EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Hidrofoilai

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Gedas LTU76 02 Spa 2017 21:48

Bėgimas visai neužkliuvo, jis daug geresnis nei kaitas, nes inventoriaus dar mažiau. Kaip suprantu, tai čia didžiulė problema, nes tam skirta tiek daug dėmesio ir keisto nustebimo. Ką kalbėti tada Lazeriams, ar kitoms jachtoms? Ir pasakymas, "kam burlentė, jei yra kaitas" tikrai vertas įvertinimo ir pašlovinimo, kaip didžiausios išminties išraiška.
Žmogus neturi jokios patirties su burlentėm, su kaitu vidurio Lietuvoje neburiuoja ir rašo paklodes kaip jis nesupranta, kaip bures džiovinasi... O gal jų niekas nedžiovina ir nėra problemos? Kiek kartų yra tekę buriuoti Kauno mariose, Elektrėnuose? Iš kur tokios žinios kiek reikia burių komplektų (paminėti skaičia, jog reikia penkių mažiausiai) kad plaukiotum komfortiškai? Kai atsakysi į šiuos klausimus, tai pat suprasi, kokių pievų prirašei. Jei būtum pagalvojęs prieš rašydamas, tai ir diskusija tokiu aštriu kampu nebūtų pakrypus.
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST re 03 Spa 2017 12:57

siaip -diletantai turi savo skyriu, ar verta cia murkdytis, geriau burlenciu temoje. Turbut ta pati galima parasyt diletantui apie kaitus, juk kiekvienas turi savo nuomone
re
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 07 Bir 2005 23:34

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Zanas346 03 Spa 2017 14:03

visą savaitę stebėjau Rode žmogelį su hidrofoilu ir mažu rrd wave kaituku. jo pjovimosi į vėją kampas buvo tiesiog įspūdingas, atrodė, kad plaukia vos ne apie 30laipsnių į vėją. galbūt vienintelė priežastis, dėl kurios galima būtų užskaityti sparno naudojimą. tiesa, toks buvo tik vienas. visi kiti, kurie turėjo sparną, tokiais kampais neplaukiojo, matomai ir AŽP groja, ne tik sparnas :-)
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Gedas LTU76 03 Spa 2017 15:21

re rašė:siaip -diletantai turi savo skyriu, ar verta cia murkdytis, geriau burlenciu temoje. Turbut ta pati galima parasyt diletantui apie kaitus, juk kiekvienas turi savo nuomone


Tai už nuomonę niekas ir nepyksta. Tebūnie burtų lazdelė vs daržinė. Bet kai teigiama, jog problema yra burės džiovinimas, nes kaitas tik porą kvm užima, kad komfortui reikia penkių burių ir priekabos, tai rodo jog rašantus neturi žalio supratimo ką rašo.

Žanai, kaitai į vėją eina įspūdingai. Nežinau kaip dėl 30 laipsnių, bet net ir 40 jau yra kosmosas.
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 03 Spa 2017 16:08

Gedas LTU76 rašė:Bėgimas visai neužkliuvo, jis daug geresnis nei kaitas, nes inventoriaus dar mažiau.Kaip suprantu, tai čia didžiulė problema, nes tam skirta tiek daug dėmesio ir keisto nustebimo. Ką kalbėti tada Lazeriams, ar kitoms jachtoms?


Lazerio ar jachtos gabaritai matosi aiškiai. Dėl to aš jachtos ir neturiu. Kiek automobilyje užima burės, stiebai, gykai ir lentos pasidaro aišku kai jau nusiperki ir pabandai nesutilpt kartu su krūvą kitos įrangos kurios jau turi. Arba toks kraštutinumas - supranti, kad stiebas į saloną netelpa. Nesuprantu kas neaišku šitame nustebime ir dėmesyje? Mane nustebino kiek ta įranga iš tiesų užima vietos palygininus su kitais žaislais, todėl ir parašiau.

Gedas LTU76 rašė:Ir pasakymas, "kam burlentė, jei yra kaitas" tikrai vertas įvertinimo ir pašlovinimo, kaip didžiausios išminties išraiška.


O tu rašai dėl įvertinimo, pašlovinimo? Užuojauta. Citata yra skirta patraukti dėmesį, bet kartu tai konstruktyvi išvada su pačiu pagrindimu po asmeninės patirties. Taip, mano argumentai yra iš mano perspektyvos, bet tam ir yra diskusija, kurioje skirtingos persektyvos pateikia savo argumentus. Jeigu matai kur yra neteisingai parašyta - imi pataisai, o ne vaidini protingą.

Gedas LTU76 rašė:Žmogus neturi jokios patirties su burlentėm, su kaitu vidurio Lietuvoje neburiuoja ir rašo paklodes kaip jis nesupranta, kaip bures džiovinasi...


Iš kur žinai kur aš kaituoju ar buriuoju? Vidurio Lietuvoje aš daug metų gaudžiau vėją, kol įgūdžiai pradėjo leisti daugiau laiko praleisti vandenyje, o ne kelyje. Ir kuo ta vidurio Lietuva tokia įpatinga? Vakarų Lietuvoje yra jūra, tai tikrai įpatinga, bet kuo vidurio Lietuva? Jeigu įgūdžiai jau susiformavo - dar didesnį tobulėjimo džiaugsmą gali patirti ir baloje netoli namų.

Čia atsitiktinis minties šuolis nuo būriavimo įpatingoje vidurio Lietuvoje iki burių džiovinimo?

Gedas LTU76 rašė:gal jų niekas nedžiovina ir nėra problemos?


Daugiau nei 10 metų senumo burę siūlytum užraugti su českanais, krapais, ar rūgštelės dar biški inpilt, kad bent kažkiek raugas pradėtų trenkti civilizacija?

Gedas LTU76 rašė:Kiek kartų yra tekę buriuoti Kauno mariose, Elektrėnuose? Iš kur tokios žinios kiek reikia burių komplektų (paminėti skaičia, jog reikia penkių mažiausiai) kad plaukiotum komfortiškai?


Apie bures kas metrą išgirdau ne tik iš buriuotojo, kuris man pardavė burės komplektą. Priekabose yra tekę matyti ir daugiau nei penkias. Kol praeitą kartą rinkausi foilą vienas burlentininkas prie mašinos pilnos burių pasakojo kitam burlentininkui, kad blyn neįsidėjo būtent tos burės kuri tądien būtų labai gerai. Aišku, gal ir galėjau susidaryti neteisingą vaizdą, gal jie perlenkė lazdą, bet mano supratimų komfortiškai plaukti reiktų dviejų mažų burių jūrai ir trijų didesnių ežerams. Analogiškai komfortiškai aš plaukiau šį sezoną su dviem mažais aitvarais, kol dar daugiau komforto neužsigeidžiau ir neįsigijau trečio sezono pabaigoje. Bet visi jie trys tilptų į vienos burės maišą ir dar vietos liktų.

Gedas LTU76 rašė:Kai atsakysi į šiuos klausimus, tai pat suprasi, kokių pievų prirašei. Jei būtum pagalvojęs prieš rašydamas, tai ir diskusija tokiu aštriu kampu nebūtų pakrypus.


Forma yra visiškai nesvarbu, kas kaip moka tas taip rašo. Forma neapgausi mąstančio, sugebančio atskirti formą nuo turinio, kurio tavo tekste nėra. Todėl apie kokį supratimą ir klausimų atsakymus čia kalbi?
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 03 Spa 2017 16:09

re rašė:siaip -diletantai turi savo skyriu, ar verta cia murkdytis, geriau burlenciu temoje. Turbut ta pati galima parasyt diletantui apie kaitus, juk kiekvienas turi savo nuomone


Tai gal, diletante, parašyk "tą patį apie aitvarus" jeigu sugebi?
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 03 Spa 2017 16:22

Zanas346 rašė:visą savaitę stebėjau Rode žmogelį su hidrofoilu ir mažu rrd wave kaituku. jo pjovimosi į vėją kampas buvo tiesiog įspūdingas, atrodė, kad plaukia vos ne apie 30laipsnių į vėją. galbūt vienintelė priežastis, dėl kurios galima būtų užskaityti sparno naudojimą. tiesa, toks buvo tik vienas. visi kiti, kurie turėjo sparną, tokiais kampais neplaukiojo, matomai ir AŽP groja, ne tik sparnas :-)


Kampai žvėriški. Dėl to atvėrė puikiais galimybęs plaukti komfortiškai ežeruose su nepastoviu/išsijungiančiu vėju, kur dažnai labai stipriai nukrenti pavėjui.

Mexico Hydrofoil Pro Tour. Pirmas ženklas tiesiai į vėją nuo starto.

10700078.jpg
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Zanas346 03 Spa 2017 17:18

tema nebedomina. Ačiū SauliusG, kuriam gal kažkas šiandien ant galvos užmetė kaitą, o gal su burlente šokdamas vairiukais stropas nupjovė? ir taip turbūt sėkmingai padarė tris kartus iš eilės.
toliau siūlau pačiam savo temą skaityti ir puoselėti.


SauliusG rašė:
re rašė:siaip -diletantai turi savo skyriu, ar verta cia murkdytis, geriau burlenciu temoje. Turbut ta pati galima parasyt diletantui apie kaitus, juk kiekvienas turi savo nuomone


Tai gal, diletante, parašyk "tą patį apie aitvarus" jeigu sugebi?
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Gedas LTU76 03 Spa 2017 18:48

SauliusG rašė:Lazerio ar jachtos gabaritai matosi aiškiai. Dėl to aš jachtos ir neturiu. Kiek automobilyje užima burės, stiebai, gykai ir lentos pasidaro aišku kai jau nusiperki ir pabandai nesutilpt kartu su krūvą kitos įrangos kurios jau turi. Arba toks kraštutinumas - supranti, kad stiebas į saloną netelpa. Nesuprantu kas neaišku šitame nustebime ir dėmesyje? Mane nustebino kiek ta įranga iš tiesų užima vietos palygininus su kitais žaislais, todėl ir parašiau.

Dar kartą sakau, lygink su sportbačiais. Įsivaizduoji kiek sportbačių į vieną kaito maišą tilptų?

SauliusG rašė:O tu rašai dėl įvertinimo, pašlovinimo? Užuojauta. Citata yra skirta patraukti dėmesį, bet kartu tai konstruktyvi išvada su pačiu pagrindimu po asmeninės patirties.

Va čia ir apsistokime. Paminėta asmeninė patirtis. O vėliau "...Apie bures kas metrą išgirdau ne tik iš buriuotojo, kuris man pardavė burės komplektą..." Dar vėliau "....aš plaukiau šį sezoną su dviem mažais aitvarais, kol dar daugiau komforto neužsigeidžiau ir neįsigijau trečio sezono pabaigoje...."
Man sunku įsivaizduoti, kas, buriuojantis burlente, galėjo tamstai tokį briedą pasakyti. Bet esmė tame, kad iš santykio 5/1, liko geriausiu atveju 5/3. Nors apie tai nebuvo parašyta pirmoje žinutėje. O jei paimtum burlentę su foilu, tai užtektų ir dviejų burių. Šiais metais turiu tik tris dydžius 8,6; 7,0; 5,6. Naudojau 80%; 15%; 5%. Taigi, galima teigti, jog komfortiškam plaukimui burlente užtenka vienos burės. Bet aš neteigiu kažkokių statistikų, kaip kad 1/3 kaitų nenaudai, nes tai yra labai netikslu ir nėra jokios prasmės.

SauliusG rašė:Iš kur žinai kur aš kaituoju ar buriuoju? Vidurio Lietuvoje aš daug metų gaudžiau vėją, kol įgūdžiai pradėjo leisti daugiau laiko praleisti vandenyje, o ne kelyje. Ir kuo ta vidurio Lietuva tokia įpatinga? Vakarų Lietuvoje yra jūra, tai tikrai įpatinga, bet kuo vidurio Lietuva? Jeigu įgūdžiai jau susiformavo - dar didesnį tobulėjimo džiaugsmą gali patirti ir baloje netoli namų.

Jei būtum buriavęs burlente, tai žinotum kaip elgtis su bure ir kambaryje jos nedžiovintum. Jei būtum paklause chebros,- ką darot su šlapiomis burėmis, o ne padaręs nesąmonę, ją priskirtum kaip neigiamą savybę burlentėms, tai būtum ir gavęs atsakymą.

SauliusG rašė:Daugiau nei 10 metų senumo burę siūlytum užraugti su českanais, krapais, ar rūgštelės dar biški inpilt, kad bent kažkiek raugas pradėtų trenkti civilizacija?

Šis sakinys tik įrodo, jog su burlente patirties jokios nėra ir dar arogacijos daugiau nei noro ką nors sužinoti. Tik toks klausimas - o tavo 10 metų senumo burė yra drobinė, ar kokia nors medvilninė?

Ir į visus klausimus, tyčia, ar netyčia taip ir neatsakei. Kiek kartų yra tekę su kaitu buriuoti Kauno mariose? Kažkodėl visi kaitų privalumai nublanksta prieš burlenčių privalumą. Nors tu, Sauliau, jį paminėjai kaip vienintelį (jų yra tikrai daug daugiau) bet jis yra esminis buriuojant vidaus vandenyse ir ypač prie silpno vėjo - su burlente gali grįžti į krantą be pagalbos vėjui nurimus.

Ši diskusija dvelkia 15 metų senumo kvapu. Ji seniai baigėsi, viskas išsakyta. Paminėsiu tik tai, jog tiek burlentė, tiek kaitai turi savo unikalią nišą. Nors kai kaitai atsirado, visi laukė, kol jie ištobulės tiek, kad išstums burlentes iš ežerų. Neišstūmė. O foilas jas dar labiau įtvirta vidaus vandenyse.

Gero vėjo
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Gedas LTU76 03 Spa 2017 18:59

SauliusG rašė:
Zanas346 rašė:visą savaitę stebėjau Rode žmogelį su hidrofoilu ir mažu rrd wave kaituku. jo pjovimosi į vėją kampas buvo tiesiog įspūdingas, atrodė, kad plaukia vos ne apie 30laipsnių į vėją. galbūt vienintelė priežastis, dėl kurios galima būtų užskaityti sparno naudojimą. tiesa, toks buvo tik vienas. visi kiti, kurie turėjo sparną, tokiais kampais neplaukiojo, matomai ir AŽP groja, ne tik sparnas :-)


Kampai žvėriški. Dėl to atvėrė puikiais galimybęs plaukti komfortiškai ežeruose su nepastoviu/išsijungiančiu vėju, kur dažnai labai stipriai nukrenti pavėjui.

Mexico Hydrofoil Pro Tour. Pirmas ženklas tiesiai į vėją nuo starto.

Prikabintas failas 10700078.jpg nebepasiekiamas


Žanai, čia mano geriausias plaukimas į vėją. Kampas yra apie 90 tarp dviejų kursų (išeina apie 45 į vėją). Iš tavo pateikto tracko matosi kad jo kampai į vėją tikrai ne daugiau nei 45 laipsniai. Gal 44-43. Kaip ir sakiau, 40 laipsnių jau būtų kosmosas. Tačiau, kiek įsivaizduoju, tai jo ir greitis, ne tik kampas yra geresnis, nei burlentės.
Kur čia radai šitą info?
Prikabinti failai
dusia10.jpg
Vartotojo avataras
Gedas LTU76
 
Pranešimai: 1299
Užsiregistravo: 10 Spa 2004 21:12
Miestas: Kaunas

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 03 Spa 2017 20:15

Dėkui už turinį, turim ką diskutuoti.

Gedas LTU76 rašė:
SauliusG rašė:O tu rašai dėl įvertinimo, pašlovinimo? Užuojauta. Citata yra skirta patraukti dėmesį, bet kartu tai konstruktyvi išvada su pačiu pagrindimu po asmeninės patirties.

Va čia ir apsistokime. Paminėta asmeninė patirtis. O vėliau "...Apie bures kas metrą išgirdau ne tik iš buriuotojo, kuris man pardavė burės komplektą..." Dar vėliau "....aš plaukiau šį sezoną su dviem mažais aitvarais, kol dar daugiau komforto neužsigeidžiau ir neįsigijau trečio sezono pabaigoje...."
Man sunku įsivaizduoti, kas, buriuojantis burlente, galėjo tamstai tokį briedą pasakyti. Bet esmė tame, kad iš santykio 5/1, liko geriausiu atveju 5/3. Nors apie tai nebuvo parašyta pirmoje žinutėje. O jei paimtum burlentę su foilu, tai užtektų ir dviejų burių. Šiais metais turiu tik tris dydžius 8,6; 7,0; 5,6. Naudojau 80%; 15%; 5%. Taigi, galima teigti, jog komfortiškam plaukimui burlente užtenka vienos burės. Bet aš neteigiu kažkokių statistikų, kaip kad 1/3 kaitų nenaudai, nes tai yra labai netikslu ir nėra jokios prasmės.


Pirštais gal nerodysim, bet tikrai pasakė :) Gal ten žmonės dideli entuziastais ant įrangos, aš ankščiau irgi vos ne kas metrą turėjau aitvarus :) Dėl burių aš labiau apeliuoju į bendrą visumą, t.y. kiekį ir užimamą vietą. Turi dabar tris bures didesnes, bet jūrai reiktų dar bent vienos, o tikriausiai geriau dviejų mažesnių. Tarkim net jeigu turi tris keturias bures išviso jūrai ir ežerams, tai su stiebais jos tikrai užima žymiai daugiau vietos nei porą nedidelių kuprinių su trim mano aitvarais. Neskaitant jau to, kad burės su stiebais supakuotos visvien labai ilgos ir nepatogiai transportuojamos. Susidariau vaizdą, kad užkietėjusiems burlentininkams tai nesvarbu. Viskas tvarkoje, bet aš žiūriu iš laisvalaikio praleidėjo, kuris ir taip jau turi krūvą žaislų, pozicijos. Man tai yra labai svarbu.

Gedas LTU76 rašė:
SauliusG rašė:Iš kur žinai kur aš kaituoju ar buriuoju? Vidurio Lietuvoje aš daug metų gaudžiau vėją, kol įgūdžiai pradėjo leisti daugiau laiko praleisti vandenyje, o ne kelyje. Ir kuo ta vidurio Lietuva tokia įpatinga? Vakarų Lietuvoje yra jūra, tai tikrai įpatinga, bet kuo vidurio Lietuva? Jeigu įgūdžiai jau susiformavo - dar didesnį tobulėjimo džiaugsmą gali patirti ir baloje netoli namų.

Jei būtum buriavęs burlente, tai žinotum kaip elgtis su bure ir kambaryje jos nedžiovintum. Jei būtum paklause chebros,- ką darot su šlapiomis burėmis, o ne padaręs nesąmonę, ją priskirtum kaip neigiamą savybę burlentėms, tai būtum ir gavęs atsakymą.


Nežinau kodėl galvoji, kad neklausiau. Klausiau ir ne vieno - sako nedžiovina. Klausiu ką daryt kad burė sena šlapia pūna ir dvokia - nekažką tepasakydavo, matyt dėl to, kad pas juos žvilgančios naujutėlaitės. Būtų įdomu sužinoti kaip su ja elgtis, kai nemoki dar būriuoti tai ją murkdai pastoviai, išlipus ne visada ir būna kaip išdžiovinti, nes tai lietus, tai jau sutemo ir t.t.

Gedas LTU76 rašė:
SauliusG rašė:Daugiau nei 10 metų senumo burę siūlytum užraugti su českanais, krapais, ar rūgštelės dar biški inpilt, kad bent kažkiek raugas pradėtų trenkti civilizacija?

Šis sakinys tik įrodo, jog su burlente patirties jokios nėra ir dar arogacijos daugiau nei noro ką nors sužinoti. Tik toks klausimas - o tavo 10 metų senumo burė yra drobinė, ar kokia nors medvilninė?


Kaip ir minėjau forma nėra svarbu. Pagal dvoką brezentinė turėtų būti :D

Gedas LTU76 rašė:Ir į visus klausimus, tyčia, ar netyčia taip ir neatsakei. Kiek kartų yra tekę su kaitu buriuoti Kauno mariose? Kažkodėl visi kaitų privalumai nublanksta prieš burlenčių privalumą. Nors tu, Sauliau, jį paminėjai kaip vienintelį (jų yra tikrai daug daugiau) bet jis yra esminis buriuojant vidaus vandenyse ir ypač prie silpno vėjo - su burlente gali grįžti į krantą be pagalbos vėjui nurimus.


Kauno mariose nesu daug plaukęs, dabar nematau tikslo tiek toli važiuoti, ankščiau dažnai Dusioje plaukdavau, bet atsiradus hidrofoilams plaukiu dažniausiai Vievyje, jeigu šiaurė pučia iki Pievų palekiu, dar mėgstu patyrinėti balas šalia Vilniaus tokias kaip Didžiulio ežeras.

Ir čia prasideda įdomumai. Aš neprisimenu kada aš pats negrįžau su aitvaru. O plaukiu tikrai daug ir įvairiose sąlygose. Kartais būna, kad vėjas nurimsta, kaitas nukrenta ir tenka padreifuoti kad ir dešimt minučių, bet visada ateina tas gūselis su kuriuo pasikeli ir grįžti kad ir kiek būtum benukritęs pavėjui.

Gedas LTU76 rašė:Ši diskusija dvelkia 15 metų senumo kvapu. Ji seniai baigėsi, viskas išsakyta. Paminėsiu tik tai, jog tiek burlentė, tiek kaitai turi savo unikalią nišą. Nors kai kaitai atsirado, visi laukė, kol jie ištobulės tiek, kad išstums burlentes iš ežerų. Neišstūmė. O foilas jas dar labiau įtvirta vidaus vandenyse.


Nemanau, kad burlentes kas nors išstums :) Tai yra hobis su savo auditorija ir viskas tame yra labai gerai. Greičiau yra problema mastyme, kad burlentės turi daugiau privalumų vidaus vandenyse, tą vis dar sako ir įrangos parduotuvės ir mokyklėlės. Taip jau keletą metų nebėra atsiradus hidrofoilams. Aitvarams ryškai mažiau vėjo reikia ir aš akivaizdžiai matau kai pats plaukiu. Kiek aš plaukiu didžiąją dalį laiko matau stovinčias burlentes. Aišku nėra tragedija stovėti ant burlentės ne glise, bet tuo metu su aitvaru ant sparno tikriausiai daugiau džiaugsmo :)
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 03 Spa 2017 20:22

Aš ne Žanas, bet informaciją paėmiau pirmą Googlėje pasitaikiusą https://www.seabreeze.com.au/forums/Kitesurfing/General/Max-upwind-angle?page=1. Informacija 2016 pavasario, šiuo metu skaičiai turi būti geresni.

Gedas LTU76 rašė:
SauliusG rašė:
Zanas346 rašė:visą savaitę stebėjau Rode žmogelį su hidrofoilu ir mažu rrd wave kaituku. jo pjovimosi į vėją kampas buvo tiesiog įspūdingas, atrodė, kad plaukia vos ne apie 30laipsnių į vėją. galbūt vienintelė priežastis, dėl kurios galima būtų užskaityti sparno naudojimą. tiesa, toks buvo tik vienas. visi kiti, kurie turėjo sparną, tokiais kampais neplaukiojo, matomai ir AŽP groja, ne tik sparnas :-)


Kampai žvėriški. Dėl to atvėrė puikiais galimybęs plaukti komfortiškai ežeruose su nepastoviu/išsijungiančiu vėju, kur dažnai labai stipriai nukrenti pavėjui.

Mexico Hydrofoil Pro Tour. Pirmas ženklas tiesiai į vėją nuo starto.

10700078.jpg


Žanai, čia mano geriausias plaukimas į vėją. Kampas yra apie 90 tarp dviejų kursų (išeina apie 45 į vėją). Iš tavo pateikto tracko matosi kad jo kampai į vėją tikrai ne daugiau nei 45 laipsniai. Gal 44-43. Kaip ir sakiau, 40 laipsnių jau būtų kosmosas. Tačiau, kiek įsivaizduoju, tai jo ir greitis, ne tik kampas yra geresnis, nei burlentės.
Kur čia radai šitą info?
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST re 04 Spa 2017 09:39

SauliusG rašė:
re rašė:siaip -diletantai turi savo skyriu, ar verta cia murkdytis, geriau burlenciu temoje. Turbut ta pati galima parasyt diletantui apie kaitus, juk kiekvienas turi savo nuomone


Tai gal, diletante, parašyk "tą patį apie aitvarus" jeigu sugebi?


diletantas(wikizodynas)

1.vaidinantis arba manantis, kad gerai dirba darbą arba/ir jį išmano, nors apie jį nieko neišmano arba per mažai išmano.
2.mokslo ar meno darbo mėgėjas, neturintis specialaus pasirengimo; paviršutiniškai ką išmanantis žmogus

atsiprasau, jeigu ka nors izeidziau
re
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 07 Bir 2005 23:34

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST tomato 04 Spa 2017 11:16

cia vadinasi trolinimu :)

diskusijos be atsakymu, kaip burlentes vs aitvarai, matrasai vs pripustukai ir taip toliau. Uzkibti ir testi- kiekvieno asmeninis reikalas.

Bet didziulis teigiamas dalykas- forumas skaitomas ir daznai tikrinamas, vis kazkoks judesys, ypac kai nera vejo ar lietus lyja. As galvojau, kad kaitu skiltis mirusi jau. Pasirodo- ne. Aciu Sauliui ir visiems kitiems arsiems diskutuotojams. Ir ciainykams, kaip man, kartais idomios info islenda :)

teskit...
tomato
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 13 Spa 2015 09:31
Burės numerio prefiksas: SWE
Burės numeris: 0

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Aitvaras 04 Spa 2017 20:12

Sauliau Grigaiti aka SauliusG šitos ligos vardas yra GRAFOMANIJA. Nieko baisaus, tai yra lengvai gydoma :wink:
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


cron
Prisijungimas nariams