EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Q: jei lyginti 9ceske ir 9 bow

Viskas apie kaitus / Discussion about kites

Re: Q: jei lyginti 9ceske ir 9 bow

UNREAD_POST avantmov 31 Geg 2010 15:03

nu,nu ,cia pavarei..
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

Re: Q: jei lyginti 9ceske ir 9 bow

UNREAD_POST Kancler 31 Geg 2010 16:19

povilkami rašė:Eidminai,

Turėk omeny, kad BOW, tai sena ir atgyvenus technologija, turtinti begalę minusų, lyginant su dabartiniais kaitais. Mačiau, kad ieškai BOW pirkti, tai siūlau vietoj BOW įrašyti "Hibridinį ar Delta". Gausi geresnį kaitą.

;)

su salyga kad visi tavo sle, hibridai, deltos ir pan ir yra "flat" kaitai, t.y. bow tik nesumokejus patento mokescio :D
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Q: jei lyginti 9ceske ir 9 bow

UNREAD_POST povilkami 31 Geg 2010 16:34

BOW su sąlyga, kad tai yra orginalusis Cabrinha BOW shape'as. Kiti gamintojai irgi turėjo savu laiku BOW shape'ą, kaip tu teisingai sakai, tik vadino jį kitaip. Tačiau ilgainiui shape'as evoliucionavo ir tikruosius BOW begamina tik kai kurie gamintojai. Pats esu turėjęs BOW kaitą ir plaukęs esu ne su vienu BOW kaitu. Orginalusis BOW shape'as turi nemažai minusų (mano akimis - pabrėžiu) ir nemažai pliusų. Bet in general, sakyčiau kad BOW turi daugiau minusų nei pliusų. Todėl ir atsirado Delta shape'as, visokiausi hibridai tarp BOW, DELTA ir t.t.

paguldžius visus ant stalo gal ir galėtum apibendrinti kaip BOW, bet vertinant skridimo savybes - jie labai skiriasi.

Ar ne taip?
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: Q: jei lyginti 9ceske ir 9 bow

UNREAD_POST Kancler 31 Geg 2010 16:39

povilkami rašė:paguldžius visus ant stalo gal ir galėtum apibendrinti kaip BOW, bet vertinant skridimo savybes - jie labai skiriasi.
Ar ne taip?

butent :D
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Ankstesnis

Grįžti į Viskas apie kaitus / all about kites

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Prisijungimas nariams