EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Hidrofoilai

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Gintux 31 Rgp 2016 00:04

Dar galetum papasakot, kad su savo pripustuku ir hidrofoilu plauktum kai net elf jokeris nebepakiltu del vejo trukumo. Pabandes viena matrasini aitvara dedi visus i viena lentina ir nurasai, malacius! Jei jokeris neturi geros drenavimo sistemos tai nereiskia, kad ir kiti to neturi! Beja matrasinio aitvaro kritimas "banteliu" budingas tik nemokantiems pilotuoti aitvaro.
Gintux
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 04 Kov 2013 21:39
Burės numeris: 0

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST atskalūnas 31 Rgp 2016 07:27

Nezinau su kokiu kaitu ten Svencelėje teko plaukti Sauliau, bet Flysurf aitvarai tokiu bėdų neturi. Nukritęs į vandenį vandens neprigeria, reikia "smarkiai malkų priskaldyti" kad nepakeltum nuo vandens. Net ir jūroj daug kartų buvau įmetes , bet ir ten nematydamas jo per bangas sugebėdavau pakelti. Formą palaiko puikiai net nesuki galvos, net atidarius oro išleidimo vožtuvą pyksti, kad oras pats neišeina kaip reikia supakuoti aitvarą, tik gerai paplušėjus pasiseka jį suvinioti, nes labai kokybiškai padarytas. Ir dar labai įtartina, kad kaip nebeskrenda nei vienas Flaisurf aitvaras Elf Joker7 dar sugiaba skristi, kas čia per stebūklas, kodėl iki šiol pasaulis dar nežino, ar aš kaime gyvenu???
Prašau viską vadinti savo vardai ir viskas bus aišku. :mrgreen:
Visiem gero vėjo ir smagių įspudžių banguose.
atskalūnas
 
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 12 Rgp 2008 15:12
Burės numeris: 727

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 31 Rgp 2016 11:43

Ir ko gi čia dabar sulėkėt patriest į matrasą visi trys? Kad pripūstukas matrasus pastatė į vietą? Ar tai kad rimtose varžybose laurus skina Ozone, F-One, Elf? Turit savo flysurferio temą, ten ir trieskit, čia dalinamės faktais.

O už patvorinius vėmalus nusipelnėt šlapiu skuduru per snukelus. Tepu kelis kartus pradžiai:

kasstiss rašė:Praeitais metais nesugebejai paplaukt....


https://www.youtube.com/watch?v=_tgWqpvjA7I - čia kas nesugebėjo paplaukti praeitais metais? Tu?

kasstiss rašė:labiau panasu kad tulzi isliejai del savo nesekmes


Vyrai moka pralaimėti, tau to nesuprast. Jeigu bent kiek kramtytum kas tau drimba iš burnos, tai suprastum keletą esminių dalykų. Varžybose dalyvavo trys ilgametę patirtį Formula Kite disciplinoje sukaupę dalyviai. Visi jie plaukė su daržinės dydžio kaitais lyginant su maniškiu. Aš su reisiniu matrasu plaukiau antrą dieną gyvenime, Formula Kite varžybose nesu dalyvavęs. Man šansų ten absoliučiai jokių nebuvo, dalyvavau grynai dėl to, kad esu atviras žmogus ir bandau naujus dalykus gyvenime. Bet visvien nusišypsojo sėkmė ir kartą finišavau greičiau nei finišavusi 2,3,4 poziijose. Aš tai laikau sėkme, džiaugiuosi sudalyvavęs, pabendravęs su dalyviais, pasimokęs iš jų patirties, sužinojęs realias matrasų bėdas. Aišku, tau to nesuprast.

Bet esmė yra visai kitur. Rezultatuose http://www.extreme-sports.lt/media/2016_rezultatai/LR_ciamp/Kite/lrciampos.html aiškiai matosi kaip patyrę lenktynininkai su matrasais (Darius ir Emilė) bangavo su finišais. Net Dariaus, kuris užėmęs aukštas vietas tarptautinėse varžybose, matrasas raitėsi, krito, išdirbinėjo ką tik norėjo varžybų metu. Bet ką ten jūs "egzpertai", taigi su flysurferio matrasu varot geriau už Darių, imat aukštesnes vietas, jums matrasas tobulas, pilotas kaltas!

Gintux rašė:Dar galetum papasakot, kad su savo pripustuku ir hidrofoilu plauktum kai net elf jokeris nebepakiltu del vejo trukumo.


Tu savo fantazijas pasilik sau. Jeigu matai kur rašau ne tiesą - atremk argumentais. Jeigu neturi argumentų - patylėk šitoj temoj. Matrasų pasiglostymams turit savo temą, ten ir glostykitės.

Gintux rašė:Pabandes viena matrasini aitvara dedi visus i viena lentina ir nurasai, malacius!


Varžybų dieną aš savo matrasų įžvalgomis pasidalinau su daug metų įvairiais matrasais plaukiančiais. Klausiu kodėl nei mano, jei jų matrasai nelaiko formos, lankstosi, krinta ir t.t., gal čia kas nesureguliuota ar pan., sako - "taigi vėjo nėra, taip ir turi būti". Iš jų neišgirdau nieko kas prieštarautų mano įžvalgoms. Aišku, ten žmonės su didele patirtimi, ne patvorio lygio.

Gintux rašė:Jei jokeris neturi geros drenavimo sistemos tai nereiskia, kad ir kiti to neturi!


Visi matrasai turi vienokią ar kitokią sistemą išbėgt vandeniui, antraip jis ir niekaip neišbėgtų. Nemąstantys tiki marketinginėm nesąmonėm, o mąstantys puikiai supranta, kad tik nuo situacijos priklauso ar pavyks išvengti/atsikratyti vandens ar ne. Per kiekvienas rimtas varžybas prigraibo matrasų iš vandens nesvarbu kokios ten geros drenavo sistemos.

Iš patyrusių flysurferio vadeliotojų esu girdėjęs ne vieną siaubo patirtį apie skendusius matrasus. Taip pat esu girdėjęs ir patvorinių liaupsių. Kaip ir visame kame nėra vien balta ar juoda. Man užteko informacijos padaryt išvadas.

atskalūnas rašė:Ir dar labai įtartina, kad kaip nebeskrenda nei vienas Flaisurf aitvaras Elf Joker7 dar sugiaba skristi, kas čia per stebūklas, kodėl iki šiol pasaulis dar nežino, ar aš kaime gyvenu???


Ką tu čia norėjai tuo pasakyti? Kad flysurferis geriausias? Tikrai kaime gyveni, pastudijuok rimtų varžybų rezultatus ir sužinosi kur tas flysurferis violiojasi.

Kai pradėjo rimti vėjas - pradėjo mažėti Speed matrasų, nes jie tiesiog pradėjo kritinėti. Kai aš parplaukiau mačiau tik Emiliją stovinčią Kambodžoje su flysuferio matrasu ir nelipančią į krantą. Klausiau, kodėl nelipa, sako "mes čia tokį žaidimą žaidžiam - kas paskutinis iš vandens išlips". Neregėti flysurferio stebūklai kaime.

Jūsų pezalų vartymą galiu tęsti be proto be krašto, bet kokia iš to nauda? Laiko gaišimas. Turit savo temą, ten ir pezėkit. Šitoje temoje faktais dalinamės.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST marko16133 31 Rgp 2016 12:10

SauliusG rašė:Jeigu bent kiek kramtytum kas tau drimba iš burnos, tai suprastum keletą esminių dalykų.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vyrai nepykit ant sauliaus :mrgreen: jis tik savo nuomone isreze. kiek zmoniu tiek ir tiesu

daug kartu nurejau sitoj temoj parasyti, padiskutuot, bet prisiminiau gera patarle. duok ... kelia.


RAKINAM SIA TEMA arba paliekam kalbas tik apie hidrofoila
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 31 Rgp 2016 12:36

Tikrai vienos tiesos nėra. Yra faktai, kuriuos interpretuojam ir sprendžiam savo galva kur čia ta tiesa paslėpta kiekvienam.

Gyvenime galima duoti durniui kelią. Forumiuke geriau jau pažert konstuktyvių argumentų, pasidalinti patirtimi. Skaitytojai jau atsirinks.

Temos siūlyčiau nerakinti - viena iš aktualesnių. Apie matrasus irgi tenka parašyti, nes iš esmės matrasai ir hidrofoilai sprendžia silpno vėjo problemą. Sritys per daug persipina.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST kasstiss 31 Rgp 2016 18:07

Sekmes tau ir sveikatos.
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 01 Rgs 2016 18:24

Tau to paties.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Bobas32 02 Rgs 2016 00:37

Žvilgsnis iš katerio:
Vienas broliukas ėmėsi atsargumo - pasiėmė pripūstuką, kitas drąsiau. Tačiau vieno starto metu, Darius su foilu startavo per anksti ir turėjo apimti starto linijos galus. Na čia atvira tema, posūkis su Foiliniu aitvaru ir hydrofoiline lenta man pasirodė panašus į šiuolaikinio naikintuvo - kol apsisuka, kerta trijų valstybių sienas... Taigi startavo labai daug praradęs. Vijosi sparčiai, bet ... neužteko. Dar vieno plaukimo metu aitvaras krito. Krante net statymai buvo - pasikels ar ne ... ir pasikėlė. Taigi sakyčiau Darius elgėsi truputi avantiūristiškai ir pralaimėjo konservatyvią taktiką pasirinkusiam broliui. Emilės startai geri, taktika stabili - rezultatas man patiko. Dėl Sauliaus plaukimo - visiškas nestabilumas. Startuodamas paskutinis pirmą ratą atplaukia pirmas į viršutinį ženklą ir viską pralaimi pavėjiniame kurse. Tai reiškia, kad jis gali plaukti, trūksta praktikos ir stabilumo. Tai yra darbo. Tas aitvaras ir jis pats, kad ir prigėrė vandens, man pasirodė labai neblogai priešvėjiniame kurse. Yra toks posakis - varžybos laimimos plaukiant prieš vėją, o pralaimimos pavėjui. Linkiu tik daugiau startų ir daugiau patirties.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 02 Rgs 2016 12:29

Bobai, dėkui komandai už varžybėles!

Bet tam, kad pakomentuoti reikia turėti specifinių šito sporto žinių, bendrų buriavimo žinių nepakaks. Esi burlentininkas, man net sunku būtų patikėti, kad nurašytum įgūdžių stokai pavyzdžiui kokį burlentininką entuziastą atvykusį su 7 kvadratų bure tą dieną, kai kiti formulistai plaukė su 12 kvadratų daržinėm. Ar nepasirodė keista, kad antvėjiniame kurse atsipūtęs kroviau visiem malkų, o pavėjui atsilikdavau? Kažin ar taip būna tiems, kam trūksta vien įgūdžių.

O konstruktyvus komentaras būtų toks. Į vėją aš turėjau didelį pranašumą. Plaukiau su naujausio modelio Elf Joker 7 aitvaru, kuris yra bene geriausias race aitvaras šiuo metu. Geresnius rezultatus rimtose varžybose rodo tik su Ozone R1 V2, bet jo kaina yra virš stratosferos. Dar ne gana to Elf 7 yra ir labai draugiškas, greitai perprantamas. Kitas mano privalumas į vėją buvo mažesnis aitvaras nei varžovų. Tiek dėl savo modernumo, tiek dėl mažesnio dydžio jis turėjo mažesnę vilktį ir kitas geresnes savybes, dėl to į vėją ėjau be konkurencijos. Su mano įrangą broliai būtų ne ką prasčiau į vėją kilę. Reikia suprasti, kad kilti į vėją nereikia didžiausio aitvaro, nes su hidrofoilu eini labai aštriai ir greitai, dėl to pats susigeneruoji stiprų vimpelinį vėją. Jausmas buvo lyg pūstų kokie stabilūs 8m/s, pilnai užteko 11m matrasui, net kartais barą atleist reikėdavo. Kam dar nevisai aišku - iškiškite ranką pro važiuojančio automobilio langą kai vėjas nepučia.

Pavėjinis kursas yra visai kitas pasaulis. Tavo greitis yra tavo priešas, nes leki greičiau už vėją. Dėl to varžybose ima didžiausią kaitą, kokį tik gali suvaldyti. Ne gana to dar ir stropas susitrumpina iki 15 metrų, kad galėtų atlaikyti gūsius ir būtų lengviau suvaldyti. Su 18m daržinėm varžovai neturėjo didesnių problemų lėkti pavėjui. Paskutiniame rate Darius net tiesiai varė nuo ženklo iki ženklo pavėjiniame kurse. Man su mažu kaitu neliko nieko kito kaip tik lėtai plaukti neaštriu kampu, nes antraip tiesiog pralenkdavau aitvarą, atsipalaiduodavo stropos, tokio situacijoj bet kokiam matrasui kaput.

Krante totalizatorių aišku jums smagu buvo ten rengti. Subjektui tokioje situacijoje nėra taip smagu, nes laikas tiksi, į matrasą skverbiasi vanduo. Laiko, įgūdžių, gūsių, sėkmės ir belenko kito reikalas kaip pasiseks. Jeigu nepasiseks - varžybos toje užplaukimų serijoje baigtos. Pasiseks - būsi praradęs daug laiko. Pripučiamas aitvaras laiko savo formą net kai to vėjo nėra absoliučiai. Nukris, sulauksi gūselio, pakils be problemų. Ežere būna, kad ir pusvalandį sėdi be vėjo, nes jis tiesiog dingsta visiškai. Užpūčia, pasikeli. Su matrasu jau tiek būsi prisėmęs, kad galėsi ramiai irkluoti krantan.

Žodžiu, mane labai nustebino kaip gerai varė brolis su pripučiamu. Kaitas stabiliai kaba ore kaip įkaltas, formą išlaiko, nekelia problemų. Kitam broliui su matrasu dar pasisekė, kad sugebėjo šiaip ne taip pasikelti iš vandens, antraip būtų baigęs nefinišavęs ir tikriausiai likęs paskutinis. Jam buvo dar ne vienas momentas kai aitvaras raitėse, bet pavykdavo išvengti nesėkmės. Kol matrasiniai nepradės krauti stabiliai pripučiamiems vietinio lygio varžybėlėse - neverta dėti vilčių į matrasus ir leisti nežmoniškus pinigus. Nusipirkai hidrofoilą, nusipirkai pripūstuką, kad ir padėvėtą nebrangiai ir treniruojiesi be problemų, imi pirmą vietą :mrgreen:
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST avantmov 02 Rgs 2016 12:45

tai vat as ta ir pastebejau senai ,kad "line slak " nelabai megsta, tai didelis minusas, todel manau reiktu palaukti dar keleta meteliu ...nors gal yra matrasai adaptuoti ? ..matraso nenurasyciau visiskai ,turi jis maloniu pribombasu savu..bet kai lygini koki 17 open -c darbui , tai pastarasis surenka daugiau ++
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 02 Rgs 2016 13:17

Matrasai visiškai ir nenurašyti. Tarptautinėse rimtose varžybose laimėsi tik su matrasu. Dėl to ir kilo globali susidomėjimo banga ir išgelbėjo matrasus nuo mirties. Bet tai kad matrasai minusų turi žymiai daugiau nei pliusų. Tarptautinių varžybų dalyviai gali susigyventi su tais minusais, bet kam durninti visus kitus?
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST MC737 12 Rgs 2016 13:11

SauliusG rašė:Bobai, dėkui komandai už varžybėles!

Bet tam, kad pakomentuoti reikia turėti specifinių šito sporto žinių, bendrų buriavimo žinių nepakaks. Esi burlentininkas, man net sunku būtų patikėti, kad nurašytum įgūdžių stokai pavyzdžiui kokį burlentininką entuziastą atvykusį su 7 kvadratų bure tą dieną, kai kiti formulistai plaukė su 12 kvadratų daržinėm. Ar nepasirodė keista, kad antvėjiniame kurse atsipūtęs kroviau visiem malkų, o pavėjui atsilikdavau? Kažin ar taip būna tiems, kam trūksta vien įgūdžių.

O konstruktyvus komentaras būtų toks. Į vėją aš turėjau didelį pranašumą. Plaukiau su naujausio modelio Elf Joker 7 aitvaru, kuris yra bene geriausias race aitvaras šiuo metu. Geresnius rezultatus rimtose varžybose rodo tik su Ozone R1 V2, bet jo kaina yra virš stratosferos. Dar ne gana to Elf 7 yra ir labai draugiškas, greitai perprantamas. Kitas mano privalumas į vėją buvo mažesnis aitvaras nei varžovų. Tiek dėl savo modernumo, tiek dėl mažesnio dydžio jis turėjo mažesnę vilktį ir kitas geresnes savybes, dėl to į vėją ėjau be konkurencijos. Su mano įrangą broliai būtų ne ką prasčiau į vėją kilę. Reikia suprasti, kad kilti į vėją nereikia didžiausio aitvaro, nes su hidrofoilu eini labai aštriai ir greitai, dėl to pats susigeneruoji stiprų vimpelinį vėją. Jausmas buvo lyg pūstų kokie stabilūs 8m/s, pilnai užteko 11m matrasui, net kartais barą atleist reikėdavo. Kam dar nevisai aišku - iškiškite ranką pro važiuojančio automobilio langą kai vėjas nepučia.

Pavėjinis kursas yra visai kitas pasaulis. Tavo greitis yra tavo priešas, nes leki greičiau už vėją. Dėl to varžybose ima didžiausią kaitą, kokį tik gali suvaldyti. Ne gana to dar ir stropas susitrumpina iki 15 metrų, kad galėtų atlaikyti gūsius ir būtų lengviau suvaldyti. Su 18m daržinėm varžovai neturėjo didesnių problemų lėkti pavėjui. Paskutiniame rate Darius net tiesiai varė nuo ženklo iki ženklo pavėjiniame kurse. Man su mažu kaitu neliko nieko kito kaip tik lėtai plaukti neaštriu kampu, nes antraip tiesiog pralenkdavau aitvarą, atsipalaiduodavo stropos, tokio situacijoj bet kokiam matrasui kaput.

Krante totalizatorių aišku jums smagu buvo ten rengti. Subjektui tokioje situacijoje nėra taip smagu, nes laikas tiksi, į matrasą skverbiasi vanduo. Laiko, įgūdžių, gūsių, sėkmės ir belenko kito reikalas kaip pasiseks. Jeigu nepasiseks - varžybos toje užplaukimų serijoje baigtos. Pasiseks - būsi praradęs daug laiko. Pripučiamas aitvaras laiko savo formą net kai to vėjo nėra absoliučiai. Nukris, sulauksi gūselio, pakils be problemų. Ežere būna, kad ir pusvalandį sėdi be vėjo, nes jis tiesiog dingsta visiškai. Užpūčia, pasikeli. Su matrasu jau tiek būsi prisėmęs, kad galėsi ramiai irkluoti krantan.

Žodžiu, mane labai nustebino kaip gerai varė brolis su pripučiamu. Kaitas stabiliai kaba ore kaip įkaltas, formą išlaiko, nekelia problemų. Kitam broliui su matrasu dar pasisekė, kad sugebėjo šiaip ne taip pasikelti iš vandens, antraip būtų baigęs nefinišavęs ir tikriausiai likęs paskutinis. Jam buvo dar ne vienas momentas kai aitvaras raitėse, bet pavykdavo išvengti nesėkmės. Kol matrasiniai nepradės krauti stabiliai pripučiamiems vietinio lygio varžybėlėse - neverta dėti vilčių į matrasus ir leisti nežmoniškus pinigus. Nusipirkai hidrofoilą, nusipirkai pripūstuką, kad ir padėvėtą nebrangiai ir treniruojiesi be problemų, imi pirmą vietą :mrgreen:



Sveiki gerb. Sauliau,

Kad tau butu aišku ir ramu iš kart pasakau, kad Romaną Liubimshev (Elf kaitų kūrėją ir gamintoją) pažįstu su Elena Kalinina (jo podukrą) asmeniškai (Natachą, jo Romano žmoną ir Elenos mamą taip pat). Tačiau tai drąsiai rašyti apie ELF cituoju tave :
"Plaukiau su naujausio modelio Elf Joker 7 aitvaru, kuris yra bene geriausias race aitvaras šiuo metu. Geresnius rezultatus rimtose varžybose rodo tik su Ozone R1 V2, bet jo kaina yra virš stratosferos. " NEDRĮSČIAU [-X .

Šiuo metu, geriausi Race tipo matraciniai kaitu gamintojai yra keli. Elfas BENE "prasčiausias" šiame gamintojų sąraše" Ozone Ozone R1 V2; F-One Diablo, Flysurfer Sonic. (Kalba eina apie serijinius produktus, o ne adaptuotus-pratestuotus specialiai Elenai. Praktika (kurioje dalyvavau asmeniškai) rodo, kad Romanas pagamina Elfu partiją ir juos testuoja. Jo manymu-vertinimu geriausius, palieka Elenai ir sau. Dar vienas pastebėjimas, kad puikus elf kaitai tampa puikiais kai BRIDL sistemą kiekvienam vėjui ar plaukimui reguliuoja pats Romanas =D> .

Asmeninis mano pasiūlymas, Jums, bendrauti forume, krante vandenyje mandagiai ir pagarbiai. Nuomonė ir faktologija yra svarbi ir aktuali tik tuo momentu. Esmė, tai gera nuotaika ir taip kaip tave vertina bendruomenėje.
Kiekvieno gamintojo siekis, mažiausiomis sąnaudomis pagaminti puikų inventorių, kurio pardavimai generuotų didžiausią pelną.
Kiekvieno dilerio laisvas pasirinkimas, kokia produkto pardavimo strategiją jis naudoti, savo veiklos rezultatams pasiekti.
Tačiau manau sutiksite,kad rinkoje yra labai svarbi tolerancija, pagarba rinkos partneriams (Konkurentams).
Prieš du metus sprendžiau dilema kokį foil kaitą pirkti. Nepirkau pačio "geriausio" tuo metu Elf-o vien dėl jo energetikos. Pasakiau Natachai ir Romanui, kad nuo jų puikių Elfų, eina "prasta" mano asmeniniu vertinimu energetika. (Rekomenduoju pasitikrinti interneto platybėse ar? ir jei tai taip? kiek elf gamintojo produktai ? yra susiję su RUSIJOS karo pramones bandymais ir galimais užsakymais). Kaip tik tuo metu buvo prasidėjęs Ukrainos-Rusijos karinis konfliktas ir aneksuotas Krymas.

Lietuva laisva šalis, NATO sajungininke. Gal pirkime produkta LTU ar NATO patnerių? :D

Kas liečia hidrofoilus:
Faktas yra tai kad juos valdyti reikia mažiau raiderio fizinio pajėgumo ir meistriskumo nei 3fins Race Course lentą. Mažesni kaitukai jiems reikalingi, nes trintis su vandeniu ir liečiamas plotas mažesnis. Patys hidrofoilai konstrukcijos prasme dar brendimo stadijoje "lužta sparnų tvirtinimo mazgai). Vibracijos ir vektorines jėgos daro savo. Jei tik raideris sportininkas sunkesnis lušta tiek SWORDS, tiek MOSS, tiek SPOTZ, tiek LEVITAZ hidrofoiliai.
Beje Elena su Romanu MOSS pakeite į BANGA.

Foiliniai kaitukai yra labai draugiški gūsiams ir jie nėra brangus :lol: Mes LTU per mažai uždirbame ir mūsų perkamoji galia maža :) Konfortiški sprendimai turi savo kainą ir ilgaamžiškumo resursą.
Faktologijai, prašau pasitikrinti kiek kainuoja Mikes Lab Hidrofoilis. Daniela Moroz su Mikes Lab Kinijoje Pasaulio čempionate ir siuo metu užtikrintai lenktia Elena K.

Ne kaitas ir ne hidrofoilis "veža". "Veža" raideris tai yra tarpinė tarp kupolo ir lentos :D . Viskas priklauso nuo raiderio profesionalumo, jo charakterio, stiliuas , meistriškumo ir galiausiai noro. Nei vienas gamintojas nesiekia pagaminti "Blogo" produkto. Vieni į testus investuoja daugiau kiti mažiau ,vieni kuria patys kiti plagijuoja, vieniems pasiseka labiau, kitiems prasčiau. Kiti tiesiog perka VEIDUS produkto reklamai!
Mes vartotojai bandom testuojam ir dalinamės mandagiai patirtimi ir nustatome koks produktas yra priimtiniausias kainos ir kokybės santykio prasme.
Sekmės Sauliau pardavimuose!
MC737
 
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 15 Sau 2013 18:15
Burės numeris: 737

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 13 Rgs 2016 15:10

MC737 rašė:
Kad tau butu aišku ir ramu iš kart pasakau, kad Romaną Liubimshev (Elf kaitų kūrėją ir gamintoją) pažįstu su Elena Kalinina (jo podukrą) asmeniškai (Natachą, jo Romano žmoną ir Elenos mamą taip pat). Tačiau tai drąsiai rašyti apie ELF cituoju tave :
"Plaukiau su naujausio modelio Elf Joker 7 aitvaru, kuris yra bene geriausias race aitvaras šiuo metu. Geresnius rezultatus rimtose varžybose rodo tik su Ozone R1 V2, bet jo kaina yra virš stratosferos. " NEDRĮSČIAU [-X .


Aš aitvarus, hidrofoilus ir kita įranga yra vertinu ne pagal pažintis, o pagal jų sąvybes ir rezultatus. Matau, net ir jaunimas švegerizmo sugadintas. Įranga tobulėja kiekvienose varžybose, tad nuolat seku naujausias. Paskutinės rimtos pasibaigusios varžybos yra Hydrofoil Pro Tour Mauritius etapas. Rezultatai čia http://hydrofoilprotour.info/results/mru/. Pirmos dvi vietos Ozone, trečia Elf, ketvirta-penkta F-One, nu ir galiausia paskutinis Flysurfer.

Dabar vyksta rimtos varžybos Kinijoje. Kol kas turim tokius rezultatus( http://www.kitegeneration.com/wp-conten ... -day-2.pdf ) - pirmos dvi vietos Ozone, trečia - ketvirta - F-One, penkta - šešta Elf ir galiausiai kažkur vėl patvory voliojasi Flysurferis. Ką tu čia bandai įrodyti yra sunku suvokti.

MC737 rašė:Šiuo metu, geriausi Race tipo matraciniai kaitu gamintojai yra keli. Elfas BENE "prasčiausias" šiame gamintojų sąraše" Ozone Ozone R1 V2; F-One Diablo, Flysurfer Sonic. (Kalba eina apie serijinius produktus, o ne adaptuotus-pratestuotus specialiai Elenai. Praktika (kurioje dalyvavau asmeniškai) rodo, kad Romanas pagamina Elfu partiją ir juos testuoja. Jo manymu-vertinimu geriausius, palieka Elenai ir sau. Dar vienas pastebėjimas, kad puikus elf kaitai tampa puikiais kai BRIDL sistemą kiekvienam vėjui ar plaukimui reguliuoja pats Romanas =D> .


Šiuo metu yra aišku, kad pats blogiausias reisinis matrasas yra Flysurfer. Ima ryškėti, kad pats geriausias tikriausiai yra Ozone. F-One su Elf nėra nei patys geriausiai, nei patys blogiausi, bet abu prikrauna tiek malkų Flysurferiui, kad net apima svetimas gėdos jausmas. #Smagu ar #Nesmagu čia jau kiekvienam spręsti. Man pačiam sunku yra suvokti kaip tiek matrasų prikepus niekaip nesugeba sukurti normalaus matraso.

Aš tau pasakysiu vieną paslaptį. Visiems top raider'iams įrangą derina individualiai, net kiekvienoms varžyboms pagal sąlygas vietoje. Jeigu nederina, tai nėra top rider'is, jam laimėt nepadės joks derinimas. Tai vyksta ne vien Formula Kite. Burlentėse irgi pagamina partiją stiebų, top rider'is praplaukia su krūva ir išsirenka du geriausius. Nenustebčiau jeigu kas dar ir tą matrasą su visais bridlais iškrakmolintų, kad tik jis zaraza nesilankstytų ir nesiraitytų kaip kirminas.

Kiekvienas gamintojas atrastus patobulinimus įtraukia į masinius gaminius. Kodėl jam to nedaryti? Masiniai tikriausiai neplauks taip gerai, kaip tie priderinti top rider'iams. O koks tau skirtumas dėl to? Kam net apie tai diskuoti? Nei tau, nei kam kitam čia Lietuvoje tie derinimai nepadės laimėt varžybų. Taip kad nereikia čia skiesti kažkokių pezalų, kad masiniai produktai yra šūdas, o va jau priderinti tai jau kosmosas. Jeigu taip būtų, tai Flysuferis pasiderintų savo matrasą ir kažką laimėtų. Deja, jeigu kažkoks matrasas yra nevykęs, tai derink nederinęs jis visvien bus nevykęs.

MC737 rašė:Kiekvieno gamintojo siekis, mažiausiomis sąnaudomis pagaminti puikų inventorių, kurio pardavimai generuotų didžiausią pelną.
Kiekvieno dilerio laisvas pasirinkimas, kokia produkto pardavimo strategiją jis naudoti, savo veiklos rezultatams pasiekti.
Tačiau manau sutiksite,kad rinkoje yra labai svarbi tolerancija, pagarba rinkos partneriams (Konkurentams).
Prieš du metus sprendžiau dilema kokį foil kaitą pirkti. Nepirkau pačio "geriausio" tuo metu Elf-o vien dėl jo energetikos. Pasakiau Natachai ir Romanui, kad nuo jų puikių Elfų, eina "prasta" mano asmeniniu vertinimu energetika. (Rekomenduoju pasitikrinti interneto platybėse ar? ir jei tai taip? kiek elf gamintojo produktai ? yra susiję su RUSIJOS karo pramones bandymais ir galimais užsakymais). Kaip tik tuo metu buvo prasidėjęs Ukrainos-Rusijos karinis konfliktas ir aneksuotas Krymas.

Lietuva laisva šalis, NATO sajungininke. Gal pirkime produkta LTU ar NATO patnerių? :D


Jeigu įrangą renkiesi pagal energetiką, tai čia nebelabai yra ką ir pridurti. Energetikai išvalyti yra specialus prietaisas.



Išvalei energetiką ir tada jau gali vertinti pagal sąvybes ir rezultatus.

Jeigu tu išties turi patikimos informacijos, kad su Elf matrasais separatistai puola Ukrainą, tai nedelsiant kreipkis į North Kiteboarding, nes būtent jie pasistengė, kad Elf yra būtų plačiai žinomas, žmonės sužinotų ir apie jo sąvybes ir pirktų, t.y. remtų separatistus, kaip čia bandai įtikinti. North Kiteboarding remia Oliver Bridge ir perka jam Elf matrasus. O tas vaikis ima aukštas vietas tarptautinėse varžybose ir demonstruoja kokie geri yra Elf matrasai. Tada visi prisižiūrėję tokiu rezultatų perka tuos Elf'us, nes neskaitant rezultatų šitas aitvaras yra dar ir labai patvarus bei draugiškas. Supranti, kad jeigu varžybose niekas gerai neplauktų su jais, tai kažin ar ten kas juos pirktų, automatiškai ir separatistų neremtų.

Siūlyčiau per daug nesigirti asmeninėmis pažintimis su separatistų sąjungininkais ir jų šeimomis. Karo akademija gali tuo susidomėti.

MC737 rašė:Kas liečia hidrofoilus:
Faktas yra tai kad juos valdyti reikia mažiau raiderio fizinio pajėgumo ir meistriskumo nei 3fins Race Course lentą. Mažesni kaitukai jiems reikalingi, nes trintis su vandeniu ir liečiamas plotas mažesnis. Patys hidrofoilai konstrukcijos prasme dar brendimo stadijoje "lužta sparnų tvirtinimo mazgai). Vibracijos ir vektorines jėgos daro savo. Jei tik raideris sportininkas sunkesnis lušta tiek SWORDS, tiek MOSS, tiek SPOTZ, tiek LEVITAZ hidrofoiliai.
Beje Elena su Romanu MOSS pakeite į BANGA.


Visų pirma išmok plaukti su hidrofoilu ir tik tada apie juos kalbėk. Jau čia ne vienas neplaukiantis prisipezėjo. Tu kai padarysi roll tack'ą su hidrofoil'u ore tada biški susidarys kažkoks supratimas kiek meistriškumo ten reikia.

Hidrofoilų mados keičiasi vos ne kiekvienose varžybos. Net smagu žiūrėti. Ir kas iš to? Nei tau, nei man, nei skaitytojui tai nėra aktualu, nes mums nėra poreikio geriausiam reisiniam hidrofoilam. Mums aktualu yra FreeRace klasės hidrofoil'ai, kuriais gali vietinio lygio varžybėlėse sudalyvauti, smagiai paplaukioti ežeriuke ar jūroje. Moses tiek kaina, tiek savybėmis pagal atsiliepimus (daugiau nelabai ir yra pagal ką vertinti) nelabai ir turi konkurentų šitoje klasėje.

MC737 rašė:Foiliniai kaitukai yra labai draugiški gūsiams ir jie nėra brangus :lol: Mes LTU per mažai uždirbame ir mūsų perkamoji galia maža :) Konfortiški sprendimai turi savo kainą ir ilgaamžiškumo resursą.


Vakaruose žmonės skundžiasi, kad tikrai brangus yra šitas sportas. Jeigu tu nori dalyvauti rimtose varžybose tau reikia bent kokių 3-4 matrasų, kiekvienas kainuoja 2000-3000 Eurų. Dar pridėk hidrofoil'ą ir visą kitą. Kur čia nebrangu? Ypač kai įranga pasensta dar nesibaigus sezonui.

MC737 rašė:Faktologijai, prašau pasitikrinti kiek kainuoja Mikes Lab Hidrofoilis. Daniela Moroz su Mikes Lab Kinijoje Pasaulio čempionate ir siuo metu užtikrintai lenktia Elena K.


Nu ir kas? Kitose varžybose dar su kitu plauks. Kažkas dar daugiau sumokės, kad tik paplaukti su geriausiu reisiniu hidrofoilu. Hidrofoilus dabar keičia kaip kojines jie. Koks šito forumo plaukikams nuo to skirtumas? Jokio.

MC737 rašė:Ne kaitas ir ne hidrofoilis "veža". "Veža" raideris tai yra tarpinė tarp kupolo ir lentos :D . Viskas priklauso nuo raiderio profesionalumo, jo charakterio, stiliuas , meistriškumo ir galiausiai noro. Nei vienas gamintojas nesiekia pagaminti "Blogo" produkto. Vieni į testus investuoja daugiau kiti mažiau ,vieni kuria patys kiti plagijuoja, vieniems pasiseka labiau, kitiems prasčiau. Kiti tiesiog perka VEIDUS produkto reklamai!
Mes vartotojai bandom testuojam ir dalinamės mandagiai patirtimi ir nustatome koks produktas yra priimtiniausias kainos ir kokybės santykio prasme.
Sekmės Sauliau pardavimuose!


Ne viskas priklauso nuo rider'io. Įranga yra svarbi dedamoji, dėl to niekas iš top rider'ių ir neplaukia su Flysurfer matrasais. Joks top rider'is neplauks su nevykusia įranga, kuri jam nepadeda laimėti varžybų. Viršūnėse ir taip sunku rungtis, nes ten įgūdžiai visų yra panašūs, dažnai laimi įrangos pranašumai, sėkmė, o ne vien įgūdžiai.

Nepatinka ką aš rašau - neskaityk. Laisva šalis, kaip aš noriu taip ir reiškiu savo patirtį ir atradimus. Bet kažkodėl patys prasčiausi sviete Flysurferio matrasai labiausiai čia reiškiasi. Bando nuginčyt akivaizdžius faktus, bando įrodyti kad Flysurfer nepaskutinis ir t.t. Sėkmės jums irgi, tikrai prireiks.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST MC737 14 Rgs 2016 10:27

SauliusG rašė:
MC737 rašė:
Kad tau butu aišku ir ramu iš kart pasakau, kad Romaną Liubimshev (Elf kaitų kūrėją ir gamintoją) pažįstu su Elena Kalinina (jo podukrą) asmeniškai (Natachą, jo Romano žmoną ir Elenos mamą taip pat). Tačiau tai drąsiai rašyti apie ELF cituoju tave :
"Plaukiau su naujausio modelio Elf Joker 7 aitvaru, kuris yra bene geriausias race aitvaras šiuo metu. Geresnius rezultatus rimtose varžybose rodo tik su Ozone R1 V2, bet jo kaina yra virš stratosferos. " NEDRĮSČIAU [-X .


Aš aitvarus, hidrofoilus ir kita įranga yra vertinu ne pagal pažintis, o pagal jų sąvybes ir rezultatus. Matau, net ir jaunimas švegerizmo sugadintas. Įranga tobulėja kiekvienose varžybose, tad nuolat seku naujausias. Paskutinės rimtos pasibaigusios varžybos yra Hydrofoil Pro Tour Mauritius etapas. Rezultatai čia http://hydrofoilprotour.info/results/mru/. Pirmos dvi vietos Ozone, trečia Elf, ketvirta-penkta F-One, nu ir galiausia paskutinis Flysurfer.

Dabar vyksta rimtos varžybos Kinijoje. Kol kas turim tokius rezultatus( http://www.kitegeneration.com/wp-conten ... -day-2.pdf ) - pirmos dvi vietos Ozone, trečia - ketvirta - F-One, penkta - šešta Elf ir galiausiai kažkur vėl patvory voliojasi Flysurferis. Ką tu čia bandai įrodyti yra sunku suvokti.

MC737 rašė:Šiuo metu, geriausi Race tipo matraciniai kaitu gamintojai yra keli. Elfas BENE "prasčiausias" šiame gamintojų sąraše" Ozone Ozone R1 V2; F-One Diablo, Flysurfer Sonic. (Kalba eina apie serijinius produktus, o ne adaptuotus-pratestuotus specialiai Elenai. Praktika (kurioje dalyvavau asmeniškai) rodo, kad Romanas pagamina Elfu partiją ir juos testuoja. Jo manymu-vertinimu geriausius, palieka Elenai ir sau. Dar vienas pastebėjimas, kad puikus elf kaitai tampa puikiais kai BRIDL sistemą kiekvienam vėjui ar plaukimui reguliuoja pats Romanas =D> .


Šiuo metu yra aišku, kad pats blogiausias reisinis matrasas yra Flysurfer. Ima ryškėti, kad pats geriausias tikriausiai yra Ozone. F-One su Elf nėra nei patys geriausiai, nei patys blogiausi, bet abu prikrauna tiek malkų Flysurferiui, kad net apima svetimas gėdos jausmas. #Smagu ar #Nesmagu čia jau kiekvienam spręsti. Man pačiam sunku yra suvokti kaip tiek matrasų prikepus niekaip nesugeba sukurti normalaus matraso.

Aš tau pasakysiu vieną paslaptį. Visiems top raider'iams įrangą derina individualiai, net kiekvienoms varžyboms pagal sąlygas vietoje. Jeigu nederina, tai nėra top rider'is, jam laimėt nepadės joks derinimas. Tai vyksta ne vien Formula Kite. Burlentėse irgi pagamina partiją stiebų, top rider'is praplaukia su krūva ir išsirenka du geriausius. Nenustebčiau jeigu kas dar ir tą matrasą su visais bridlais iškrakmolintų, kad tik jis zaraza nesilankstytų ir nesiraitytų kaip kirminas.

Kiekvienas gamintojas atrastus patobulinimus įtraukia į masinius gaminius. Kodėl jam to nedaryti? Masiniai tikriausiai neplauks taip gerai, kaip tie priderinti top rider'iams. O koks tau skirtumas dėl to? Kam net apie tai diskuoti? Nei tau, nei kam kitam čia Lietuvoje tie derinimai nepadės laimėt varžybų. Taip kad nereikia čia skiesti kažkokių pezalų, kad masiniai produktai yra šūdas, o va jau priderinti tai jau kosmosas. Jeigu taip būtų, tai Flysuferis pasiderintų savo matrasą ir kažką laimėtų. Deja, jeigu kažkoks matrasas yra nevykęs, tai derink nederinęs jis visvien bus nevykęs.

MC737 rašė:Kiekvieno gamintojo siekis, mažiausiomis sąnaudomis pagaminti puikų inventorių, kurio pardavimai generuotų didžiausią pelną.
Kiekvieno dilerio laisvas pasirinkimas, kokia produkto pardavimo strategiją jis naudoti, savo veiklos rezultatams pasiekti.
Tačiau manau sutiksite,kad rinkoje yra labai svarbi tolerancija, pagarba rinkos partneriams (Konkurentams).
Prieš du metus sprendžiau dilema kokį foil kaitą pirkti. Nepirkau pačio "geriausio" tuo metu Elf-o vien dėl jo energetikos. Pasakiau Natachai ir Romanui, kad nuo jų puikių Elfų, eina "prasta" mano asmeniniu vertinimu energetika. (Rekomenduoju pasitikrinti interneto platybėse ar? ir jei tai taip? kiek elf gamintojo produktai ? yra susiję su RUSIJOS karo pramones bandymais ir galimais užsakymais). Kaip tik tuo metu buvo prasidėjęs Ukrainos-Rusijos karinis konfliktas ir aneksuotas Krymas.

Lietuva laisva šalis, NATO sajungininke. Gal pirkime produkta LTU ar NATO patnerių? :D


Jeigu įrangą renkiesi pagal energetiką, tai čia nebelabai yra ką ir pridurti. Energetikai išvalyti yra specialus prietaisas.



Išvalei energetiką ir tada jau gali vertinti pagal sąvybes ir rezultatus.

Jeigu tu išties turi patikimos informacijos, kad su Elf matrasais separatistai puola Ukrainą, tai nedelsiant kreipkis į North Kiteboarding, nes būtent jie pasistengė, kad Elf yra būtų plačiai žinomas, žmonės sužinotų ir apie jo sąvybes ir pirktų, t.y. remtų separatistus, kaip čia bandai įtikinti. North Kiteboarding remia Oliver Bridge ir perka jam Elf matrasus. O tas vaikis ima aukštas vietas tarptautinėse varžybose ir demonstruoja kokie geri yra Elf matrasai. Tada visi prisižiūrėję tokiu rezultatų perka tuos Elf'us, nes neskaitant rezultatų šitas aitvaras yra dar ir labai patvarus bei draugiškas. Supranti, kad jeigu varžybose niekas gerai neplauktų su jais, tai kažin ar ten kas juos pirktų, automatiškai ir separatistų neremtų.

Siūlyčiau per daug nesigirti asmeninėmis pažintimis su separatistų sąjungininkais ir jų šeimomis. Karo akademija gali tuo susidomėti.

MC737 rašė:Kas liečia hidrofoilus:
Faktas yra tai kad juos valdyti reikia mažiau raiderio fizinio pajėgumo ir meistriskumo nei 3fins Race Course lentą. Mažesni kaitukai jiems reikalingi, nes trintis su vandeniu ir liečiamas plotas mažesnis. Patys hidrofoilai konstrukcijos prasme dar brendimo stadijoje "lužta sparnų tvirtinimo mazgai). Vibracijos ir vektorines jėgos daro savo. Jei tik raideris sportininkas sunkesnis lušta tiek SWORDS, tiek MOSS, tiek SPOTZ, tiek LEVITAZ hidrofoiliai.
Beje Elena su Romanu MOSS pakeite į BANGA.


Visų pirma išmok plaukti su hidrofoilu ir tik tada apie juos kalbėk. Jau čia ne vienas neplaukiantis prisipezėjo. Tu kai padarysi roll tack'ą su hidrofoil'u ore tada biški susidarys kažkoks supratimas kiek meistriškumo ten reikia.

Hidrofoilų mados keičiasi vos ne kiekvienose varžybos. Net smagu žiūrėti. Ir kas iš to? Nei tau, nei man, nei skaitytojui tai nėra aktualu, nes mums nėra poreikio geriausiam reisiniam hidrofoilam. Mums aktualu yra FreeRace klasės hidrofoil'ai, kuriais gali vietinio lygio varžybėlėse sudalyvauti, smagiai paplaukioti ežeriuke ar jūroje. Moses tiek kaina, tiek savybėmis pagal atsiliepimus (daugiau nelabai ir yra pagal ką vertinti) nelabai ir turi konkurentų šitoje klasėje.

MC737 rašė:Foiliniai kaitukai yra labai draugiški gūsiams ir jie nėra brangus :lol: Mes LTU per mažai uždirbame ir mūsų perkamoji galia maža :) Konfortiški sprendimai turi savo kainą ir ilgaamžiškumo resursą.


Vakaruose žmonės skundžiasi, kad tikrai brangus yra šitas sportas. Jeigu tu nori dalyvauti rimtose varžybose tau reikia bent kokių 3-4 matrasų, kiekvienas kainuoja 2000-3000 Eurų. Dar pridėk hidrofoil'ą ir visą kitą. Kur čia nebrangu? Ypač kai įranga pasensta dar nesibaigus sezonui.

MC737 rašė:Faktologijai, prašau pasitikrinti kiek kainuoja Mikes Lab Hidrofoilis. Daniela Moroz su Mikes Lab Kinijoje Pasaulio čempionate ir siuo metu užtikrintai lenktia Elena K.


Nu ir kas? Kitose varžybose dar su kitu plauks. Kažkas dar daugiau sumokės, kad tik paplaukti su geriausiu reisiniu hidrofoilu. Hidrofoilus dabar keičia kaip kojines jie. Koks šito forumo plaukikams nuo to skirtumas? Jokio.

MC737 rašė:Ne kaitas ir ne hidrofoilis "veža". "Veža" raideris tai yra tarpinė tarp kupolo ir lentos :D . Viskas priklauso nuo raiderio profesionalumo, jo charakterio, stiliuas , meistriškumo ir galiausiai noro. Nei vienas gamintojas nesiekia pagaminti "Blogo" produkto. Vieni į testus investuoja daugiau kiti mažiau ,vieni kuria patys kiti plagijuoja, vieniems pasiseka labiau, kitiems prasčiau. Kiti tiesiog perka VEIDUS produkto reklamai!
Mes vartotojai bandom testuojam ir dalinamės mandagiai patirtimi ir nustatome koks produktas yra priimtiniausias kainos ir kokybės santykio prasme.
Sekmės Sauliau pardavimuose!


Ne viskas priklauso nuo rider'io. Įranga yra svarbi dedamoji, dėl to niekas iš top rider'ių ir neplaukia su Flysurfer matrasais. Joks top rider'is neplauks su nevykusia įranga, kuri jam nepadeda laimėti varžybų. Viršūnėse ir taip sunku rungtis, nes ten įgūdžiai visų yra panašūs, dažnai laimi įrangos pranašumai, sėkmė, o ne vien įgūdžiai.

Nepatinka ką aš rašau - neskaityk. Laisva šalis, kaip aš noriu taip ir reiškiu savo patirtį ir atradimus. Bet kažkodėl patys prasčiausi sviete Flysurferio matrasai labiausiai čia reiškiasi. Bando nuginčyt akivaizdžius faktus, bando įrodyti kad Flysurfer nepaskutinis ir t.t. Sėkmės jums irgi, tikrai prireiks.



Rašei : Laisva šalis, kaip aš noriu taip ir reiškiu savo patirtį ir atradimus. O tu ar klausiai ar kam nors yra yra įdomi Tavo asmeninė nuomonė? Diskutuoti, dalintis patirtimi, žiniomis labai svarbu. Tačiau ne mažiau svarbu ir kaip ir kokiomis nuotaikomis tai darome.
Siūlau reikšti savo marketinginę strategiją tolerantiškai. Visi esame vėjo broliai ir sesės. Jei tau asmeniškai nepatinka koks tai kaitų gamintojo brendas pasistenk savo emocijas ir nuomones reikšti elegantiškai. Nes tu su informacija susipažįsti tik per forumus ir straipsnius. Gali būti ramus, kadangi man rūpi pilietiškumas tai nei su Romanu nei su Natacha nebebendrauju tiesiogiai, kai tik sužinojau apie galimą dalyvavimą RUS kariuomenės projektuose (paklausk Olly ir NorthKiteboarding ar jiems žinoma apie tos galimus projektus). Šiai dienai, geriausiu atveju kiek reikalauja etiketas, mandagiai pasisveikinu.

Truputis aktualių faktų (jose paminėta garsi Steph Bridge, Olly mama dar pernai plaukusi su Elf-North kaitu ir Flysurfer gamintojas)

Racing for at the Formula Kite (foil) World Championship is planned for September 10 to 14 on the butter-flat waters off eastern China.

MEN Overall standings after five races (one discard):
1. Nico Parlier (FRA, Ozone/Mike’s Lab) — 4pts
2. Riccardo Leccese (ITA, Ozone/Mike’s Lab) — 5pts
3. Maxime Nocher (MON, F-One/Banga) — 8pts

WOMEN Overall standings after five races (one discard):
1. Daniela Moroz (USA, Ozone/Mike’s Lab) — 4pts
2. Elena Kalinina (RUS, Elf/Banga) — 8pts
3. Steph Bridge (GBR, Flysurfer/Levitaz) —16pts

Full results: Men http://formulakite.com/images/documents ... allMen.pdf
Women : http://formulakite.com/images/documents ... lWomen.pdf

Gerb. Gintarai suvienykime jėgas ir populiarinkime jėgos aitvarų disciplinas, gamintojus. Ieškokime finansinių galimybių grąžinti į tarptautinių varžybų arenas Viktorą Šeputą, "auginkime" naujus raiderius. Beje Pasaulio čempionate Kinijoje dalyvauja 10 ir 12 metų raideriai iš Lenkijos.
Jie protingai ruošiasi Jaunimo olimpinėms žaidynėms kurios vyks Argentinoje.
Mūsų laukia labai daug prasmingos ir gražios veiklos!
MC737
 
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 15 Sau 2013 18:15
Burės numeris: 737

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 15 Rgs 2016 13:50

MC737 rašė:Rašei : Laisva šalis, kaip aš noriu taip ir reiškiu savo patirtį ir atradimus. O tu ar klausiai ar kam nors yra yra įdomi Tavo asmeninė nuomonė? Diskutuoti, dalintis patirtimi, žiniomis labai svarbu. Tačiau ne mažiau svarbu ir kaip ir kokiomis nuotaikomis tai darome.


Keista, kad nežinai kas yra laisva šalis. Laisvoje šalyje galima reikšti savo patirtį ir atradimus nepriklausomai nuo to ar kam nors tai yra įdomu ar neįdomu. Man asmeniškai yra visiškai neįdomu ar kam nors yra įdomi ar neįdomi mano nuomonė. Aš rašau iš pareigos supažindinti vartotojus su objektyviais įvairaus inventoriaus vertinimais, kad jie nešvaistytų sunkiai uždirbtų pinigų, net jeigu kažkas ir bando mulkinti, kad inventorius yra nebrangus. Inventorius yra toks brangus, kad talentą turintys žmonės jo neįperka.

Jeigu vis dar trūksta raminamųjų - nepažįstami žmonės krante su manimi sveikinasi, klausia apie hidrofoilus, dalinamės patirtimi, diskutuojame. Šalia temos yra toks iškalbingas peržiūrų skaičiukas. Jeigu jau kažkam taip svarbu ar kam nors mano raštas įdomus ar ne. Matyt ir turinys, ir nuotaikos kviečia skaityti.

MC737 rašė:Siūlau reikšti savo marketinginę strategiją tolerantiškai.


Čia ir yra flysurferio matrasų problema. Jūs ne faktus ir rezultatus matote, o marketingines strategijas ir pardavimus. Gera įranga kalba pati už save ir rodo rezultatus. Marketinginės strategijos padeda prastumti šūdą. Deja, tai neveikia mąstantiems. Deja, mąstančių nedaug.

MC737 rašė:Visi esame vėjo broliai ir sesės. Jei tau asmeniškai nepatinka koks tai kaitų gamintojo brendas pasistenk savo emocijas ir nuomones reikšti elegantiškai. Nes tu su informacija susipažįsti tik per forumus ir straipsnius.


Man asmeniškai patinka visi brandai iš eilės. Ypač mažesni, kurie pluša dieną ir naktį, kad tik išspausti maksimumą. Neretai išspaudžia dar geriau nei populiariausi. Norėčiau turėti visų brandų visus modelius, juos ištestuoti ir pasidalinti atradimais. Deja, visiems suprantamos priežastys to neleidžia padaryti. Kas man nepatinka - vartotojų mulkinimas ir šūdo stumdymas. To nedarau pats ir bandau kitur mažinti kiek galimybės leidžia.

MC737 rašė:Gali būti ramus, kadangi man rūpi pilietiškumas tai nei su Romanu nei su Natacha nebebendrauju tiesiogiai, kai tik sužinojau apie galimą dalyvavimą RUS kariuomenės projektuose (paklausk Olly ir NorthKiteboarding ar jiems žinoma apie tos galimus projektus). Šiai dienai, geriausiu atveju kiek reikalauja etiketas, mandagiai pasisveikinu.


Aš esu ramesnis už belgą ir Paksą kartu paėmus. Raminamųjų nevartoju. Jeigu tavo blevyzgos apie separatistų sąjungininkus būtų kažko vertos, tai tu kaip pilietiška (tavo asmenine nuomone) pilietė būtum Bridge'ą ir jo rėmėjus supažindinus su tais gandais, nes tam progų turėjai ne kartą. Bet vietoj to pratylėjai porą metų ir galiausiai tesubėjai pasiūlyti tą padaryti kitam. Kur čia tokį "pilietiškumą" ugdo? Nors po auksinių šakučių skandalų su Boleku priešaky jau mažai kas stebina.

Na ir pabaigai grietinėlės nugriebimas. Baigėsi Formula Kite China 2016. Rezultatai iškalbingi - https://www.facebook.com/formulakitecla ... =3&theater

1. Maxime Notcher (F-One)
2. Oliver Bridge (Elf)
3. Axel Mazella (F-One)

Flysurferis vėl ieško naujų dugnų, net kai jau atrodo žemiau nebėra kur kristi.

Panašu, kad visgi F-One, Elf ir Ozone yra apylygiai matrasai. Pagal atskirų plaukimų rezultatus lyg ir matosi, kad galbūt Ozone kažkiek pranašesnis prie stipraus vėjo, F-One prie silpnesnio, o Elf stabilius rezultatus rodo visomis sąlygomis.

Objektyviai vertinant matrasų savybes nėra tiek svarbu su kuo plaukia kažkieno mama. Dar kažkieno mama plaukia su bikini, bet tai nereiškia, kad mums reikia pirkti ir plaukti. Įdomi marketinginė strategija, bet nepaeis. Moterys retai kada į top20 bendroje įskaitoje įvažiuoja rimtose varžybose, o tokiais rezultatais ir pripučiami sugeba pasirodyti.

Taip kad plaukit ramūs su pripučiamais čia vietoje, o siekiantys aukštumų nesirinkit nevykusių matrasų. O hidrofoilą irgi kokį nors įsigykit, kad ir dėvėtą ar kokį pigesnį per išpardavimą. Pasiryžkit išmokti - skraidantis kilimas retą kurį abejingu palieka.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Prisijungimas nariams