EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Linksmas nutikimas (dabar)

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Linksmas nutikimas (dabar)

UNREAD_POST ad 23 Rgp 2006 01:22

Viena diena 1 Rekyvoj plaukiojau su Ravenu 16uku.Pute 9-10 m/s.
Vienas bichas ant kranto pasidejes sutakeluota CO2 16uka.Sakau jei nori pakelsiu,jis sako,kad per daug pucia tavo.. tipo silpnesnis kaitas turbut,kad cia taip lengvai ji valdai...sakau baik tu normalei..,paskui sako pakelk......sakau a tu moki..jis sako nu esu kilnojes..sako prie lengvo vejo visai normalei gaunasi..man itarimas..sakau as tau nekelsiu..tau mokslus reikia praeiti..jis sako gal ne..jo zmona sako davai tiktai..sutarem uz babkes..sakau a stropas gerai prikabinai..sako gerai,kaip parduotuvej Vilniuj sake...nu ka as ...keliu kaita ant kranto..kaitas staigiai kyla ir krenta, nusileidzia priesais mane pusle i virsu pavejui staigiai rauna i ora stacias,mane pakele meta i zeme ir tempia 20m per zolyna ant pilvo...ble galvoju as truputi ne formoj..ir da su Cabrina ..saukiu bichui ble gaudyk kaita susilauzyt as nenoriu...
galvoju cia man kazko nepasiseke...sakau einam i vandeni parodysiu kaip reik varyt...nuejom..keliam..vel mane pratempe iki kranto vos i stambius akmenis neatsitrenkiau,kai mane tempe bandziau chiken lopa atsegti..nepavyko ...o jis vis nori kilti,kad ir kaip as stengciaus ji laikyti ant vandens..bichiuks pagavo kaita...ogi as ziuriu kai kaitas guli pusle ant vandens centrines stropos nueina i virsu...i nelabai matosi...ble galvoju gerai ,kad tam bichui nekeliau kaito!!! Butu susikalechines !
Sakau kas tave cia taip pamoke stropas prikabinti...sako parduotuvej...
sakau a primygtinai sake ,kad praeit mokslus...nu sako sake reiktu pasimokyt.....................................? Jo itikinamai pasake,kad prie 10 m/s nori pats mokytis...

Perkabinau stropas..visks normalei...klauso..
Isvada: nepasitikek pradedanciaisiais,patikrink jei nematei kai kabino ir ne pats prikabinai stropas...
Mokslai butini ypac tiems ,kurie nusiperka ir nebemato pardavejo!
Prikabinti failai
zmei_22.jpg

pratempimas.wmv [ 895.42 KiB | Peržiūrėta 2630 kartus(ų) ]

"NAISH" JĖGOS AITVARAI, BURLENTĖS, SUP IR JŲ PRIEDAI
JĖGOS AITVARŲ MOKYKLA http://www.windfun.lt
Mob.:+37060120477, el.p.: naish eta splius.lt
Artūras Dudėnas, ŠIAULIAI
kaitų remontas
Vartotojo avataras
ad
 
Pranešimai: 1130
Užsiregistravo: 03 Geg 2005 21:51
Miestas: Šiauliai
Burės numeris: 1000

UNREAD_POST Tomoshius 23 Rgp 2006 13:37

kazkaip labai jau ilgai bandei ziueti kol pmatei kad stropos atirksciai prikabintos :D yra ivairiu naujoku... Vienas is Marijapoles netu nusipirko kaita, bande pats ismokti, tai baigesi luzusiu riesu;))) Nors kazkada buvo LT situacija kai niekas nemokejo plaukti, patys mokinosi ir ismoko. O siaip kartqis buna keistu zmoniu, kuriems sakyk ka nori o jie visvien savo....
Flyin' Monkeys Team
Vartotojo avataras
Tomoshius
 
Pranešimai: 226
Užsiregistravo: 18 Lie 2006 19:41
Miestas: Geneva

UNREAD_POST morewind 23 Rgp 2006 14:10

stropas visada reikia dar karta pažiūrėti kelimo momentu,- pries paleidziant kaita, patikrinti vizualiai turi ir kaito pilotas ir kelimo asistentas. :!:
Rinkites spalvotas stropas,- visada bus aiškiau.
Prikabinti failai
1_kiteGirls4.jpg
Koks rūpestis :)
/)___/)___/)_(\_________(\_(\_(\__
morewind
-
 
Pranešimai: 585
Užsiregistravo: 09 Lap 2005 14:13
Miestas: Klaipėda, Juodkrantė, Kintai, Kunigiškės
Burės numeris: 0


Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


cron
Prisijungimas nariams