EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

SAUSAS HIDREKAS

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

SAUSAS HIDREKAS

UNREAD_POST tomytox 09 Rgp 2014 22:56

Sveiki, planuoju isigyti sausa hidro kostiuma, gal kas jau turintis toki gali ka pakomentuoti kokie pliusai kokie minusai, kolkas uzkliuvo mystic produktai. Ar yra kas plaukiantis su mystic vulcanic modeliu? butu idomu isgirst komentara. Arba mystic force?
tomytox
 
Pranešimai: 32
Užsiregistravo: 20 Sau 2012 18:57
Burės numeris: 0

Re: SAUSAS HIDREKAS

UNREAD_POST lloyd 10 Rgp 2014 11:05

Sveikas, mystic vulcan as suprantu tai visiskas analogas ion fusion. As pats esu turejes ion fusion tai man jis nelabai patiko del svorio nes neoprenas prisigeres vandens tapdavo sunkus bei turi idomu efekta vandeni i vidu galima ispausti kaip pvz tu kelenais atsisklaupi ant slapios zoles tai tas vanduo persispaudzia i vidu ir kelenai suslampa ir manau sio efekto pagalba ilgai plaukiojant ir vandeniui taskantis i kostiumo vidu vanduo visgi persismelkia bei sokinet manau jis daug mases prideda kuri nera labai pageidaujama. O pliusai tai rgi geri yra - maziau jautrus ibreskimams astriems daiktams bei jei kaskiek vandens pateks i vidu siluma bus issaugota tas yra labai svarbu saltu oru sumazinant nelaimingo atsitikimo rizika del susalimo, bei sis kostiumas yra tamprus gali pilnai susiriesti susilenkti ir nevarzo judesiu. Dar ilgai dziovinti reikia.
Mystic force- greit dziuna , lengvas, del kvepavimo tai tik reklama, dabar ji naudojau sezona. Vienintelis po kolkas didziausias trukumas tai budavo judesiu suvarzymas.
lloyd
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 05 Kov 2010 22:20

Re: SAUSAS HIDREKAS

UNREAD_POST josis 15 Rgp 2014 20:45

Sveikas siulau pabandyti NPX Lucifer , pats ji naudoju jau antrus metus Norvegijoj tikrai puikus modelis kiti pazystami taip pat pirko si modeli kai pabande mano siulyta.
Vartotojo avataras
josis
 
Pranešimai: 49
Užsiregistravo: 04 Vas 2008 15:17
Miestas: Palanga


Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Prisijungimas nariams