EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

North Vegas

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

North Vegas

UNREAD_POST PovilasNida 07 Sau 2016 21:37

Sveiki, mane domina 2016 m. North Vegas 10kv. su wakestyle baru. (Pats neesu turėjęs North kaito)

Klausimas kaip šio aitvaro jėga kaip generuoja vėją? Kaip depoweris ar daug galima sumažinti jėga? Kaip tas wakestyle baras? Gal jūs turi kokiu atsiliepimų apie šį kaitą?

Pats dabar turiu Airush Razor 9kv. Tai gal kas gali palyginti šiuos du aitvarus nes po kol kas esu patenkintas ką turiu tačiau artėja laikas atsinaujinti :)

Dėkui iš anksto :)
PovilasNida
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 13 Bal 2012 17:20
Burės numeris: 0

Re: North Vegas

UNREAD_POST Windigo 07 Sau 2016 22:58

Sveikas,

aš oficialiai prekiauju North kaitais Lietuvoje nuo 2003m.
Turiu Vegas 2016 12ka, pats juo plaukiau. Tiesa baras standartinis, 5 stropu. Nebandžiau wake baro, bet manau jis reikalingas tik labai rimtiems rideriams, tiesiog su wake baru tas kaitas tampa visišku wake kite. Pakanka 5stropų barą parišti ant wake setingų ir jaučiasi didžiulis skirtumas - kaitas lėtas, mažai nusidepowerina, sunku pašokti (prisikabinus), užtat geriau slackina užkantavus, mažiau jautrus klaidoms perimant barą.
Bandžiau šitą Vegas 12 side by side su Airush Razor 11, ir mano subjektyvia nuomone, Vegas plaukė smagiau, tačiau ta pati sakė ir Vegas bandes Airush savininkas. "Bėda" tame, kad visi North kaitai, nepriklausomai nuo modelio, turi tą "stebuklingą" bar-feeling, t.y. kaitas labai gerai juntamas ant baro. Daugelis mano badytų kitų gamintojų kaitų, deja, dažnai turi labai "muiliną" kaito feedbacką per barą.
Geriausia yra paimti ir pabandyti, tagi, atšilus orams maloniai prašome ;)

_S5A0366.jpg
High performance kite/windsurf/SUP equipment
http://www.windigo.lt
Vartotojo avataras
Windigo
 
Pranešimai: 934
Užsiregistravo: 10 Bir 2005 13:04
Miestas: Klaipėda
Burės numeris: 1

Re: North Vegas

UNREAD_POST ATASS 12 Lap 2017 13:35

kiek kainuotu 14 n vegas
ar dar yra naudotas 12
ATASS
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 07 Vas 2010 12:06


Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


cron
Prisijungimas nariams