EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST eshoprent 06 Bir 2011 15:57

Sveiki, pamačiau, svaigau, užsimaniau, pribrnedo reikalas,
Prieš pora metų, kai buvau išvykęs atostogų, pamačiau kaitus, tada man buvo kažkas super, neįtikėtino, tokio faino ir įdomaus, tačiau tuo metu galimybės išviso buvo ribotos ir nelabai kas man gavosi įsigyti kaitą, dabar situacija pasikeitė ir galimybės kaip ir yra, todėl reikia tinkamai viską pasirinkti.

Mano klausimai:
1. Ar kaitą galima panaudoti žiemą kartu su snowboardu?
2. Kokį kaitą rinktis kai tavo svoris be rūbų: 83 kg, o ūgis 189cm vakare, 190cm ryte?
3. Kokio ilgo lentą rinktis? Kokio matmenų, kas kaip? (kai pirkau snowboardo lentą, rinkausi freeride ir nesiskundžiu patinka, tik kartais užsinori freestyl'inimo)
4. Kur siūlytumėte lankyti kursus, nes savarankiškai mokintis nenoriu, tiesiog manau per didelė rizika.
5. Ką manote apie kaitą? Naishe Aero 12m

Ir toks durnas klausimas, tačiau vis dar neįkertu jo. Kas sudaro pilną paketą? Kaitas, lenta, baras, kas dar? kažkaip man rodosi, reikia kažko daugiau, bet niekaip neįkertu ko, viską pirkti tik ketinu dar, bet kadangi nesu toks, kur turi 5k laisvas, tai ketinu pirkti viską dalimis ir dėvėtą inventorių, tiesiog po kol kas studentiškas gyvenimas geriau neleidžia, kaitui su baru skirsiu apie 1000 Lt, šnekėjau su kitesurfing.lt atstovu per skype, tai sakė būtų įmanoma kažką rasti už tokius pinigėlius
http://www.eshoprent.com - Elektroninių parduotuvių nuoma.
eshoprent
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 06 Bir 2011 15:48
Burės numeris: 0

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST Kancler 06 Bir 2011 16:19

atsakyk saziningai ar bent bandei pasieskoti informacijos forume, nes tokiu temu yra n plius viena ir jau n kartu isgvildentos
jei trumpai:
1. taip
2. mokykloj viska paaiskins ir pades parinkti
3. mokykloj viska paaiskins ir pades parinkti
4. rekomenduoju Sufrhousa, nors cia tuoj prisistatys kruvos mokytoju ir mokyklu :D
5. mokykloj viska paaiskins ir pades parinkti
ir patikek cia yra visa informacija kuri yra tau reikalinga, bet jei taciau tau jos truksta, naudok ieskok migtuka pagal paskirti
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST eshoprent 06 Bir 2011 16:25

Aš domėjausi,
Kai klausiau mokyklos vienos, tai siūlė pagal masę ir ūgį pirkti 13kv/m, tačiau man tai sakė 1as žmogus, domina ir aplinkinės nuomonės.

Kaitą kurį paprašiau įvertinti, tai klausiu dėl to, kad radau tokį pirkti Lietuvoje ir noriu išgirsti nuomonę

Rinktis mokyklą neturint inventoriaus neketinu, aš iš tų žmonių, kur įsigija, o paskui mokinasi :)

Sąžiningai atsakius, esu ieškojas per google, tačiau 100procentiniškai nepasitikiu rastais atsakymais, prie kitų žmonių užduotų klausimų, aš iš tų, kur 101 kartą pasitikslina konkrečioje vietoje :)
http://www.eshoprent.com - Elektroninių parduotuvių nuoma.
eshoprent
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 06 Bir 2011 15:48
Burės numeris: 0

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST aliukas 06 Bir 2011 17:47

5. Naish Aero, C-kite, 2002 metu gamybos ;)
Vartotojo avataras
aliukas
 
Pranešimai: 55
Užsiregistravo: 17 Vas 2009 11:23
Burės numeris: 0

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST eshoprent 06 Bir 2011 17:56

aliukas rašė:5. Naish Aero, C-kite, 2002 metu gamybos ;)


Ir tolimesni komentarai? Mane domina tokio tipo atsakymas, ar ten gerai valdosi ar negerai, ar jo užtenka man, ar neužtenka ir panašiai, nu nes nuoširdžiai sakau, tikrai nežinau ką pasirinkti, o kol rinksiuosi ir vasara dings.

Ką galite pasiūlyti už 1000 Lt tik kaitą mano masiai ir ūgiui?
http://www.eshoprent.com - Elektroninių parduotuvių nuoma.
eshoprent
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 06 Bir 2011 15:48
Burės numeris: 0

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST spanguolinis 06 Bir 2011 18:15

2002 C kaitas tikrai ne tau. Rinkis bet kuri zinomo gamintojo ne C kaita nuo 2008 metu. Delta arba hibridas 12-13kv metru. Ziuri skyriu Perku-parduodu ir renkiesi tai ka iperki.
spanguolinis
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 29 Bal 2009 17:26

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST eshoprent 06 Bir 2011 18:57

spanguolinis rašė:2002 C kaitas tikrai ne tau. Rinkis bet kuri zinomo gamintojo ne C kaita nuo 2008 metu. Delta arba hibridas 12-13kv metru. Ziuri skyriu Perku-parduodu ir renkiesi tai ka iperki.


Jūsų nuomone, kaip suprantu 13 kv/m kaito mano masei užtenka?

Kokios formos kitą reikėtų pirkti, jeigu sakai, kd C netinka?
http://www.eshoprent.com - Elektroninių parduotuvių nuoma.
eshoprent
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 06 Bir 2011 15:48
Burės numeris: 0

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST eshoprent 06 Bir 2011 19:09

viewtopic.php?f=24&t=26072 ką manot apie tai? Tinka tokiam kaip aš ar ne?

Reikia atminti tai, kad aš greitai mokausi, ir progresuoju, tai mano poreikiai greitai auga
http://www.eshoprent.com - Elektroninių parduotuvių nuoma.
eshoprent
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 06 Bir 2011 15:48
Burės numeris: 0

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST Andriiuss 06 Bir 2011 23:19

Zinoma tinka ir vasara ir ziema, jei nesuvarges tas kaitas ir neleidzia oro, ismokes galesi pasilikti, kaip antra aitvara silpnesniam vejui arba parduoti ... bet perkant butina patikrinti visa aitvara, pusles, medziaga, bara, stropas, ju nusidevejima, jei nieko apie tai nekerti pasiimk koki drauga ar ka, kas bent siek tiek nusimano, arba pasiskaityk ir paieskok foto nuotrauku i ka reikia atkreipti demesi perkant aitvara, kokie nusidevejimo pozymiai buna.. nurimk ir neskubek labai.. nepamirsk, kad reikes dar lentos, hidriako, apsaugos priemoniu.. :wink:
Vartotojo avataras
Andriiuss
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 12 Vas 2011 15:29
Burės numeris: 777

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST eshoprent 22 Bir 2011 00:57

Andriiuss rašė:Zinoma tinka ir vasara ir ziema, jei nesuvarges tas kaitas ir neleidzia oro, ismokes galesi pasilikti, kaip antra aitvara silpnesniam vejui arba parduoti ... bet perkant butina patikrinti visa aitvara, pusles, medziaga, bara, stropas, ju nusidevejima, jei nieko apie tai nekerti pasiimk koki drauga ar ka, kas bent siek tiek nusimano, arba pasiskaityk ir paieskok foto nuotrauku i ka reikia atkreipti demesi perkant aitvara, kokie nusidevejimo pozymiai buna.. nurimk ir neskubek labai.. nepamirsk, kad reikes dar lentos, hidriako, apsaugos priemoniu.. :wink:


Nupirkau tą kite, neleidžia oro jis ir nė karto nesiųtas, o kitas niuansas į sutryntą nepanašu, nes gerai atrodo, bei neapiplyšęs, nepurvinas, nu vienu žodžiu, mano nuomone jis tikrai yra tvarkingas, žmogelis sakė, jeigu šiukžda tai žinok kad nėra sutrintas, nu davė tokį patarimą ateičiai.

Dabar trūksta trapecijos, lentos ir hidrokostiumo, pagal ką rinktis lentą? Jei ant snowboardo kaip pavyzdys esu freerideris
http://www.eshoprent.com - Elektroninių parduotuvių nuoma.
eshoprent
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 06 Bir 2011 15:48
Burės numeris: 0

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST Kiestas 22 Bir 2011 07:54

eshoprent rašė:
Andriiuss rašė:Zinoma tinka ir vasara ir ziema, jei nesuvarges tas kaitas ir neleidzia oro, ismokes galesi pasilikti, kaip antra aitvara silpnesniam vejui arba parduoti ... bet perkant butina patikrinti visa aitvara, pusles, medziaga, bara, stropas, ju nusidevejima, jei nieko apie tai nekerti pasiimk koki drauga ar ka, kas bent siek tiek nusimano, arba pasiskaityk ir paieskok foto nuotrauku i ka reikia atkreipti demesi perkant aitvara, kokie nusidevejimo pozymiai buna.. nurimk ir neskubek labai.. nepamirsk, kad reikes dar lentos, hidriako, apsaugos priemoniu.. :wink:


Nupirkau tą kite, neleidžia oro jis ir nė karto nesiųtas, o kitas niuansas į sutryntą nepanašu, nes gerai atrodo, bei neapiplyšęs, nepurvinas, nu vienu žodžiu, mano nuomone jis tikrai yra tvarkingas, žmogelis sakė, jeigu šiukžda tai žinok kad nėra sutrintas, nu davė tokį patarimą ateičiai.

Dabar trūksta trapecijos, lentos ir hidrokostiumo, pagal ką rinktis lentą? Jei ant snowboardo kaip pavyzdys esu freerideris


Lenta turetu buti nuo 140 ilgio ir nuo 40 plocio. Kol kas tau kitos savybes nelabai bus svarbios. Aisku lenta su padukais, kiliukais ir patogumui pradziai su rankena, nors nera butina. Hidreka siulau tik nauja ir matuotis naturoj, gerai tinkantis neistampytas hidrekas tikrai svarbus dalykas, batai tikrai dauguma atveju bus reikalingi. Trapecija gali ir nauja ir deveta, nekainuoja jos daug. Sekmes beieskant lentos.
Vartotojo avataras
Kiestas
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 18 Lap 2007 12:07
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 0

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST eshoprent 22 Bir 2011 15:23

Kiestas rašė:
eshoprent rašė:
Andriiuss rašė:Zinoma tinka ir vasara ir ziema, jei nesuvarges tas kaitas ir neleidzia oro, ismokes galesi pasilikti, kaip antra aitvara silpnesniam vejui arba parduoti ... bet perkant butina patikrinti visa aitvara, pusles, medziaga, bara, stropas, ju nusidevejima, jei nieko apie tai nekerti pasiimk koki drauga ar ka, kas bent siek tiek nusimano, arba pasiskaityk ir paieskok foto nuotrauku i ka reikia atkreipti demesi perkant aitvara, kokie nusidevejimo pozymiai buna.. nurimk ir neskubek labai.. nepamirsk, kad reikes dar lentos, hidriako, apsaugos priemoniu.. :wink:


Nupirkau tą kite, neleidžia oro jis ir nė karto nesiųtas, o kitas niuansas į sutryntą nepanašu, nes gerai atrodo, bei neapiplyšęs, nepurvinas, nu vienu žodžiu, mano nuomone jis tikrai yra tvarkingas, žmogelis sakė, jeigu šiukžda tai žinok kad nėra sutrintas, nu davė tokį patarimą ateičiai.

Dabar trūksta trapecijos, lentos ir hidrokostiumo, pagal ką rinktis lentą? Jei ant snowboardo kaip pavyzdys esu freerideris


Lenta turetu buti nuo 140 ilgio ir nuo 40 plocio. Kol kas tau kitos savybes nelabai bus svarbios. Aisku lenta su padukais, kiliukais ir patogumui pradziai su rankena, nors nera butina. Hidreka siulau tik nauja ir matuotis naturoj, gerai tinkantis neistampytas hidrekas tikrai svarbus dalykas, batai tikrai dauguma atveju bus reikalingi. Trapecija gali ir nauja ir deveta, nekainuoja jos daug. Sekmes beieskant lentos.


Trapeciją ir hidreką pirksiu tik naujus, tam pinigėlių turiu, tačiau lentai naujai neturiu :)
Kitas niuansas, ketinu įsigyti ir gelbėjimosi liemenę dėl saugumo.

Gal gali lentos pavyzdžių kokių numesti? :>
http://www.eshoprent.com - Elektroninių parduotuvių nuoma.
eshoprent
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 06 Bir 2011 15:48
Burės numeris: 0

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST Andriiuss 22 Bir 2011 15:34

Siaip jei naujai pinigu neturi, tai ir patart nelabai iseis ka, ziuri skelbimus, ka siulo, ka paimtum, parasyk cia patarsim. :wink:
Vartotojo avataras
Andriiuss
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 12 Vas 2011 15:29
Burės numeris: 777

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST Kiestas 22 Bir 2011 15:53

Trapeciją ir hidreką pirksiu tik naujus, tam pinigėlių turiu, tačiau lentai naujai neturiu :)
Kitas niuansas, ketinu įsigyti ir gelbėjimosi liemenę dėl saugumo.

Gal gali lentos pavyzdžių kokių numesti? :>[/quote]

Na nera ka mesti. Ieskai per skelbimus, tada ziuri ar tinka. Del to ir parasiau, kad padeveta pradinukui sunku rasti, sezono pradzia jau ipusejus, pradedanciu daug :) .
As Latvijoj radau per forumus
Liemene irgi kapekas kainuoja
Vartotojo avataras
Kiestas
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 18 Lap 2007 12:07
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 0

Re: Kaito ir lentos pasirinkimas klausimas

UNREAD_POST eshoprent 22 Bir 2011 16:51

Kiestas rašė:Trapeciją ir hidreką pirksiu tik naujus, tam pinigėlių turiu, tačiau lentai naujai neturiu :)
Kitas niuansas, ketinu įsigyti ir gelbėjimosi liemenę dėl saugumo.

Gal gali lentos pavyzdžių kokių numesti? :>


Na nera ka mesti. Ieskai per skelbimus, tada ziuri ar tinka. Del to ir parasiau, kad padeveta pradinukui sunku rasti, sezono pradzia jau ipusejus, pradedanciu daug :) .
As Latvijoj radau per forumus
Liemene irgi kapekas kainuoja[/quote]

Mano stabdis - lenta ;) Trapeciją, hidreką, liemenę pasiimu pirmadienį jau, tačiau iš kur lentą dėvėtą gauti ;> arba tegul greičiau žiema ateina, tai snowboard imsiu ;D
http://www.eshoprent.com - Elektroninių parduotuvių nuoma.
eshoprent
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 06 Bir 2011 15:48
Burės numeris: 0

Kitas

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


cron
Prisijungimas nariams