EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST gedulko 12 Bal 2016 12:56

Labai malonu, kad dalyvaujate diskusijoj.
Teikite pasiūlymus kokių kategorijų norite.
Vartotojo avataras
gedulko
 
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 27 Kov 2008 00:18

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST misavi 12 Bal 2016 13:53

Sveiki. Aš turiu pageidavimų. Norėsiu šį kartą plaukt su C-ške, tai ji tikrai prasčiau eina už race'inius pripūstukus, tai noriu atskiros klasės. Dabar dėl lentos. Mano lenta 127 x 36. Ir kvailiui aišku, kad su didesne lenta lengviau pjautis (o pjautis vis vien reikės), tai noriu dar atskiros "C kaitų ir 127 lentų klasės".

Dabar dar vienas momentas. Lengvesnis rider'is, nu, tikrai turės pranašumą prieš sunkesnį, tai dar gerai būtų, kad atskira svorio kategorija irgi būtų atskira klasė. Žingsnį kokį... kas 5 kg reikia padaryt. Tai mano klasė gaunasi "C kaitų, 127 lentų ir 80-85 kg". Super.

Bet jei kas paims ilgesnes stropas, tai tikrai turės pranašumą, jei vėjas pasėstų... Reikia dar ir pagal stropų ilgius klases padaryt... Ir pagal kaitų metus, nes, nu bliamba, mano 2010 m. kaito medžiaga tikrai praretėjus, ne tai kai naujų - nesąžininga mane su naujais į vieną klasę...

Kaip ir tiek tų mano pageidavimų... Dar lentų atskiros klasės pagal rocker'ius turėtų būti, bet kadangi mano plokščia, tai čia galim giliau nebeskaidyt.

Ir šiaip, kiek Gediminai dalyvių įsivaizduoji pritraukt? 100? Tai žiūrėk - davai, tegu ir būna 100 klasių, kiekvienas pasiima po 10 EUR ir bus SUPER varžybos. Kaip manai?
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST gedulko 12 Bal 2016 14:20

Jeigu bus racionalių klasių pasiūlymų, apsvarstysim. Sponsorių prizų tikrai užteks.
Pagrindinis prizas bet kokių atveju bus skiriamas atvirai klasei - bet kokie kaitai, bet kokios twintip lentos.
Vartotojo avataras
gedulko
 
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 27 Kov 2008 00:18

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST misavi 12 Bal 2016 15:24

Šiaip, žiūriu, labai žmonės jautrūs foil'ams pasidarė. Tai sakau, gal, Gediminai, gali rungčių padaryt, kur pripučiami turėtų pranašumą? Tik, bėda, nesugalvoju tokių rungčių... Race'as? Ne. Šuoliai? Ne... Greitis? Irgi ne. Kas dar?.. Freestyle'as? Nu, čia neturim stipraus rider'io. Galim, žinoma, importinį atvežt, bet yra importinių ir stipresnių. Tai freestyle'ą gal? Wake / newschool?

Kur dar pripūstukai pranašesni? Gal padarom savarankiško nuleidimo varžybas? Ten pripūstukai turi šansų prieš foil'us. Arba plūduriavimo įsikibus į pūslę varžybas? Ten irgi pripūstukai būtų pranašesni. Relaunch'o - čia dar klausimas. Tam tikromis sąlygomis pripūstukai vienareikšmiškai gauna į kaulus.

O! Kiteloop'ų rungtį galima įdėt! Ten foil'ai turėtų gaut į vienus vartus, nors manau, kad šiais metais su mažiuku SPEED5 ir kiteloop'ų pasuksim.

Vienu žodžiu... Foil'us Lietuvoj visai reikia uždraust. Nes nebėra žmonėms džiaugsmo ir azarto kur bedalyvaut...
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST gedulko 12 Bal 2016 15:32

Ar foilai, ar pripūstukai matysim pirmųjų 2 rungčių įskaitose ;)
Vartotojo avataras
gedulko
 
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 27 Kov 2008 00:18

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST SvKazimieras 12 Bal 2016 16:34

Gedai,

Siūlyčiau tas pačias rungtis, tik jas atskirti. Gi maratoninkas niekada netaps sprinteriu, o disko metikas nešokinės per kartį. Tokie pasiūlymai.

Misavi, wtf??? :shock:
SvKazimieras
 
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 04 Rgp 2009 15:08

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST misavi 12 Bal 2016 16:59

SvKazimieras rašė:...maratoninkas niekada netaps sprinteriu, o disko metikas nešokinės per kartį


Na, yra varžybų, kuriose nugalėtojas atrenkamas po skirtingų rungčių: jėgos trikovė, penkiakovė, World's Strongest Man, tas pats biatlonas (čiuožimas ir šaudymas)...

O kurioje srityje Jūs stiprus? Iki Ventės ir atgal, šuoliuose, ar nusileidimuose su FlyVR? Kuri čia rungtis Jums įdomiausia?
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST gedulko 12 Bal 2016 17:35

SvKazimieras rašė:Gedai,

Siūlyčiau tas pačias rungtis, tik jas atskirti. Gi maratoninkas niekada netaps sprinteriu, o disko metikas nešokinės per kartį. Tokie pasiūlymai.

Misavi, wtf??? :shock:


Viena rungtis vyksta LT čempe, bus smagu susirungti ;) Ten grynai sportinis renginys.
Čia kaip suprantat bandau padaryti labiau pramogines varžybas :)
Vartotojo avataras
gedulko
 
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 27 Kov 2008 00:18

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST kasstiss 12 Bal 2016 19:32

Nesuprantu kur parkes? vis viena startinio mokescio nera....grynai pramoginis renginys. Svarbiausia sviestu saule.... :D
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST Mindaugas666 12 Bal 2016 21:24

Gedai, viska tu cia neblogai planuoji, matyt to ir reikia didziajai masei. Tu cia per viena diena nori viska prasukti?? Pagal distancijos ilgi taip suprantu, kad planuoji puse vejo kursa?
Marko, prasau paaiskink, kuo tavo turimas kaitas prastesnis uz reisini buten siose varzybose? turint omeny, kad lenktyniu distancija bus puse vejo, ir nereikes nei ipatingai pjautis, nei leistis pavejui?
Kazimierai, jei nori atskiros rungties ir rimto formato, tada vaziuok paskutini geguzes savaitgali i Svencele Baltic Cup varzybas. Arba dviem savaitem anksciau turetu buti Lietuvos Taure Kintuose? Tiksliai nepasakysiu, reikia klaust Bobo.
Easy is not an option
Vartotojo avataras
Mindaugas666
 
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 26 Lap 2007 21:05

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST gedulko 12 Bal 2016 21:30

Mindaugas666 rašė:Gedai, viska tu cia neblogai planuoji, matyt to ir reikia didziajai masei. Tu cia per viena diena nori viska prasukti?? Pagal distancijos ilgi taip suprantu, kad planuoji puse vejo kursa?
Marko, prasau paaiskink, kuo tavo turimas kaitas prastesnis uz reisini buten siose varzybose? turint omeny, kad lenktyniu distancija bus puse vejo, ir nereikes nei ipatingai pjautis, nei leistis pavejui?
Kazimierai, jei nori atskiros rungties ir rimto formato, tada vaziuok paskutini geguzes savaitgali i Svencele Baltic Cup varzybas. Arba dviem savaitem anksciau turetu buti Lietuvos Taure Kintuose? Tiksliai nepasakysiu, reikia klaust Bobo.


Per dieną nesigaus. Manau pirmą rungtį daryti reisą, vakare Fly VR, kitą dieną šuoliai. Arba kazkaip panasiai kombinuoti pagal oro sąlygas.
Vartotojo avataras
gedulko
 
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 27 Kov 2008 00:18

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST SvKazimieras 12 Bal 2016 22:17

gedulko rašė:
SvKazimieras rašė:Gedai,

Siūlyčiau tas pačias rungtis, tik jas atskirti. Gi maratoninkas niekada netaps sprinteriu, o disko metikas nešokinės per kartį. Tokie pasiūlymai.

Misavi, wtf??? :shock:


Viena rungtis vyksta LT čempe, bus smagu susirungti ;) Ten grynai sportinis renginys.
Čia kaip suprantat bandau padaryti labiau pramogines varžybas :)



Gedai,

Pardon, dabar supratau, jog ne į tą parapiją pataikiau.

Tai gal nuo to ir reikėjo pradėt, paaiškint koncepciją, nes kažkada jau dėstei savo vizijas krante ir šitos labai skirasi nuo ankstesniųjų.
SvKazimieras
 
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 04 Rgp 2009 15:08

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST SvKazimieras 12 Bal 2016 22:20

misavi rašė:
SvKazimieras rašė:...maratoninkas niekada netaps sprinteriu, o disko metikas nešokinės per kartį


Na, yra varžybų, kuriose nugalėtojas atrenkamas po skirtingų rungčių: jėgos trikovė, penkiakovė, World's Strongest Man, tas pats biatlonas (čiuožimas ir šaudymas)...

O kurioje srityje Jūs stiprus? Iki Ventės ir atgal, šuoliuose, ar nusileidimuose su FlyVR? Kuri čia rungtis Jums įdomiausia?


Misavi,
Žmogau, nu c'mon...
Man trackus gal atsiųst? Ar ką? Ir šiai, mano klausimas buvo skirtas konkrečiai Gedui.
Tad nesuprantu tokios tamstos pozicijos.
SvKazimieras
 
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 04 Rgp 2009 15:08

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST misavi 13 Bal 2016 07:11

SvKazimieras rašė:mano klausimas buvo skirtas konkrečiai Gedui. Tad nesuprantu tokios tamstos pozicijos.

Kai klausi konkrečiai žmogaus, tai nerašai "viešai". Forumą vertinu kaip "apsikeitimo nuomonėmis terpę", tad kas parašyta gali sulaukti tiek palaikymo, tiek kitokio požiūrio :?: ir, manau, neturėtume jautriai reaguoti, kai kažkas į klausimą žiūri kitaip.

Mano komentarai nebuvo skirti konkrečiai Jums. Bendrai vertinu, kad toj Lietuvos padangėj nieko gražaus kaitų pasaulyje labai ir nevyksta. Susigalvojo, va, žmogus varžybas padaryt. Nei starto prašo, pinigų ir prizų nori padalyt, bet vis vien iššaukia kažkokių patarėjų, svarstytojų, ar net nelabai patenkintųjų komentarų. Gal tas mane kiek ir suerzino. Taigi, jei Gedimino formatas nepatinka, kas trukdo savo varžybas padaryt pagal savo formatą? Tikiu, kad paties ketinimai nebuvo tokie, bet iš šalies atrodo, kad yra prizinis fondas ir esamomis sąlygomis jį sunkiai matau pasiekiamą, tai bandau įkalbėti organizatorių truputį kitaip paorganizuot varžybas, kad tą prizą pats nusiimčiau.

SvKazimieras rašė:gal nuo to ir reikėjo pradėt, paaiškint koncepciją, nes kažkada jau dėstei savo vizijas krante ir šitos labai skirasi nuo ankstesniųjų.

Tai kad man atrodo labai aiškiai parašyta pačiam pirmam poste, kas, kur, kaip ir kodėl? O vizijos krante tai vieną dieną taip žiūriu, kitą dieną jau kitaip... Tai, sakyčiau, remkimės kas temoje parašyta, o ne kas kažkada sakyta?

O pats formatas-idėja - nugalėtojas kelių skirtingų rungčių, man visai patiko. Gal netgi marko16133 variantas man labiau patinka: race'as, šuolis, speed'as. Ir tokias varžybas su marko patys imsim ir padarysim ;).

Ir prieš patį aš nieko neturiu. Ir nei įžeist, nei pašiept nesiekiau ir nenorėjau. Nepyk.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Hey hou, trikovė Jūsų laukia ;)

UNREAD_POST SvKazimieras 13 Bal 2016 08:50

misavi rašė:
SvKazimieras rašė:mano klausimas buvo skirtas konkrečiai Gedui. Tad nesuprantu tokios tamstos pozicijos.

Gal tas mane kiek ir suerzino. .


Gal nuo to ir pradėkim, o toliau jau pilstymas iš tuščio į kiaurą. O pagrindo tame yra 0, nes mano noras renginį padaryti kuo masiškesnį ir patrauklesnį tiek dalyviui, žiūrovui, tiek esamam ar būsimam reklamos gavėjui ir galų gale pačiam organizatoriui.

Nebeverta toliau tęsti diskusijos, pataupykit ir jūs klaviatūrą. Peace.
SvKazimieras
 
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 04 Rgp 2009 15:08

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


cron
Prisijungimas nariams