EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST Kiestas 27 Lie 2013 12:00

Andriiuss rašė:siek tiek apie svencele. Stebejau drauga, kaip sis mokinasi, nuejes i sona nuo kitu. Taciau atsiranda ale vandens "ereliu", kurie is mandrumo ar siaip is neturejimo ka veikt , atplaukia salia besimokinancio ir dar rekia, kad nuleistu kaita zemiau, kad netrukdytu plaukti.. Aisku visokiu zmoniu yra tai nenustebkit, jei busit aprekti :D


Viskas priklauso i kuri sona nuejas, jei cainiku zonoj, na tai tuos "erelius" gali ant triju pasiust, bet va jei tas sonas raideriu zonoj, tai jau tavo draugas tikrai nevietoj...
Vartotojo avataras
Kiestas
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 18 Lap 2007 12:07
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 0

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST Dreamer 27 Lie 2013 14:43

Andriiuss rašė:siek tiek apie svencele. Stebejau drauga, kaip sis mokinasi, nuejes i sona nuo kitu. Taciau atsiranda ale vandens "ereliu", kurie is mandrumo ar siaip is neturejimo ka veikt , atplaukia salia besimokinancio ir dar rekia, kad nuleistu kaita zemiau, kad netrukdytu plaukti.. Aisku visokiu zmoniu yra tai nenustebkit, jei busit aprekti :D



man taip pat yra buve, as toliau paejes, aitvaras kazko tai krist pradejo, ir kazkoks tai raideris tiesiai i mane pareina. Tai dbr galvoju jeigu jis moka plaukt tai galetu ir prasukt pro mane, tai ne vel apsisuka i mane, piktumas paima istikruju, taip ir noris kartais uzvost viena :) matai kad zmogui ir taip ne pyragai, dar tas su savo triukais! istikruju reik turet siek tiek pagarbos ir cainikams! :twisted:
Dreamer
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 07 Kov 2013 21:26
Burės numeris: 0

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST marko16133 27 Lie 2013 17:37

noriu paklaust ka reiskia toliau paejes? 20 m spinduliu paeinant ir jau jauciates toli nuzygiave :lol: . nesiparinkit visiem vietos uztenka na bent jau kol kas
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST Chainykas 27 Lie 2013 17:50

toks vaizdas, kad ten visiems <...> ant tu zonu. net besimokantys su instruktoriais sedi 100m link surfhouso spoto. O ir chainykui nusigauti i naujoku zona reikia nemazu pastangu. freestailo zonoje ereliai nei metro palei nendres prabristi nepalieka.
Chainykas
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 15 Vas 2013 13:06
Burės numeris: 0

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST marko16133 27 Lie 2013 18:13

nu jo ten ereliai tikrai nepraleidzia einanciu i vandeni :( nebijokit jie bus kalti nes tas kuris iseina i vandeni turi pirmenybe pries ta kuris vandeni malasi
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST kasstiss 27 Lie 2013 20:16

Su visa pagarba cainikam..:-) o jus jus nepagalvotot'jei jau jums kaitai krenta is dangaus,vadinas vejas metrais nelepina,o ar zinot koks yra nelygis parbrist I spota!,kai savo kilometrus jau esi atbraides...ir pakeliui namo pilna kliuciu,kuriu neimanoma apiplaukt...ir belieka brist kartu su jaunimu...norisi visiems perpjaut stropas ir pradurt kaitus is nevilties:-) ,jei salygos tinkamos manau kiekvienas save gerbiantis kaitioras netrugdo besimokantiems. O jei pati uzspendzia jaunimas...randi laisva tarpa,isuki kokia nesamone,ziuri ir vietos laisvos atsirado,... :lol:
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST Dreamer 27 Lie 2013 21:59

marko16133 rašė:noriu paklaust ka reiskia toliau paejes? 20 m spinduliu paeinant ir jau jauciates toli nuzygiave :lol: . nesiparinkit visiem vietos uztenka na bent jau kol kas


nu man jau krito aitvaras ir viskas kitkas is ranku po keliu neskemiu su lenta. zodziu ejau link kranto, aitvaras krito ir teko stropas atsikabint zodziu isilipau neten kur reikia, pavaiksciojau ant spygliu, tai gerai kad niekas nemate per daug :D patiko bodydragint, o kai reikejo ant lentos ir snipstas, o dar kaip minejau kitas zmogas pradejo rodyt koks jis puikus ir saunus kaip jis salia gali praplaukt :D o man pyktis ima kad taip nesekas :D ta karta buvau ziauriai prislegtas, dar negana to grizes i palapine radau ja atidaryta. Sunsnukis mano desras isnese visas, paliko tik gabaliuka man atseit, kad nemirciau is bado :twisted: :twisted: :twisted: zodziu ta diena buvo pilna ispudziu :D bet atsimenu ta diena tik is gerosios puses, nes sita suneko isdaiga atsiminsiu visa gyvenima :D toks baltas didelis begioja svenceles sppoote :D
Dreamer
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 07 Kov 2013 21:26
Burės numeris: 0

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST Andriiuss 28 Lie 2013 10:57

Kiestas rašė:
Andriiuss rašė:siek tiek apie svencele. Stebejau drauga, kaip sis mokinasi, nuejes i sona nuo kitu. Taciau atsiranda ale vandens "ereliu", kurie is mandrumo ar siaip is neturejimo ka veikt , atplaukia salia besimokinancio ir dar rekia, kad nuleistu kaita zemiau, kad netrukdytu plaukti.. Aisku visokiu zmoniu yra tai nenustebkit, jei busit aprekti :D


Viskas priklauso i kuri sona nuejas, jei cainiku zonoj, na tai tuos "erelius" gali ant triju pasiust, bet va jei tas sonas raideriu zonoj, tai jau tavo draugas tikrai nevietoj...

Draugas buvo mokinuku zonoje, net uz ju dar paejes, kad pavejui paplaukes nemaisytu niekam. ;)
Vartotojo avataras
Andriiuss
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 12 Vas 2011 15:29
Burės numeris: 777

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST Kiestas 28 Lie 2013 21:46

Andriiuss rašė:
Kiestas rašė:
Andriiuss rašė:siek tiek apie svencele. Stebejau drauga, kaip sis mokinasi, nuejes i sona nuo kitu. Taciau atsiranda ale vandens "ereliu", kurie is mandrumo ar siaip is neturejimo ka veikt , atplaukia salia besimokinancio ir dar rekia, kad nuleistu kaita zemiau, kad netrukdytu plaukti.. Aisku visokiu zmoniu yra tai nenustebkit, jei busit aprekti :D


Viskas priklauso i kuri sona nuejas, jei cainiku zonoj, na tai tuos "erelius" gali ant triju pasiust, bet va jei tas sonas raideriu zonoj, tai jau tavo draugas tikrai nevietoj...

Draugas buvo mokinuku zonoje, net uz ju dar paejes, kad pavejui paplaukes nemaisytu niekam. ;)

Saunuolis tavo draugas, marozu pilna visur, elementari pagarba turetu buti.... O va Chainikas rase apie bridima iki chainiku zonos, na brolyt kai jau plauksi nereiks bristi, o kol kas ..... ;)
Vartotojo avataras
Kiestas
 
Pranešimai: 215
Užsiregistravo: 18 Lap 2007 12:07
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 0

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST klaipeda 29 Lie 2013 00:39

dreameri, o tu kartais ne su BESTu braidai ir akiniais?

Dreamer rašė:
marko16133 rašė:noriu paklaust ka reiskia toliau paejes? 20 m spinduliu paeinant ir jau jauciates toli nuzygiave :lol: . nesiparinkit visiem vietos uztenka na bent jau kol kas


nu man jau krito aitvaras ir viskas kitkas is ranku po keliu neskemiu su lenta. zodziu ejau link kranto, aitvaras krito ir teko stropas atsikabint zodziu isilipau neten kur reikia, pavaiksciojau ant spygliu, tai gerai kad niekas nemate per daug :D patiko bodydragint, o kai reikejo ant lentos ir snipstas, o dar kaip minejau kitas zmogas pradejo rodyt koks jis puikus ir saunus kaip jis salia gali praplaukt :D o man pyktis ima kad taip nesekas :D ta karta buvau ziauriai prislegtas, dar negana to grizes i palapine radau ja atidaryta. Sunsnukis mano desras isnese visas, paliko tik gabaliuka man atseit, kad nemirciau is bado :twisted: :twisted: :twisted: zodziu ta diena buvo pilna ispudziu :D bet atsimenu ta diena tik is gerosios puses, nes sita suneko isdaiga atsiminsiu visa gyvenima :D toks baltas didelis begioja svenceles sppoote :D
klaipeda
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 03 Rgs 2009 23:37

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST Chainykas 29 Lie 2013 10:53

Kiestas rašė:Saunuolis tavo draugas, marozu pilna visur, elementari pagarba turetu buti.... O va Chainikas rase apie bridima iki chainiku zonos, na brolyt kai jau plauksi nereiks bristi, o kol kas ..... ;)

Nesijaudink, plaukiu, jau nebelendu i naujoku zinas. Cia buvo prisiminimai is sezono pradzios: brendi pro freestyle zona palei pat nendres, ir matai i tave lekianti kaitiora(taip jau visai salia)... saugodamas tiek savo tiek ir kito zmogaus inventoriu staigiai kreipi aitvara i nendres ir se tau uz gera - likusia diena kaituoji su kruvinom pedom.
Chainykas
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 15 Vas 2013 13:06
Burės numeris: 0

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST Dreamer 29 Lie 2013 11:08

[quote="klaipeda"]dreameri, o tu kartais ne su BESTu braidai ir akiniais?


mano kaitas cf trix :) ne best :) bet taip as su akiniais, lesiu nezadu detis, akiu varginimas tie lesiai:)
Paskutinį kartą redagavo Dreamer 30 Lie 2013 15:18. Iš viso redaguota 1 kartą.
Dreamer
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 07 Kov 2013 21:26
Burės numeris: 0

Re: Galvoju mokintis kaituoti gal atsirastu bendraminciu

UNREAD_POST Kancler 30 Lie 2013 08:38

Chainykas rašė:
Kiestas rašė:brendi pro freestyle zona palei pat nendres

o poto dar stebesi, kad juos skriaudzia
Vartotojo avataras
Kancler
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13

Ankstesnis

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Prisijungimas nariams