Puslapis 11

Suvernai - Kuršių Marios - ledas

UNREAD_POSTParašytas: 01 Vas 2012 00:11
Bobas32
Sveiki, tikrinau ledą ant Kuršių marių šiandien (sausio 30d). Kai marios užšalo - vandens lygis buvo aukštas. Dabar marios nuseko ir ledas tarsi įdubo. Bet jis lygus ir skaidrus. Vietomis susiformavo kalnai, vietomis lūžiai, kai kur matosi įšalusios ledo lytys, bet dabar su ledrogėmis galima būtų drąsiai Kurso Varžybas organizuoti. Toliau paėjus idealiai lygaus ledo didžiuliai plotai. Bet ledas nuolatos keičiasi. Trūkinėja, raukšlėjasi, juda, lipa ledas ant ledo ir t.t.
Kol kas ledrogėms sąlygos sakyčiau kad idealios.
Po ledu matosi dugnas, žuvys, augalai.

Re: Suvernai - Kuršių Marios - ledas

UNREAD_POSTParašytas: 01 Vas 2012 00:19
spoil
grazu, kaip cia taip tavo postas isejo vasario 1 bet dar sausio 31 :), o kur snowferis galejai ishbandyti

Re: Suvernai - Kuršių Marios - ledas

UNREAD_POSTParašytas: 01 Vas 2012 00:36
Bobas32
Galėjau, bet nepasiėmiau. Taip gaunasi kartais. Nuvarau dirbti į Klaipėdą, bet kelioms minutėms nuvažiuoju pasižiūrėti kaip Marios. Pusantros valandos ant ledo kaip kokios 5 minutės pralekia. Net šalčio nesijautė. Su ledrogėmis ar snowferiu būčiau iki darbo taip ir nenuvažiavęs...

Re: Suvernai - Kuršių Marios - ledas

UNREAD_POSTParašytas: 01 Vas 2012 20:13
Bull
Atrodo viskas labai gražiai :) Savaitgalį "patikrinsime". Galandame ledroges :)

Re: Suvernai - Kuršių Marios - ledas

UNREAD_POSTParašytas: 02 Vas 2012 10:26
Reiseris
Nuostabios fotkes,Bet anot Ventaines stoteles,kursmarese tyvuliuja vanduo.Lygu gera leda turim dvigubai arciau-Kaunuskeje.Gal pajury bus silciau ir veiks Nidos turbina ? Galima isbandyti ledroges Blokartu rengiamose varzybose.

Re: Suvernai - Kuršių Marios - ledas

UNREAD_POSTParašytas: 02 Vas 2012 11:14
Bobas32
Pajūryje visos užliejamos pievos dabar yra didelės čiuožyklos. Šiaip, su mobiliu telefonu sunku perteikti tikrą vaizdą. Čia pabandžiau tik parodyti gamtos "tendencijas". Nuotraukas apdorojau kažkokia programa "fax auto corect" atrodo.