EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST marko16133 16 Lap 2014 20:44

mano nuomone jei nori tik ismokti uzteks kahoonos, bet jei nori ismokti ir plaukti su salyga, kad tobulesi gali rinktis bandita arba switblada, nu bet cia viskas priklauso nuo taves kuris bus tau malonesnis ta ir pirk.
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST misavi 17 Lap 2014 11:33

FLYSURFER'is neblogą "Kokį rinktis" gidą buvo paruošęs. Esu išsivertęs http://www.flysurfer.lt > Aitvarai > ir ten viršuj "tab'as" "Kurį rinktis".

Dėl dėvėto ar naujo - vis vien siūlyčiau naują. Neneigiu, kad gali rasti ir tikrai mažai naudotą už gerą kainą, bet gali nusipirkt ir tik gražiai atrodantį. Su dėvėtais dėvėtais aitvarais yra labai daug reikalų: padidėjęs medžiagos "porėtumas", pasikeitę bridle'ų, stropų ilgiai, padėvėtos pūslės, vožtuvai... Tai nereiškia, kad aitvaras neskris - skris. Tik jei nori komforto, aitvaro valdymo tikslumo ir paprastumo - siūlyčiau dairytis tik naujo.

marko16133 rašė:jei nori matracinio kaito yra dar keletas kitu firmu, gal net geresniu uz flysurferi. pvz hq, peterlynn, ozone ir dar keletas kitu tiktai pasidomek ir atrasi.

Kalba žmogus, kuris FLYSURFER-io tikrai nėra bandęs. Tai abejoju ir ar kitus teko bandyt. Ir ką reiškia "geresnių"? Vieniems geresnis bus FLYSURFER VIRON - stabilus (filmavo dabar FLYSURFER-iečiai interviu su Armin'u prie nebaigto statyti daugiaaukščio; interviu vyko 6-ame, berods, aukšte, o aitvaras, valdomas nuo žemės, be jokių problemų kabėjo per 2-3 m nuo pastato), tvirtas (čia vyrai bando susprogdint aitvarą: ,
kas galit tokį triuką su saviškiu pakartot ;)?), pats atsiverčiantis ir kylantis nuo bet kokio paviršiaus (vandens, žemės, sniego)... Kitiems geresnis (iš šiandien parduodamų) bus OZONE CHRONO. Super aštrus lipimas į vėją, geras pakibimas, nepaisant to, kad jį reikia aktyviau valdyt, saugot, kad neįmest į vandenį ir kad labai trapus (sparčiai trūkinėja stropos, nesunku suplėšyt)...

Tik ką grįžau iš FLYSURFER-io meeting'o. Kitais metais bus naujas pripučiamo aitvaro modelis. FLYSURFER-is jį pristato vos ne pripučiamuoju SPEED4. Pabandžiau vieną, praplaukiau su kitu ir vis vien man geresnio už SPEED4 aitvaro dar neteko rankose laikyti. Bet čia mano subjektyvi nuomonė ;).

Tomas1 rašė:Istikro, tai net nesu bandes matrasinio, ir net nezinau kokie skirtumai jo nuo pripuciamo :)

Uždaro foil'o pliusai:
1. Nereikės pūsti, niekada aitvaras nebus "per mažai pripūstas", niekada neleis vožtuvai, neprakiurs balionai, nereiks su savim tampytis pompos.
2. Supakuotas lengvesnis, mažesnė kuprinė.
3. Kabo prie ypač silpnų vėjų. Net jei "išjungė" vėją, dar gali parsi'bodydrag'int su aitvaru, o ne vilkt vandeniu, ar dreifuot krantan.
4. Ypač gerai kyla nuo vandens pučiant silpnam vėjui (pūsliniai prilimpa prie vandens ir baigta).
5. Nėra gumų ar silikoninių dalių, kietėjančių ir greičiau besidėvinčių žiemą per šalčius.
SPEED4 pliusai:
6. Minkštas bar'as (nuo kitų aitvarų bar'ų ant rankų "mazoliai" užsideda, valandą-dvi paplaukęs pavargsti).
7. Pats lipa į vėją (nekils klausimų "o kaip man užsipjauti").
8. Platus vėjo diapazonas (labai gerai veikia prie silpno vėjo, gali naudoti tą patį dydį iki santykinai stiprių vėjų).
9. Minkštai ir švelniai kelia, taip pat nuleidžia. Ilgai laiko ore.
10. Turi mechanizmą kupolo parametrams atstatyti aitvarui senstant.
11. Sugeria gūsius, aitvaras netampo, trauka tolygesnė.

Pripūstuko pranašumai:
1. Gali įsikibti į pūslę ir plūduriuoti :).
2. Sukasi greičiau ir siauresniu spinduliu - aktualu, sukant kiteloop'us, bėgant nuo bangų (čia santykinai, nes pavyzdžiui, SPEED4 8/10 sukasi pakankamai sparčiai).
3. Agresyvesnis - šauna į viršų dinamiškiau, meta žemyn kiečiau.
4. Ypač gūsiuotomis sąlygomis sparnas stabilesnis.

marko16133 rašė:jei zinai koks plaukimo stilius prie sirdie tada gali pirkti tam skirta iranga. pvz freeridui. jei nezinai, todel ir siulom pirkt devetus kaitus, nes po kazkiek tai laiko zinosi ko reikia tiksliai. as asmeniskai sulau tau iranga skirta freeraidui arba freeride/freestyle.

marko16133, o kokie dar stiliai yra :)? Įdomiai čia su FLYSURFER-io rider'iais kalbėjom. Jie nori tokių aitvarų, apie kokį 90% kiter'ių pasakytų "šūdų šūdas". C, be jokio depower-io, kietu bar'u (kad perduodamas bar'ą, nesvarbu, kur sugriebei, kite-as nenueitų į kiteloop'ą :)) ir dydžių kas 1 m visiems vėjams. Kas Lietuvoj turi tokią gamą kite-ų susipirkęs? Be to, marko16133, panašu, kad nežiūrėjai mano pasidalinto video apie "sportinius" aitvarus. Žmogus, kuris tam filme šneka, patyręs ir kietas rider'is. Apie ką jis šneka? Kad paistalai tos šnekos apie "sportinius" kite-us ir kad su tais "freeride"-iniais kite-ais daug lengviau ir paprasčiau mokytis ir tobulėti. Taip kad tos šnekos apie stilius - susireikšminusių freerider'ių tauškalai. Nekalbu apie waver'ius, bet lyg Tomas1 apie bangas ir nesakė nė žodžio.

kasstiss rašė:Siuliau deveta ne del stiliaus ivairoves, o del to kad besimokindamas turesi nuotykiu ir kam dauzyt nauja kaita uz brangiai, geriau pigesni padeveta.

Turbūt sutiksite visi, kad kiekvienas kite-as gali atlaikyti tam tikrą smūgių skaičių. Tuo noriu pasakyti, kad naujo kite-o resursas bus didesnis už dėvėto.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST misavi 17 Lap 2014 11:40

marko16133 rašė:mano nuomone jei nori tik ismokti uzteks kahoonos, bet jei nori ismokti ir plaukti su salyga, kad tobulesi gali rinktis bandita arba switblada, nu bet cia viskas priklauso nuo taves kuris bus tau malonesnis ta ir pirk.

Labai geras patarimas :lol:. Maladiec, marko16133 =D>.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Tomas1 17 Lap 2014 14:28

misavi rašė:FLYSURFER'is neblogą "Kokį rinktis" gidą buvo paruošęs. Esu išsivertęs http://www.flysurfer.lt > Aitvarai > ir ten viršuj "tab'as" "Kurį rinktis".

Dėl dėvėto ar naujo - vis vien siūlyčiau naują. Neneigiu, kad gali rasti ir tikrai mažai naudotą už gerą kainą, bet gali nusipirkt ir tik gražiai atrodantį. Su dėvėtais dėvėtais aitvarais yra labai daug reikalų: padidėjęs medžiagos "porėtumas", pasikeitę bridle'ų, stropų ilgiai, padėvėtos pūslės, vožtuvai... Tai nereiškia, kad aitvaras neskris - skris. Tik jei nori komforto, aitvaro valdymo tikslumo ir paprastumo - siūlyčiau dairytis tik naujo.

marko16133 rašė:jei nori matracinio kaito yra dar keletas kitu firmu, gal net geresniu uz flysurferi. pvz hq, peterlynn, ozone ir dar keletas kitu tiktai pasidomek ir atrasi.

Kalba žmogus, kuris FLYSURFER-io tikrai nėra bandęs. Tai abejoju ir ar kitus teko bandyt. Ir ką reiškia "geresnių"? Vieniems geresnis bus FLYSURFER VIRON - stabilus (filmavo dabar FLYSURFER-iečiai interviu su Armin'u prie nebaigto statyti daugiaaukščio; interviu vyko 6-ame, berods, aukšte, o aitvaras, valdomas nuo žemės, be jokių problemų kabėjo per 2-3 m nuo pastato), tvirtas (čia vyrai bando susprogdint aitvarą: ,
kas galit tokį triuką su saviškiu pakartot ;)?), pats atsiverčiantis ir kylantis nuo bet kokio paviršiaus (vandens, žemės, sniego)... Kitiems geresnis (iš šiandien parduodamų) bus OZONE CHRONO. Super aštrus lipimas į vėją, geras pakibimas, nepaisant to, kad jį reikia aktyviau valdyt, saugot, kad neįmest į vandenį ir kad labai trapus (sparčiai trūkinėja stropos, nesunku suplėšyt)...

Tik ką grįžau iš FLYSURFER-io meeting'o. Kitais metais bus naujas pripučiamo aitvaro modelis. FLYSURFER-is jį pristato vos ne pripučiamuoju SPEED4. Pabandžiau vieną, praplaukiau su kitu ir vis vien man geresnio už SPEED4 aitvaro dar neteko rankose laikyti. Bet čia mano subjektyvi nuomonė ;).

Tomas1 rašė:Istikro, tai net nesu bandes matrasinio, ir net nezinau kokie skirtumai jo nuo pripuciamo :)

Uždaro foil'o pliusai:
1. Nereikės pūsti, niekada aitvaras nebus "per mažai pripūstas", niekada neleis vožtuvai, neprakiurs balionai, nereiks su savim tampytis pompos.
2. Supakuotas lengvesnis, mažesnė kuprinė.
3. Kabo prie ypač silpnų vėjų. Net jei "išjungė" vėją, dar gali parsi'bodydrag'int su aitvaru, o ne vilkt vandeniu, ar dreifuot krantan.
4. Ypač gerai kyla nuo vandens pučiant silpnam vėjui (pūsliniai prilimpa prie vandens ir baigta).
5. Nėra gumų ar silikoninių dalių, kietėjančių ir greičiau besidėvinčių žiemą per šalčius.
SPEED4 pliusai:
6. Minkštas bar'as (nuo kitų aitvarų bar'ų ant rankų "mazoliai" užsideda, valandą-dvi paplaukęs pavargsti).
7. Pats lipa į vėją (nekils klausimų "o kaip man užsipjauti").
8. Platus vėjo diapazonas (labai gerai veikia prie silpno vėjo, gali naudoti tą patį dydį iki santykinai stiprių vėjų).
9. Minkštai ir švelniai kelia, taip pat nuleidžia. Ilgai laiko ore.
10. Turi mechanizmą kupolo parametrams atstatyti aitvarui senstant.
11. Sugeria gūsius, aitvaras netampo, trauka tolygesnė.

Pripūstuko pranašumai:
1. Gali įsikibti į pūslę ir plūduriuoti :).
2. Sukasi greičiau ir siauresniu spinduliu - aktualu, sukant kiteloop'us, bėgant nuo bangų (čia santykinai, nes pavyzdžiui, SPEED4 8/10 sukasi pakankamai sparčiai).
3. Agresyvesnis - šauna į viršų dinamiškiau, meta žemyn kiečiau.
4. Ypač gūsiuotomis sąlygomis sparnas stabilesnis.

marko16133 rašė:jei zinai koks plaukimo stilius prie sirdie tada gali pirkti tam skirta iranga. pvz freeridui. jei nezinai, todel ir siulom pirkt devetus kaitus, nes po kazkiek tai laiko zinosi ko reikia tiksliai. as asmeniskai sulau tau iranga skirta freeraidui arba freeride/freestyle.

marko16133, o kokie dar stiliai yra :)? Įdomiai čia su FLYSURFER-io rider'iais kalbėjom. Jie nori tokių aitvarų, apie kokį 90% kiter'ių pasakytų "šūdų šūdas". C, be jokio depower-io, kietu bar'u (kad perduodamas bar'ą, nesvarbu, kur sugriebei, kite-as nenueitų į kiteloop'ą :)) ir dydžių kas 1 m visiems vėjams. Kas Lietuvoj turi tokią gamą kite-ų susipirkęs? Be to, marko16133, panašu, kad nežiūrėjai mano pasidalinto video apie "sportinius" aitvarus. Žmogus, kuris tam filme šneka, patyręs ir kietas rider'is. Apie ką jis šneka? Kad paistalai tos šnekos apie "sportinius" kite-us ir kad su tais "freeride"-iniais kite-ais daug lengviau ir paprasčiau mokytis ir tobulėti. Taip kad tos šnekos apie stilius - susireikšminusių freerider'ių tauškalai. Nekalbu apie waver'ius, bet lyg Tomas1 apie bangas ir nesakė nė žodžio.

kasstiss rašė:Siuliau deveta ne del stiliaus ivairoves, o del to kad besimokindamas turesi nuotykiu ir kam dauzyt nauja kaita uz brangiai, geriau pigesni padeveta.

Turbūt sutiksite visi, kad kiekvienas kite-as gali atlaikyti tam tikrą smūgių skaičių. Tuo noriu pasakyti, kad naujo kite-o resursas bus didesnis už dėvėto.


Va cia tai komentaras!!! Net nebezinau ko ir bepaklausti, kaip ir viska suzinojau ko norejau :) Bandysiu susirasyti su flysurfer.lt, ziuresiu kiek euru nores uz speed 4 ir ka dar idomaus apie juos papasakos... Kazko jauciu, kad man tie skaiciai nepatiks :)
Labai aciu misavi uz tiek informacijos =D>
Tomas1
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 11 Lap 2014 21:04
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST kasstiss 17 Lap 2014 16:33

Jei nuspresi pirkti nauja kaituli, rekomenduoju pasibandyt fl cronix.ziauriai draugiskas pradziamoksliui bet ir turintis potencialo pazengusiam.siuo metu esu egipte ir turiu su savim wainman 10.5 m ir speed4 lotus 15m2 ir lenta flydoora.noriu pasakyt kad 80% laiko plaukiau su 15m2 kai aplinkui tik 17 ar 18m2 pripustukai.visi tik plaukia o fl generuoja traukos ir pasokimui.tai tiek.
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST TadasR 17 Lap 2014 19:03

Pats nusipirkau Fone Bandit kaip pirmą kaitą ir labai patenkintas esu, sezono viduryje dar ir antrą pasiemiau (didesnį, silpnesniam vėjui). Labai smagus kaitas, ir ramiai plaukioti tinka ir kelia į orą gerai jei to nori. Nesigailėjau nė karto dėl šito pasirinkimo, o ir iš kompanijos kas bandė tai tik gerai atsiliepia :) Taip kad Banditas =D>
http://www.madtunaboards.com - vienetinės lentos, pagamintos Lietuvoje!
Vartotojo avataras
TadasR
 
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 24 Rgs 2013 19:07
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST marko16133 17 Lap 2014 19:37

asmeniskai man banditas trecias kaitas, kai pabandziau bandita supratau, kad apsistosiu ties situo modeliu. bet dabar ir anskciau sirdis linko prie hq matrixxo ir speed3 tai va dar kokia tris keturis metus atvarysiu su banditu ir ziuresiu foilo. turiu 3-4 metus testavimui, tik va nelabai kas turi tu foilu, jei tu tomai is kauno tai jei negalai uzsirasau pas tave i eile isbandyti speedo4, tikiuosi imsi 15 kv.
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST kasstiss 18 Lap 2014 11:31

TadasR rašė:Pats nusipirkau Fone Bandit kaip pirmą kaitą ir labai patenkintas esu, sezono viduryje dar ir antrą pasiemiau (didesnį, silpnesniam vėjui). Labai smagus kaitas, ir ramiai plaukioti tinka ir kelia į orą gerai jei to nori. Nesigailėjau nė karto dėl šito pasirinkimo, o ir iš kompanijos kas bandė tai tik gerai atsiliepia :) Taip kad Banditas =D>

Geras kaitas.turejau neviena bandita.bet gaila silpnai padarytas.issiardo per metus ir baras ir pats kaitas.
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST TadasR 18 Lap 2014 11:56

Hm, nu kolkas nepastebėjau kad tokių bėdų būtų, nors plaukiau tai kiekvieną vėjuotą dieną.. Na matysim kas toliau bus :lol: Kelintą konkrečiai turėjai? Nes trečias berods tai irgi girdėjau kad ardosi, bet pas mane jau penktas :)
http://www.madtunaboards.com - vienetinės lentos, pagamintos Lietuvoje!
Vartotojo avataras
TadasR
 
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 24 Rgs 2013 19:07
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Aitvaras 18 Lap 2014 12:45

Chebra, nu nebūna jokių stebuklų, jei santykinai nedaug mokate už aitvarą, tai ir kokybė tokia santykinai gera
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST kasstiss 18 Lap 2014 14:28

TadasR rašė:Hm, nu kolkas nepastebėjau kad tokių bėdų būtų, nors plaukiau tai kiekvieną vėjuotą dieną.. Na matysim kas toliau bus :lol: Kelintą konkrečiai turėjai? Nes trečias berods tai irgi girdėjau kad ardosi, bet pas mane jau penktas :)

Turejau ketvirta, penkta, sesta.baras sestam pasprestas bet cikenas senas paliktas.medziagos islengvintos todel greiciau susidevi. Marko eile metu su tuo paciu banditu plaukia.idomu ka jis pasakys...
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST marko16133 18 Lap 2014 15:07

jei kalba nukrypo apie banditus tai galiu pasakyti, kad mano ketvirtas banditas pasiutas gan gerai, kaito medziaga nepakitus, nieko nereikejo siuti, nei medziagos nei pusles klijuoti, tik reikejo pasikeisti bridlus vienus, nes nutruko, kas del baro tai nevykusiai padarytas, bet man patinka pats principas, kuo paprasciau tuo man geriau. bara tvarkiau kelis kart, pirmiausiai nueina pigtail (sniureliai) kurie buna tarp baro ir soniniu stropu, veliau keiciau depowerio virve. kaip ir viskas lygtais beje pas mane baras 3. jei del baru tai visi jie beveik vienodi, man asmeniskai geriausias 3 kolkas nebandziau bandito 7, o gal jau ir 8, kur chikeno perdarytas atsisovimo mechanizmas. kas del aitvaru daugiausia traukos turi 3 ir kuo naujesnis tuo maziau traukos ir atvirksciai, kuo naujesnis tuo stabilesnis. bet pakankamai stabilus ir trecias.
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST TadasR 18 Lap 2014 18:00

Šiaip tiesa, tą pigtail'ą ant 6 bandito baro irgi keičiau vieną, nes kažkaip ten dyla jis toje vietoje kur su baru jungiasi. Bet čia tokia smulkmena, keli litai tekainuoja pasikeist.. O saugumo sistema tiek ant 5 tiek ant 6 baro tai nėra pati patogiausia, čia tai minusas :? Man rodos nuo septinto jau "north'ine" dedama
http://www.madtunaboards.com - vienetinės lentos, pagamintos Lietuvoje!
Vartotojo avataras
TadasR
 
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 24 Rgs 2013 19:07
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Tomas1 21 Lap 2014 11:01

Sveiki,
taigi dar truputi daugiau pasidomejau, pabendravau su protingesniais uz save zmonemis ir susidariau sau tokias isvadas ir gavosi visas pasakojimas:
visu pirma, beieskant kaitulio, kaina po biski auga ir siuo metu jau matau, kad kaitui ir trapecijai galiu neuztekti ir visu 5000Lt (tai atitinka 1450e ) :D Prisiskaites rastliavos, supratau, kad reikia ziureti i kuo naujesni kaita, taigis pradejau ziureti tik 2014/15 metu kaitulius. Pirmas, kuri pradejau nagrineti yra Flysurfer Speed4 Lotus. Kaip supratau is dedes interneto - tai tikrai nuostabus kaitas, daug privalumu ir beveik nera trukumu, tik del kazkokiu priezasciu man kolkas sirdis prie jo nelinksta... Nors net nezinau kodel, bet gal dar persvarstysiu ir ateisiu i prota :) Toliau - F-one Bandit 8 2015metu. Kolkas apie ji atsiliepimu daug nera, nes bus galima uzsakyti tik nuo sausio men. Taciau apie visus senesnius Banditus nepatys geriausi atsiliepimai, kad jau po metu visas issitampo, labai trapus, pradeda plysineti, kazkokios problemos su stropom, nekokia saugumo sistema, ir t.t. Kokia tikimybe, kad 2015 metu modelyje bus viskas istaisyta? Vel nezinia... Bet pasakysiu kaip mazvaikis - jis man grafiskai labai grazus :) Kitas man uzkliuves kaitas buvo Cabrinha Switchblade 2015 metu. Kaip ir pavadinimas - kaina irgi apvali... Kolkas apie ji irgi nera daug atsiliepimu, nes jis kolkas naujas :) Tik is sio forumo aktyvaus dalyvio supratau, kad jame yra daug ko gero, tik viskas nukopijuota nuo kitu brandu - ar tai gerai ar blogai irgi nesupratau...

Yra dar du kaitai, apie kuriuos domejaus, bet informacijos nelabai radau:
1. North Vegas 2015m.
2. Ozone Chrono 2015m

Visa si rastliava surasyta man bunant cainiko busenoj, ir kolkas visiskai nesuprantant apie kaitus, tiesiog ko prisiklausiau ir prisiskaiciau - perpasakoju jums. Buciau skoloj alaus, jei kas dar galetu suteikti daugiau informacijos ar tiesiog papildyti kazka prie atitinkamo kaito, kad butu lengviau man apsispresti.
Zinau, kad bus zmoniu, kurie laikys tikriausiai mane durnu, kad esu zalias ir perku nuaja kaita tik dauzymui (kol ismoksiu), bet laukiu ir tokiu zmoniu komentaru :)
Tai va...
Tomas1
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 11 Lap 2014 21:04
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Aitvaras 21 Lap 2014 11:20

Kad ir kaip skambėtų keistai didžioji dauguma pirmus aitvarus rinkosi pagal grožį ir tai jau nėra toks blogas faktorius kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


cron
Prisijungimas nariams