EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Pamesta juoda lenta tarp Palangos ir Kunigiškių

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Pamesta juoda lenta tarp Palangos ir Kunigiškių

UNREAD_POST Qze 19 Rgp 2014 09:23

Lenta ne mano, bet svečio. Jei kas užmatėt, praneškit

8682dudu385
Qze
 
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 02 Vas 2011 15:25
Burės numeris: 0

Re: Pamesta juoda lenta tarp Palangos ir Kunigiškių

UNREAD_POST misavi 19 Rgp 2014 11:48

Turėjom nuotykį nuo Monciškių link Kunigiškių. Numetė draugas kite-ą. Kol kėlė, į lentą nekreipėm dėmesio. Buvom netoli kranto - žinojom, kad išmes. Pakelt kite-ą ilgai neužtruko. O ir lenta jau buvo išplauta į krantą. Ir tada mažas berniukas (gal kokių 11 metų) tik capt tą lentą ir į kopas :). Iš pradžių galvojau, kad čia padėti mums labai nori, tik, sakau, kokio velnio jis ją taip toli neša. Kol išlipau į krantą ir jį pasivijau, jis jau buvo kopose ;). Gerai, kad be kite-o buvau. Faktas, kad tą lentą jis šiaip pasičiupo - gražus daiktas. Bet jei ir Jūsiškę taip kas priglaudė, panašu, kad be skelbimų krante jos neberasit :?:
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Pamesta juoda lenta tarp Palangos ir Kunigiškių

UNREAD_POST klaipeda 19 Rgp 2014 18:38

man panasiai bomzai kuprines paliktas krante (viena tuscia kita su kaitu) nusinese, spejau pasigauti bet vos infarkto negavau begdamas per kopas su sausu kostiumu :lol:
klaipeda
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 03 Rgs 2009 23:37

Re: Pamesta juoda lenta tarp Palangos ir Kunigiškių

UNREAD_POST Bobas32 20 Rgp 2014 09:27

Vakar Akinyje gana toli nuo kranto bangose buvau pamatęs twintip tip kaitlentę. Deja kol susigaudžiau, apsisukau, iš akių dingo. Nešė srovė gilyn į jūrą latvijos link.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Pamesta juoda lenta tarp Palangos ir Kunigiškių

UNREAD_POST Qze 21 Rgp 2014 13:07

klaipeda rašė:man panasiai bomzai kuprines paliktas krante (viena tuscia kita su kaitu) nusinese, spejau pasigauti bet vos infarkto negavau begdamas per kopas su sausu kostiumu :lol:

axa, mano žmona atėjus pusvalandžiu vėliau už mane į spot'ą užmatė pompą (su prikabintais dvirkos raktais) priglausta pas poilsiautojus :D "kad vaikai nenuneštų"...
Qze
 
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 02 Vas 2011 15:25
Burės numeris: 0


Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


Prisijungimas nariams