Puslapis 15

OPERACIJA KOOPERACIJA

UNREAD_POSTParašytas: 18 Kov 2007 18:10
donacio
OPERACIJA KOOPERACIJA


Sveiki brangieji,

Sezonas jau ne uz kalnu.. todel siuo laisku noriu anonsuoti bendradarbiavimo galimybes tiems kas nores ir gales … Bendram darbui i savo komanda kvieciu instruktorius, prekybos atstovus ir jaunimeli vasaros darbui. Prisegtuose dokumentuose issamesni pasiulymai. O interesantai rasykite laiskus arba skambinkite.

UNREAD_POSTParašytas: 19 Kov 2007 04:23
Laisvunas
Mysa,nu tu pavarai.....eisiu turbut par tau padejeju,ir prekibos agentu....a priimsi...????

UNREAD_POSTParašytas: 19 Kov 2007 16:56
donacio
Laisvi - miegok ramiai, taves tai neliecia :)

O kiti nesnauskit - dar liko pora siltu vieteliu :idea:

UNREAD_POSTParašytas: 19 Kov 2007 19:01
smiltele
Idomu..... ir nuo kada Lietuvoje mokoma bodysurfing ir skimboarding :roll: ir pasirodo tiek norinciu mokintis, kad net pagalbininku prireike juos bemokinant :roll:

UNREAD_POSTParašytas: 20 Kov 2007 00:18
Egis 23
total editing time - 185 min....

Nu jo, Donatai - ilgai kurei 1 masinrascio puslapi :)

UNREAD_POSTParašytas: 20 Kov 2007 14:27
Vikis
Sveiki, būsimieji IKO instruktorių asistentai!

Gerb. Donato prisegtame faile:

„... BUSIMIEMS INSTRUKTORIAMS pirmiausia siulau igyti
tarptautine kvalifikacija issklausant instruktoriaus asistento kursa
pas mane ir gauti oficialu IKO pazymejima. As budamas IKO LEVEL
2 instruktorius turiu teise ruosti ir sertifikuoti padejejus. Kurso metu
busite supazindinti su visa IKO mokymo metodika, o islaike
egzamina galesite vienu metu savarankiskai dirbti su 2 studentais.
Igijus IKO kvalifikacija jusu pasitikejimas savimi padvigubes, nes
gebesite nuosekliai ir metodiskai mokyti pradinukus ir tokiu budu
busite zenkliai pranasesni pries visa buri apsileideliu - savamoksliu
instruktoriu........“

yra esminių netikslumų, kurie gali klaidinti būsimus IKO instruktorių asistentus.
Patikslinu, kad instruktoriaus asistentas gali tik:
- Tvarkyti, paruošti kaitbordingo įrangą bei ją prižiūrėti;
- Pagelbėti maksimum dviejų studentų grupei pakelti ar nuleisti kaitus prižiūrint IKO level 2 instruktoriui;
- Mokinti ne daugiau kaip vieną studentą iki 1/C lygio (t.y. pilotuoti prisegtą prie trapecijos kaitą viena ranka), prižiūrint IKO level 2 instruktoriui; (visi mokymo lygiai: 1/A, 1/B, 1/C, 1/D, 1/E – 1 lygis; 2/F, 2/G, 2/H, 2/I – 2 lygis; 3/J, 3/K, 3/L, 3/M, 3/N – 3 lygis);
- Pagelbėti, padėti vandenyje ne daugiau kaip keturiems studentams, kurie nuomuoja įrangą ar nori kažkokios pagalbos, besimokantiems nuo 2/I lygio ir aukščiau (startuoti vandenyje ir plaukti ant lentos pilotuojant kaitą aukštyn žemyn ir t.t.).

Instruktoriaus asistento mokymo programos kandidatai turi:
- būti ne jaunesni šešiolikos metų;
- turėti IKO Level 3 kaiterio kortelę ir sugebėti plaukti vėjyje iki 25 mazgų įvairiose vandens sąlygose;
- turėti galiojantį pirmosios pagalbos sertifikatą, arba baigti pirmosios pagalbos kursus ir įsigyti pažymėjimą IKO asistento programos mokymo metu;
- turėti galiojantį pažymėjimą (teises) vairuoti motorinę valtį arba turėti pakankamus vairavimo įgūdžius, jei šalyje nereikalaujama tokio pažymėjimo.

Prisegu paveiksliukus iš IKO Profesional Area svetainės (čia gali patekti tik aestuoti instruktoriai).

Vikis (Vykintas Lukoševičius), IKO level 2 instruktorius.
E‘mail: vejai15@yahoo.com
http://www.boracaykiteboarding.com

UNREAD_POSTParašytas: 20 Kov 2007 14:32
Vikis
IKO professional Area

UNREAD_POSTParašytas: 20 Kov 2007 14:35
Vikis
IKO Pro Area

UNREAD_POSTParašytas: 20 Kov 2007 14:41
Laisvunas
Is viso to iseina ,kad jieskomi du naivus jaunuoliai visa vasara dirbti ,,sestu" numeriu.......geras ! ?

UNREAD_POSTParašytas: 20 Kov 2007 15:54
donacio
Viki, Cibai ..

Is viso to iseina, kad jus vyruciai nesuvaldot savo pavydo.. Ir ne daugiau.. :wink:
Viki tu geriau rupinkis savo pagalbininku Borakistane lavinimu, nes jie nei vienas net IKO asistento pazymejimo neturi turbut..
Ir jeigu Vikis budamas (nors ir labai pavydus) IKO Level 2 visgi turi moraline teise komentuot ir gincyt mano pasiulyma, tai tu Cibai esi eilinis savamokslis ir tavo komentarai man tikrai nereikalingi, kaip ir visu likusiu laisvamaniu savamoksliu.. Vietoj to kad nirstumet - eikit mokintis ir igykit reikiama kvalifikacija!!
Taigi as tik patvirtinsiu - busimiems instruktoriams perduosiu visa IKO mokymo metodika ir KNOW HOW ir jie tikrai gales dirbti su 2 studentais + tures oficialu IKO asistento statusa..!! Zinoma veliau panorus dirbti uzsienyje tikriausiai prireiks issimoklint pas viena IKO examineriu.

UNREAD_POSTParašytas: 20 Kov 2007 15:59
donacio
smiltele rašė:Idomu..... ir nuo kada Lietuvoje mokoma bodysurfing ir skimboarding :roll: ir pasirodo tiek norinciu mokintis, kad net pagalbininku prireike juos bemokinant :roll:


Smiltele,

mokymai prasides si sezona ir tikiuos taps saunia tradicija. Ir bodysurfingas ir skimbordingas yra nerealus fun - galesi ismeginti ir tu :)

UNREAD_POSTParašytas: 20 Kov 2007 18:40
Laimis
Laisvunas rašė:Is viso to iseina ,kad jieskomi du naivus jaunuoliai visa vasara dirbti ,,sestu" numeriu.......geras ! ?

Tai va matai kaip buna, jei :glasses5: neturi asistento o Tavo :naka: asistentas dar vieno :pottytrain2: asistento, vadynasi nebegalėsi nei :3some: chebros pamokynt nei kaitų pardavinėt... :reindeer:

UNREAD_POSTParašytas: 20 Kov 2007 19:01
laser
Laisvunas rašė:Is viso to iseina ,kad jieskomi du naivus jaunuoliai visa vasara dirbti ,,sestu" numeriu.......geras ! ?
:D :D :D nu prajuokinai cibs :D :D :D

chill out

UNREAD_POSTParašytas: 20 Kov 2007 19:18
kristis
Kaip cia visi kapojates....ir be reikalo.....nebent is pavydo
CHILL OUT :rr: :happy1: :wav: :walk: :tshirt: :toothy4: :color:
ATIA :wave:

UNREAD_POSTParašytas: 20 Kov 2007 19:31
Nobody's
Nemanau ar daug instruktoriu turi ir moka visa tai ka parase Vikis, manau ju isvis beveik nera.