EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

KAIP MANOT?

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Re: KAIP MANOT?

UNREAD_POST avantmov 15 Bal 2009 21:18

ir 1.5 m2 vertetu naudot dazniau
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

Re: KAIP MANOT?

UNREAD_POST AndreZ 16 Bal 2009 09:45

jei jau taip norisi visada plaukt, tai įigyk 13 m2 naująjį Cabrinha Crossbow, jėgos tiek, kad duok dieve,
traukia kaip žvėris :) aš su 100 kg nuo 6-7 metrų plaukiu
Vartotojo avataras
AndreZ
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 18 Rgs 2007 16:36
Miestas: Kaunas-Palanga

Re: KAIP MANOT?

UNREAD_POST Vytas A 16 Bal 2009 11:09

Tomai, prie tokio tavo svorio 15 m2 trau tirkai nereikes. Nupus tave . . .Tokio dydzio kaitas skirtas sunkiems kaitiorams kaip as pvz.mpatikek as sunkus :)

sekmes

Vytas
Vytas A
 
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 02 Bal 2005 21:01
Miestas: VILNIUS

Re: KAIP MANOT?

UNREAD_POST povilkami 16 Bal 2009 22:47

Fish-Bone rašė:Man, ne kaitiorui, paaiškinkit, ar reikialingas 5kv kaitas? Nes kiek žinau nei vienas rimtas (lietuvos standartais) kaitioras su pitaku neplaukia. Jeigu jau Dudolina tiek, kad reikėtų pitako, tai tada ima kokią 3-4,0 burę ir varo su burlente :)


Ogi 5kv kaitas gali būti labai naudingas šaltiems Lietuvos rudenims. Kad ir pernai, Rugsėjo gale, Spalio pradžioj buvo tokių dienų, kad Lazauskas buvo vienintelis su normalaus dydžio kaitu (5kv, berods iš Cibo pasiskolinęs), nes kiti su 7kem skundėsi kad per daug. O beje, vėjo matuoklės tada rodė 15m su gūsiais iki 18. Zuikis savo ruožtu su 8ke sakė, kad tai buvo "žoskiausios" sąlygos kokiose buvo. Žinoma, tokių dienų nebūna daug, bet paaiškinimas kam reikia 5kv yra.
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: KAIP MANOT?

UNREAD_POST Fish-Bone 16 Bal 2009 23:02

Ačiū, Povilkami :)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: KAIP MANOT?

UNREAD_POST tomas123 19 Bal 2009 23:18

hmmmmmmm,kaip ir sutikciau su jumis, kad gal tas 15m2 kaip ir neismano svorio kategorijos repertuaro :)

bet va ,kaip apie 5-tukus isgirdau ,tai prisiminiau kaip viena sauleta diena bebunant prie juros buvo toks pustelejimas ,kad kaip krutiems kaitiorams matyt nieko kito ir neliko kaip tik traukti 5-tukus!

o man tuo metu ,didziausia striokas buvo tik del mano kapisono(atsiprasau gobtuvo) :) , neduok die jis butu islindes ir issiskleides is uz mano kamufliazines bolonkes :lol: o jojo kvadraturos turbut nedidesnes nei 0.15m2 buta :lol:

taigi ,gal isties pasitiurksiu vandeni daugiau su tuo ka turiu ir tas supratimas apie magiskus skaicius nuo 5 iki 15 su laiku ateis :)

aciu nepatingejusiems pakamientarint :)
Vartotojo avataras
tomas123
 
Pranešimai: 224
Užsiregistravo: 07 Sau 2009 23:13

Ankstesnis

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Prisijungimas nariams