EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST misavi 03 Rgs 2015 17:49

marko16133 rašė:tai kam tada moketi pinigus.

marko16133, žmogus gi neklausia, ar gerai padarė, kad nuėjo mokytis vienur, ar kitur, arba ar teisingai padarė, kad kažkam sumokėjo. Mano galva, stumdamas ant kitų mokyklų sau daugiau mokinių neprisikviesi (ar nežinau, ko Tu sieki). Ir aš atvirkščiai - labai sveikinu, kai žmogus ne aklai perka tai ir už tiek, ką instruktorius "nurodė", o pasiklausia ir "bendruomenės" nuomonės.

darėnas rašė:nieko čia įpatingo...

Taip, darėnas, sutinku. Ypatinga pasidaro, kai trūksta to "metriuko" ir nebepakeli ;). Ir taip, kaip atbulas kyla CRONIX, nekyla JOKS kitas kite-as.
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST marko16133 03 Rgs 2015 18:54

misavi rašė:
marko16133 rašė:tai kam tada moketi pinigus.

marko16133, žmogus gi neklausia, ar gerai padarė, kad nuėjo mokytis vienur, ar kitur, arba ar teisingai padarė, kad kažkam sumokėjo. Mano galva, stumdamas ant kitų mokyklų sau daugiau mokinių neprisikviesi (ar nežinau, ko Tu sieki). Ir aš atvirkščiai - labai sveikinu, kai žmogus ne aklai perka tai ir už tiek, ką instruktorius "nurodė", o pasiklausia ir "bendruomenės" nuomonės.

darėnas rašė:nieko čia įpatingo...

Taip, darėnas, sutinku. Ypatinga pasidaro, kai trūksta to "metriuko" ir nebepakeli ;). Ir taip, kaip atbulas kyla CRONIX, nekyla JOKS kitas kite-as.

tik isreiskiau savo nuomone apie mokyklas, jei tave kazkaip izeidziau tai atsiprasau, nieko blogo nenorejau.
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST avantmov 03 Rgs 2015 21:05

kelti aitvara is vejo lango centrines zonos nera saugu ir neetiska patarineti pradinukams,o beje taip kylanciu aitvaru nemazai nuo senoves..
dauguma i klausima neatsako o bando tau parduot kazkoki modeli..
rinkdamasis aitvara,pagalvok, kur kaituosi-Lietuvoj uztenka 2 aitvaru,su tokiu svoriu-- 16-17 kv didesnysis(14-15 neisgelbes),ir 11 kvadratu mazesnysis,su pirmu iki 10-12 m/s,su antru -iki 16 m/s..tik,beje,modeliai nepanasus, buna-"open C" kirpimo-daugiau atsparus gusiams ir aukstutinei vejo ribai,"SL","Delta" kirpimo-daugiau traukos apatiniam diapazone..as rinkciausi mazesni butent open C kirpimo,nes lietuvoj ypac stiprus vejai gusingi..i ziema orientuotis neverta-lietuvoj normalaus kaitavimo ziemu nebuna..aitvarus rinkis zinomos firmos ir populiarius,kad po to galetum parduot..dar pridursiu ,dar ir dabar galima rasti is nauju modeliu "dovaneliu"..visiskai nevykusiu aitvaru,su kuriais ir plaukti nesmagu ir" santuoka neleidzia skirtis"
gero vejo ir smagiu plaukimu :)
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST misavi 04 Rgs 2015 05:36

avantmov rašė:kelti aitvara is vejo lango centrines zonos nera saugu ir neetiska patarineti pradinukams

Ir čia rašai remdamasis kuo? Neetiška patarti kelti kite-ą atbulą kai "nėra vėjo"? Prie normalaus vėjo kite-as ir taip kyla. Bet ką daryti, kai atverst kite-o už vienos stropos neina? Stebėjau pats kurią čia žiemą Valkininkuose - privažiavo kiter-ių, gūselis papučia ir puola čiuožt, gūselis baigiasi ir sėdi vidury lauko su nukritusiu kite-u. Greičiausiai dėl to, kad kelt atbulą neetišką? Esu įsitikinęs, kad jie padarytų bet ką, kad tik tas kite-as pakiltų ir trauktų. Bet kad jiems nekyla. Atčiuožinėjau tada visą dieną.

Beje, ne kartą čiuožinėjom Trakuose ant ledo, kai paviršius šerpėtas. Čia irgi neetiška atbulą kelt, kad pūslę pasaugot?

Jei pats paskutinį kartą Lietuvoj snowkite-inai prieš n metų, tai nereiškia, kad ir tų žiemų čia nėra. Pernai Gediminas net varžybas suorganizavo ;). Beje, Tavęs eksperto ten kažkodėl nebuvo.

avantmov rašė:beje taip kylanciu aitvaru nemazai nuo senoves..

Yra. Bet taip, kaip kyla CRONIX - nekyla joks kitas aitvaras. O jei pats nebandei, tai būtų gražu, kad ir nekomentuotum. Arba prirašytum "aš manau". Nes dabar pats save pristatai kaip visažinį ekspertą, nors, lažinuosi, modernaus kite-o nesi matęs. Paties įranga kelintų metų? Pagal ją ir sprendi apie visus kitus modelius?

Dar dėl vėjo diapazono. Pradinukui "patari" su 17-uku prie 12 m/s plaukt ;)? Pamenu, kai Domą su 12-uku prie 12 m/s išleidau ir kaip čia mane forume su žemėm maišei. Kas čia pasidarė? Kas Tau galima, kitiems ne? Ar bręsti truputį užvėluodamas ir visgi tai, ką sako kiti, kad ir kaip neįtikėtinai skambėtų, visgi gali būti tiesa? Šnekorius Tu, o ne patarėjas :).
misavi
 
Pranešimai: 635
Užsiregistravo: 28 Bir 2010 09:14
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST MrPolas 04 Rgs 2015 07:44

Kažkaip labai jau didokas atrodo 16-17 su mano įgūdžiais, 14 jau vilko gerai ir nemeluosiu smagu buvo, ypač pradžioj, kai viskas nauja, iš vietos gal tekdavo barą paspaust, kad ištemptų mane, o poto atrodė tikrai pakankamai tos jėgos. Skaitinėjau ir šiaip gūūūglėj, tai tokiam svoriui daug kas siūlo tokio dydžio, bet gal 13-14 pradžioj pats tas būtų, ar visgi žiūrėt didesnį?
Ačiū dar kartą visiem už patarimus :!:
MrPolas
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 17 Lie 2015 14:37
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Romkis 04 Rgs 2015 13:16

Vilko gerai, nes buvo vėjas pakankamas. Jei būtų mažesnis (arba didesnis) vėjas, nebūtum toks laimingas, nors kaitas tikrai dėl to nebūtų kaltas. Tavo vietoje kaip pirma kaita rinkčiausi ~13, o paskui galėsi dalipdyti kitus dydžius (10 ir 18) kaip patarė Marko ir Misavi. Šiaip siūlau pirkti ir bandyti plaukioti, o kai pajusi kas prie ko, daugiau tokiu klausimu nekils.
Romkis
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 28 Lap 2010 16:05
Burės numeris: 1

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST avantmov 04 Rgs 2015 21:33

MrPolas rašė:Kažkaip labai jau didokas atrodo 16-17 su mano įgūdžiais, 14 jau vilko gerai ir nemeluosiu smagu buvo, ypač pradžioj, kai viskas nauja, iš vietos gal tekdavo barą paspaust, kad ištemptų mane, o poto atrodė tikrai pakankamai tos jėgos. Skaitinėjau ir šiaip gūūūglėj, tai tokiam svoriui daug kas siūlo tokio dydžio, bet gal 13-14 pradžioj pats tas būtų, ar visgi žiūrėt didesnį?
Ačiū dar kartą visiem už patarimus :!:

na,kai tu apsirengsi-sversi visus 120 rudeni..jei noresi pakaitint kokioj baloj,jau pramokes,tai 14 -bus mazai-lietuvoj daugumoj vyrauja silpni zemyniniai vejai ,nereikia bijoti siuolaikiniu dideliu aitvaru,jie pakankamai lengvai valdosi ir numeta jega,o trauka yra gerai..
tiesiog paklausinek daugiau kas turi tokius tavo svorio ir atsakymas bus aiskus,kita vertus toki nusipirkti nera lengva,nes ne visi brandai pasiuve kokybiskus o ir prekeiviai nelabai vezasi, shtai vienas ju labai jau piktas ,kad is jo duonos kasni atimineju #-o ...taciau pridursiu -kaitais neprekiauju ,o puse metu gyvenu-instruktoriauju prie raud juros..paziurek switshkites..kaina bus prieinama,o pagal pasiuvimo kokybe-tai bene nr1..susikomplektaves tinkamai iranga ir tobulesi greiciau ir islaidu papildomu nebus kelerius metus
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST cliff 04 Rgs 2015 22:02

MrPolas rašė:Kažkaip labai jau didokas atrodo 16-17 su mano įgūdžiais, 14 jau vilko gerai ir nemeluosiu smagu buvo, ypač pradžioj, kai viskas nauja, iš vietos gal tekdavo barą paspaust, kad ištemptų mane, o poto atrodė tikrai pakankamai tos jėgos. Skaitinėjau ir šiaip gūūūglėj, tai tokiam svoriui daug kas siūlo tokio dydžio, bet gal 13-14 pradžioj pats tas būtų, ar visgi žiūrėt didesnį?
Ačiū dar kartą visiem už patarimus :!:


neziurek didesnio :) geriau palauksi kol uzpus 8metrus ir plauksi...siais metais tokio didelio praktiskai nenaudotum..
geriau didesne lenta turet.
http://www.hero.lt
GoPro kameros ir priedai | SUUNTO , Garmin laikrodziai <<<< -- spec kaina extreme-sports.lt
skype : paulius_cliff
Vartotojo avataras
cliff
 
Pranešimai: 557
Užsiregistravo: 12 Gru 2004 19:32
Miestas: KAUNAS

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST kukumaku 09 Rgs 2015 16:56

Vistiek geriausia kombinacija lietuvos salygom yra lenta apie 140cm ir kaitas 12m, padengs apie 70% visu veju, jei gyveni pajuryje
Vartotojo avataras
kukumaku
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 25 Geg 2010 20:41

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Celiulitas 09 Gru 2015 19:17

Sveiki, planuoju nusipirkti pirmą kaitą "F-one Bandit5" 11m2. Planuoju prieš naujus metus išskristi į Vietnamą trim savaitėm. Kaip manot, ar šis kaitas tiks mokinimuisi, ar geriau kito paieškoti? Gal dar kas žino, ar Vietname ir Kambodžoje sausio mėnesį įmanoma buriuoti? Ir ar man pakaks kvadratūros? Mano svoris apie 80 kg
Nesu plaukęs nei karto, teko tik krante kartą prie silpno vėjo palaikyti puse valandos 6m2 kaitą :)
Dar galvoju apie "Core XR2 LW 17m2 2013"

Ačiū už atsakymus
P.S. Dar toks klausimėlis. Turiu "wakeboard" lentą su batais. Kaip manot, ar ji iš bėdos tiktų plaukti kaitu, ar vis gi pirkti lentą kaitui?
P.S.P,S. Pridursiu, kad esu gabus tokiems dalykams, manau man nekils problemos atsistoti ant lentos visiškai :) Noriu išmokti su kaitu šokinėti, kiti plaukimo būdai domina mažiau..
Celiulitas
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 01 Rgs 2015 17:45
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST marko16133 09 Gru 2015 20:22

tinka banditas, bet kodel 11kv, kaip pradinumui geriau butu 12kv. na nebent tavo svoris 70-75 kg, bet nieko baisaus nebus ir su 11 kv tiesiog reikes didesnio vejo. kaip vietname vejas tikrai nezinau beto jei jau mokinsiesi kaituot vietname paziurek ar salygos tinkamos tam.
is bedos gal ir galima mokintis su wakeboardu bet tikrai nepatariu nebent batuose kojos bus laisvos. patarciau nusipirkti arba padukus wakeboardui arba kaitlente, nes su batais traumu rizika dar pradinukui lygi labai didele, gal net ir prigerimas. na bet jei esi gabus ir mokinsiesi su keliu zmoniu pagalba gal ir pavyks. nezinau ar as cia tau patariau gerai bet kaip visada sprendimus priimsi tu
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Celiulitas 09 Gru 2015 20:25

Nežinau, ar prigersiu, ant lentos paskui katerį plaukiu gana neblogai. O kokia nuomonė apie core 17m2? Kaip suprantu, Vietname vėjai gana silpni..
O banditas todėl, kad apie jį gerai visi atsiliepia.. O ir už kainą gaunu 465 eu. su baru
Mano svoris keičiasi nuo 75 iki 85kg Kiekvienais metais. Vasarą sveriu apie 80
Celiulitas
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 01 Rgs 2015 17:45
Burės numeris: 0

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST marko16133 10 Gru 2015 10:39

del didelio kaito tai reikes ir dideles lentos. lietuviskom salygom tai geriau tureti 12 kv o paskui suprastus kas kaip tada gali rinktis tiek mazesni tiek didesni, bet jei jau nori didelio aitvaro siulyciau paziureti foilinius, nes nereikes tiek oro pusti lengviau pasikelti foila, jei vejas dings foila gal sugebesi pasikelt is vandens, didesnis vejo diapazonas, lengviau sugeria gusius. kaip ir sakiau pirma reiketu tureti 12kv jei vietname nebus vejo tai galesi mokintis drevernoj
Vartotojo avataras
marko16133
 
Pranešimai: 689
Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST avantmov 10 Gru 2015 11:44

17 -kos vietname tikrai nereikia,pramokti ten sudetinga,pasidomek vejo salygom,pamatysi ka veztis,bet geriau nuomoti,nes savo sudraskysi i sipulius
avantmov
 
Pranešimai: 1553
Užsiregistravo: 04 Lap 2004 16:57

Re: Pirmas kaitas. Prasau pagalbos

UNREAD_POST Celiulitas 10 Gru 2015 19:45

avantmov rašė:17 -kos vietname tikrai nereikia,pramokti ten sudetinga,pasidomek vejo salygom,pamatysi ka veztis,bet geriau nuomoti,nes savo sudraskysi i sipulius


Tame ir bėda, kad pasidomėjau. Sausio mėnesį ten nepučia stipresnis vėjas, jei 7m/s, todėl galvoju apie didelį kaitą. O ir tas 7 metrai retai būna. Dabar man reikia kaito Vietnamui, pavasarį pasižvalgysiu kaito Lietuvai :)
Tiksliau pasidomėjau vėjais Kambodžoje (Shikanouville), nes ten ilgesnį laiką būsiu. Ten nepučia stiprūs vėjai, ten aplamai sausį štilius beveik.. Nuomos kaina ten kosminė, ta pati gausis, ką ir savo nusipirkti, jei ten savaitei nuomotis. O jei nebus vėjo, tai nebus.. Nenumirsiu.
Paskutinį kartą redagavo Celiulitas 10 Gru 2015 21:37. Iš viso redaguota 2 kartus.
Celiulitas
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 01 Rgs 2015 17:45
Burės numeris: 0

AnkstesnisKitas

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Prisijungimas nariams