaip antrameciui ir nepavyko pasigauti lentos:) Galvoju lysas padetu ramiai plaukiojant ir kol triuku dar nedarau tikrai turetu praversti kai banga numusa lenta :))
linukas
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 19 Lie 2012 20:27
Burės numeris: 0

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST Gravis 24 Lie 2013 22:08

Lentos lysas yra blogis. Tada butinas salmas. O kaip dantis apsaugot, tai nezinau. Gal toks dalykas vietoj lyso butu idomus...
http://www.oceanrodeo.com/products/go_joe
Gravis
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 15 Bir 2010 09:43
Burės numeris: 0

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST Bobas32 09 Bal 2015 18:03

Deivido rašė: Beje jei kas radot netyčia NOBILE Geltoną su juodais raštai lentą. Lauksiu žinių. Atsilyginsiu :(

Sveikas, ledonešis atnešė tokią lentą. Ar radai savo? Jei ne ir dar įdomu, kokio dydžio turi būti? Lenta Kintuose, murzina, bet atrodo sveika, su vairiukais ir kojakilpėmis.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST Bobas32 10 Bal 2015 22:06

Gal pažystate Deivido? Jis forume buvo prisijungęs praeitų metų rugsėjo mėn ir šio pranešimo gali neperskaityti be Jūsų pagalbos.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST Deivido 04 Geg 2015 14:13

Taip didelė tikimybė, kad lenta mano. Tokių spalvų mačiau tik kartą tokią lentą LTU, tačiau ji dar nepamesta buvo.
Bandžiau susisiekti su Bobas32 per PM, tačiau atsakymo negavau. Gali būti, kad žinutės nenukeliauja.
Tačiau kažkaip susisiekti norėčiau.
Deivido
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 04 Rgp 2009 19:48

Re: pamesta lenta

UNREAD_POST Bobas32 04 Geg 2015 14:34

Sveikas,
PM žinutę radau, atsakiau. Jeigu ką - skambink.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32


Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Prisijungimas nariams