EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST kasstiss 23 Lap 2014 17:02

Tomas1 rašė:Pritariu, nemanau kad kaita turi tureti visa gyvenima, visada galima parduoti ir atsinaujinti, del to ir labai nepergyvenu, jei nusipirksiu nauja kaita ir veliau suprasiu, kad man jis nelabai patinka. Zinoma parduodamas tikriausiai nei puse pinigu neatgautum, bet gyventi be nuostoliu nepavyksta manau nei vienam :)

O su dydziais tai gan keblu, pirma kaita neapsisprendziu ar 12 ar 15m2. Puse zmoniu i privata raso, kad reikia 15m2, like - 12m2. O vasarai manau dar kokia devinke pasiciupciau :)

Jei sneki apie dvylika tai vienareiksmiskai 15 arba daugiau, istikruju be vejo neplauksi, bet kai dvylika braido palei nendres su penkiolika turi pilnaverti plaukima, kai dvylika gali issilaikyti vejyje su penkiolika sokinesi mega suolius.
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Zanas346 23 Lap 2014 17:39

kasstiss rašė: su penkiolika sokinesi mega suolius.

joo, taip ir planuok, kad peršoksi monciškių kopas su 15, kai tik truputi užpūs. Sorry, nesusilaikiau. :-)
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Gintux 23 Lap 2014 20:18

Kai netraukia desimke tai su flysurfer speed4 15 arba 18m skraidai padebeseis ir plauki tarp stovinciu su pripustukais ir varvinanciais seile :D . Nekart patyriau sita gera jausma.
Gintux
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 04 Kov 2013 21:39
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST kasstiss 23 Lap 2014 21:25

Zanas346 rašė:
kasstiss rašė: su penkiolika sokinesi mega suolius.

joo, taip ir planuok, kad peršoksi monciškių kopas su 15, kai tik truputi užpūs. Sorry, nesusilaikiau. :-)

Matau zanai kur pradejai su savo desimke ten ir likai....suoliai su penkiolika prie devyniu metru nebejuokingi, "monciskiu kopas is virsaus irgi maciau"...siulyciau ir tau praplesti akirati ...jei tik kiausiai pakankamai kieti.
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Tomas1 24 Lap 2014 12:51

Na vyrai nesimusam, geriau sakykit 12 ar 15?
Su mintim, kad vasara bus 9 arba 10... :)
Tomas1
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 11 Lap 2014 21:04
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST TadasR 24 Lap 2014 13:32

Lentos dydis ir rūšis irgi turi įtakos su kuo ir kada plauksi :D :lol:
http://www.madtunaboards.com - vienetinės lentos, pagamintos Lietuvoje!
Vartotojo avataras
TadasR
 
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 24 Rgs 2013 19:07
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST MC737 24 Lap 2014 14:00

Tomas1 rašė:Na vyrai nesimusam, geriau sakykit 12 ar 15?
Su mintim, kad vasara bus 9 arba 10... :)


Labai individualu :)
Tomai tiek laiko praleidai spaudinedamas PC mygtukus ieškodamas teorinio atsakymo. Patikek nėra nieko geriau už praktinius bandymus. Ieškokis sau tinkamo jėgos aitvarų atstovo LTU ar užsienyje ir leisk jam dirbti savo darbą. Man rodos tokiam gamintojo atstovui-pardavėjui tavo užduodami klausimai/atsakymai ir yra pagrindas užsidirbti duoną. Prašyk testinių plaukimų ir t. t. Pabandysiu 5-7 gamintojus 3-4 skirtingų dydžių aitvarus, galėsi pats po kurio laiko konsultuoti. :). Pabandęs ištestavęs gali pirktis tiesiogiai iš JAV ar kur tik širdis geidžia. Svarbiausia žinosi benk kiek daugiau tikrai kas tau tinka. Svarbiausia neskubėk ir svarstyk. O rasti balansą pasirenkant aitvarą tikrai yra ką veikti. Nes paprastai dar nežinai kokia discipliną kultyvuosi (freeraidinsi, vawensi, race ir t. t.), kuriame LTU ar užsienio spote daugiausia praleisi laiko, kokio stiprumo vejai ten vyrauja, kokia lenta nusipirksi "grazia" ar "gerą" (kuriai disciplinai ir kuriam vejui) Universalus komplektai tokie pat geri kaip microbange, virdulys integruoti pvz. iPhone :D Kas tinka man ne būtinai tiks tau :D .
Kiek žmonių tiek nuomonių. Kiekvieno gamintojo produktas jam unikalus ir yra geriausias rinkoje (tuo momentu). Minėjai, kad turėjai instruktorių kaitavimo ir esi jau susipažinęs su saugiu kaitavimu. Jei taip tai bandai testuoji, darai klaidas, jas taisai ir taip įgyji neįkainomąją praktiką. Daugelis čia rašančių profesionalų butent tokiu būdu įgyjo ekspertines kompetencijas. Man asmeniškai jei kyla klausimai visuomet klausiu pas (FB) Avi KiteFamily; Benzas Arturas, Viktoras Šeputa, Laivunas Cibas, Antanas Kriksciunas, Jonas Kriksciunas, Mindaugas Jo, Mindaugas M, Darius Mikelionis, Gytis Lazeris, Sauliukas Sukaseka, Lauris is KKK ir t. t. Tai rimti profesionalai galintys iš savo didelės praktikos pakonsultuoti.
Panašu kad artėja sniegas ir pats laikas rengtis inventorių smagumams. Jei neturi jo manau pats tinkamiausias laikas geromis kainomis įsigyti naują ar devėtą inventorių kurį po metų manau pardavinėsi. Tokia "žiauri" praktika, kad ne daugieliui pavyksta nusipirkti pirmąjį kaitą ir jis "priliptu". Kam tai pavyko respect :)
Mažiau rašliavų daugiau praktinių treniruočių!

Vėjo, vėjo, vėjo =D>

Pagarbiai
Emi Nida
MC737
 
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 15 Sau 2013 18:15
Burės numeris: 737

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Tomas1 24 Lap 2014 19:28

MC737 rašė:
Tomas1 rašė:Na vyrai nesimusam, geriau sakykit 12 ar 15?
Su mintim, kad vasara bus 9 arba 10... :)


Labai individualu :)
Tomai tiek laiko praleidai spaudinedamas PC mygtukus ieškodamas teorinio atsakymo. Patikek nėra nieko geriau už praktinius bandymus. Ieškokis sau tinkamo jėgos aitvarų atstovo LTU ar užsienyje ir leisk jam dirbti savo darbą. Man rodos tokiam gamintojo atstovui-pardavėjui tavo užduodami klausimai/atsakymai ir yra pagrindas užsidirbti duoną. Prašyk testinių plaukimų ir t. t. Pabandysiu 5-7 gamintojus 3-4 skirtingų dydžių aitvarus, galėsi pats po kurio laiko konsultuoti. :). Pabandęs ištestavęs gali pirktis tiesiogiai iš JAV ar kur tik širdis geidžia. Svarbiausia žinosi benk kiek daugiau tikrai kas tau tinka. Svarbiausia neskubėk ir svarstyk. O rasti balansą pasirenkant aitvarą tikrai yra ką veikti. Nes paprastai dar nežinai kokia discipliną kultyvuosi (freeraidinsi, vawensi, race ir t. t.), kuriame LTU ar užsienio spote daugiausia praleisi laiko, kokio stiprumo vejai ten vyrauja, kokia lenta nusipirksi "grazia" ar "gerą" (kuriai disciplinai ir kuriam vejui) Universalus komplektai tokie pat geri kaip microbange, virdulys integruoti pvz. iPhone :D Kas tinka man ne būtinai tiks tau :D .
Kiek žmonių tiek nuomonių. Kiekvieno gamintojo produktas jam unikalus ir yra geriausias rinkoje (tuo momentu). Minėjai, kad turėjai instruktorių kaitavimo ir esi jau susipažinęs su saugiu kaitavimu. Jei taip tai bandai testuoji, darai klaidas, jas taisai ir taip įgyji neįkainomąją praktiką. Daugelis čia rašančių profesionalų butent tokiu būdu įgyjo ekspertines kompetencijas. Man asmeniškai jei kyla klausimai visuomet klausiu pas (FB) Avi KiteFamily; Benzas Arturas, Viktoras Šeputa, Laivunas Cibas, Antanas Kriksciunas, Jonas Kriksciunas, Mindaugas Jo, Mindaugas M, Darius Mikelionis, Gytis Lazeris, Sauliukas Sukaseka, Lauris is KKK ir t. t. Tai rimti profesionalai galintys iš savo didelės praktikos pakonsultuoti.
Panašu kad artėja sniegas ir pats laikas rengtis inventorių smagumams. Jei neturi jo manau pats tinkamiausias laikas geromis kainomis įsigyti naują ar devėtą inventorių kurį po metų manau pardavinėsi. Tokia "žiauri" praktika, kad ne daugieliui pavyksta nusipirkti pirmąjį kaitą ir jis "priliptu". Kam tai pavyko respect :)
Mažiau rašliavų daugiau praktinių treniruočių!

Vėjo, vėjo, vėjo =D>

Pagarbiai
Emi Nida


Visiskai pritariu, tiesiog man dabar pats darbymetis ir laiko turiu itin mazai. Tuoj iskris sniegas - baigsis darbai ir tada bandysiu visas sioj temoj ir siame forume sukauptas zinias igyvendinti praktiskai, tada ir susimatysiu ir su dyleriu ir su kaitais pamojuosiu po dangu. Tiesiog bandau taupyti laika ir kaupti zinias.
Kaip ir minejai - "jau arteja sniegas ir pats laikas rengti inventoriu smagumams". Butent taip as ir noriu, iskrenta sniegas ir keliauji linksmintis, o ne du menesius dar susitikinet su dyleriais, mojuot su visais kaitais ir kai sniegas nutirps - apsispresti koks kaitas man geras :)
Beje, gal tie, kurie po pirmu metu pardavinejo savo kaita, priezastis ir yra ta, kad is pradziu per mazai apie ji pasidomejo?
Tomas1
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 11 Lap 2014 21:04
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Tomas1 24 Lap 2014 19:29

TadasR rašė:Lentos dydis ir rūšis irgi turi įtakos su kuo ir kada plauksi :D :lol:


Vat sito dar nezinojau :)

MC737 rašė:
Tomas1 rašė:Na vyrai nesimusam, geriau sakykit 12 ar 15?
Su mintim, kad vasara bus 9 arba 10... :)


Labai individualu :)
Tomai tiek laiko praleidai spaudinedamas PC mygtukus ieškodamas teorinio atsakymo. Patikek nėra nieko geriau už praktinius bandymus. Ieškokis sau tinkamo jėgos aitvarų atstovo LTU ar užsienyje ir leisk jam dirbti savo darbą. Man rodos tokiam gamintojo atstovui-pardavėjui tavo užduodami klausimai/atsakymai ir yra pagrindas užsidirbti duoną. Prašyk testinių plaukimų ir t. t. Pabandysiu 5-7 gamintojus 3-4 skirtingų dydžių aitvarus, galėsi pats po kurio laiko konsultuoti. :). Pabandęs ištestavęs gali pirktis tiesiogiai iš JAV ar kur tik širdis geidžia. Svarbiausia žinosi benk kiek daugiau tikrai kas tau tinka. Svarbiausia neskubėk ir svarstyk. O rasti balansą pasirenkant aitvarą tikrai yra ką veikti. Nes paprastai dar nežinai kokia discipliną kultyvuosi (freeraidinsi, vawensi, race ir t. t.), kuriame LTU ar užsienio spote daugiausia praleisi laiko, kokio stiprumo vejai ten vyrauja, kokia lenta nusipirksi "grazia" ar "gerą" (kuriai disciplinai ir kuriam vejui) Universalus komplektai tokie pat geri kaip microbange, virdulys integruoti pvz. iPhone :D Kas tinka man ne būtinai tiks tau :D .
Kiek žmonių tiek nuomonių. Kiekvieno gamintojo produktas jam unikalus ir yra geriausias rinkoje (tuo momentu). Minėjai, kad turėjai instruktorių kaitavimo ir esi jau susipažinęs su saugiu kaitavimu. Jei taip tai bandai testuoji, darai klaidas, jas taisai ir taip įgyji neįkainomąją praktiką. Daugelis čia rašančių profesionalų butent tokiu būdu įgyjo ekspertines kompetencijas. Man asmeniškai jei kyla klausimai visuomet klausiu pas (FB) Avi KiteFamily; Benzas Arturas, Viktoras Šeputa, Laivunas Cibas, Antanas Kriksciunas, Jonas Kriksciunas, Mindaugas Jo, Mindaugas M, Darius Mikelionis, Gytis Lazeris, Sauliukas Sukaseka, Lauris is KKK ir t. t. Tai rimti profesionalai galintys iš savo didelės praktikos pakonsultuoti.
Panašu kad artėja sniegas ir pats laikas rengtis inventorių smagumams. Jei neturi jo manau pats tinkamiausias laikas geromis kainomis įsigyti naują ar devėtą inventorių kurį po metų manau pardavinėsi. Tokia "žiauri" praktika, kad ne daugieliui pavyksta nusipirkti pirmąjį kaitą ir jis "priliptu". Kam tai pavyko respect :)
Mažiau rašliavų daugiau praktinių treniruočių!

Vėjo, vėjo, vėjo =D>

Pagarbiai
Emi Nida


Visiskai pritariu, tiesiog man dabar pats darbymetis ir laiko turiu itin mazai. Tuoj iskris sniegas - baigsis darbai ir tada bandysiu visas sioj temoj ir siame forume sukauptas zinias igyvendinti praktiskai, tada ir susimatysiu ir su dyleriu ir su kaitais pamojuosiu po dangu. Tiesiog bandau taupyti laika ir kaupti zinias.
Kaip ir minejai - "jau arteja sniegas ir pats laikas rengti inventoriu smagumams". Butent taip as ir noriu, iskrenta sniegas ir keliauji linksmintis, o ne du menesius dar susitikinet su dyleriais, mojuot su visais kaitais ir kai sniegas nutirps - apsispresti koks kaitas man geras :)
Beje, gal tie, kurie po pirmu metu pardavinejo savo kaita, priezastis ir yra ta, kad is pradziu per mazai apie ji pasidomejo?
Tomas1
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 11 Lap 2014 21:04
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST MC737 25 Lap 2014 02:14

Tomas1 rašė:
TadasR rašė:Lentos dydis ir rūšis irgi turi įtakos su kuo ir kada plauksi :D :lol:


Vat sito dar nezinojau :)

MC737 rašė:
Tomas1 rašė:Na vyrai nesimusam, geriau sakykit 12 ar 15?
Su mintim, kad vasara bus 9 arba 10... :)


Labai individualu :)
Tomai tiek laiko praleidai spaudinedamas PC mygtukus ieškodamas teorinio atsakymo. Patikek nėra nieko geriau už praktinius bandymus. Ieškokis sau tinkamo jėgos aitvarų atstovo LTU ar užsienyje ir leisk jam dirbti savo darbą. Man rodos tokiam gamintojo atstovui-pardavėjui tavo užduodami klausimai/atsakymai ir yra pagrindas užsidirbti duoną. Prašyk testinių plaukimų ir t. t. Pabandysiu 5-7 gamintojus 3-4 skirtingų dydžių aitvarus, galėsi pats po kurio laiko konsultuoti. :). Pabandęs ištestavęs gali pirktis tiesiogiai iš JAV ar kur tik širdis geidžia. Svarbiausia žinosi benk kiek daugiau tikrai kas tau tinka. Svarbiausia neskubėk ir svarstyk. O rasti balansą pasirenkant aitvarą tikrai yra ką veikti. Nes paprastai dar nežinai kokia discipliną kultyvuosi (freeraidinsi, vawensi, race ir t. t.), kuriame LTU ar užsienio spote daugiausia praleisi laiko, kokio stiprumo vejai ten vyrauja, kokia lenta nusipirksi "grazia" ar "gerą" (kuriai disciplinai ir kuriam vejui) Universalus komplektai tokie pat geri kaip microbange, virdulys integruoti pvz. iPhone :D Kas tinka man ne būtinai tiks tau :D .
Kiek žmonių tiek nuomonių. Kiekvieno gamintojo produktas jam unikalus ir yra geriausias rinkoje (tuo momentu). Minėjai, kad turėjai instruktorių kaitavimo ir esi jau susipažinęs su saugiu kaitavimu. Jei taip tai bandai testuoji, darai klaidas, jas taisai ir taip įgyji neįkainomąją praktiką. Daugelis čia rašančių profesionalų butent tokiu būdu įgyjo ekspertines kompetencijas. Man asmeniškai jei kyla klausimai visuomet klausiu pas (FB) Avi KiteFamily; Benzas Arturas, Viktoras Šeputa, Laivunas Cibas, Antanas Kriksciunas, Jonas Kriksciunas, Mindaugas Jo, Mindaugas M, Darius Mikelionis, Gytis Lazeris, Sauliukas Sukaseka, Lauris is KKK ir t. t. Tai rimti profesionalai galintys iš savo didelės praktikos pakonsultuoti.
Panašu kad artėja sniegas ir pats laikas rengtis inventorių smagumams. Jei neturi jo manau pats tinkamiausias laikas geromis kainomis įsigyti naują ar devėtą inventorių kurį po metų manau pardavinėsi. Tokia "žiauri" praktika, kad ne daugieliui pavyksta nusipirkti pirmąjį kaitą ir jis "priliptu". Kam tai pavyko respect :)
Mažiau rašliavų daugiau praktinių treniruočių!

Vėjo, vėjo, vėjo =D>

Pagarbiai
Emi Nida


Visiskai pritariu, tiesiog man dabar pats darbymetis ir laiko turiu itin mazai. Tuoj iskris sniegas - baigsis darbai ir tada bandysiu visas sioj temoj ir siame forume sukauptas zinias igyvendinti praktiskai, tada ir susimatysiu ir su dyleriu ir su kaitais pamojuosiu po dangu. Tiesiog bandau taupyti laika ir kaupti zinias.
Kaip ir minejai - "jau arteja sniegas ir pats laikas rengti inventoriu smagumams". Butent taip as ir noriu, iskrenta sniegas ir keliauji linksmintis, o ne du menesius dar susitikinet su dyleriais, mojuot su visais kaitais ir kai sniegas nutirps - apsispresti koks kaitas man geras :)
Beje, gal tie, kurie po pirmu metu pardavinejo savo kaita, priezastis ir yra ta, kad is pradziu per mazai apie ji pasidomejo?


Tomai priezastis paprasta. Nes po metu raidinimo pradedi po truputi suprasti ko tavo sirdis ir kunas nori is kaitavimo.T. y. kokia disciplina ir kokiame spote (marios,jura, bala ir t. t. ) tu daugiausia praleidi laiko. Jei jau saugiai ir savarankiskai plauki testavimas tau uzims viena diena (tarkim vieno gamintojo 3-4 kaitai) taip kad per savaite gali prasitestuoti. Jei neturi laiko testams tai gal neturesi ir laiko raidinti? :) Gal verta saves paklausti sito? :D
MC737
 
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 15 Sau 2013 18:15
Burės numeris: 737

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Plikis 25 Lap 2014 11:32

Niekaip nesuprantu šito begalybiško senų postų citavimo :(

Bet sniego vis tiek laukiu ... Nors kažin kaip "normaliai" Lietuvoj su bus, nežinia
Plikis
 
Pranešimai: 783
Užsiregistravo: 12 Vas 2007 15:20
Miestas: Kaunas

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Aitvaras 25 Lap 2014 12:12

Emile, nieko žmogus per daug nesupras ten betestuodamas, nepamiršk, kad jis pradinukas. Pasikartosiu vėl, Tomas1 yra auksinis klijentas, taigi šitoje vietoje manau, kad suveiks pardavėjo miklumas ir jo sugebėjimas parduoti. Galima būtų surengti lažybas kokį gi aitvarą naujokas nusipirks. Aš statyčiau visą sumą, kad ir šį kartą laimės Laisvūnas Cibas
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST MC737 25 Lap 2014 14:32

Aitvaras rašė:Emile, nieko žmogus per daug nesupras ten betestuodamas, nepamiršk, kad jis pradinukas. Pasikartosiu vėl, Tomas1 yra auksinis klijentas, taigi šitoje vietoje manau, kad suveiks pardavėjo miklumas ir jo sugebėjimas parduoti. Galima būtų surengti lažybas kokį gi aitvarą naujokas nusipirks. Aš statyčiau visą sumą, kad ir šį kartą laimės Laisvūnas Cibas



Tu teisus visomis prasmėmis. Tačiau jei žmogus daug laiko skiria teorijai tai gal jau laikas pereiti į praktiką. Kaip jau rašiau praktika yra klausti dilerio ir praktika prasyti dilerio isbandyti praktikoje. Ir viena ir kita praktikos aktyvų raiderį panašu vedą į "pirmojo" kaito pardavimą po metų? Ieškojimas ko tai labai universalaus veda į vawinima Baltijos bangose su twintip tipo lenta. Fizškai visiškai įmanomas dalykas. Klausimas kokios pastangos ir koks gautas malonumas? :) Po metu suvoki su vawe lenta tai daryti žymiai smagiau :) (cia is karcios asmenines patirties :) ) Visada teisingą pasirinkimą riboja turimas finansinių išteklių kiekis. Jei neribotu manau sutikri Aitvare kiekvienai disciplinai isigytume min. po atskirą boardą ( su bent keliais vairu komplektais), po 4-5 jėgos aitvarus (iskaitant foil tipo) , po du barus (skirtingi stropų ilgiai nuo 20 m iki 35 m, skirtingi baru lazdu ilgiai ir t. t. ). Tobulumui ir poreikiams ribų nėra. Fantaziją ir poreikius roboja galimybės =D>
Kitas klausimas kokia iš tiesų Tomas1 patirtis?
Prašau pataisyk mane jei as klystu Aitvare. Tarp "pradinuko" ir pasirinko instruktoriaus atsiranda pasitikėjimo abipusis ryšys. Jei instruktorius sertifikuotas IKO instruktorius jis privalo parekomenduoti savo mokiniui SAUGIĄ įrangą tolimesnių įgūdžių formavimui. Kertiniai "S" : saugumas aplinkai, saugumas sau, saugumas įran
gai. Jei "pradinukas" nepasitiki savo pasirinkto instruktoriaus nuomone ir mano kad jis "gudresnis' (pasiskaitys ir nuspres) tai klausimas kaip jis pasitikejo instruktoriumi pradedamas kursą (lipdamas į vandenį) . O gal laikas "pradinukui vėl pas instruktorių?
Neatsakyti klausimai:
ar "pradinukas" mokesi pas sertifikuota IKO instruktoriu?
ar "pradinukas" aplamai mokėsi pas instruktorių?

O kas liečia gerb. Laisvūną Cibą, jo geraširdiškumą ir "super" kainodarą, tai aš galiu tik pati asmeniškai pasidžiaugti. Šis žmogus prieš Formula Kite Europos čempionatą, galima sakyti "padovanojo pusę" man tinkamos race įrangos stipriam vėjui :) =D>
Nereklamuoju L. Cibo tačiau džiaugiuosi, kad yra LTU tokių žmonių.

Tačiau gražių akcijų ir galimybiu turi Tadas (www.kaitai. lt), Benzas, Arvis, Viktoras Šeputa, Antanas ir Jonas Kriksciunai, broliai Mikelioniai , Sauliukas Sukaseka ir t. t. (sorry jei ko nepaminėjau). Esmė manau raidinti saugiai ir linksmai. Bendruomenė mūsų draugiška su draugiškais pasiūlymais. Man neteko susidurti joje su "komerciniais grobuonimis". Visada pas visus atsiranda didesni mažesni "Offeriai" viena kart pas viena, kita kart pas kita gauni didesnę mažesnę nuolaidą. Pardavėjams ir reikia turėti pelno nes kitaip jie tiesiog LTU "užsidarys". Reikia ne tik taupyti , o ieškoti ir galimybės daugiau uždirbti bei skleisti gerą nuotaiką bendruomenėje. :) =D>
Esmė linksmas, draugiškas ir saugus laisvalaikis.

Vėjo, vėjo, vėjo !
Emi Nida
MC737
 
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 15 Sau 2013 18:15
Burės numeris: 737

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST CIBAS 27 Lap 2014 03:19

Hola,Chebrite......
As tai jau visom keturiom,kad greiciau tas sniegas iskristu.... teorija uzleistu vieta praktikai....:)
Prikabinti failai
10501598_10204251924411484_8579419367932048245_n.jpg
CIBAS
Burlentės,kaitai,surfas
Mokyklėlė,dirbtuvėlė...
+37069924884
http://www.cibas.lt
CIBAS
 
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: 25 Vas 2012 20:31
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST euras 13 Sau 2015 00:18

man kazkaip atrodo kad sniego laukti nebeverta Lietuvoj :D norit snowkitint jau reikia kazkur siauriau keliauti. Nei pernai buvo, nei siemet nusimato ko. Ir is klimato tendenciju, tai nepanasu kad ir ateityje bus Lietuvoj toks ledas ant kurio butu galima drasiai lipti ir sniegas pasilaikytu ant to ledo bent jau menesi :)) kazkoks sh zodziu dbr Lietuvoj. Vasara vejo beveik neber, ziema ledo neber :))
euras
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 09 Kov 2013 16:34
Burės numeris: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių


cron
Prisijungimas nariams