EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST SVytis 11 Rgp 2012 13:29

Sveiki,

rasau cia delto kad snowboardininkai mazai apie tai klaba, cia butu tikslene auditorija. Pradejau su extreme-sports.lt snowboardinti tikiuosi su extreme-sports.lt ir ismoksiu kaituoti! ;)

situacija tokia, gyvenu ne lietuvoje, o prekes perku ne is parduotuviu, yra ebay, yra kinija ar amerika...

bendraminciu daug ir labai nera, o jei kuris yra tai del darbo ir laiko trukumo tiesiog nera galimybes palaikyti "bara" o ir ziniu pas bendramincius nebus labai jau daug...


Kite ' u pradejau dometis pries snowboardinima... taciau niekad taip nesidomejau kaip dabar... slidinejimo vieta butu Norvegija, vejai cia yvairus, manau nereikia cia jau kokia 6m2 ar didesniu kitu... manau mano nuomone kuri gal nera ir tinkama, uztektu max 5 kvadratu kaito...

bet klausimas kitas, kuo reliai skiriasi 3 ir 4 virviu (line) kaitai?

kuris modelis tiktu labiau traukimui su snieglente?

pradejau ziurineti ir "bar'a" ju pagrindines 2 rusys (yra daugiau bet ten panasus)

pirmoji rusis kuri mano nuomone yra patogesne tai tas baras kuris prisikabina prie dirzo ir turi 50 / 55 cm ilgio vamzdi su kuriuo ir valdai, taciau as ziurejau ir kitus video ir pan matau kad zmones snowbordinant, vazinejant su "redlente" ar kitais "dviraciais" naudoja ir ta vadinama bara kur turi dvi "lenktas" metalines "rankenas" kur is kiekvieno galo prisirisa virve...

taigi kuo jie skiriasi ir kuris butu patogiau ir lengviau ir pan?

taip pat noriu paklausti del pacio kite? ar geriau kuris prisipucia ar tas kuris nesipucia? t.y. nereikai pusti papildomai...

ka manote apie 3m2 kaita? butu is jo kokia nauda? (labai bijau del aplinkiniu salis brangi, atsiprasyti nepakaks...)

mano svoris 65kg ugis 174. (jei tai butu aktualu.)

aciu uz visas isreikstas nuomones, bei nesupykit jei ka ne taip uzklausiaus ar ne taip parasiau, visi mes mokomes ;)

lauksiu minciu ir pamastymu ;)
SVytis
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 31 Sau 2011 19:41
Burės numeris: 0

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST Kancler 11 Rgp 2012 14:19

esminis klausymas ar yra mokyklu kaitavimo ? Jei taip, tada, kas pigiau:paimti pamokas ar tas kaip tu issireiskei atsiprasyt neiseis :-)
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST kasstiss 11 Rgp 2012 16:56

Jei jau uzsispyrei tai eik iki galo, kaip supratau biski prie tinginio ponaitis arba uzsispirimo truksta.Siam forume esu skaites visas tavo paliestas temas,tik nepatingek pasidomet.Jei vis delto nori patarimu, duosiu viena :) Nori suzinot privalai isbandyti pats.Kaip zinia teorija visados skiriasi nuo praktikos.Asmenine patirtis padiktuos atsakymus. Mintis nusipirki 2-3 kvadratu mokomaji kaita gal ir nebloga,pats pramoksi saugiai,veliau gal ir draugus pamokysi.
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST SVytis 11 Rgp 2012 20:09

Kancler rašė:esminis klausymas ar yra mokyklu kaitavimo ? Jei taip, tada, kas pigiau:paimti pamokas ar tas kaip tu issireiskei atsiprasyt neiseis :-)


Sis variantas atkrenta.
SVytis
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 31 Sau 2011 19:41
Burės numeris: 0

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST SVytis 11 Rgp 2012 20:15

kasstiss rašė:Jei jau uzsispyrei tai eik iki galo, kaip supratau biski prie tinginio ponaitis arba uzsispirimo truksta.Siam forume esu skaites visas tavo paliestas temas,tik nepatingek pasidomet.Jei vis delto nori patarimu, duosiu viena :) Nori suzinot privalai isbandyti pats.Kaip zinia teorija visados skiriasi nuo praktikos.Asmenine patirtis padiktuos atsakymus. Mintis nusipirki 2-3 kvadratu mokomaji kaita gal ir nebloga,pats pramoksi saugiai,veliau gal ir draugus pamokysi.


neesu prie tinginio, tik va skaityti reikia visiskai viskas nes temos nera nurodytos informacyviai o ir tikrai ne viskas man reikalinga.

Bara gal ir eitu ismeginti, bet vat tu "rankenu" tai tikria niekas nemaciau kad turetu, beto tas kuris turi siuo metu kite, nera profesonalas, siek tiek daugiau info turi nei as bet ir kite katik nusipirkes... pas jy 9m2 ir jis grynai vandeniui pasiruoses. man toks manau tiesiog per didelis, ir nepraktiskas, Ne sveicarijos kalnai, kad galeciau toky issikleisti, o jei jau imti daug vietos tai reiks poto labai labai toli pedinti nuo keltuvu.... mano nuomone 3, 4, ar 5 m2 butu optimaliausia, bet cia tik mano nuomone kuri tikrai nera teisinga.

didziausias vat klausimas siuo metu kyla del "bar ' o" ir tu "rankenu" kas geriau ir kodel....
SVytis
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 31 Sau 2011 19:41
Burės numeris: 0

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST avantmov 11 Rgp 2012 20:34

vyruti,nelabai turi supratimo apie tai..susirask xebryte ir pasiziurek gyvai,pabendrauk, po to nusipirk mokomaji 2kv ir zaisk..
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST SVytis 11 Rgp 2012 20:41

avantmov rašė:vyruti,nelabai turi supratimo apie tai..susirask xebryte ir pasiziurek gyvai,pabendrauk, po to nusipirk mokomaji 2kv ir zaisk..


na taip, supratimo neturiu, nei laikes, nei ciupinejas, delto cia ir parasiau, bet is 3 atsakymu nei vieno konkretaus pagelbejimo, pats zinau kad geriaus mokykla kai isbandai pats, pats puikiai zinau kad geriau konsultuotis, tik idomu ka as cia darau? nebendrauju? kaip tu tai issireikstum? O jei gerbemasis pats pabendrauti nenori tai kam isviso rasyti? O jei esi uzrietes nosi profesonalas, tai ka tu cia pradinuku lygyje darai? :) nieko hebra asmenisko, mane domina labiau konkretus dalykai nei papilstymas is tuscio i kiaura, sedziu googlej, sedziu youtube, panorau parasyti cia i foruma ir parasiau, ir niekas cia man neuzdraus, kadangi parasiau tai jau esu apsiziurejas savo darza (mokyklas, kitus asmenius kas tuo domisi, ne visi kas turi kaita gali normaliai patarti, nes tam dar reikia ziniu ir sugebejimu ir zinoma patirties)

Snowborda ir pirkau pries tai nei ciupinejas nei stovejas nei ka, nusipirkau ir ciauzau. ir ka? neprofesonalas, bet pasokineti jau moku. tai delto dbr negaliu nusipirkti kaito, negaliu dometi kas man labiau tiktu? kad neturiu supratimo?

Cia forumas hebra! Delto ir rasau ir tuo pat metu narsau ir skaitau!

aciu uz pamastymus, patarimus, bet laukiu visgi kas turi iranga ir gali paaiskinti kuo skiriasi 3 ar 4 virviu kaitai? jei geresni ira 4 tai kodel dar gamina 3? kuo geresnis baras uz tas rankenas?

tai tiek.
SVytis
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 31 Sau 2011 19:41
Burės numeris: 0

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST kiteboardingmag 11 Rgp 2012 22:16

Atsakysiu trumpai.

Kaita pirkti geriau su baru, nes paprasciausiai bus ateityje tik geriau jei noresi ir kiteboardinti, tai jau nebebus svetimas dalykas, o ir siaip kaita gali prie trapecijos prisisegti..
Cia gal nevisiskai teisingai pasakysiu del virveliu, bet kuo daugiau virveliu, tuo geresnis valdymas, pakelimas numetus ir t.t

Del dydzio, tai butinai nuo 3m reiktu pradet, jei bus vejo tai ir jis patampys tave per sniega.. Kas liecia pripuciamus ir ne, tai su foilu (nepripuciamu) prie mazesnio vejo panaudojimas geresnis, nes jie lengvesni, o su pripuciamu pagal tavo svori reiktu jau ~9kv, kad ir ant vandens plaukt galetum ir ant sniego duotis, bet cia jau bus kitas reikalas, nei su kokiu 3m foilu.. O jei foilo normalesnio noretum, tai galetum ties 5m ziuretis ir daugiau.. Puikus pradinuko komplektas is foilu manau butu Ozone - Pure: http://www.flyozone.com/snowkites/en/pr ... pure/info/ tai 4kv foilas su baru ir depoweriu..

Beje man irgi asmeniskai toks jausmas, kad kai zmogus paklausia tam tikru dalyku, kiti ji graziai pasiuncia ne ant 3 raidziu, bet eik i mokykla, cia jau manau zargonas toks gaunasi, kai nenori nieko aiskinti, o nori tik pasiusti :)
http://kiteboardingmag.lt- naujienos iš viso pasaulio.
kiteboardingmag
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 26 Bir 2012 14:56
Burės numeris: 0

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST silver 12 Rgp 2012 09:18

pries perkant kaita tu turi tisliai zinoti koks vejo greitis buna tose vietose kur tu dazniausiai kaituosi. pagal ta vejo greity tu turi rinkis kaita. pradziai geriau ir saugiau butu nepripucemas su baru ir dipauerinis. pirknaudota ir nebrangiai.apie aitvaro vejo diapazona rasi gamintojo instrukcijose,o kai atsidursi kaitavimo vietose ten viska ir suzinosi.as sveriu 64kg turiu ozone frenzly 9m tai kaituoju kai vejo greiis nu 3 iki 10m.s.jei protingai elgsiesi tau neriaiks jokio instruktoriaus.pradek nuo silpno vejo 3-5m.s toliau nuo zmoniu.ir visada prisimink,kad visas saugumas tavo galvi o ne aitvaruose.cia patarimai ziemos kaitavimui.linkiu sekmes. =D>
silver
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 06 Sau 2009 20:42

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST kasstiss 12 Rgp 2012 11:09

Svyti kiek tau metu? verksleni kaip mazvaikis...chebra gaista laika,raso tau patarimus,o pats matai nepatenkintas rezultatais.Nori sausu faktu apie tracion ir depower kaitu skirtumus,prasom pasiskaityt pilnas internas,ar man tik pasirode, bet liktai ir neesu mates snowkitinanciu youtubei su "rankenom" 8) . Traction kaitai labiau tinka vazinetis su bagiais,ir sokinet pievoj. :D cia mano asmenine nuomone,tu kaip suprantu jos neturi...
Ir vel tradiciskai buvo uzstumta ant mokyklu,...davai nelieciam ateityje sios temos, paciam buvo pasiulyta papirkti mazos kvadraturos depower kaita ir ismokti paciam.Pats ismokau visu pradmenu is interno,kai atradau extreme sport foruma, sugebejau rast visas rupimas temas.Kai jauti informacijos bada,nenustoji gilintis kol nepasisotini [-X ,veliau lieka tik praktika.Kaip nebutu gaila,praktikos sededamas prie kompo negausi...
SVytis rašė:
avantmov rašė:vyruti,nelabai turi supratimo apie tai..susirask xebryte ir pasiziurek gyvai,pabendrauk, po to nusipirk mokomaji 2kv ir zaisk..


na taip, supratimo neturiu, nei laikes, nei ciupinejas, delto cia ir parasiau, bet is 3 atsakymu nei vieno konkretaus pagelbejimo, pats zinau kad geriaus mokykla kai isbandai pats, pats puikiai zinau kad geriau konsultuotis, tik idomu ka as cia darau? nebendrauju? kaip tu tai issireikstum? O jei gerbemasis pats pabendrauti nenori tai kam isviso rasyti? O jei esi uzrietes nosi profesonalas, tai ka tu cia pradinuku lygyje darai? :) nieko hebra asmenisko, mane domina labiau konkretus dalykai nei papilstymas is tuscio i kiaura, sedziu googlej, sedziu youtube, panorau parasyti cia i foruma ir parasiau, ir niekas cia man neuzdraus, kadangi parasiau tai jau esu apsiziurejas savo darza (mokyklas, kitus asmenius kas tuo domisi, ne visi kas turi kaita gali normaliai patarti, nes tam dar reikia ziniu ir sugebejimu ir zinoma patirties)

Snowborda ir pirkau pries tai nei ciupinejas nei stovejas nei ka, nusipirkau ir ciauzau. ir ka? neprofesonalas, bet pasokineti jau moku. tai delto dbr negaliu nusipirkti kaito, negaliu dometi kas man labiau tiktu? kad neturiu supratimo?

Cia forumas hebra! Delto ir rasau ir tuo pat metu narsau ir skaitau!

aciu uz pamastymus, patarimus, bet laukiu visgi kas turi iranga ir gali paaiskinti kuo skiriasi 3 ar 4 virviu kaitai? jei geresni ira 4 tai kodel dar gamina 3? kuo geresnis baras uz tas rankenas?

tai tiek.
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST SVytis 12 Rgp 2012 19:45

kasstiss rašė:Svyti kiek tau metu? verksleni kaip mazvaikis...chebra gaista laika,raso tau patarimus,o pats matai nepatenkintas rezultatais.Nori sausu faktu apie tracion ir depower kaitu skirtumus,prasom pasiskaityt pilnas internas,ar man tik pasirode, bet liktai ir neesu mates snowkitinanciu youtubei su "rankenom" 8) . Traction kaitai labiau tinka vazinetis su bagiais,ir sokinet pievoj. :D cia mano asmenine nuomone,tu kaip suprantu jos neturi...
Ir vel tradiciskai buvo uzstumta ant mokyklu,...davai nelieciam ateityje sios temos, paciam buvo pasiulyta papirkti mazos kvadraturos depower kaita ir ismokti paciam.Pats ismokau visu pradmenu is interno,kai atradau extreme sport foruma, sugebejau rast visas rupimas temas.Kai jauti informacijos bada,nenustoji gilintis kol nepasisotini [-X ,veliau lieka tik praktika.Kaip nebutu gaila,praktikos sededamas prie kompo negausi..


Sveikas, kassti, esme ne kiek metu. ir niekas cia negaista laiko ir tikrai neverkslena, man mokykla nera priimtinas variantas, visu prima nei suderinciau darbo nei oro salygu. O svarbiausia ir net nera salia... o vaziuoti ir "stebeti" ir laukti kada bus kaituotojai tai cia apsurdas, nes kaip minejau esu dirbantis ir tikrai yr abegale kitu dalyku ka reikia nuveikti.

antra visi normalus parasymai i si posta yra TIK po nario "avantmov" parasymo, pries tai siulita i mokykla, ko tiesiog pas mane nera, siulita susirasti kaituotojus (ka as ir darau, bet ira tam faktoriai tokie kurios as jau minejau, jei kaitutojas turi kaita tai dar nereiskai kad jo suteikta informacija man bus naudinga, nes kaituotjas turi kaita nesenai ir juo praktiskai nesinaudoja.) tai kur cia gerbemasai laiko gaisimas? as savo "darza" abziurejas, galimbes ir paskaiciavau, mokykla atmetu, pacius kaitutojus sunku pagauti, paciupineti galimybes ir nera nedaug cia tokiu specelizuotu parduotuviu o kai darba baigiu deja ir tos pacios nebedirba, ne lietuva kad dirbtu iki 10 vakaro :)

uzdaviau gal ne logiskus ar kvailokus klausimus jusu (pazengusiuju ar profesonalu) prasme, taciau sie klausimai yra man svarbus ir deja tik sie kausimai siuo metu man kyla.

aciu atsakiusiems. visad lauksiu nuomoniu ir pamastymu.
SVytis
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 31 Sau 2011 19:41
Burės numeris: 0

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST kiteboardingmag 12 Rgp 2012 22:29

Tu klausk konkreciai i PM arba cia temoje, nes niekas nezino kas tau gali buti dar neaisku. Siulyciau konkreciai paklausti tokiu dalyku kurie tave domina, o kiek imanoma susirask info pats googles pagalba... Sekmes mokantis ;)
http://kiteboardingmag.lt- naujienos iš viso pasaulio.
kiteboardingmag
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 26 Bir 2012 14:56
Burės numeris: 0

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST avantmov 12 Rgp 2012 22:36

kad kalnuose varyt su snowbordu tau reikes 2 kaitu foiliniu ,depoweriniu,su baru ir 4 stropom..kt sakant,-5kv ir 10 kv(Pansh,Ozone)..taciau ,kad neuzsimustum,pradziai reik gerai ivaldyt 2 kv mokyklini,2 virviu(kokiu 20 val) ,jei persoksi ir nesimokinsi sitam etape..sansai likti sveikam-mazi,o ir kalnai-nejuokas-vienam tai daryti labai pavojinga
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST Plikis 13 Rgp 2012 18:59

SVytis rašė:Sveiki,

Kite ' u pradejau dometis pries snowboardinima... taciau niekad taip nesidomejau kaip dabar... slidinejimo vieta butu Norvegija, vejai cia yvairus, manau nereikia cia jau kokia 6m2 ar didesniu kitu... manau mano nuomone kuri gal nera ir tinkama, uztektu max 5 kvadratu kaito...

bet klausimas kitas, kuo reliai skiriasi 3 ir 4 virviu (line) kaitai?

kuris modelis tiktu labiau traukimui su snieglente?


Šitas temas teko perskaityti?
viewtopic.php?f=25&t=10854&start=30
viewtopic.php?f=25&t=23557&p=127640#p127640
viewtopic.php?f=25&t=21006

... Pirmiausia reikia kažką įsigyti. O tada drožti, drožti, drožti.
Pradžiai labai skaudės ...
Plikis
 
Pranešimai: 783
Užsiregistravo: 12 Vas 2007 15:20
Miestas: Kaunas

Re: Kite avimas su snowboardu... Pradedanciajam

UNREAD_POST zaizza 15 Rgp 2012 18:54

Plikis rašė:
SVytis rašė:Sveiki,

Kite ' u pradejau dometis pries snowboardinima... taciau niekad taip nesidomejau kaip dabar... slidinejimo vieta butu Norvegija, vejai cia yvairus, manau nereikia cia jau kokia 6m2 ar didesniu kitu... manau mano nuomone kuri gal nera ir tinkama, uztektu max 5 kvadratu kaito...

bet klausimas kitas, kuo reliai skiriasi 3 ir 4 virviu (line) kaitai?

kuris modelis tiktu labiau traukimui su snieglente?


Šitas temas teko perskaityti?
viewtopic.php?f=25&t=10854&start=30
viewtopic.php?f=25&t=23557&p=127640#p127640
viewtopic.php?f=25&t=21006

... Pirmiausia reikia kažką įsigyti. O tada drožti, drožti, drožti.
Pradžiai labai skaudės ...



Jei sulauks sviezio sniego, tai labai neskaudes ;)

Man dar iskilo keli klausimeliai paskaicius tavo rasliava: Kaip tu rasi laiko kaitavimui, jei neturi laiko net mokyklai? (sorry, kad vel mokykla cia ikisau). Dar klausimas is kurios Norvegijos dalies tu, kad sniego turi, o mokkyklu aplink nera? Kiek suprantu nesi is visiskos siaures, nes lyg ir zmoniu aplinkui buna, nevien baltosios meskos ir pingvinai :D
Siaip Norvegijoj yra toks neblogas kolektyvas, turi puslapiuka Fluid.no. Jie organizuoja mokymus tiek vasara tiek ziema, camp'us ivairius. Taip pat turi ir parduotuviu ir ivairios irangos tinkamos tiek snowkitingui tiek kiteboardingui ar kitesurfingui. Jei nenori nieko is ju pirkti, tai galetum tiesiog susisiekti ir pasikalbeti, manau tikrai gautum atsakymus i tau rupimus klausimus.
O Norvegijoj salygos snowkaitinti tikrai fantastiskos!!
Prikabinti failai
Image0356(new).jpg
Vartotojo avataras
zaizza
 
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: 30 Rgs 2009 21:02
Burės numeris: 0

Kitas

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


cron
Prisijungimas nariams