EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Sena istorinė nuotrauka

Reportažai iš buriavimo ar kito veiksmo vietų.
Posts here all photos/ movies from surfing spots

Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST rimux 25 Rgp 2009 14:46

Jei jus domina istorija :shock: Gal kartais kas nors atpažins save šiose senose nuotraukose :lol: Ar prisimenate kada tai buvo? :roll: Įdomu ar dar liko plaukiančių? :D
P.S. Atsiprašau už nuotraukų kokybę, labai jau jos senos :wink:
Prikabinti failai
Jachtklub.jpg
04.JPG
06~1.JPG
Vartotojo avataras
rimux
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 03 Lie 2008 13:57
Burės numeris: 868

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST rimux 26 Rgp 2009 08:37

1 ir 3 iš TSRS čempionato atidarymo Kaune , 2 Nidoje Lietuvos čempionatas (viskas prieš kažkur 30 metų)
Vartotojo avataras
rimux
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 03 Lie 2008 13:57
Burės numeris: 868

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Darius 77 31 Rgp 2009 10:31

pirmoje foto Kauno atstovas (Каунас) berods trečias iš kairės (su barzda) mano buvęs treneris.... O nei vardo nei pavardės nebeprisimenu...
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Reiseris 31 Rgp 2009 11:22

Geriausio gyvenimo trenerio vardas Valius,antroij eilej desiniau zygiuoju as.Pasirodo dar yra like buriuojanciu is tu laiku.
Gaila,teisejai, tada man neuzskaite vieno plaukimo,nes uzmirsau uzsiregistruoti kateryje pries starta,ko pasekoje nepatekau i finala.Bet kadangi laikiau save perspektyviu sportininku,ir ruosiausi buriuoti tris metus rusu armijos sport rotoij,nu kaip krepsini CSK.Tai emiau ir pazeidziau buriavimo taisykles startuodamas tarp 80 geriausiu SSSR burlentininku finale.Su salyga,kad pumpuot buvo draudziama,ko ir dabar nemoku.Abu trikampius iveikiau sestas,bet prisiklausiau,tiek rusisku ir kitokiu keiksmazodziu ! Finiso linijos nekirtau,kad nebuciau diskvalifikuotas visam sezonui.
Veiksmas vyko 1979 metais Kaune ! Dalyviu skaicius sieke apie 220 !
P.s su burlentem plaukti jau mokejo daugelis,bet apie buriavima neismane beveik niekas.Todel tikriems buriuotojams nebuvo sunku prasimusti i lyderius.
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1876
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST rimux 31 Rgp 2009 12:14

Na va jau kažkas kažką ir atpažino :D Vidurinėje nuotraukoje (daryta Nidoje per Lietuvos čempionatą) Kauno rinktinė balta striuke vilkintis mano treneris Povilas Andrulis (praėjusią savaitę paliko šį pasaulį) į kairę nuo jo Arvydas, po to Rolandas Žentelis (plaukė tūkstantmečio odisėjoje) Dešinėje nuo trenerio Algimantas Gimžauskas sekantis aš. Kitų vardų jau neatsimenu. Pirmoje nuotraukoje TSRS čempionato Kauno etapo atidarymas.Su barzda kiek prisimenu buvęs gelbėtojas Valius, šviesiaplaukis Gintas Sabaliauskas (berods dirbo po to treneriu).Povilas Andrulis kiek prisimenu buvo pirmas etatinis windserfingistų treneris TSRS.Jis Kaune pirmas ir surinko vaikų grupę .Šiaip man atrodo čia ir yra kauniečių burlentininkų pradžia.
Vartotojo avataras
rimux
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 03 Lie 2008 13:57
Burės numeris: 868

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Darius 77 31 Rgp 2009 14:18

rimux rašė:Na va jau kažkas kažką ir atpažino :D Vidurinėje nuotraukoje (daryta Nidoje per Lietuvos čempionatą) Kauno rinktinė balta striuke vilkintis mano treneris Povilas Andrulis (praėjusią savaitę paliko šį pasaulį) į kairę nuo jo Arvydas, po to Rolandas Žentelis (plaukė tūkstantmečio odisėjoje) Dešinėje nuo trenerio Algimantas Gimžauskas sekantis aš. Kitų vardų jau neatsimenu. Pirmoje nuotraukoje TSRS čempionato Kauno etapo atidarymas.Su barzda kiek prisimenu buvęs gelbėtojas Valius, šviesiaplaukis Gintas Sabaliauskas (berods dirbo po to treneriu).Povilas Andrulis kiek prisimenu buvo pirmas etatinis windserfingistų treneris TSRS.Jis Kaune pirmas ir surinko vaikų grupę .Šiaip man atrodo čia ir yra kauniečių burlentininkų pradžia.


Jo teko man iš pradžių pas Valių (gerai, kad priminėt vardą), po to pas Andrulį vaikų grupėj plaukiot. Trumpai ir Gintas Sabaliauskas treniravo. Kažkaip jie su Rolandu Ženteliu kartu buvo tuomet, atrodo dar studentai. Tas buvo ~1981 m.... Dar prisimenu iš tų laikų Dimą Pokrovskį, kuris bures siuvo. Tarp vaikų plaukiojo toks Baubonis (lyg Artūras), talentingas bachuriukas, visiems mums į kaulus duodavo, bet daugiau negirdėjau, kad buriuotų.
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST rimux 31 Rgp 2009 14:26

kai pas Andrulį mokiausi plaukioti 1989-1981m. kažkoks Darius lyg ir buvo , o tokio Rimo t.y. manęs ar neatsimeni? O Sabaliauskas tai KKI mokėsi ir vaikus treniravo, tik nežinau kur paskui dingo.
Vartotojo avataras
rimux
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 03 Lie 2008 13:57
Burės numeris: 868

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Darius 77 31 Rgp 2009 14:30

rimux rašė:kai pas Andrulį mokiausi plaukioti 1989-1981m. kažkoks Darius lyg ir buvo , o tokio Rimo t.y. manęs ar neatsimeni? O Sabaliauskas tai KKI mokėsi ir vaikus treniravo, tik nežinau kur paskui dingo.


Manau, kad prisimenu, bet taip biški... :oops: Lyg buvai vyresnis metais ar 2. O daugiau Darių atrodo tada nebuvo, buvau 1. Beje mano karjera lygiai tuo pat metu vystėsi, bet užgeso...
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Darius 77 31 Rgp 2009 14:37

Rimux, kelintas tu 2 nuotraukoje, jei skaičiuot iš kairės?
Vartotojo avataras
Darius 77
 
Pranešimai: 413
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 12:14
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 77

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST rimux 31 Rgp 2009 14:52

Antroje nuotraukoje iš kairės eilės tvarka -Rolandas, Arvydas, Andrulis, Gimžauskas ir aš , o toliau neatsimenu vardų :( o kas dėl karjeros tai 1981m sezonas man buvo paskutinis, po to tik 2008m vėl pradėjau kaip nuo nulio, tik vėjas galvoj buvo :D likęs
Vartotojo avataras
rimux
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 03 Lie 2008 13:57
Burės numeris: 868

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Reiseris 31 Rgp 2009 22:34

Sabaliauskas isdume i Kanada,lygtai neburiuoja,nes salta.Nors baige aukstaji buriavimo moksla ! Valius gyvena kazkur soduose,ir nepamirsta burlentes.Jei nebutu atklyde kaitai,gal dar daug kas bandytu burlente kankint.
Dead Machine in progres !
ASaMeMas
Reiseris
LTU 789
Mob.nr.:+37069825408
skype : reiseriss
Laisvalaikiu siuvu maisus didelems lentoms,krepsius dideliems vairams,Deklus SUP'ams ir kaitlentem,bei tentus jachtom ! O kai nepucia, sulopinu suplysusias bures.
Parduodu bures The Loft 11,8 + 550 Loft stiebukas ir dar NP RS5 12,5 su stiebais,daug labai pigiu buriu nuo 4 iki 8,5 kv/m, Sugryzus eurui,atpigs dvigubai -:),
Vartotojo avataras
Reiseris
 
Pranešimai: 1876
Užsiregistravo: 08 Spa 2004 22:51
Miestas: Kaunas

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Gintas 31 Rgp 2009 22:35

cool treningai:) as TSRS cempionate su Cadetu turejau plaukti, nes buvau II LT jauniu cempionate. Kai atvaziavau, mane ant triju raidziu ir namo pasiunte vietinis funkcionierius (atsimenu kuris) ir buvo pavogtas mano Cadeto specialiai siutu buriu rinkinys. Greiti ir astruma tiesiojoje turejau isdirbes neraliai. Buvau kiek ziaurokas ir reiklokas igulos nariui. Del to veliau tapau individualistu burlentiajumi:) Po sio cempionato ant vandens nesirodziau 2 metus:) Pykau ant saves, kad koja nesieke funkcionieriaus kiausiniu:)

Valiu atpazistu, Sabaliauska - sunkiau. Valius su burlentininkais rezidavo pusiasalyje buvusioje gelbetoju stotyje. Fantastiska oaze. Ten vasara B. Oskinis gamino savo mini sklandytuva BRO_20 ( man keistai atrode, kad uzpakaline sparno briauna buvo uzpildyta sunkiu titano oksido ir epx misiniu. jos neimdavo net dildes. sparnai dengti jau ne drobe, bet skaidria lavsano plevele - aka monofilmu ). Sabaliauskas buvo Vilniaus burlentininku treneriu po KKI baigimo. Labai entuziastingas, pozityvus ir uzdegantis zmogus. Dabar, kiek zinau, gyvena Kanadoje, egzotiskoje siaureje, moko eskimu vaikus buriavimo paslapciu.
Zentelis aktyviai teisejauja auksciausio lygio LTU varzyboms. Jis buvo kietos, kovines mokyklos salininku, sajunginiuose zurnaluose skelbe mokslinius straipsnius apie burlentes.
"Vėjas galvoje" buriavimo mokyklos Trakuose. Visą informaciją rasite čia:
http://www.vejasgalvoje.lt/index.php?op ... iew&id=130
Vartotojo avataras
Gintas
 
Pranešimai: 3549
Užsiregistravo: 18 Spa 2004 02:04
Miestas: Vilnius

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST rimux 01 Rgs 2009 09:16

Na kas dėl funkcionierių tai ir aš kaip čia pasakius priverstinai padariau pertrauką nuo 1981m iki 2008m :D , nes labai jau užpykau, kad nenuvežė į TSRS jaunimo rinktinės stovyklą, į kurią buvau pakviestas. Dabar va vėl nuo nulio kaip sakoma reik pradėti. Bet įdomiausia, kad tas noras plaukioti burlente visus tuos metus niekur nebuvo dingęs, paprasčiausiai pradžioje ambicijos, o po to jau kitos gyvenimiškos problemos .....Ech buvo laikai:Kaunas ,Trakai, Nida, Talinas, Maskva, Minskas, Feodosija, Sevastopolis, Taganrogas. Gaila, kad nuotraukų nėra, nors kiek atsimenu Kauno jachtklube dirbo toks fotografas tai jis mėgo mariose su savo ''katamaranu'' plaukiot ir fotkint buriuotojus.
Vartotojo avataras
rimux
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 03 Lie 2008 13:57
Burės numeris: 868

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST Silva 14 Rgs 2009 01:08

o tais laikais pasaulyje va kaip viskas atrode..

http://www.stableroad.com/wong.html#0
Kitebording, Extreme TV, IKO LVL2
www.kites.lt
naish.lt
naishkites.lt
Vartotojo avataras
Silva
-
 
Pranešimai: 943
Užsiregistravo: 09 Kov 2005 02:13
Miestas: Neringa, Kaunas

Re: Sena istorinė nuotrauka

UNREAD_POST rimux 14 Rgs 2009 12:01

Nelabai ką galima buvo žinoti kas dedasi pasaulyje burlenčių sporte, nes veikė sovietų geležinė užkarda :(
Na radau dar vieną nuotrauką, berods čia Gintas.
Prikabinti failai
09 (Large).JPG
Vartotojo avataras
rimux
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 03 Lie 2008 13:57
Burės numeris: 868

Kitas

Grįžti į Windsurfing Media

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


cron
Prisijungimas nariams