EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

kaitavimas merginai

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

kaitavimas merginai

UNREAD_POST kamilem 31 Sau 2014 01:27

Sveiki, noriu šią vasarą pradėti kaituoti. Todėl jau manau pats laikas būtų pradėti taupyti šiam malonumui :) todėl turiu keletą klausimų. Pirmiausia, ar daug kaituojančių merginų? Ar su savo gleznom rankom sugebėsiu?:D taip pat įdomu būtų sužinoti ir apie pačio kaito įsigijimą. Žinoma iš Pradžių imsiu kursus, bet vėliau, koks kaitas tinkamas merginai mano ūgis 175, svoris apie 55. Ir kiek pinigų reiktų skirti pradedančiam, įrangai?
kamilem
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 21 Vas 2012 22:21
Burės numeris: 0

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST Andrius 31 Sau 2014 08:27

Labas! Kaituojančių merginų nemažai, jos taip pat puikiai valdo aitvarus ir dalyvauja varžybose :) Išmokus, valdyti nesudėtinga ir daug jėgų nereikia, kaituoti gali visi, jauni ir seni. Teisingas pasirinkimas eiti į mokyklą, ten suteikiama visa informacija, gauni įrangą mokymuisi ir prižiūri instruktorius. Praėjus pamokas, reikės nuosavos įrangos, tavo pagrindinis aitvaras būtų 9 ar 10kv. metrų dydžio. Yrangos kaina gali labai svyruoti, priklausomai nuo to, pasirinksi naują ar naudotą. Komplektas, pilnas (Kaitas, lenta, trapecija, hidrokostiumas) gali kainuoti nuo 2 iki 8 tūkstančių litų.
Tikiuosi bent truputį susipažinai su situacija, bus klausimų, klausk! :wink:
Tel.: 8-635-33777
Vartotojo avataras
Andrius
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: 19 Rgs 2010 20:41
Burės numeris: 0

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST kasstiss 31 Sau 2014 10:50

jei slidineji ziema rekomenduoju pradet mokytis ant sniego,gerokai anksciau pradesi savarankiskai kaituot ant sniego, plius vandens sezonui jau mokesi kazkiek valdyt kaita, ir vandeni progresuosi lab. greitai.
Zodziu ner ko laukt pirmyn...
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST Bss 31 Sau 2014 12:59

Andrius rašė:Labas! Kaituojančių merginų nemažai, jos taip pat puikiai valdo aitvarus ir dalyvauja varžybose :) Išmokus, valdyti nesudėtinga ir daug jėgų nereikia, kaituoti gali visi, jauni ir seni. Teisingas pasirinkimas eiti į mokyklą, ten suteikiama visa informacija, gauni įrangą mokymuisi ir prižiūri instruktorius. Praėjus pamokas, reikės nuosavos įrangos, tavo pagrindinis aitvaras būtų 9 ar 10kv. metrų dydžio. Yrangos kaina gali labai svyruoti, priklausomai nuo to, pasirinksi naują ar naudotą. Komplektas, pilnas (Kaitas, lenta, trapecija, hidrokostiumas) gali kainuoti nuo 2 iki 8 tūkstančių litų.
Tikiuosi bent truputį susipažinai su situacija, bus klausimų, klausk! :wink:



nesamone! moterims tik vaikus gimdyt ir maista gamint! :twisted:
(pokstas)
Bss
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 02 Lie 2008 00:16

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST Andrius 31 Sau 2014 13:50

Bss rašė:
Andrius rašė:Labas! Kaituojančių merginų nemažai, jos taip pat puikiai valdo aitvarus ir dalyvauja varžybose :) Išmokus, valdyti nesudėtinga ir daug jėgų nereikia, kaituoti gali visi, jauni ir seni. Teisingas pasirinkimas eiti į mokyklą, ten suteikiama visa informacija, gauni įrangą mokymuisi ir prižiūri instruktorius. Praėjus pamokas, reikės nuosavos įrangos, tavo pagrindinis aitvaras būtų 9 ar 10kv. metrų dydžio. Yrangos kaina gali labai svyruoti, priklausomai nuo to, pasirinksi naują ar naudotą. Komplektas, pilnas (Kaitas, lenta, trapecija, hidrokostiumas) gali kainuoti nuo 2 iki 8 tūkstančių litų.
Tikiuosi bent truputį susipažinai su situacija, bus klausimų, klausk! :wink:



nesamone! moterims tik vaikus gimdyt ir maista gamint! :twisted:
(pokstas)


Iš serijos, moterų vieta virtuvėje? Na čia skirta toms, kurios palieka patalpą ir nori atrasti ką nors naujo :D
Tel.: 8-635-33777
Vartotojo avataras
Andrius
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: 19 Rgs 2010 20:41
Burės numeris: 0

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST Andrius 31 Sau 2014 14:08

kasstiss rašė:jei slidineji ziema rekomenduoju pradet mokytis ant sniego,gerokai anksciau pradesi savarankiskai kaituot ant sniego, plius vandens sezonui jau mokesi kazkiek valdyt kaita, ir vandeni progresuosi lab. greitai.
Zodziu ner ko laukt pirmyn...



Sutinku, lengviau pradėti žiemą, ypač jei draugauji su snieglente. Važiuojam kaituoti! =D>
Tel.: 8-635-33777
Vartotojo avataras
Andrius
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: 19 Rgs 2010 20:41
Burės numeris: 0

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST klaipeda 31 Sau 2014 17:18

beveik kaip mano ūgis/svoris :lol:
Pavasaris/vasara pagrinde dvyliktukas ir didesni aitvarai, rudeniop praktiškai su devynke tik plaukiu ir mažesni aitvarai.

Bet tai kai sujudimas forumiuke, kai pana parašė :lol:

kamilem rašė:Sveiki, noriu šią vasarą pradėti kaituoti. Todėl jau manau pats laikas būtų pradėti taupyti šiam malonumui :) todėl turiu keletą klausimų. Pirmiausia, ar daug kaituojančių merginų? Ar su savo gleznom rankom sugebėsiu?:D taip pat įdomu būtų sužinoti ir apie pačio kaito įsigijimą. Žinoma iš Pradžių imsiu kursus, bet vėliau, koks kaitas tinkamas merginai mano ūgis 175, svoris apie 55. Ir kiek pinigų reiktų skirti pradedančiam, įrangai?
klaipeda
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 03 Rgs 2009 23:37

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST jakku 31 Sau 2014 17:32

Forumjukas ljudi :D
jakku
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 03 Rgp 2011 12:50
Burės numeris: 0

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST Plikis 31 Sau 2014 18:37

klaipeda rašė:beveik kaip mano ūgis/svoris :lol:
Pavasaris/vasara pagrinde dvyliktukas ir didesni aitvarai, rudeniop praktiškai su devynke tik plaukiu ir mažesni aitvarai.

Bet tai kai sujudimas forumiuke, kai pana parašė :lol:

kamilem rašė:Sveiki, noriu šią vasarą pradėti kaituoti. Todėl jau manau pats laikas būtų pradėti taupyti šiam malonumui :) todėl turiu keletą klausimų. Pirmiausia, ar daug kaituojančių merginų? Ar su savo gleznom rankom sugebėsiu?:D taip pat įdomu būtų sužinoti ir apie pačio kaito įsigijimą. Žinoma iš Pradžių imsiu kursus, bet vėliau, koks kaitas tinkamas merginai mano ūgis 175, svoris apie 55. Ir kiek pinigų reiktų skirti pradedančiam, įrangai?


Sukryžiuokit pirštus, kad mergina žinotų, kad nesąmones rašot.

Mėgstat jūs čia "skalbti" neišmanėlius.
Plikis
 
Pranešimai: 783
Užsiregistravo: 12 Vas 2007 15:20
Miestas: Kaunas

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST klaipeda 31 Sau 2014 20:32

Kurioj vietoj nesamone parašiau? ...nu gerai, svoris mano istikruju 60 :d
klaipeda
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 03 Rgs 2009 23:37

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST lloyd 31 Sau 2014 23:12

Mano nuomone kad geriausiai butu jei pradetum ta reikala su savo draugu ar vyru arba jungtis prie kokios grupes, kaip be butu merginos yra atsargesnes ir joms truputi yra sudetingiau nuo persirengimo kuris dazniausiai vyksta masinoje ar panasiai, kaito pakelimo ir t.t Cia is savo patirties, mano zmona kaituoja irgi ir be manes niekur nelenda be patarimu padejimu ir panasiai.
lloyd
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 05 Kov 2010 22:20

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST girius 31 Sau 2014 23:29

lloyd rašė:Mano nuomone kad geriausiai butu jei pradetum ta reikala su savo draugu ar vyru arba jungtis prie kokios grupes, kaip be butu merginos yra atsargesnes ir joms truputi yra sudetingiau nuo persirengimo kuris dazniausiai vyksta masinoje ar panasiai, kaito pakelimo ir t.t Cia is savo patirties, mano zmona kaituoja irgi ir be manes niekur nelenda be patarimu padejimu ir panasiai.


Supratai, Kamilė, pradžiai ieškok vyro :love10: , o po to kaituok :lol:
Vartotojo avataras
girius
 
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: 27 Bir 2009 19:39
Burės numeris: 0

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST Bss 01 Vas 2014 00:10

klaipeda rašė:Kurioj vietoj nesamone parašiau? ...nu gerai, svoris mano istikruju 60 :d

jopapa bahuras, koses valgyk daugiau!
Bss
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: 02 Lie 2008 00:16

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST Plikis 01 Vas 2014 00:11

Ar matėt, kada Kamilem užsiregistravo? 2012.02.21 22:21
Matosi, kad ji žino ko nori, ir nepabėgs iš forumo su antra žinute
Plikis
 
Pranešimai: 783
Užsiregistravo: 12 Vas 2007 15:20
Miestas: Kaunas

Re: kaitavimas merginai

UNREAD_POST kamilem 01 Vas 2014 10:37

Dekui uz atsakymus, na viena ir nesiryzciau pradet kaitutot, bet pagaliau ir drauga sitam reikalui ikalbejau:)) ir aisku ziema pradet mokintis noretusi, tik tiek, kad dar susitaupyt viskam reikia :D
kamilem
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 21 Vas 2012 22:21
Burės numeris: 0

Kitas

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


cron
Prisijungimas nariams