EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST evaldas24 24 Rgs 2009 22:17

Sveiki, bandysiu si savaitgali testi mokintis kaituoti. Kadangi vienas dar nelabai saugiau jauciuosiu, tai gal yra bendraminciu, norinciu prisijungti. Butu gerai, kad bendri kaitavimo principai butu jau pazystami. Vieta - Dreverna arba Sventoji (priklausomai nuo salygu).

Evaldas
8 615 58587
evaldas24
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 12 Rgp 2009 09:57

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST Pretendentas 24 Rgs 2009 22:53

Planuoju sestadieni i Dreverna
Pretendentas
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 06 Bir 2009 15:42

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST geddas 25 Rgs 2009 08:37

Aš planuoju šeštadienį-sekmadienį Monciškėse murkdytis :)
Life's too short to pick out the seeds
Vartotojo avataras
geddas
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 11 Vas 2008 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST paulis 25 Rgs 2009 14:24

as irgi dreverna sestadieni
paulis
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 01 Geg 2009 14:02

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST dariusks 25 Rgs 2009 17:39

Nesuprantu kodel jus rasot kad planuoju mokintis Monciskese(juroje), pats esu ta praejes ir sakau kitiems kad nelisk i jura kol gerai neismokai mariose. Patikekit, juroj tikrai daugiau pastangu reikia. Pasinagrinekit turinciu patirti rekomendacijas ir patys pamatysit.
Sekmes
dariusks
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 21 Spa 2008 22:01

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST bboy 25 Rgs 2009 19:11

dariusks rašė:Nesuprantu kodel jus rasot kad planuoju mokintis Monciskese(juroje), pats esu ta praejes ir sakau kitiems kad nelisk i jura kol gerai neismokai mariose. Patikekit, juroj tikrai daugiau pastangu reikia. Pasinagrinekit turinciu patirti rekomendacijas ir patys pamatysit.
Sekmes


Pasak Cibo "Kam tas shudinas kursiu mariu flatas"!!! :D
Jei kaituoji - gyveni...
Vartotojo avataras
bboy
 
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: 12 Kov 2008 20:53

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST povilkami 28 Rgs 2009 10:31

dariusks rašė:Nesuprantu kodel jus rasot kad planuoju mokintis Monciskese(juroje), pats esu ta praejes ir sakau kitiems kad nelisk i jura kol gerai neismokai mariose. Patikekit, juroj tikrai daugiau pastangu reikia. Pasinagrinekit turinciu patirti rekomendacijas ir patys pamatysit.
Sekmes


Iš patirties sakyčiau, kad į marias nėra prasmės lįsti. Todėl, kad net pramokęs mariose plaukti, vistiek atvaręs į jūrą turėsi pereiti tą patį, ką ir nemokėdamas plaukti: bangos trukdo sustartuot, srovė traukia į šoną, verčia iš kojų, sustartavai - griuvai ant pirmos bangos.

Kitas gi riekalas, kodėl žmonės rašo, kad planuoja mokytis jūroje yra tas, kad Jūra yra tokia įspūdinga stichija, kad gali vien sėdėt ir žiūrėt į ją visą dieną. O jeigu dar gali toje stichijoje ir jaustis kaip žuvis vandeny, tai iš vis kosmosas. Todėl visi skuba išmokti jūroje plaukti ir pajusti tą jausmą ir teisingai daro, nešvaistydami laiko mariose.

P.S. Jeigu jūra nežavi kaip stichija, tai tuomet viskas ok su mokymusi mariose ir gyvenimu Svencelėj.
Vartotojo avataras
povilkami
 
Pranešimai: 983
Užsiregistravo: 08 Rgp 2007 12:22
Miestas: Vilnius

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST bujakauskas 28 Rgs 2009 13:38

kas kaip moka, tas taip šoka. um-tralala.
All-round rider | Orbea-Bataleon-Slingshot
Vartotojo avataras
bujakauskas
 
Pranešimai: 396
Užsiregistravo: 20 Bir 2008 10:10
Burės numeris: 0

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST Kancler 28 Rgs 2009 13:43

pagal save galiu pasakyti, geriau ismokti plaukti ant flato o jau poto lysti i jura, perlipti per banga ismokti daug nereik, nes sugadinti inventoriu bangose paprasciau nei paprasta, kita smomentas prigert bangose besimokinant be mokytojo nera sudetinga
o seip visi varykit mokintis plaukti i jura, ten juk stichija, ten surfo idealogija ir visas kitas bla bla bla
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST bboy 28 Rgs 2009 13:57

povilkami rašė:
dariusks rašė:Nesuprantu kodel jus rasot kad planuoju mokintis Monciskese(juroje), pats esu ta praejes ir sakau kitiems kad nelisk i jura kol gerai neismokai mariose. Patikekit, juroj tikrai daugiau pastangu reikia. Pasinagrinekit turinciu patirti rekomendacijas ir patys pamatysit.
Sekmes


Iš patirties sakyčiau, kad į marias nėra prasmės lįsti. Todėl, kad net pramokęs mariose plaukti, vistiek atvaręs į jūrą turėsi pereiti tą patį, ką ir nemokėdamas plaukti: bangos trukdo sustartuot, srovė traukia į šoną, verčia iš kojų, sustartavai - griuvai ant pirmos bangos.

Kitas gi riekalas, kodėl žmonės rašo, kad planuoja mokytis jūroje yra tas, kad Jūra yra tokia įspūdinga stichija, kad gali vien sėdėt ir žiūrėt į ją visą dieną. O jeigu dar gali toje stichijoje ir jaustis kaip žuvis vandeny, tai iš vis kosmosas. Todėl visi skuba išmokti jūroje plaukti ir pajusti tą jausmą ir teisingai daro, nešvaistydami laiko mariose.

P.S. Jeigu jūra nežavi kaip stichija, tai tuomet viskas ok su mokymusi mariose ir gyvenimu Svencelėj.


jo jo visi i jura.. kuo daugiau chaniku juroj tuo maziau nesamoniu, zvakiu ir kitokiu nesusipratimu FS zonoj drevernoj... ! Jus zabojat ir mokotes megautis stichija, o tie kas mokosi triukus taupo savo ir Jusu nervus :) nieko asmenisko... prikolinu :)
Jei kaituoji - gyveni...
Vartotojo avataras
bboy
 
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: 12 Kov 2008 20:53

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST geddas 28 Rgs 2009 20:55

Savaitgalį mokinausi jūroje. Tiems, kas sako neik į jūra, kol nemoki plaukt - išmokęs ant flat'o, jūroje vistiek turėsi mokintis. Tai kodėl nesimokinti jūroje (tada flat'as bus vieni juokai).

Šeštadienį nusibeldžiau atrodo į bene tolimiausią vietą nuo Monciškių kempingo (kad nesimaišyti tiems, kas plaukia). Sutinku, buvo kam truputį maišiausi, kurie plaukė beveik iki Šventosios ir atgal; bet, manau, matosi iš tolo, kad čeinikas niurkdosi, todėl galima šiek tiek iš toliau apiplaukti. Ir nei man "streso" :lol: nei plaukiančiam nesumaišau :)

Sekmadienį išėjau į jūra apie 7 ryto - žmonių nulis, vėjas super, bangos super.. vat tada ir pradėjau plaukti - nebaisu, kad kam nors pasimaišysi, ar kas nors nusineš mane patį. Apturėjau pora valandų visą paplūdimį vien sau. Išmokau startuoti, perlipti bangą, pjautis į vėją (tiesa dar yra kur kopti)..

Nesakau, kad flat'e blogai mokytis ar jūroj būtinai mokytis - manau kiekvienam yra savo. Man įdomu jūroje - kodėl negaliu joje mokintis?

Peace!!
Life's too short to pick out the seeds
Vartotojo avataras
geddas
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 11 Vas 2008 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST Kancler 29 Rgs 2009 08:23

Gedai esme tame kad ant flato reik maziau laiko kad ismoktum, nes maziau dalyku i kuriuos turi ziuret, atkreipti demesi, maziau "pamechu" kaip rusai sako, o perlipti per banga ismokti galima drasiai per pora valandu, nieko ten sudetingo nera, bet kol nemoki normaliai plaukti tam kad perlipti per banga reik vienu metu daug veiksmu atlikti, kurie ismokus plaukti normaliai pasidaro nesiminiai, nes juo datrai net nepagalvojes
venzo hebra mokinkytes kur norit, cia jusu reikalas, as suprantu mokykleles kuriso vykdo mokimus tik juroje, jiems aktualu kad jus noretumet pradet mokintis juroje
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST geddas 29 Rgs 2009 08:48

Kancler, tavo nuomonė teisinga (bent aš taip galvoju). Ir smagu, kad ne "najezdas", o patarimai su savo nuomonės pagrindimu. =D> To gana dažnai pasigendu forume :) Pirmosios mano pamokos buvo su mokytoju flat'e; vėliau dar vienas buvau ten pasimokinti, bet jūroje smagiau :)

Vienžo, sutinku, kad mokintis flat'e yra paprasčiau ir greičiau visko išmokstama. Tačiau pramokęs plaukti daug mieliau tęsti mokslus jūroje.

čia tik mano asmeninė nuomonė :D
Life's too short to pick out the seeds
Vartotojo avataras
geddas
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 11 Vas 2008 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST Try2Fly 29 Rgs 2009 21:34

Senas geras "safety - first!" . Neplaukiokit zmones po viena.
Ypac darant kazka kas yra nauja, kame nera patirties.
Vartotojo avataras
Try2Fly
 
Pranešimai: 549
Užsiregistravo: 27 Bal 2008 12:14
Miestas: HAE
Burės numeris: 0

Re: Kas nori kartu pasimokinti kaituoti?

UNREAD_POST Zanas346 17 Lie 2012 14:35

gal kas norėtų kartu pasimokinti kaituoti?

iš Kauno į Dreverną ar Monciškes ?

Darbo dieną, kai neperdaug pučia ir mažiau apkrovimo spote?
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Kitas

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


cron
Prisijungimas nariams