EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Gulf of Riga / Trumpas "Cutas"

Reportažai iš buriavimo ar kito veiksmo vietų.
Posts here all photos/ movies from surfing spots

Gulf of Riga / Trumpas "Cutas"

UNREAD_POST Ernest 30 Rgs 2009 09:50

Ehhh...
Kadangi išėjo jau taip kad dėl tam tikru priežasčių ne galėjau atvykt i Ventaine :( , ir sudalyvaut ilgai lauktam Marotone, tai nusprendžiau ne praleis laika Rygoje keliaudamas ir ieškodamas nauju vietų fotografijai Latvijos pakrante. Nusprendžiau lįst i Rygos Įlanka, ir pavaryt savo maratoną... :)

Veiksmai buvo tokie.

5-DAY
Paveikslėlis
Penktadieni, buvo ne stiprus apie 6 ms Vejas SW su pasisukimu i W. Kartais gūsiavo iki 7,5.
Banga liko nuo prieš tai pučiančio 3 dienos NW vėjo apie 10-12ms.
Nusprendžiau įlįst.
Paėmęs i rankos savo Racing 7,8 išlėkiau, muša buvo visai ne stipri, mano manymu, tokia kaip ant foto su Rygos Švyturiu.
Išėjau be problemų, praplaukiau gal 50 metru ir pagaves gusi pradėjau varyt link Rygos farvaterio, kur matėsi didžiuli tankeriai.
Pravares koki kilometrą supratau kad su kojom reikia padirbėt žymiai daugiau, nes bangos ne lūžtančios bet kai kurios apie 1m ateidavo beveik tiesiai mano kursu. :)
Nesupratau- Ko toliau to daugiau tu bangu it to statesnis kampas mano kursui, :roll: už kokiu 5 km jau pradėjau taip šokinėt kad i galva pradėjo list tarakonai, #-o o aplamai mano SL inventorius atlaikys tokius triukus? Ir svarbu kad ne spėdavau išglisuot kai vėl kalnas ir vėl kaip iš lango pirmo aukšto su inventoriumi Jump. :D (tik krante Gelbėtoju patrulis papasakojo kas tai buvo)
Žodžiu jau pradėjau maudytis, žodžiu jau psichologiškai atsirado kaž kokiu nesąmonių kad jai kas luž, aš čia vienas, nusprendžiau jau apsisukt, Praplaukes gal kokius 3 ar 4 km iviyko „stebuklas“ :mrgreen: , Dingo vejas :| . Nesitikėjau, pagalvojau aš. Krantas toli, kalniukai ateina, vėjo nėra.
Prisimenu pono Cibo žodžius, - nėra nieko blogiau (jai ne sulūžai) kaip plaukt juroje(nu cia ne jura, bet ne Ventaine ) su ne maža bure - be vėjo, ant mažos pakankamai lentos.
Šypsena ant mano veido padidėjo dvigubai, kada supratau kad teks užsiimt Surfingu. :)
Pradėjau naudotis likusiom bangomis nuo NW vėjo, ateina kalniukas, ir pritumi, stiebą i prieki, spaudi šarnira, ir čiuoži nuo bangos, joooo... Pora km tokiu pratimu gera mokykla.
Žodžiu sunkiausias momentas buvo kokie 300 metru iki kranto, stipri srove :x , neša kaip upe, viskas prie ko pripratai plaukiant baluose neveikia. Čiuožt nuo bangos jau ne labai išeina nes prie kranto bangu kalnai dingo liko ne dideli lūžtančios nesąmones, srove palei krantą spaudžia Vaira ir lenta sukasi "vakuume" kaip nuori. Žodžiu kažkaip sugebėjau paplaukt „dreifuojant“ ir pumpuojant ant savo sl iki kranto, išlipau, nukritau... :pale:
Nu galvoju Gerulis, Downa padariau kaip paskui pamatavęs apie 1 km nuo spoto.
Brisdamas su savo 7,8 vakume be vėjo per krantą, dar pastebėjau pora tinklu i kurios ne pataikei, kažkoks stebuklas, pagalvojau.
Paskui kai jau davariau iki spoto (mokamas paplūdimys su sporto zona) mane sutiko prižiūrėtojas, paklusę kaip man ten sekasi, paaiškinau... jam (what a.. Fu....)
Apie tos didelis bangos kitokiu kursu jis pasake man taip, prie farvaterio nuo tanklaiviu susiformuoja bangos, kurios gali būt nuo1 iki 1,5 metro aukščio, todėl ir paaiškino kodėl Jachtu regata vyksta ten o ne vot ten. Man iškart i galva atėjo prisiminimai iš filmo "Step Into Liquid" kur vyrai kai nėr bangos varo i jura su kateriais ir ten surfina nuo bangu kurios nuo savęs palieka tanklaiviai.
Linksma dienele gavosi #-o

6-Day
Sutvarkęs visus reikaliukus šeštadieni vėl atvarau i Bulli spota. Banga truputi sumažėjo, pučia W 7-8,5 ms. Vel įlipau su 7,8 ir pasitreniravau jau truputi Posukius prie kur kas idomiasniu sąlygų nei Elektrenai. Toli ne palaukiau nes žinojau kad pagal prognozes gali būt nurėmimu ir atvirkščiai.


7-DAY
Paveikslėlis
Sekmadienis.
Pučia SW, W nuo 8 iki 12 ms. Pagal prognozes turėtu būt stabilumas.
Sutakiloju pagaliau Slalom 6,2 ir lipu i vandenuką.
Mūšos nėra, toliau nuo krantu kartais pasitaikydavo maži „kalniukai“ ir tiek.
Uhh... Apturėjau tiek malonumo, tai buvo visai kitais jausmas. :cheers: \:D/
Tanklaiviu jau nesimate ir iki farvaterio padariau savo maratončika, nors iš tikrųjų taip norėjau pavaryt su hebra Kuršmariose.
Ta diena kaip tik ir uždėjau ant savęs šalmuką su kamera, kuri iš principo buvo paruošta būtent Maratonui kuris vyko Ventainei.
Žodžiu žiūrėdama namie ką nufilmavo kamas buvau apakes. Žiauriai platus kampas kameros praktiškai suvalgo visas tuos vandens ne lygumus, jų tiesiog nesimato, atstumu 2 metru nuo kameros viskas pasidaro maža ir vaikiška. Net Fotografijoje kuriai mano inventorius atrodo kaip žaislinis aš stoviu kokiu 3-4 metru atstumu nuo jo.
Ok kaip išėjo taip išėjo, įdomu buvo išbandyt ir kamera, ir save kažkokia prasme.
Labai truko ta diena draugu ant vandens šalia varančiu...
Trumpas "Cutas" 7-Day plaukimo.

http://www.youtube.com/watch?v=DrbGKn7H ... annel_page

Iki susimatymo ant vandens...
Erni.
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Gulf of Riga / Trumpas "Cutas"

UNREAD_POST Audrius 30 Rgs 2009 10:12

grazus filmukas!
Audrius
LTU 35
Vartotojo avataras
Audrius
 
Pranešimai: 566
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 11:55
Miestas: Kaunas

Re: Gulf of Riga / Trumpas "Cutas"

UNREAD_POST Romas654 30 Rgs 2009 10:46

Ziuri, ir atrodo kad pats leki...Reiktu kada nulekt susiskambinus.Seniai brandinu minti apie Rygos ilanka.
Romas654
 
Pranešimai: 353
Užsiregistravo: 04 Gru 2008 10:57
Burės numeris: 654

Re: Gulf of Riga / Trumpas "Cutas"

UNREAD_POST Laisvis39 30 Rgs 2009 11:07

Idomu visai ziureti, man patiko. =D>
plaukiau - laimingas
Veikla:
Dujų įranga automobiliams
tel.: 861464006
Vartotojo avataras
Laisvis39
 
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 01 Lap 2004 12:30
Miestas: Trakai
Burės numeris: 39

Re: Gulf of Riga / Trumpas "Cutas"

UNREAD_POST Gvidolino 30 Rgs 2009 11:29

Ventaines maratone su kamera gerai atrodytu katpultos per tinklus:)
Gvidolino
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 04 Vas 2008 20:44

Re: Gulf of Riga / Trumpas "Cutas"

UNREAD_POST Ernest 30 Rgs 2009 11:38

Gvidolino rašė:Ventaines maratone su kamera gerai atrodytu katpultos per tinklus:)


Manau butu labai įdomu visiems ne tik tam kas filmuoja, Gaila truputi per platus jau kampas.
Turėjau dvi kameros prieš tai HD, ne labai tiko.
Vartotojo avataras
Ernest
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 14 Lie 2006 17:18
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 0

Re: Gulf of Riga / Trumpas "Cutas"

UNREAD_POST Raimytis 30 Rgs 2009 17:05

Super, jaučiasi profesionalo pridetos rankelės...
Foto ar video tau viskas gaunasi super! :thumbup:
LTU143
Vartotojo avataras
Raimytis
 
Pranešimai: 44
Užsiregistravo: 07 Lie 2005 00:19
Miestas: Vilnius

Re: Gulf of Riga / Trumpas "Cutas"

UNREAD_POST zygis 30 Rgs 2009 19:06

puikus filmas :!: malonu žiūrėt
Vartotojo avataras
zygis
 
Pranešimai: 223
Užsiregistravo: 10 Rgp 2005 22:54

Re: Gulf of Riga / Trumpas "Cutas"

UNREAD_POST buriukas 02 Spa 2009 20:51

Ner ka prideti =D>

Tik be reikalo sokineji, nes bangu nematyti :lol:
Vartotojo avataras
buriukas
 
Pranešimai: 310
Užsiregistravo: 22 Lie 2005 01:50
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 317


Grįžti į Windsurfing Media

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 22 svečių


cron
Prisijungimas nariams