EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Hidrofoilai

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 03 Lie 2016 22:30

Hidrofoilą. Tada nusviš kodėl matrasas ežere niekam tikęs, ir kodėl su weiv'iniais plaukia, jeigu argumentai nesuprantami.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Aitvaras 03 Lie 2016 22:44

Ok, varysim ežeruose su triušiais
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Romkis 04 Lie 2016 09:22

Vyrai, mažiau neapykantos :) . Forumas skirtas bendrauti ir pasidalinti nuomonę, o ne įrodinėti(!) savo tiesų (nesvarbų ar tai tiesa ar melas) ir stumti, ypač, kai vienas neplaukioja su foilais, o kitas su hidrofoilais (pataisykite, jei klystu)...

Beje kiteforume yra begalės diskusijų dėl aitvaro tipo ir dydžio hidrofoilams. Vyrauja labai daug nuomonių ir jos laaaabai skirtingos... Net statistika atsirado, kas su kuo plaukia:
http://www.kiteforum.com/viewtopic.php?f=196&t=2392369

Kalbant apie foilo pakėlimą iš vandens, tai esu po ~5-10 min foilą pralaikęs ant vandens, kol išsipainiojau, ir paskui be problemų pakėlęs...
Romkis
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 28 Lap 2010 16:05
Burės numeris: 1

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Aitvaras 04 Lie 2016 10:06

Labai teisingai Romki pastebėjai, kad tas rašytojas neplaukia su matrasais, o stumia , kad jie blogis, dėl to ir užsiparinau
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST kasstiss 04 Lie 2016 11:15

Atmetus asmeninius interesus ir pagiezas,... kaitavimas belieka nuostabus uzsiemimas....
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 04 Lie 2016 11:31

Išminčiai, duosit patestuoti, ar tik forume drąsūs?

Jeigu tą apklausą patyrinėsi, tai pamatysi, kad 45% yra už foilinius kaitus, o 55% už pripūstukus. Žinant ką su hidrofoilais daro yra akivaizdu, kad didžioji dalis tų 45% yra racer'iai, kurie plaukia tik su matrasais. Jie neplaukia su pripūstukais net ir freeride'inami, nes jie tobulina apsisukimus ir kitus įgūdžius, kurie labai reikalingi varžybose.

Jeigu pažiūrėsi freerider'ių filmukus, tai pamatysi, kad retas kuris plaukia su matrasu. O tas kuris plaukia, tai būna ir racer'is.

Aš ir pats ežere plaukčiau su matrasu, jeigu mane domintų Formula Kite disciplina. Aišku, tektų susitaikyti su neišvengiamu plaukimu krantan.

Jeigu yra matrasų prekeivių, kurie turi neskęstančių matrasų - patestuoju, įsitikinu ir perku. Jeigu ne - nebeklaidinkit žmonių.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST misavi 04 Lie 2016 12:25

SauliusG rašė:Jeigu tą apklausą patyrinėsi, tai pamatysi, kad 45% yra už foilinius kaitus, o 55% už pripūstukus.

O jei dar atidžiau patyrinėsi, tai 24% punktai iš Tavo 55% renkasi vienos latės arba belatį aitvarą. Bandei kada tokiu plaukt? O ežere su hydrofoil'u :). Taip kad "regular" pripūstukus renkasi tik 32% hydrofoiler'ių.

Ir kad LEI žmonės renkasi - dar nereiškia, kad jie geresni [-X. Priežasčių krūvos - baimė, kaina, principinė ištikimybė LEI... Ir nesakau, kad jos blogos - kiekvienas kaitavime turime savo preferencijų ir malonumą gauname skirtingai.

Dėl skendimo, tai kaitavom Trakuose. Savo matracus kėlėm nuo vandens :shock:. Klojau aitvarą ant vandens tiesiai ištrauktą iš kuprinės (net nepripūstą), išvyniojau kupolą, stropas - pasikėliau ir nuplaukiau.
trakai.jpg
Trakų štai garbinga pilis ;).

Daugiau nuotraukų facebook'e.

Buvom žmogui davę pabandyt FLYSURFER SPEED5 15-uką. Nuplaukė tolyn į marias, įmetė, suvėlė kite-ą. Nuplaukė pas jį Domantas, padavė kitą kite-ą ir paleido žmogų į krantą, o pats aitvarą išsipainiojo (beje, kojomis dugno nesiekė), jį pasikėlė ir parplaukė su aitvaru danguje. Kupolas suveltas gal valandą vandeny pragulėjo, bet va, skirtingi įgūdžiai - skirtingi rezultatai.

Noriu pridėti dar 5 ct į šitą diskusiją. Kai plaukia hydrofoil'as su pripučiama 10-ke, aš komfortiškai plaukiu su FLYSURFER SPEED5 18 (net ne 21-u!) ir twintip'u. Domantas net handlepass'us treniruojasi su tokiu aitvaru prie tokio vėjo.

O kad Tu įsimylėjai hydrofoil'ą - esi šaunuolis =D>. Seniai sakiau, kad tai lenta Nr.1. Tik ne man dėl šių priežasčių:
> dydis: neturiu, kur bute tokią laikyt, vežant automobiliu nuolat reikia ardyt, arba vežtis galiu mažiau pakeleivių
> gylis: Svencelėje, kur man labai patinka (lygesnis vėjas nei ežeruose, šiltesnis vanduo nei jūroje...), toli brist, plaukioji atskirai nuo visų...
> traumos: hydrofoil'as anksčiau ar vėliau kerta kiekvienam ir kirčiai būna nejuokingi...

O dėl Elektrėnų perplaukimo - didelis čia dalykas. Gedulko su FLYSURFER SONIC-FR 15 ir twintip'u prie pietų iš Elektrėnų pliažo buvo nuplaukęs pievų aplankyt ir grįžo.

Taip kad nieko labai naujo čia neparašei. Aš džiaugiuosi Tavo laime atradus hydrofoil'ą ir linkiu sėkmės tobulinantis ir gludinant įgūdžius su juo =D>. Hydrofoil'ai - tikrai įdomios lentos.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Romkis 04 Lie 2016 13:01

Sauliau, tai ir imečiau nuorodą norėdamas parodyti, kad vienos tiesos šiuo klausimu nėra, žmonės labai plačiai plaukioja tiek su foilais, tiek su pripustukais. Neišskiriu nei vienų, nei kitų. Jie yra labai skirtingi lyg lygintum čioperį su britva :D

Paanalizavus diskusijas pastebėjau (jau senai skaitinėju), kad esant pakankamam vėjui, plaukti be kliūčių galima tiek pripustuku, tiek foilu, todėl freeraideriai dažniau plaukioja su pripustukais, nes 100 proc iškelsi, greiti ir galima pritaikyti jau turimą mažesnio dydžio aitvarą (jei kas nežinojo, tai hidrofoilui reikia žyyyymiai mažesnio aitvaro tom pačiom sąlygom lyginant su twintipu). Visi idomumai slypi prie ribinio vėjo, kur hidrofoilas turi geriausias savybes iš viso kaitavimo inventoriaus :) Esant ribiniam vėjui - su foilais plaukia prie mažesnio vėjo, jie rečiau krenta į vandenį, tačiau įmetus į vandenį reisinį foilą neiškelsi, o paprastą foilą gali iškelti be problemų (aišku čia foilas, todėl visko būna :) ), pripustukas prie ribinio vėjo dažniau kris iš dangaus, iškelsi tik su gūsiu, tačiau jis niekad nepaskęs (beje yra ir lengvų pripustukų be lačių arba tik su viena, jie ilgiau laikosi danguje, juos gali iškelti ir atbulom, todėl nereikia apversti, tačiau ir naudosi juos tik hidrofoilui, nes daugiau niekam netinka) :) Nu o reiceriai visada su savo reiciniais foilais plaukioja: greitai, dar prie mažesnio vėjo, palyginus net su paprastais foilais, tačiau numetus prie ribinio vėjo visada pasiruošę plaukti į krantą :D

Kiekvienas renkasi pagal savo kriterijus... arba plauki nuo 2,5-3 m/s su foilu ir rizikuoji gal paskandinti aitvarą arba plauki nuo 4,5-5 m/s su pripustuku ir rizikuoji, kad pakritus vėjui nepakelsi :)
Romkis
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 28 Lap 2010 16:05
Burės numeris: 1

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 04 Lie 2016 13:05

misavi rašė:
SauliusG rašė:Jeigu tą apklausą patyrinėsi, tai pamatysi, kad 45% yra už foilinius kaitus, o 55% už pripūstukus.


Ir kad LEI žmonės renkasi - dar nereiškia, kad jie geresni [-X. Priežasčių krūvos - baimė, kaina, principinė ištikimybė LEI... Ir nesakau, kad jos blogos - kiekvienas kaitavime turime savo preferencijų ir malonumą gauname skirtingai.


Nu taip, kai jau konstruktyvių argumentų nebėra, tai vadinasi žmogus pats kaltas kad su matrasais neplaukia. Gal baikit kišt tuos matrasus, ypač ten kur jie netinka?

misavi rašė:Dėl skendimo, tai kaitavom Trakuose. Savo matracus kėlėm nuo vandens :shock:. Klojau aitvarą ant vandens tiesiai ištrauktą iš kuprinės (net nepripūstą), išvyniojau kupolą, stropas - pasikėliau ir nuplaukiau.
trakai.jpg

Daugiau nuotraukų facebook'e.


Nesuprantu ką čia bandai apkvailinti, ten tu stovėjei ant dugno, dėl to ir pasikėlei. Aš nežinai koks gylis ežero viduryje?

misavi rašė:Buvom žmogui davę pabandyt FLYSURFER SPEED5 15-uką. Nuplaukė tolyn į marias, įmetė, suvėlė kite-ą. Nuplaukė pas jį Domantas, padavė kitą kite-ą ir paleido žmogų į krantą, o pats aitvarą išsipainiojo (beje, kojomis dugno nesiekė), jį pasikėlė ir parplaukė su aitvaru danguje. Kupolas suveltas gal valandą vandeny pragulėjo, bet va, skirtingi įgūdžiai - skirtingi rezultatai.


Čia tu ką vėl bandai apkvailinti? Davei žmogeliui - ištiko nelaimė. Atplaukė super rider'is Domantas ir išsrėbė košę. Tu kam tuos matrasus pardavinėji? Žmogeliams ar super rider'iams, kurie šeria handlepass'us su matrasais prie ribinio vėjo?

misavi rašė:Noriu pridėti dar 5 ct į šitą diskusiją. Kai plaukia hydrofoil'as su pripučiama 10-ke, aš komfortiškai plaukiu su FLYSURFER SPEED5 18 (net ne 21-u!) ir twintip'u. Domantas net handlepass'us treniruojasi su tokiu aitvaru prie tokio vėjo.



Kiekvienas turi savo supratimą kas yra komfortiškas plaukimas. Čia nuomonės dalykas. Man tai jokio komforto su daržine vos upwind'ą nulaikyti. Kai kam tai yra neregėtas džiaugsmas. Kiekvienam savo.

misavi rašė:O kad Tu įsimylėjai hydrofoil'ą - esi šaunuolis =D>. Seniai sakiau, kad tai lenta Nr.1. Tik ne man dėl šių priežasčių:
> dydis: neturiu, kur bute tokią laikyt, vežant automobiliu nuolat reikia ardyt, arba vežtis galiu mažiau pakeleivių
> gylis: Svencelėje, kur man labai patinka (lygesnis vėjas nei ežeruose, šiltesnis vanduo nei jūroje...), toli brist, plaukioji atskirai nuo visų...
> traumos: hydrofoil'as anksčiau ar vėliau kerta kiekvienam ir kirčiai būna nejuokingi...


Telpa neišardytas į bagažinę. Jeigu gąsdina ardymas - imk tokį, kuris keliais varžtais išsiardo. Lenta mano dar mažesnė nei tavo bet kuri turima. Jeigu baloje patinka smirdėt, tai neturėtų būt problema ir paeiti šimtuką kitą metrų. Į galvą gali gauti iš bet kokios lentos su dideliais nuostoliais, viskas priklauso kaip pasiseks.

misavi rašė:O dėl Elektrėnų perplaukimo - didelis čia dalykas. Gedulko su FLYSURFER SONIC-FR 15 ir twintip'u prie pietų iš Elektrėnų pliažo buvo nuplaukęs pievų aplankyt ir grįžo.


Dar papasakok prie kokio vėjo.

misavi rašė:Taip kad nieko labai naujo čia neparašei. Aš džiaugiuosi Tavo laime atradus hydrofoil'ą ir linkiu sėkmės tobulinantis ir gludinant įgūdžius su juo =D>. Hydrofoil'ai - tikrai įdomios lentos.


Sprendžiant iš matrasų gerbėjų pareiškimų parašiau neregėtų faktų, kurie dar net ir labai nepatiko jiems :mrgreen:

Tu duosi testuot ežere ar toliau mulkinsi skaitytojus? Padarom testuką su kupolo suvėlimais ir kitais nuotykiais ežere ir aprašom čia rezultatus. Bus visiems aišku kas ir kaip.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 04 Lie 2016 13:12

Romki, gerai rašai. Dabar paimk ir gerai apmąstyk ką parašei. Tada parašyk išvadą ką reikia rinktis tūlam lietuviui hidrofoiler'iui, kuris dažniausiai negyvena prie jūros ar marių, o prie ežero gali vos ne kasdien nulėkti.

Esmė yra paprotinti žmogų pasirinkti geriausia kompromisą. Visada buvo ir bus visokiausių produktų su visokiausiom sąvybėm. Žmonės prisiperka tada daiktų, kurie praktiškai to vartotojo sąlygoms yra netinkami, nes labai lengva apkvailinti žmogų iškeliant geriausias produkto savybes ir nuslepiant tokias blogas, kurios padaro produktą nenaudojamu.
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST Romkis 04 Lie 2016 13:44

Išvadą kaip ir parašiau...

O jeigu rūpi mano nuomonė, tai aš asmeniškai hidrofoilui rinkčiausi foilinį nereicinį aitvarą, kadangi lowend'as geresnis, o pakelimo iš vandens galimybės prie ribinio vėjo panašios kaip ir pripustuko (vieno gal nepakelsi nes pribėgs vandens, o kito gal nepakelsi arba pastoviai kritinės dėl nepakankamo vėjo) :)

Kai normaliai stovėsiu ant hidrofoilo, galėsių pakomentuoti savo nuomonę iš patirties :)
Romkis
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 28 Lap 2010 16:05
Burės numeris: 1

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST SauliusG 04 Lie 2016 14:01

Teisingai, parašyk kai jau pats išmoksi :) Mano pagrindinis argumentas prieš matrasus yra tai, kad ežero viduryje dingus vėjui prisemti ir nebepasikelti matraso yra daugiau šansų nei nesulaukti gūselio pripučiamui kaitui.

Beliko sulaukti kvietimo į matrasų testus ežere :mrgreen:
Aitvarai ir vandens sparnai. http://www.wainman.lt
SauliusG
 
Pranešimai: 467
Užsiregistravo: 10 Lie 2008 14:09

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST argon99 04 Lie 2016 14:56

Matau karsta jau cia darosi ta diskusija. Zinoma Sauliaus nemeile foilams tikrai yra labai stipri, bet smagu kad visgi zmogus vysto savo koncepta ir plaukimo stiliu, ivaldo hirofoilu sfera ir musu LT ezerus, ir aisku tikrai puikios jo tos kelios foto, turbut bene romantiskiausios is visu LT matytu ir nufortografuotu kaito temoje.
Kazkaip parejusi ilgaji savaitgali kaip tik Monciskese gulinejau pliaze, nes pute labai nestiprus vejas ir grozejausi kaip prie 2.5-3 metru vienas zinomas juros raideris plauke su foilu. Kadangi tureju savo vejo matuoki tai ir pamatuodavau vis laiks nuo laiko koks gi vejas, taip, 2.5-3 metrai, o jis puikiai plauke su FR sonicu 18m ir ta lenta kur per vidury isideda reguliuojamo igio kylis kad butu galima pjauti pries veja, svoris speju to zmogaus apie 60-70 kg maximum, ir dar be to dare suoliukus, ir ju aukstis kazkur apie 1-1,5 metro tikrai buvo, ne vienas ir ne du tie soliukai buvo. Atsimenu anksciau jis plaukiodavo su speedu2 21m, o dabartinis jo RF sonicas 18m trauke tikrai geriau uz ta sena speeda2 21m. As taip gulejau prie juros ir galvojau kaip smagu, kad taip visgi vyksta pazanga, saunuoliai tie flyrusferiai kad vysto naujas medziagas, randa naujus sprendimus, ir tai visai cia ne kazkokia reklama ar panasiai, tiesiog tas vaizdelis mane galutinai itikino kad prie labai silpnu veju nieko geriau uz foilus nera, ypac dar jei nori pasokintei. Dar pagalvojau idomu kada pasieks foilai toki lygi kad ir prie 1> metro jau plauks. Siaip FR sonico 18 metru info rasoma kad plaukia nuo 6 knotu, taigi savo akimis maciau kad plauke ir prie zemesnio, nes vejas vidutinis buvo tikrai momentais zemesnis nei 3 metrai. Na jis kiek pamojuodavo, bet plauke ir sokinejo prie tokio vejo.
Siaip dar mintis buvo kad turbut jei flyrusferis pagamintu koki 25-30 metru foila tai su juo jau ir dabar butu galima prie 1 metro plaukti (ypac su hidrofoilu). Zodziu, klausimas kas pirmas iveiks zemiau 1 metro vejo riba prie normalaus dydzio pripustuko arba foilo (maziau nei 20 metru) :)
Kad SauliuG nesakytu, kad cia kazkoks vel pr tai galiu pasakyti kad esu bandes foila kelis kartus bet jo neturiu nusipirkes ir pirkciau tik optimalios man kainos atveju, nes siaip manau kad jis yra zenkliai per brangus bent jau musu regiono ekonomikos kontekste.
O dabar apie Hidrofoilus. Kaip suprantu turbut vienas didziausiu ju entuziastu dabar yra Saulius. Tikrai smagu kad ivaldoma nauja sfera, suzinomos naujos savybes. As irgi is tiesu noreciau plaukioti be problemu artimuose vln ezeruose, nes varineti i ta pajuri (kad ir koks jis grazus ir nuostabus butu) tiesiog jau pabodo, net paciam pries save kvailai kartais atrodo kad va, del kazkokio normalesnio vejo vel vaziuosi tuos 700km. Tad plaukineti hidrofoilais ezeruose puiki mintis. Tad butu malonu jei Saulius dar pasidalintu savo patirtimis apie tu ezeru gylius (ar buna pvz ten netiketu seklumu kur sminga HF ?) ir kitas savubes, HF plaukimo ypatybes ir momentus. Kadangi maciau gyvai kaip Saulius mokinosi su pasidarytu HF tai, norejau Taves paklausti pvz kokiu atstumu ar balansu tarp lentos galu reiktu montuoti HF aliuminini sparna, ar tai turi itakos plaukimui, nes pvz cia tame nuostabiame video is moui salos HF sparnas sumontuotas ant pacios lentos galo, maciau atveju kai montuoja kazkur per 1/3 propocijos, zodziu kokia proporcija geriausia butu, taip pat ar visai nereikia kojakilpiu ar reikia ant lentos tada, kokis pagrindas butu ? Ir gal patartum kur butu ne brangus bet patikimi tie HF aliumininiai sparnai, kokia neto perduotuves linka ar ka gal imestum ? Zinoma, man asmeniskai tai su HF labiausiai tai nerima kelia kad nukritus tas sparnas gali atsitrenkti i tave, tada pasekmes butu labai nekokios, o kaip zinia kaitavime (pakalbejus su daugeliu kaitioru) is tiesu rimtos traumos lieka visam gyvenimui, vienaip ar kitaip vis atsiliepia, ypac atsiliepia stuburo kokios traumos, o kad tas HF inkaras trinkteltu i nugara ar galva tikrai baisu ir pagalvoti. Man asmeniskai aisku tai ir atrodo didziausiais HF trukumas.
Siaip man turbut pats fainiausias SauliausG bajeris buvo kai jis tame foilu dydzio spejimo konkurse parase: plauke vien su flysurferio stropomis, nes vejo nebuvo :) Tikrai vienas linksmiausiu juokeliu siame saite :)
SauliuiG tikrai linkiu toliau vystyti savo koncepa ir pateikti vis nauju idomiu minciu ir ideju, na ir tas stumimass ant matracu sukelia kartais tikrai idomius visokiu patirciu ir minciu skaitymus.
argon99
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 11 Bir 2014 19:52
Burės numeris: 0

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST marko16133 04 Lie 2016 15:14

treciadieni/ ketv rodo veja davai surengiam matrasu ir salia hidrofoilu testavima, o tada galesit aptarinet
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: Hidrofoilai

UNREAD_POST misavi 04 Lie 2016 15:47

SauliusG rašė:Nu taip, kai jau konstruktyvių argumentų nebėra, tai vadinasi žmogus pats kaltas kad su matrasais neplaukia.

Nesupratau, ką čia norėjai pasakyti.

SauliusG rašė:Nesuprantu ką čia bandai apkvailinti, ten tu stovėjei ant dugno, dėl to ir pasikėlei. Aš nežinai koks gylis ežero viduryje?

Ne, dugno kojomis nesiekiau. Galvė iš kart gilėja, ar nėra tekę pačiam prie Galvės būti?

SauliusG rašė:Čia tu ką vėl bandai apkvailinti? Davei žmogeliui - ištiko nelaimė. Atplaukė super rider'is Domantas ir išsrėbė košę.

Nuo kada tampama super rider'iu ir kas į juos įšventina? Ponas SauliusG :D?

SauliusG rašė:
misavi rašė:O dėl Elektrėnų perplaukimo - didelis čia dalykas. Gedulko su FLYSURFER SONIC-FR 15 ir twintip'u prie pietų iš Elektrėnų pliažo buvo nuplaukęs pievų aplankyt ir grįžo.

Dar papasakok prie kokio vėjo.

Prie 5 m/s. Tądien vienas Tavo bendravardžių gerbėjų niekaip nuo kranto atsiplėšt negalėjo su įprastiniu ir net didesniu nei 10 kv. m. pripūstuku. Nesakau, kad Tu su hydrofoil'u nebūtum plaukęs, būtum, bet ir su twintip'u 5 km upwind Gedulko užlipo. Bet jei būt sąžiningiems iki galo - Gedulko taip pat yra super rider'is :). Tiesą pasakius, visi, kas plaukia su FLYSURFER-iais yra SUPER RIDER'iai! O va hydrofoil'ai tai tikrai reikalingi paprastam, tradiciniam kiter-iui :lol:.

SauliusG rašė:Sprendžiant iš matrasų gerbėjų pareiškimų parašiau neregėtų faktų, kurie dar net ir labai nepatiko jiems :mrgreen:

Sauliau, tikrai kad neregėtų =D>.

SauliusG rašė:Tu duosi testuot ežere ar toliau mulkinsi skaitytojus? Padarom testuką su kupolo suvėlimais ir kitais nuotykiais ežere ir aprašom čia rezultatus. Bus visiems aišku kas ir kaip.

Tau negalima duot, nes viskas, ką Tu darysi - tai mesi aitvarą į vandenį ir iš principo jo nekelsi. Tai kam to reikia? FLYSURFER matracus kviečiu bandyti jau 7-as sezonas. Nesi to aitvaro net krante skraidinęs, o skiedi forume, kaip pusę gyvenimo jais atplaukiojęs.

SauliusG rašė:Gal baikit kišt tuos matrasus, ypač ten kur jie netinka?
Man tai jokio komforto su daržine vos upwind'ą nulaikyti.

Ką su tokiu žmogum galima diskutuoti :)? Tu žinai, kokie aitvarai kur tinka ir koks jausmas plaukti su 18-os SPEED5 ar SONIC-FR :D. Siūlau temą pervadinti "Ekspertas SauliausG pataria" :lol:.

marko16133 rašė:treciadieni/ ketv rodo veja davai surengiam matrasu ir salia hidrofoilu testavima, o tada galesit aptarinet

Tu daraisi jau etatiniu bandytoju. Ką dar nori išsibandyti matraciniuose aitvaruose? Taigi, jau įsitikinai, kad jie netraukia, nesipjauna ir šiaip yra šūdų šūdas ir niekada neprilygs F-ONE Bandit'ui ;).
Paskutinį kartą redagavo misavi 04 Lie 2016 16:02. Iš viso redaguota 1 kartą.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


cron
Prisijungimas nariams