EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

pradinuku demesiui

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

pradinuku demesiui

UNREAD_POST marko16133 28 Gru 2013 12:53

sveiki, pastebejau, kad paskutiniu metu padaugejo cainiku, kurie nejo ar net negalvoja eiti i kaitavimo pamokas. mokinasi vieni be jokiu kaitavimo ziniu, net neisstudijeve youtubei, ar kur kitur teorijos. tokie cainikai kelia pavoju netik sau, bet ir aplinkiniams, bei menkina kaituotoju varda.
prisipazinsiu ir as pats buvau savamokslis. kas man labiausiai patiko kai pradejau kaituoti, tai kaituotoju geroniskumas. pries pirkdamas kaita ispejo visus pavojus, kai mokinausi vandeni patarinejo kaip ka kurioje vietoje daryt, jau pramokus kaituoti ant kranto rimtesni kaituotojei duodavo patarimu kaip viena ar kita triuka daryt. tai va mano ispudis apie kaituotoju bendruomene isliko labai geras (to labai pasigendu drevernoij, turiu omenyje pagarbos kitiems kai kaituojat). dabar kaip as jau pats kaituotojas noriu padeti cainikams suprasti kaip reikia kaituoti.
padarysiu menkute akcija, padesiu cainikams pasimokinti kaituoti. ispeju tai nebus taip kaip mokina mokyklos. data ir vieta bus nuspresta pagal veja (tikriausei darysiu kauno mariose arba kur nors prie 9 forto laukuose). visi norintys pasimokinti rasykit zemiau savo kaitavimo igudzius ir pageidavimus, taip zinosiu mazdaug kaituotoju skaiciu. visa info dar gali buti keiciama ir derinama.
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: pradinuku demesiui

UNREAD_POST girius 28 Gru 2013 14:00

marko16133 rašė:padarysiu menkute akcija, padesiu cainikams pasimokinti kaituoti. ispeju tai nebus taip kaip mokina mokyklos. data ir vieta bus nuspresta pagal veja (tikriausei darysiu kauno mariose arba kur nors prie 9 forto laukuose).


Tel. 1572 - auka 2,-lt, Tel. 1573 - auka "na chaliavu" :lol:
Vartotojo avataras
girius
 
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 27 Bir 2009 19:39
Burės numeris: 0

Re: pradinuku demesiui

UNREAD_POST labutish 29 Gru 2013 12:44

hi, marko nepamirsk sms parasyti kai planuosi kurnors kaita kelti kai bus sniego;)
Vartotojo avataras
labutish
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 20 Rgp 2013 15:46
Burės numeris: 0

Re: pradinuku demesiui

UNREAD_POST kasstiss 29 Gru 2013 14:48

Sveikas marko. Noriu ismokt insukt handlepasa...kaip galvoji ar rialu mano amziui? :lol: . Nuosirdziai linkiu sekmes visa kame.
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: pradinuku demesiui

UNREAD_POST marko16133 29 Gru 2013 14:51

to kastis. manau viskas imanoma ir metai nera svarbu na bent jau paziurejus i dudeno kulverscius.
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16


Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


cron
Prisijungimas nariams