EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

First time kitesurfing

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Re: First time kitesurfing

UNREAD_POST MC737 05 Bir 2013 15:48

Gabris rašė:Tuscios kalbos ir keistas mastymas- gaisti laiko ir rasyti ilgus postus, kuriuos jau esi rases N kartu, negaila,
o patarti, nes uz aciu- sunku. http://www.fakju.lt/xsj





:D Ir kokios reakcijos tikiesi po tokiu veiksmų? Ar esi tikras kad niekada DJ gerbiamo Kacler ar kito šiame forme įžeisto raiderio neprašysi paslaugos (tarkim jūroje pakliuvęs į bėdą, keliant /leidžiant kaitą)? Ar tokie veiksmai kurią draugišką kiteraiderių bendruomenę? Ar Kite saugumo klausimai nėra aktualus tau, tavo artimiesiems? Ar teko matyti, kokios pasėkmės sukelia neatsargus ir nesaugus jėgos aitvaro naudojimas? Ar tu manai, kad forume bendrauja neisšmanėliai ir tik tie kurie siekia užsidirbti iš mokyklėlės? :D
MC737
 
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 15 Sau 2013 18:15
Burės numeris: 737

Re: First time kitesurfing

UNREAD_POST Gabris 05 Bir 2013 16:14

Ar kuris nors, turintis ziniu bagaza, parasysit normaliai, isdestysit savo mintis ne padrikai? Kancleris daugelyje temu negaili laiko rasyti tustiem postam, kurie absoliuciai nieko naujoko mastyme nepakeis, o gaili arba del asmeniniu priezasciu neduoda patarimu, ar gi tai yra normalu? Del to ir numeciau fakju, nes vietoj protinimo ,daromas absoliutus zapadlo, o ir pats to neslepia jis, pripazino ta savo poste. Kaip sauksi, taip ir atsilieps. Ai, nors ka as cia rasau, juk draugiska bendruomene :))
Gabris
 
Pranešimai: 130
Užsiregistravo: 14 Sau 2010 23:49

Re: First time kitesurfing

UNREAD_POST jakku 05 Bir 2013 16:19

Gabris rašė:Ai, nors ka as cia rasau, juk draugiska bendruomene cia :))

Gabi prisijungiai nuo 2010 metu ir nepastebejai, kad cia visada taip buvo ? 90% prasymai buna pasiusti "eik i mokykla". Lietuviu bruozas uzdirbti is visko. Tokia ir bendruomene, kai nori vienas is kito uzdirbti ir niekas placiau nevysto kaitioru bendruomenes.
jakku
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 03 Rgp 2011 12:50
Burės numeris: 0

Re: First time kitesurfing

UNREAD_POST euras 05 Bir 2013 16:33

as nesuprantu. Ar jus taip nebranginate savo sveikatos, kaulu, o gal ir gyvybes? Jums zodis "ekstremalu" yra niekas kitas kaip tik "as kietas" sinonimas? Ar youtubej ziurite vien tik vaizdelius kaip geriausi pasaulio kaitiorai lengvai jumpina ir skrodzia bangas? Pirmiausia skaitykite tema siame forume "o to galejo ir nebuti" ir youtubej verciau ziurekite vaizdelius "kite crash" kad geriau suprastumete jog tai pavojingas reikalas ir uz klaidas cia sumokama skaudziai. Nebutina eiti i mokykla, gerai bus jei bent jau instruktoriu susirasite, o ne antra toki chainika kaip pats ir eisite dviese kaulu lauzytis, nes taip saugiau... Supraskite viena dalyka, joks youtube vaizdelis jums neatstos patyrusio kaitioro patarimu. Ir koks cia dar gali buti taupymas? Irangai susipirkti paliksite kokius 5.000 litu, tai negi gaila dar keliu simtu del savo paciu saugumo? Tiesiog stebina toks neatsakingumas ir atsainumas savo paciu sveikatai.
euras
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 09 Kov 2013 16:34
Burės numeris: 0

Re: First time kitesurfing

UNREAD_POST darėnas 05 Bir 2013 16:51

as dar paporinsiu ne apie sveikata, bet laika. Mokindamasis pats pagal jutube ar forumo patarimus sugaisi nemazai laiko, vietoj to kad instruktorius ismokintu ir toliau jau pats galetum tobulet.

Jei nesigauna suprasti pagal jutube ka blogai darai, tai antras toks pat pradedantis neka tepagelbes :) gali dar bandyti parsisiusti toki "kiteboarding progression", jei perziurejus ir ji nesuprasi savo klaidu, manau be instruktoriaus neissiversi...
darėnas
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 21 Bir 2012 13:47
Burės numeris: 0

Re: First time kitesurfing

UNREAD_POST Kiestas 05 Bir 2013 16:52

Sveiki kaituotojai / kaitiorai / jegos aitvaru vadeliotojai :wink:
Stengdavaus niekad nekreipti demesio i tokio turinio tuscias temas, bet sy karta nesusilaikiau. Ir pasakysiu kodel tuscias.
1. Klausimas-prasymas apie nieka, nieko konkretaus, nes is posto galima suprasti jog klausejas nesupranta nieko, tai rasymas forume atsakymu tam zmogui neduos.
2. Jei zmogus kuris visai cainikas kazka nori suzinoti pamatyti pajausti turi buti ant kranto.
3. Jei jau turi pradmenys, uzduoda konkretu klausima su konkreciom mintim, tada galima konkreciai apie tai diskutuoti ir patarti.
4. Apie eik i mokykla, pritariu 100%. Nes del jo sveikatos, jo irangos ir pan. man asmeniskai nerupi, tegu eina i vietas kur nera kitu zmoniu ar raideriu ir tegu ten veikia ka nori. BET! man svarbu mano sveikata, mano iranga, galiu gale maloniai praleistas laikas, uzknisa kai vaiksto su zvakem vandeni, daro beleka ir belekur, neturi jokio supratimo apie sauguma ir judejimo taisykles ir pan. As kaip zmogus matydamas kaitiora bedoj stengsiuos jam padeti, bet juk daugybe ivykiu galima isvengti jei turi minimilias saugumo taisykliu zinias.
5. O apie lietuviska mentaliteta ir supratima, kaip kai kurie rase daryti piniga is visko, deja ne. As pasakysiu kitaip lietuviskas supratimas: "dejau skersa ant kitu zmoniu, man jie nerupi, ju sveikata, saugumas, malonus laikas plaukiant, svarbu as sutaupysiu lituka, o vandeny kaip nors" cia atsispindi ir parasyme su F..ck nuoroda

Manau temos sukurejas supras, kas ir kaip gal but padarys kazkokias isvadas
P.S. asdminams, manau tokias nekonkrecias temas galima trint is karto, nes jos prie nieko nenuveda

Su taika Kiestas
Vartotojo avataras
Kiestas
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 18 Lap 2007 12:07
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 0

Re: First time kitesurfing

UNREAD_POST makentoch 05 Bir 2013 18:18

laba visiems:) aciu tiems kurie man parase ir zada man pagelbeti :) as plaukt plaukiu veja pasigaunu kojos nedreba [-X tvirtai stoviu :^o ,bet kaip reik apsisukt as tiesiog ikrentu i vandeni :lol: neiseina apsisukt be sustojimo aciu dar karta visiems =D>
makentoch
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 02 Bir 2013 21:52
Burės numeris: 0

Re: First time kitesurfing

UNREAD_POST Kiestas 05 Bir 2013 18:32

makentoch rašė:laba visiems:) aciu tiems kurie man parase ir zada man pagelbeti :) as plaukt plaukiu veja pasigaunu kojos nedreba [-X tvirtai stoviu :^o ,bet kaip reik apsisukt as tiesiog ikrentu i vandeni :lol: neiseina apsisukt be sustojimo aciu dar karta visiems =D>

Nu va konkreciau, nezinau ar moki rusiskai, bet pirmas ka greit radau :)
http://www.kites.ru/%D0%BE%D1%82-%D0%BF ... %BC%D1%83/
Vartotojo avataras
Kiestas
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 18 Lap 2007 12:07
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 0

Re: First time kitesurfing

UNREAD_POST darėnas 05 Bir 2013 19:01

reik stengtis nesipjaut i veja (apsisukimo momentu), o pasileist pavejui. taip greiciau pavyks isisavint kas ir kaip.
darėnas
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 21 Bir 2012 13:47
Burės numeris: 0

Ankstesnis

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


cron
Prisijungimas nariams