EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

ojojoi nu ir uzhvire...

extremalus, extremalių karkų mėgėjų forumas

ojojoi nu ir uzhvire...

UNREAD_POST benzas 24 Kov 2005 14:07

tik ka prisedau ir matau, kad jommajo.... ladna pameginsiu paaishkint nesupratusiems..
Visu pirma mano pareishkimas buvo pusiau rimtas..ir ash akcentavau ne montazho kokybe ar pachio filmuko prof. lygi kuris be abejo naudojant tokios kokybes filmuota medzhiaga yra pakankamai neblogas, o operatoriaus "darba".. konkrechiai Andzhelos...kodel butent jos? Todel , kad ji oficialus "vejasgalvoje" klubo zhmogus.Jos filmuota ar fotkinta medzhiaga yra oficiali klubo vejasgalvoje nuosavybe ir ji yra demonstruojama oficialiai ivardinant.
Mane labiausiai piktina nenoras tobuleti mokintis ishklausyti patarimus pasiulymus ir tt. ir pasakymas dzhiaukis, kad apskritai kas nors yra... Arba nusipirk sau kamera ir filmuok...ka ash be abejo ir padarysiu.
Ir kiekvienas patarimas priimamas kaip priekaishtas...nesuprantu tokiu uzhsispyrimo.Juolab , kad tai tesiasi jau seniai ir niekas nesikeichia ir visi patyliukais apie tai kalba bet garsiai nepasako.... Mano pozicija paprasta-tegu jokios filmuotos medzhiagos nebuna negu tokios, kurios negalima panaudoti montavimui,ivertinant tai,kad ir sugadintos kasetes turbut perkamos ish klubo leshu...
Taigi ANDZHELA, FOTKINI TU NEBLOGAI BET FILMUOTI TAU REIK MOKINTIS, o mokintis niekada nevelu. Priimk tai kaip sveika kritika ir linkiu padaryt TEISINGAS ishvadas...
Nenorejau Taves uzhgauti ar iskaudinti (jokiu asmenishkumu),bet jei taip pasijautei, SORY. :flower:
Nepamirshau, kad dar esu skolingas manau prie progos atsiskaitysiu...
Ea Baidai.. rashydamas pirma zhinutke, taves neturejau omeny... :shock: bet jei ji ishprovokavo tave tokiam pasisakymui ir Tu kaip suprantu jautiesi puikiai tai labai ok....

Juozas rašė:Sekmes ir nekreipk demesio i vargsa Benza.Plaukia zmogus gerai, bet visa kita isduoda jo asmeniskumai. Istrigo is LBA zinutes ypac pagiezingos
"kas tas Raila"

Juozas25

o kas tas juozas...?????? (shutka) primink man vargshui benzui #-o kur kada ir kuo pagiezhinga buvo mano zhinute apie Raila??"visa kita isduoda jo asmeniskumai"gal galetum pakomentuot ka turejai omeny rashydamas shia fraze..?
O kuo tu taip nusikaltai Mantui,kad atsiprashineji ir atsiprashineji...

Girmantas rašė:as galiu pasiulyti tiems kuriems nepatinka filmavimo kokybe, kartais dali plaukiojimo ishkeisti i kranta ir kamera rankose.

o tiems kuriems nepatinka montazas - pabandyti patiems sumontuoti IDOMU, atitinkanti chronologija ir beabejo priderinta prie muzikos filmuka.. nors 5 min..

Girmi jei ja skiri man, tai galiu pasakyt,kad esu megines ir viena ir kita, todel puikiai isivaizduoju kas tai yra ir galiu sau leist ivertint. O blogo filmavimo ar blogo montazho tavo ishsakytos mintys nepateisina... Nejaugi Tu filma vertini tik pagal tai kiek jam kuriant ishnaudota pastangu ir laiko????
Bobas32 rašė:Benzai, sakyk tiesiai kas nepatiko. Nereikia asmeniniu priekaistu, nes tai yra kolektyvinio darbo produktas.

Kodel nepanaudojot Adzhelos filmuotos medzhiagos?Nepatiko ir papiktino tai , kad buvo tiek fimuota o nepanaudojama nes....ir taip pastoviai...
ok kas dar?
Vartotojo avataras
benzas
 
Pranešimai: 424
Užsiregistravo: 21 Spa 2004 01:27

Palaikau Benza

UNREAD_POST laser 24 Kov 2005 15:00

As ten visko neskaiciau kas ten ka prirase ir kas ka kur ........
Aisku labai saunu kad filmavo,montavo,netingejo ir tt
Bet filmavimo kokybe prastoka atrodo kad visas kompas dreba.
Ir nereikia cia isizeisti.
O kad benzas nezino ka sako tai netiesa.
Siulau paziureti Benzo ir Tworos filma.
Vartotojo avataras
laser
 
Pranešimai: 551
Užsiregistravo: 03 Spa 2004 19:29
Miestas: EL MEDANO
Burės numeris: 0

UNREAD_POST Girmantas 24 Kov 2005 15:03

ne, tai nebuvo taikyta tau, tai buvo skirta visiems. pats esu pakankamai prisisedejes krante(vietoj plaukiojimo), kad nufilmuociau koki willy, table top'a ar volcano.. taip pat esu nemazai montaves, todel suprantu kiek tai atima laiko..

o kas del noro mokytis - sutinku.. tereikia, kad jis butu - http://www.extreem.lt/forumas/viewtopic.php?t=533.
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Mantas 24 Kov 2005 15:04

52 straipsnis. Sporto varžybų, kitų sporto renginių transliavimas
Sporto varžybas, kitus sporto renginius transliuoti per radiją ir televiziją, perduoti kitais audiovizualiniais būdais, filmuoti ir fotografuoti, daryti jų vaizdo, garso ir kitus įrašus galima tik turint sporto varžybų, kitų sporto renginių organizatorių leidimą arba sudarius su jais sutartį.
:D Isikirtot, pries perkant video ir foto kameras reikes ispradziu pirma pasirupinti leidimais filmuoti ar fotografuoti varzybas :D
mantasraila@yahoo.com
LTU12
mob. 861036707
skype contact name: mantasraila
Vartotojo avataras
Mantas
 
Pranešimai: 1127
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 01:32
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Mantas 24 Kov 2005 15:07

anus greitai visi is Bobo skaistykla :D
mantasraila@yahoo.com
LTU12
mob. 861036707
skype contact name: mantasraila
Vartotojo avataras
Mantas
 
Pranešimai: 1127
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 01:32
Miestas: Kaunas

Straipsnis

UNREAD_POST Efca 374 24 Kov 2005 15:12

Jei varžybos vyksta viešoje vietoje ir įėjimas laisvas savo reikmėms galima filmuoti, fotkinti, montuoti karpyti žiūrėti, bet va dėl tolimesnio platinimo tiek atlygintino tiek neatlygintino jau kitas reikalas ir Mantas čia teisus, Tik, Mantai, kai rašai straipsnį būk geras nurodyk iš kokio jis TN akto, nuoroda į VŽinias nebūtina :)
Vartotojo avataras
Efca 374
 
Pranešimai: 374
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 09:46
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 374

UNREAD_POST Mantas 24 Kov 2005 15:25

Lietuvos Respublikos kūno kultūros ir sporto įstatymas
mantasraila@yahoo.com
LTU12
mob. 861036707
skype contact name: mantasraila
Vartotojo avataras
Mantas
 
Pranešimai: 1127
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 01:32
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Svečias 24 Kov 2005 16:23

Artai, is konkreciu dalyku supratau, kad is esancios medziagos panaudota mazokai. Ko truksta? Visa kita zmogaus asmeniniu savybiu aptarinejimas viesai. Tai nauja kryptis burlentininku forumuose.

Maciau tavo ir Tworos filmuka. Viskas grazu ir sutinku, kad kuriant filma reikia fokusuotis ir zinoti, ko nori visuose etapuose. Neesant aiskaus sumanymo Egipte buvo tiesiog fiksuojami faktai. Be to varzybas fiksuoti yra sunkiau nei specialiai pries kamera daromus triukus. Jei ir fotografuoji ir filmuoji tai kiekviena starta reikia skirti vienam uzsiemimui. Is starto gaunasi max 1-2 dinamiskos nuotraukos arba 5 sek filmuotos dinamiskos medziagos. 4 startai - 3 nuotraukos ir 10 sek filmo tinkamo naudojimui.

Nesutinku, kad nereikia filmuoti. Praeito sezono varzybu filmavimas buvo skirtas tam, kad dalyviai pamatytu save is salies, posukius, startus. Toks tai zanras, kuriame uztenka tik to, kad butu uzfiksuota. Jei dalyvave varzybose pasakys, kad to nereikia ir tai bergzdzias darbas - OK. Tas vistiek nepakeis mano nuomones, kad jis reikalingas.

g
Svečias
 

UNREAD_POST Svečias 24 Kov 2005 16:23

Artai, is konkreciu dalyku supratau, kad is esancios medziagos panaudota mazokai. Ko truksta? Visa kita zmogaus asmeniniu savybiu aptarinejimas viesai. Tai nauja kryptis burlentininku forumuose.

Maciau tavo ir Tworos filmuka. Viskas grazu ir sutinku, kad kuriant filma reikia fokusuotis ir zinoti, ko nori visuose etapuose. Neesant aiskaus sumanymo Egipte buvo tiesiog fiksuojami faktai. Be to varzybas fiksuoti yra sunkiau nei specialiai pries kamera daromus triukus. Jei ir fotografuoji ir filmuoji tai kiekviena starta reikia skirti vienam uzsiemimui. Is starto gaunasi max 1-2 dinamiskos nuotraukos arba 5 sek filmuotos dinamiskos medziagos. 4 startai - 3 nuotraukos ir 10 sek filmo tinkamo naudojimui.

Nesutinku, kad nereikia filmuoti. Praeito sezono varzybu filmavimas buvo skirtas tam, kad dalyviai pamatytu save is salies, posukius, startus. Toks tai zanras, kuriame uztenka tik to, kad butu uzfiksuota. Jei dalyvave varzybose pasakys, kad to nereikia ir tai bergzdzias darbas - OK. Tas vistiek nepakeis mano nuomones, kad jis reikalingas.

g
Svečias
 

UNREAD_POST Zilvis 24 Kov 2005 16:43

Siaip tai as nesupratau kame kampas viso sito fleimo... Gal galit kas nors paaiskinti? Na paziurejau ta filmuka, nieko ten kaza izeidziancio as nemaciau. Ar praziopsojau ka nors?

Pats gaminu filmus, tai puikiai zinau kiek laiko ir kantrybes tam reikia. Todel Baidui reikia pasakyti ACIU kad aukoja savo laisvalaiki. Taigi ir sakau: ACIU. Man idomu paziuret ;)

Del kokybes ir t.t.: yra tokia patarle - is sh... vashko neishspausi. Matosi kad filmuota labai jau lameriskai. Bet kiekvienas is musu pradejes filmuoti dare tas pacias klaidas. Svarbu ar is ju paskui mokomasi. Man paciam pasiziurejus i savo pries 3 metus filmuota medziaga verkti norisi - kiek potencialiai geru kadru sugadinta "tampant" kamera i sonus, drebinant ar zaidziant su zoomu ir t.t. :)

Keletas mano kukliu pastebejimu del monatvimo: visiskai lievu kadru (nors del temos ir labai norisi juos ideti) geriau atsisakyti is vis, nes kaip sakant saukstas deguto statine medaus pagaidina :) Buvo ten keletas tokiu... :) Be to ismetus kitus nereiksmingus ir maziau idomius ir maziau kokybiskus kadrus buvo galima issitekti 10 min viska ta pati parodant - to pasekoje butu kokybiskesnis rezultatas. Kas del pacio montavimo stiliaus, ideju, muzikos - labai liuks!

amen
Zilvis
 
Pranešimai: 109
Užsiregistravo: 03 Lap 2004 14:31
Burės numeris: 74

UNREAD_POST benzas 24 Kov 2005 17:44

Anonymous rašė:Artai, is konkreciu dalyku supratau, kad is esancios medziagos panaudota mazokai. Ko truksta? Visa kita zmogaus asmeniniu savybiu aptarinejimas viesai. Tai nauja kryptis burlentininku forumuose.

Maciau tavo ir Tworos filmuka. Viskas grazu ir sutinku, kad kuriant filma reikia fokusuotis ir zinoti, ko nori visuose etapuose. Neesant aiskaus sumanymo Egipte buvo tiesiog fiksuojami faktai. Be to varzybas fiksuoti yra sunkiau nei specialiai pries kamera daromus triukus. Jei ir fotografuoji ir filmuoji tai kiekviena starta reikia skirti vienam uzsiemimui. Is starto gaunasi max 1-2 dinamiskos nuotraukos arba 5 sek filmuotos dinamiskos medziagos. 4 startai - 3 nuotraukos ir 10 sek filmo tinkamo naudojimui.

Nesutinku, kad nereikia filmuoti. Praeito sezono varzybu filmavimas buvo skirtas tam, kad dalyviai pamatytu save is salies, posukius, startus. Toks tai zanras, kuriame uztenka tik to, kad butu uzfiksuota. Jei dalyvave varzybose pasakys, kad to nereikia ir tai bergzdzias darbas - OK. Tas vistiek nepakeis mano nuomones, kad jis reikalingas.

g

Vistik nesuprantu ar ash labai sudetingai reishkiu savo mintis, kad daugelis nesupranta ka ash noriu pasakyt...? Juolab jokio filmuko ash nekishu kaip i pavyzdi...dar karta kartoju!!! Problema yra nenore padaryti geriau.. Taipat ash nesakau,kad tai yra paprasta ir lengva... Tu man atsakyk tada, kodel kai yra patariama ar pasiuloma kaip geriau vienu ar kitu atzhvilgiu padaryt,yra praignoruojama, kodel tai tesiasi taip ilgai...ir filmavimo lygis kelinti metai yra tas pats, jokio tobulejimo...kodel???
Viena ish priezhashchiu esi Tu Gintai.Juk nera noro konfliktuot su artimu zhinant asmenines zhmogaus savybes...tu tiesiog taikstaisi nieko nesakai ir megini savo elgesi pateisint "dzhiaukimes ka turim".Na uzhkabinau zhmogaus asmenines savybes tam,kad butent jos kurias ishvardinau ir trukdo padaryti geriau(ash taip galvoju,bet galiu ir klyst). Juk sutik yra kelios paprastos pagrindines taisykles filmuojant kuriu reiktu laikytis, nereikalaujanchios ypatingu pastangu.Ir visks butu OK,ay
Pagaliau fraze "dzhiaukimes ka turim" reishkia kritikos eliminavima? Tabu,ar tik "gerai arba nieko"?
Man buvo graudu ir pikta, kai suzhinojau,kad filmuotos medzhiagos negalima panaudot vien tik del to,kad ishtisai kartojasi tos pachios filmavimo klaidos...nes ash juk ten buvau ir zhinau kiek potencialiai puikiu kadru galejo buti...

Zilvi, visishkai tau pritariu
Vartotojo avataras
benzas
 
Pranešimai: 424
Užsiregistravo: 21 Spa 2004 01:27

UNREAD_POST Gintas 24 Kov 2005 21:29

As anonymous, nes prisiregistravus nuluzta ekstrymas.

Artai, man nekildavo mintis kazkam priekaistauti del rezultatu. Jei Moliusis uzpernai buvo antras, o pernai trecias tai dramatizuoti to ner reikalo. Zmogus plaukioja savo malonumui. Anzela filmuoja savo malonumui, naudoja savo kamera taip, kaip supranta ir yra jos asmeninis reikalas kieno patarimu klausyti, kieno ne. Ji nera nei samdomas, nei etatinis darbuotojas, nei kameros nuomotojas. Filmavimas buvo hobiu. Dabar tai virto problema. Jinai nereikalauja is manes is zvejybos atvezineti po 2kg zuvies. Isvis svarstyti tokius dalykus yra ziauriai netaktiska.
Del "dziaugtis tuo, ka turime" tai as ir dziaugiuosi. Man netgi nesvarbu, kad taip daro 99% megeju. PWA, gamintojai ir kiti profesionalai daro filmukus pardavimui, reklamai. Musu atveju tai keleto zmoniu geros valios pasireiskimas. Siuo atveju gaunasi kritika gerai valiai.
Is savo kampo as nesuprantu problemos. Matau, kad netaktiskai "vaziuojama" ant zmogaus. Jei kazkieno zmona iskeps blynu ir pavaisins chebra, o chebra prades priekaistauti, kad blynai be varskes ir prie to pritraukineti asmenines savybes, tai kepeja gali sureaguoti labai ivairiai. Kad suprastumete, isijaustumete kaip, isbandykite ant savo zmonu.

gintas
"Vėjas galvoje" buriavimo mokyklos Trakuose. Visą informaciją rasite čia:
http://www.vejasgalvoje.lt/index.php?op ... iew&id=130
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST benzas 25 Kov 2005 12:41

:K
Vartotojo avataras
benzas
 
Pranešimai: 424
Užsiregistravo: 21 Spa 2004 01:27

UNREAD_POST baidas 25 Kov 2005 12:46

pasiulymas

siulau Gintui , Anzelai, Benzui man ir kitiems norintiems prisijungti susesti pamirsus savo ambicijas padiskutuoti galbut issakyti savo pasiulymus ... ir i juos nespjauti, o pabandyti juos realizuoti ... cia oficiali versija ....

neoficiali ... jau senokai valgem karka ir t.t. ... susesti pagerti brendzio parukyti kaljana ir tiesiag draugiskai paziureti video ir pabendrauti ...

niekur vieni nuo kitu nepabegsim ... visi verdam ir virsime toliau tame paciame katile ... nepilkim vieni ant kitu sh.... naftos ir kitu sunkiai nuplaunamu dalyku ....

tai kaip ... valgysim karka ? ....


velykos susitaikymo metas ....
--------------------------------------------------------

OPERATORIUS.LT
+370 657 66770
skype: baidas_ltu123
--------------------------------------------------------
Vartotojo avataras
baidas
-
 
Pranešimai: 3650
Užsiregistravo: 29 Rgs 2004 20:21
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 123

UNREAD_POST benzas 25 Kov 2005 12:52

Ok Gintai tu neisiskaitai kame kampas...ir palyginimas su kepeja teisingesnis butu toks:
Kepeja ishkepa blynus bet juos pridegina, vistik ji vaishina jais chebra... visi juos valgo ir labai taktishkai sako ok skanus blynai tavo iniciatyva ir tu pati puiki... bet jei tu kita karta kepdama blynus sumazhintum ugni, tai tavo blynai butu skaniausi...bet kepeja net deshimta karta kepdama vaishina chebra sudegintais blynais....?
a
Vartotojo avataras
benzas
 
Pranešimai: 424
Užsiregistravo: 21 Spa 2004 01:27

Kitas

Grįžti į ExKarka

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


cron
Prisijungimas nariams