EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

ka pasirinkti

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST atskalūnas 05 Rgs 2011 13:25

Gabris rašė:Toj pacioj remoj paklausiu, kad naujos kurti nereiktu -
kuri pasirinkt, north rebel , ar naish bolt?
Abieju paskirtis panasi, tiesiog klausiu bandziusiu, kas jusu nuomone geriau? :)
ABu 2011

As plaukiu su Naish Bolt 11m. jega,
atskalūnas
 
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 12 Rgp 2008 15:12
Burės numeris: 727

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST Akinys 05 Rgs 2011 16:03

yolyte rašė:Laimejus ir prisipiltumem :), havoco man reikia


pas mane kaip tik 8ke Havoc'as ieshko naujo sheimininko :)
Vartotojo avataras
Akinys
 
Pranešimai: 1664
Užsiregistravo: 06 Spa 2004 18:28
Miestas: Monciškės
Burės numeris: 626

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST yolyte 05 Rgs 2011 18:40

Naudotas? Tvarkingas bus? Pilnas komplektas? Kaina?
yolyte
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 31 Rgp 2011 17:18
Burės numeris: 0

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST Aitvaras 05 Rgs 2011 21:29

blogai yra tai, kad Tau atrodo, kad žinai :) ( man irgi pradžioje aitvaravimo, atrodė, kad žinau ko noriu :))
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST Kancler 06 Rgs 2011 08:36

Aitvaras rašė:blogai yra tai, kad Tau atrodo, kad žinai :) ( man irgi pradžioje aitvaravimo, atrodė, kad žinau ko noriu :))

kiekvienas turi isgerti savo doze vandens, kiekvienas turi nueiti savo kilometrus , kiekvienas turi prplaukti su savo kiekiu aitvaru :D ir nepamirstam zelionkiu :D
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST yolyte 06 Rgs 2011 22:10

Aitvaras rašė:blogai yra tai, kad Tau atrodo, kad žinai :) ( man irgi pradžioje aitvaravimo, atrodė, kad žinau ko noriu :))

tai tamstai atrodo, kad man atrodo :) manai, maziau sudetinga su nudroztu bow'u, butu? :) Nenoriu litu balon metyt :) Vistik, arciau zemes leidziuosi - l. force envy, 2010, naujo, ieskau, pagalbos prasyciau.. O atsakymai labiau argumentuoti galetu buti, o tai plesausi as cia pati sau :(
yolyte
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 31 Rgp 2011 17:18
Burės numeris: 0

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST yolyte 06 Rgs 2011 22:18

Kancler rašė:
Aitvaras rašė:blogai yra tai, kad Tau atrodo, kad žinai :) ( man irgi pradžioje aitvaravimo, atrodė, kad žinau ko noriu :))

kiekvienas turi isgerti savo doze vandens, kiekvienas turi nueiti savo kilometrus , kiekvienas turi prplaukti su savo kiekiu aitvaru :D ir nepamirstam zelionkiu :D

ne zelionke - betadinu, riedente uzdirbtas, jau baigiu gydytis :)
yolyte
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 31 Rgp 2011 17:18
Burės numeris: 0

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST Aitvaras 06 Rgs 2011 22:33

paimk ir pabandyk kokius 4-5 skirtingus aitvarus ir išsirink kuris labiausiai limpa - patinka
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST yolyte 06 Rgs 2011 22:46

Aitvaras rašė:paimk ir pabandyk kokius 4-5 skirtingus aitvarus ir išsirink kuris labiausiai limpa - patinka
:) is kurios kisenes man traukt tuos 4-5?
yolyte
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 31 Rgp 2011 17:18
Burės numeris: 0

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST girius 06 Rgs 2011 23:01

yolyte rašė:
Aitvaras rašė:paimk ir pabandyk kokius 4-5 skirtingus aitvarus ir išsirink kuris labiausiai limpa - patinka
:) is kurios kisenes man traukt tuos 4-5?


Užstatyk bankui butą ir paimk paskolą! :roll: :lol:
Juk pirkt niekas neliepia - eik pas dilerius ir prašyk pratestuoti. Jeigu dar nemoki plaukt, ką aš žinau, eik į darželį, vėliau į mokyklą - ten galėsi jų kaitus sprogdinti. Tikrai tada bent butas tau liks. :lol:
Vartotojo avataras
girius
 
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 27 Bir 2009 19:39
Burės numeris: 0

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST yolyte 07 Rgs 2011 00:14

:D aciu, uz pirma konkretu :)
yolyte
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 31 Rgp 2011 17:18
Burės numeris: 0

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST Aitvaras 07 Rgs 2011 06:40

kišenė čia nei prie ko, ateini pas tokį kaip pvz. aš, Tadasbeskites ar kitą kokį pardavėją ir sakai: noriu pirkti aitvarą, tik nežinau ar gerą Tu čia parduodi, jis gi Tau sako : gerą gerą, pirk pirk. O Tu jam: nepirksiu kol neduosi pabandyti. Na jis dar pasimuisto, bet vistiek duoda. Pabandžius pasakai, kad turi gerai apgalvoti ar tai geresnis aitvaras už tą kur Tau siūlė tūlas Petras su Antanu ir tokiu budu išbandai tiek aitvarų kiek Tau reikia :)
sekmės bandimuose ir nepirk pirmo pasitaikiusio :)
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST Kancler 07 Rgs 2011 08:28

yolyte rašė:
Kancler rašė:ne zelionke - betadinu, riedente uzdirbtas, jau baigiu gydytis :)

blogam kely esi, zelionkes cia ne brilijantines zalumos kodinis kaitioriu pavadinimas, cia stebuklingo zoleliu gerimo kodinis pavadinimas, placiajai visuomenei sis gerimas zinomas zaliu devyneriu pavadinimu, o musuose tiesiog zelionkes :D
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST Kancler 07 Rgs 2011 08:42

yolyte rašė:tai tamstai atrodo, kad man atrodo :) manai, maziau sudetinga su nudroztu bow'u, butu? :) Nenoriu litu balon metyt :) Vistik, arciau zemes leidziuosi - l. force envy, 2010, naujo, ieskau, pagalbos prasyciau.. O atsakymai labiau argumentuoti galetu buti, o tai plesausi as cia pati sau :(

patikek senais kaitiorais kurie ne viena isbande, pirmas kaitas visada buna klaida, o kuris tau bus geras galesi pasakyt tik tu ir tik tada kai jau normaliai plauksi, o visi aitvarai nuo kokiu 2009 metu jau yra plius minus gerai skrendantis, tik priklausomai nuo modelio ir gamintojo kiekviena saitvaras turi savo pliusus ir minusus, pvz kabrina (kaskodel tau nelabai patinkanciu zodziu bow, deretu paminet kad visi kiti sle, deltos ir pan yra modifikuotos bow versijos, nes bow patentas priklauso cabrinai, o kiti negalejo jo naudot, todel gudrus gamintojai dare vienokius ar mkitokius pakeitimus bow konstrukcijoj ir vadino tai kitais kodiniais zodziais) tai vat cabrina, bus letesne, bet jinai tures daugiau traukos, tada plauksi su mazesniu aitvaru, bet tik tada kai jau turesi normalia plaukimo technika, o pradzioje kaip taisykle reikes didesnio aitvaro, nes viskas pirmais zingsniais daroma per jega o ne per technika, plius patikek tau dar daug zoles reikes apsh.. kad sugebetum isnaudoti kad ir 2008 metu gamybos visas aitvaro galimybes. Esu mates, kaip su tuo letu bow cabrina dare tokius dalykus, kuriu lietuvoj ne kiekvienas raideris sugeba padaryti
venzo nusistatyk savo biudzeta ir ieskok nesudrosto aitvaro, aisku sunus aitvarus bandytis bus sudetingiau, nes manau ne kiekviena snores duoti neaisku kam bandyti aitvara, aisku jei nusipirksi ta pati havoka manau neprasausi, o jei ir prasausi tai suprasi, kaip ir minejau tik po kurio laiko, kai jau bus laikas keisti aitvara :D
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: ka pasirinkti

UNREAD_POST yolyte 07 Rgs 2011 20:23

:) kagi, aciu, tuomkart, visiems. Zelionke kada atsilyginsiu :D
yolyte
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 31 Rgp 2011 17:18
Burės numeris: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Prisijungimas nariams