EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

patarimas del inventoriaus

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

UNREAD_POST Shamukas 21 Bal 2006 02:03

nu pavarot chebryte . kad kaitas vogtas greitai nusprendziat bet nusprest ar 12 kv kaitas tiks tai sunku reikia pamatyti zmogu , pazvelgti jam i akis paziureti ,paziuret kiek bapkiu turi it t.t .aciu uz draugiskus jusu patarimus. kai paprasai patarimo konkrecios informacijos uzsiiminejat reklama. o kai pajuokauji(parasiutas) vagiu globeju apsaukia. skaitau cia forumuose jusu( prekeiviu) nelabai korektiskas kovas. galetumet patart o paskui reklamuotis. galvojat ateisi mokintis tai "prigydisit" savo produkcija.
teko man burlenciu kursuose dalyvauti. tai kazin ko daugiau ar patirties ar reklamos. o per pirmas plaukimo valandas kaip cia jus rasot neimanoma suprasti ko tau reikia ar reiks. todel tokiam ceinikui labai gerai ikisti arba brangaiu gera arba sena produkscija. o kadangi nezinai situacijos tai ir patiki pasakomis. todel dabar pirmiausia domuosi opaskui eisiu i kursus.
visu smaikstuoliu demesiui. kaitas deja nevogtas pirkau pagal uzsakyma is usa . nieks nesake kad pigiai (uz priimtina kaina tai yra pigiau nei parduotuveje ant lt)visiskai nuliova sukomplektuota ir nevogta :idea:

ieskau zmogaus kam dingo naujas 12 kv naujas melynas crosbow kaitas

indaplovia kaip skalbimo masina gali pardavineti zmogus kuris pirka karta mato siuos daiktus.
100 %
Vartotojo avataras
Shamukas
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 16 Geg 2005 16:50
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Laisvunas 21 Bal 2006 04:20

Samuk,tu nepyk,o pabandyk suprast xebra...tu taip susukai pasakojima apie kaito pirkima,kad 90%suprato butent taip...jis vogtas.....
Beda yra tame,kad daugelis nuo tu ilgapirsciu yr nukenteja...as asmeniskai taip pat turiu priezastis ju nemegti...
Daba del to kaito-jis bus tau vidutiniems vejams..t.y.nuo kokiu 7-8m kai vaziavimo ygudziai atsiras vejo reiks kokiu metru maziau....
Daba dar pasikartosiu,tai isties labai svarbu -Bow kaito kanstrukcija extremalioj situacijoj negarantuos tau saugumo...kadangi saugumo visi kertiniai elementai turi but galvoj,o kaite ju praktiskai ner....perskaicius tavo pirkto kaito reklama ten pateikta info gali visiskai nesutapt su mano nuomone,bet laikas parodis kas teisus....
Butinai jieskokis kas pamokis...taip bus ir saugiau ir greiciau...
Vartotojo avataras
Laisvunas
 
Pranešimai: 1404
Užsiregistravo: 07 Gru 2004 02:39
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 16

UNREAD_POST alga 21 Bal 2006 04:38

Šamuk, neputok. Burlenčių mokyklėlė tai daugiau komforto dalykas: plačios mokymo lentos, kokias sau vargu ar pirktumeisi, nugludinta mokymo metodika, tūsas ant kranto, patyrusių patarimai. Tačiau su kaitais kursai yra visai kas kita: nuo to priklauso tavo ir aplinkinių saugumas.

O dėl vagių rėmimo, tai kaip tu įsivaizduoji, iš kur atsiranda pigūs kaitai (tokie pigūs, kad žūt būt iškart reikia pirkt) pas žmones, kurie net nežino, kas tai yra? Pats taip aprašei.

Albertas
P.S. Disclaimer: mano patirtis su kaitais apsiriboja info iš interneto (o dar vieną kartą Benzui padėjau pakelt kaitą Pievose).
Vartotojo avataras
alga
 
Pranešimai: 965
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 02:11
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 42

UNREAD_POST Bobas32 21 Bal 2006 11:31

Shamukas rašė:teko man burlenciu kursuose dalyvauti. tai kazin ko daugiau ar patirties ar reklamos. o per pirmas plaukimo valandas kaip cia jus rasot neimanoma suprasti ko tau reikia ar reiks. todel tokiam ceinikui labai gerai ikisti arba brangaiu gera arba sena produkscija.


Gal galetum konkreciau apie mokyklele - kas butent buvo blogai?
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

UNREAD_POST Laisvis39 21 Bal 2006 11:53

Bobai, pagrindine mokykleles problema - tai, kad patirties ji neduoda, o tik kazkokiu ziniu, tame tarpe turbut minimi inventoriaus gamintoju pavadinimai. Blogai, labai blogai. :D
Shamuk, gal as busiu tavo mokytojas. Ziniu turiu minimum, jokios reklamos, o del patirties darysim taip- duosi man pirmam koki veiksma su kaitu padaryti, o tada tu, o tada ir vel is pradziu, ir jei dar gyvi busim, vel bandysim kita veiksma. :wink:
Vartotojo avataras
Laisvis39
 
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 01 Lap 2004 12:30
Miestas: Trakai
Burės numeris: 39

UNREAD_POST Omonas 21 Bal 2006 12:34

ok, del tu 99.9% uzvaziavau as....
nes gavau lygiai toki pat pasiulyma. Galvojau pasiulysiu geram zmogui kaita uz tikrai gera kaina. Nu bet lietuva maza, radau kaito galus USA. Man pasiulytas buvo "nesvarus".
Tikuosi kaitas ne tas, arba turim bendru pazystamu :wink:
Omonas
 
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 28 Kov 2006 16:45

UNREAD_POST Rasa 21 Bal 2006 13:39

Laisvis39 rašė:Bobai, pagrindine mokykleles problema - tai, kad patirties ji neduoda, o tik kazkokiu ziniu, tame tarpe turbut minimi inventoriaus gamintoju pavadinimai. Blogai, labai blogai. :D
Shamuk, gal as busiu tavo mokytojas. Ziniu turiu minimum, jokios reklamos, o del patirties darysim taip- duosi man pirmam koki veiksma su kaitu padaryti, o tada tu, o tada ir vel is pradziu, ir jei dar gyvi busim, vel bandysim kita veiksma. :wink:


Praėjau pernai buriavimo mokyklėlę pas Bobą - nebuvo jokios reklamos :wink:
Man asmeniškai ji buvo naudinga - neturėdama žalio supratimo apskritai apie vėją, burlentę ir plaukimą ja, išmokė iš taško A nuplaukti į tašką B.

Dabar gi perku kaitą ir aš. Išsirinkti, ko reikia, kažkoks galvos skausmas. Vieni sako pirk bow, kiti nepirk, vieni sako, tau reikia tokio dydzio, kiti kitokio. Gera kaina pirk dabar, nes sezono metu mokesi xxx litu daugiau. Taigi, perku nenauja Cabrinha switchblade 9kv (mano svoris 60).
Kas mokys, kur ir uz kiek - galvos skausmas Nr.2 :) Velnias, kaip dar toli iki malonumo... :notworthy:
Rasa
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 16 Rgp 2005 11:43
Miestas: Vilnius

UNREAD_POST Nerkasteris 21 Bal 2006 13:51

Pas mane irgi kaitai is usa. Jie nevogti, bet man isejo daug pigiau negu cia siulomos kainos. O Vipika cia isvis niekas neprekiauja:) Taip, kad manau is kur nori is ten ir perka! Kam bereikalo metyt pinigus?
O del vagysciu, tai visu pirma reikia saugot savo daiktus (berezionovo, bog berezot!) ir nesigyrt visiems ant kiekvieno kampo kas ir kiek kainuoja. Dar toli tas laikas, kai galesi ka nors Lietuvoj palikineti be prieziuros!
O del ismokimo, tai aisku reik pirma susirast kas tave ismokins, tik aisku tekspaciam atsirinkt. Pats matai kokia situacija su reklama:)) Na bet be mokytojo, gali viskas daug skaudziau ir ilgiau iseit.
Nerijus 8653 53335 / 8616 84016
Vartotojo avataras
Nerkasteris
 
Pranešimai: 141
Užsiregistravo: 02 Kov 2006 21:23
Miestas: Kaunas

...

UNREAD_POST Windigo 21 Bal 2006 13:54

Mokymuisi sis kaitas bus gerai, bet tavo svoriui reikes bent 7-8m/s ir didesnes lentos.
O del reklamos tu cia labai klysti zmogau - kursai jokia reklama, o BUTINYBE ir po ju tu turi laisve rinktis - jau si ta ismanydamas apie iranga - bet koki branda.

Kita vertus gali mokintis ir pats. Taciau tokiu atveju gausi jieskoti atokiu vietu, kur niekam nepridarysi iskadu.

Spote, kuriame kaituojama ar buriuojama as niekada netoleruosiu savimoksliu, kurie patys bando 1ma karta pasikelti kaita, nes taip yra keliamas uzprogramuotas pavojus APLINKINIAMS!

Manau tokio poziurio turetu laikytis visa kaituomene. :!:
High performance kite/windsurf/SUP equipment
http://www.windigo.lt
Vartotojo avataras
Windigo
 
Pranešimai: 934
Užsiregistravo: 10 Bir 2005 13:04
Miestas: Klaipėda
Burės numeris: 1

UNREAD_POST Laisvis39 21 Bal 2006 13:56

Rasa rašė:
Laisvis39 rašė:Bobai, pagrindine mokykleles problema - tai, kad patirties ji neduoda, o tik kazkokiu ziniu, tame tarpe turbut minimi inventoriaus gamintoju pavadinimai. Blogai, labai blogai. :D
Shamuk, gal as busiu tavo mokytojas. Ziniu turiu minimum, jokios reklamos, o del patirties darysim taip- duosi man pirmam koki veiksma su kaitu padaryti, o tada tu, o tada ir vel is pradziu, ir jei dar gyvi busim, vel bandysim kita veiksma. :wink:


Praėjau pernai buriavimo mokyklėlę pas Bobą - nebuvo jokios reklamos :wink:
Man asmeniškai ji buvo naudinga - neturėdama žalio supratimo apskritai apie vėją, burlentę ir plaukimą ja, išmokė iš taško A nuplaukti į tašką B.

Dabar gi perku kaitą ir aš. Išsirinkti, ko reikia, kažkoks galvos skausmas. Vieni sako pirk bow, kiti nepirk, vieni sako, tau reikia tokio dydzio, kiti kitokio. Gera kaina pirk dabar, nes sezono metu mokesi xxx litu daugiau. Taigi, perku nenauja Cabrinha switchblade 9kv (mano svoris 60).
Kas mokys, kur ir uz kiek - galvos skausmas Nr.2 :) Velnias, kaip dar toli iki malonumo... :notworthy:

Man labai patinka moterys kaitiores, labai. :love7: Moteris su aitvaru atrodo graziai, patraukliai ir seksualiai. Nedelsk, butinai issirink gera mokytoja ir greiciau patirk malonuma. :oops:
Vartotojo avataras
Laisvis39
 
Pranešimai: 1136
Užsiregistravo: 01 Lap 2004 12:30
Miestas: Trakai
Burės numeris: 39

UNREAD_POST avantmov 21 Bal 2006 14:13

to samukas

pas mus ant LT geriau paciam susirinkt info ir padaryt atitinkama isvada, nes is pardavejo,o tuo labiau is tarpininko objektyvumo nesulauksi...tai naturalus procesas, nes kiekvienas atstovauja ir gina savo preke

daug yvairiu nuomoniu galetum rasti http://www.kiteforum.com

is nerijaus pernykscio yvykio galima suprasti,kad mokykla ne viska duoda,ir ta klaida buvo lemtinga jam, bet manau viskas progresuos,nes tai nauji dalykai ant LT,reikalaujantys atsakingo ir kvalifikuoto poziurio

malonu ,kai zmones nors atsipraso uz savo neteisingai isreikstas mintis
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

UNREAD_POST dominykas 21 Bal 2006 17:17

del besimokanciu, tai tikrai reiktu atkreipti demesi i juos... ypac vasaros vidury pajuryje, kai ten buna labai daug zmoniu, kas nors ne taip... ir BANAS. Neseniai panasiai nutiko Australijoje (skaiciau tam paciam kf.com), bichelis sumale sh ir nukentejo pashalinis zmogus, rezultatas - spotas banned. Ir tai - Australija, istisos pakrantes - daug vietu kaitavimui, o Lietuvoj - pakankamai mazai.. SAUGOKIME, KAD JOS LIKTU PRIEINAMOS VISIEMS!
Vartotojo avataras
dominykas
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: 24 Bal 2005 10:55
Miestas: Panevezys

UNREAD_POST Shamukas 21 Bal 2006 23:12

aciu uz informacija. gal per daug pats s.. primaliau savo aprasymuose tai susidare klaidingas vaizdas.
o del mokykleles tai zinau kad per pora dienu mokinimosi nifiga neina suprasti ko tau reikia cia tai faktas .
Bobai man mokyklele patiko nesakau kad nepatiko tik gailiuosi kad ka nepraejau pas jus . gal nebuciau pernyksciu nuotykiu apturejes. nes mokykloje kurioje as buvau vyko ganai spontaniskai buvau pastatytas ant lentos ir fsio kadangi neblogai sekesi buvau paliktas be prieziuros. o apie saugumo taisykles nebuvau girdejes. o kad mokyklos kurios atstovauja kazkuria firma propoguoja savo produkcija ir cia nieko blogo . tik tiek kad sunku susugaudyti , patiki ,negali palyginti. nes pateikta informacija gana saliska.
tai va nepikit mokytojai.
lauksiu siltu oru. ir kreipsiuosi i mokytojus.
nenoriu pridaryt zalos sau aplinkiniams ir mokesciu moketojams:)
Vartotojo avataras
Shamukas
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 16 Geg 2005 16:50
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST Laisvunas 22 Bal 2006 02:31

Samuk ,ytariu ,kad Joniukas ten tau smegenis skalbe.....ten matai credo kitas-,,SVARBIAUSIA TUSAS"
Del yrangos is USA...as niekaip negaliu isikirst,kaip is ten pigiau...?Pats symet kelis kaitus,burlentes,hidrikus pardaviau i Usa,i Airija,Anglija,Norvegija,Suomija.....tai kaip cia yr...?
Prikabinti failai
Typewave2[1].jpg
Vartotojo avataras
Laisvunas
 
Pranešimai: 1404
Užsiregistravo: 07 Gru 2004 02:39
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 16

UNREAD_POST Shamukas 22 Bal 2006 22:46

Del yrangos is USA...as niekaip negaliu isikirst,kaip is ten pigiau...?Pats symet kelis kaitus,burlentes,hidrikus pardaviau i Usa,i Airija,Anglija,Norvegija,Suomija.....tai kaip cia yr...?

gal ant lt atsiras nauju konkurentų :boxing:

Laisvunai mes galime tik pasidziaugti tokiu placiu tarptautinio bendradarbiavimo tinklu. =D>
Vartotojo avataras
Shamukas
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 16 Geg 2005 16:50
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių


Prisijungimas nariams