EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Aitvaro pakavimas kelionei

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST W4P 12 Spa 2014 15:38

Gal kas bandete vakuumini maisa pakuojant aitvara kelionei?

Jei taip, kokie atsiliepimai ir kokio dydzio vakuumini maisa naudojote?

Dekui
W4P
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 16:59
Burės numeris: 0

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST Kancler 14 Spa 2014 08:28

W4P rašė:Gal kas bandete vakuumini maisa pakuojant aitvara kelionei?

Jei taip, kokie atsiliepimai ir kokio dydzio vakuumini maisa naudojote?

Dekui


bandziau, bet ne su vakuminiu o paprastu siuskliu maisu, pavyko geriau nei tikejausi.
susipakuot kelionei tai ner problemu, bet va ka darysi vietoje, kai reiks vel pakuotis, mano atveju aitvaru kelione buvo tik i viena puse.
gal imanoma vakumini maisa issiurbti su paprasta aitvaro pompa, cia nebandziau
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST W4P 15 Spa 2014 14:39

Aciu uz patarima.
W4P
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 16:59
Burės numeris: 0

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST Need4wind 24 Lap 2014 11:55

Jei dar aktualu, pakuojasi puikiai, atgal irgi pakavau - viesbutyje siurbli rasti ne problema. Tik galima voztuvus sulauzyti, buvo baisiai sulankstyti, pasiseke, kad atlaike, nenuluzinejo
Vartotojo avataras
Need4wind
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 18 Rgs 2007 14:54
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST Qze 08 Gru 2014 12:37

Sorry, bet kam kantintis? Dėl poros litrų vietos sutaupymo? kiek žinau normalios oro linijos ir SUPus veža, juk tai banglentė :D

W4P rašė:Gal kas bandete vakuumini maisa pakuojant aitvara kelionei?

Jei taip, kokie atsiliepimai ir kokio dydzio vakuumini maisa naudojote?

Dekui
Qze
 
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 02 Vas 2011 15:25
Burės numeris: 0

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST Need4wind 08 Gru 2014 12:57

Veziau kaita lektuvo salone, neemiau jokio papildomo bagazo, o lenta nuomavausi vietoje. Planavau kaituoti tik vieną ar dvi dienas, tad sis variantas buvo labai optimalus kainos atzvilgiu :wink:
Vartotojo avataras
Need4wind
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: 18 Rgs 2007 14:54
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST Qze 10 Gru 2014 14:18

man irgi pavyko toks pat setup'as, skridau WizzAir. Palydovas pavydžiai klausė prognozės :D

Need4wind rašė:Veziau kaita lektuvo salone, neemiau jokio papildomo bagazo, o lenta nuomavausi vietoje. Planavau kaituoti tik vieną ar dvi dienas, tad sis variantas buvo labai optimalus kainos atzvilgiu :wink:
Qze
 
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 02 Vas 2011 15:25
Burės numeris: 0

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST klaipeda 02 Rgs 2015 10:19

vyrai, klausimas del del lentos gabenimo nelegaliai :lol:

skrendam su kudykio vezimeliu kuris i bagaza eina atskirai uz papildoma mokesti. Ar galima kartu ir lenta suvynioti? ar stipriai ten tikrina? :lol:
klaipeda
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 03 Rgs 2009 23:37

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST labutish 02 Rgs 2015 13:12

as skridau praeitais metais i turkija. tai skrendat atgal buvau prikroves pilnai pilna vezimelio maisa .. svere 16kg man rodos.. praejo be jokiu papildomu mokesciu. Siaip kiek maciau tai zmones vezasi ivairaus formato vezimelius, nuo maziuku sketuku iki dideliu su lopsiais tai manau jeigu lenta telpa i vezimelio krepsi tai dek drasiai, tik ipakuok ja tinkamai;) aitvara i vakumini maisa ir i cemodana:) ant sportinio bagazo busi sutaupes;)
Vartotojo avataras
labutish
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 15:46
Burės numeris: 0

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST klaipeda 02 Rgs 2015 14:36

labutish rašė:as skridau praeitais metais i turkija. tai skrendat atgal buvau prikroves pilnai pilna vezimelio maisa .. svere 16kg man rodos.. praejo be jokiu papildomu mokesciu. Siaip kiek maciau tai zmones vezasi ivairaus formato vezimelius, nuo maziuku sketuku iki dideliu su lopsiais tai manau jeigu lenta telpa i vezimelio krepsi tai dek drasiai, tik ipakuok ja tinkamai;) aitvara i vakumini maisa ir i cemodana:) ant sportinio bagazo busi sutaupes;)


kur vežimėlis keliauja? kartu į saloną kažkur ar su bagažu atiduodamas?
Nešviečia su rentgenu?
klaipeda
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 03 Rgs 2009 23:37

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST labutish 02 Rgs 2015 15:43

mano atveju keliavo su bagazu, i salona neemiau, mergina kuri dare check ina pakele is antro karto paziurejo i mane... sakau vezimelis ir viskas :)
tai jeigu desi tik lenta.. tai susuk kartu su vezimu i viena kruva su plevele ir viskas.. sakysi cia vezimo dalis :)
Vartotojo avataras
labutish
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 15:46
Burės numeris: 0

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST klaipeda 02 Rgs 2015 16:07

labutish rašė:mano atveju keliavo su bagazu, i salona neemiau, mergina kuri dare check ina pakele is antro karto paziurejo i mane... sakau vezimelis ir viskas :)
tai jeigu desi tik lenta.. tai susuk kartu su vezimu i viena kruva su plevele ir viskas.. sakysi cia vezimo dalis :)


tai galvoju gal dar ir kaitus galima suvynoti, mol kaldra vaikui :lol:
klaipeda
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 03 Rgs 2009 23:37

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST labutish 02 Rgs 2015 16:57

na as aitvarus deciau gal atskirai, nes jeigu vezimelis pasimestu, tai liktu aitvarai ir atvirksciai :)
Vartotojo avataras
labutish
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 15:46
Burės numeris: 0

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST Kancler 03 Rgs 2015 12:43

labutish rašė:na as aitvarus deciau gal atskirai, nes jeigu vezimelis pasimestu, tai liktu aitvarai ir atvirksciai :)

vezimeliui pasimest maziau sansu, nes ji priduodi lipdamas ir ji iskart krauna i lektuva, tas pats kai iskrovineja, juos pirmus iskrauna. Kai islaipi imas vyksta per trapa, juos iskarto paduoda i rankas prie trapo apacios
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Aitvaro pakavimas kelionei

UNREAD_POST labutish 03 Rgs 2015 13:43

Kancler rašė:
labutish rašė:na as aitvarus deciau gal atskirai, nes jeigu vezimelis pasimestu, tai liktu aitvarai ir atvirksciai :)

vezimeliui pasimest maziau sansu, nes ji priduodi lipdamas ir ji iskart krauna i lektuva, tas pats kai iskrovineja, juos pirmus iskrauna. Kai islaipi imas vyksta per trapa, juos iskarto paduoda i rankas prie trapo apacios


na imanomas ir toks variantas, tik manau prie trapo duoda jau tikrai TIK vazimelius, o i bagaza atiduot irgi gali, jeigu iki lektuvo tau jo nereikia.. ir jeigu krepsi pilna pripakaves tai patogiau turbut atiduot su bagazu kartu
cia turbut kiekvienas sprendzia pagal situacija;) ir dar ziurint su kokia kompanija skrendi ;)
Vartotojo avataras
labutish
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 15:46
Burės numeris: 0


Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Prisijungimas nariams