EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

C-type ar paprasta.

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Re: C-type ar paprasta.

UNREAD_POST tadas bestkites 26 Sau 2011 19:36

vejavaikis rašė:maziau forume dirbk, daugiau laiko skirk kaitavimui, gal ateinanti sezona pakelsi vegasa

:)
Tadas
868541921
kaitavimo įranga ir kursai
http://www.kaitai.lt
Vartotojo avataras
tadas bestkites
 
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: 21 Lie 2006 18:04
Miestas: vilnius

Re: C-type ar paprasta.

UNREAD_POST Kancler 27 Sau 2011 10:09

vejavaiki jei is malonumo daryt gemaroju tai tada gal geriau ir nepradet :)
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: C-type ar paprasta.

UNREAD_POST bboy 29 Sau 2011 22:43

vejavaiki sutinku kad C kaitas super pats jau mesiuos ant C, bet mokinukui tikrai nerekomenduoju del keliu priezasciu:

1) vejo diapazonas (jei turi C kaita tai 2ju negana - dazniausaii reikia 3) 0 mokinukui jei dar nepamirsai ir pirma kaita pirkti atrodo nesveikai didele investicija..
2) nepamirskim kad C kaitai sunkiai laikosi 12toj bent true C o mokinukui uzsideti lenta vandeny jau sunku tai kam jam papildomi rupesciai (beje nepamirsiu kai pries 2 metus stovejau ant kranto ir atejo "Jurinis" mokinys kuris mokinosi su C kaitais (visi zinom ka smokina su C kaitais :D) ir man sako - kas cia per kaitas pas tave... sakau waroo duok sako pabandyt.. sakau imk.. pabande.. aetina ir sako - as apakes akd is 12tos jis amn ant galvos nekrenta dbr man taip patogu uzsideti lenta ir siaip sako negaliu aptiketi kad paleides bara randu ji beveik ten kur palikau kol krapstausi isibrides :D)
3) C kaita valdyti reikia mokytis - pvz gusius sugerti kojomis ir t.t. to irgi mokinukam visai nereikia
4) o ir siaip zmonem kurie freeraidina C kaitas visai nebutinas jie daug labiau megausis paprastu plaukimu nesukant sau galvos del nieko - cia tas pats kaip pirkti ziedini moca tam kad vazineti su juo ant 50 po apylinkes :)

Tad naudokima daiktus pagal paskirtis :) jeigu butu C kaitas visiem ir visada dar 3ju tipu kaitu nebutu sugalvoje ;) O brazilijoj tikiu, kad vien C nes i brazilija , kaip Tadas sake, atvaziuoja vistik dauguma tu kurie freestailina :)

cia mano subtili nuomone :) nieko asmenisko
Jei kaituoji - gyveni...
Vartotojo avataras
bboy
 
Pranešimai: 618
Užsiregistravo: 12 Kov 2008 20:53

Re: C-type ar paprasta.

UNREAD_POST Marijonas 30 Sau 2011 13:59

bboy rašė:
cia mano subtili nuomone :) nieko asmenisko


Na.... nieko jau tokio "subtilaus" as tavo nuomoneje neizvelgiu... :D
Kas nori šviesti, turi degti.
Vartotojo avataras
Marijonas
 
Pranešimai: 703
Užsiregistravo: 27 Bir 2006 12:30
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Prisijungimas nariams