EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Kaitas merginai

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Re: Kaitas merginai

UNREAD_POST klaipeda 23 Geg 2016 00:12

Panikė rašė:Aš galvoju apie 6kę, ūgis 175, svoris apie 60. O 10kės Lt vėjams turėtų pagrinde užtekti ar reik galvot ir apie didesnį ateity?
Neturiu kieno paprašyt, merginų mažai ant kranto matau, o bernai su didesniais kiek matau plaukia :D

Svoris ir ugis kaip mano:D
Plaukiu su 7, 9, 13. Su tokia kombinacija apimu visa diapozona. Vasara dazniausiai su 13, gal net ir didesnio vieno reiketu.
Rudeniop praktiskai su 9 visada nu ir 7 audroms.
Plaukiu dazniausiai juroj ir su Cskem.
klaipeda
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 03 Rgs 2009 23:37

Re: Kaitas merginai

UNREAD_POST arts 24 Geg 2016 22:33

Nemanau kad Fuerteventuroj uzteks 6metru kaito. Ten siltas oras, jo tankis yra mažesnis ir tai labai jaučiasi. Sakyčiau ten reikia 1m+ lyginant prie to pačio vejo Lietuvoje. Ir aplamai didelis tarpas tarp 10m ir 6m. Galvok apie 7m, gal net 8m.
Jei planuojat plaukt Sotovento lagūnose galit labai nusivilt del gūsiuoto vejo, nes vejas nuo karanto. Šiek tiek geriau vandenyne toliau nuo kranto. O šiaip rekomenduočiau važiuot į Corraejo Flag Beach.
Vartotojo avataras
arts
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 26 Lap 2011 14:37
Burės numeris: 0

Re: Kaitas merginai

UNREAD_POST Panikė 02 Bir 2016 15:19

Ačiū, vis dėl to nepirkau, buvau išsinuovamus 7kę vienai dienai. Tiksliau buvau pasiemus downwind sesiją, kur įėjo visa įranga :)
Lietuvoj manau tikrai maža tikimybė, kad kaituosiu prie didelio vėjo, tai kolkas bandysiu apsieiti su 10ke, o jei ką teks pasinuomoti... :)
Vartotojo avataras
Panikė
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 10 Rgs 2015 14:21
Burės numeris: 0

Re: Kaitas merginai

UNREAD_POST Aitvaras 02 Bir 2016 15:25

Iš patirties galiu pasakyti, kad tokie variantai kaip tavo, atėjus stipresniam vėjui stovi ant kranto ir gailiai žiūri
Koncultacijos,
pardavimas, remontas
tel.+370 684 74070
algis eta peterlynn.lt
skype: algimanv1
http://www.peterlynn.lt
Miško g. 30, Kaunas
Vartotojo avataras
Aitvaras
 
Pranešimai: 686
Užsiregistravo: 05 Geg 2010 12:04
Burės numeris: 0

Re: Kaitas merginai

UNREAD_POST argon99 02 Bir 2016 20:57

Atsimenu kad senesniais laikais buvo gajus mitas kad pradedantysis turi susipirkti visa komplekta kaitu is karto(pvz. 12,9,7), kas kaip LT vejo deficito salygomis yra visiska nesamone, nes mazdaug bent 1-2 metai praeina kol norisi pradedanciamjam kaituoti ant labai stipriu veju. Manau cia ta trijules kaitu ideja tiesiog atejusi ir prekybininku, kuriems svarbu viska kuo greiciau parduoti, skatinti pirkimus. Panike su 10ke manau gales kaituoti iki kokiu 11-12 metu vejo laisvai, o kad LT butu dar didesni buna labai retai. Be to tada dazniausiai jau dangus su zeme maisosi. As pats puikiai 1-2 metus su 12 tuku plaukiojau kol prisireike tikrai jau mazo kaito, ir is patirties sakau, kad tie stiprus vejai vasara buna tik apie rugpjucio viduri neilgam, pora dieneliu ir dar kartais birzelio viduryje. Manau Panike teisingai pasake kad jai uzteks 10ko kol kas. Isaugus kaitavimo meistriskumui ateina naturaliai ir atsakymai ko konkreciai tau reikia.
Paskutinį kartą redagavo argon99 15 Bir 2016 15:45. Iš viso redaguota 1 kartą.
argon99
 
Pranešimai: 95
Užsiregistravo: 11 Bir 2014 19:52
Burės numeris: 0

Re: Kaitas merginai

UNREAD_POST kasstiss 02 Bir 2016 21:15

Panikė rašė:Ačiū, vis dėl to nepirkau, buvau išsinuovamus 7kę vienai dienai. Tiksliau buvau pasiemus downwind sesiją, kur įėjo visa įranga :)
Lietuvoj manau tikrai maža tikimybė, kad kaituosiu prie didelio vėjo, tai kolkas bandysiu apsieiti su 10ke, o jei ką teks pasinuomoti... :)

Ar gali aprasyti kaip ten vyksta downwind plaukimai? Turiu omeny kaip pucia ir kur plaukia:)
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Kaitas merginai

UNREAD_POST Panikė 03 Bir 2016 21:24

Buvau pasiemus downwind sesija, kuri kainavo 60eur, musu buvo 5ki. Tai is esmes tave nuplukdo i gyli toje vietoje, kur ta diena yra geriausios salygos (mes vaziavom i El Cotillo), duoda visa iranga ir paleidzia vandeny plaukti kiek akys mato. Instruktoriai visada salia, jei pavargsti, duodi zenkla ir surenka. Pacio plaukimo gal apie 1,5h gaunasi. Cia labiausiai tinka pradinukams, kuriems truksta praktikos, nes Flag beache soninis vejas ir jeigu nemoki normaliai pjautis, teks lipti is vandens, paejeti krantu upwind ir startuoti kaskart is naujo. Beto Flag beache nemazai akmenu, tai ten nepavaiksciosi kaip mariose, plius greitai gyleja. Man ten pasipraktikavus jau niekur nebaisu :) ypac vandenyne, bangos nemazos ir siaip idomus jausmelis, kai esi vienas belekokiam gyly, krantas vos matyt ir visa vandenyno fauna po tavim:))
Vartotojo avataras
Panikė
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 10 Rgs 2015 14:21
Burės numeris: 0

Re: Kaitas merginai

UNREAD_POST kasstiss 05 Bir 2016 11:47

Panikė rašė:Buvau pasiemus downwind sesija, kuri kainavo 60eur, musu buvo 5ki. Tai is esmes tave nuplukdo i gyli toje vietoje, kur ta diena yra geriausios salygos (mes vaziavom i El Cotillo), duoda visa iranga ir paleidzia vandeny plaukti kiek akys mato. Instruktoriai visada salia, jei pavargsti, duodi zenkla ir surenka. Pacio plaukimo gal apie 1,5h gaunasi. Cia labiausiai tinka pradinukams, kuriems truksta praktikos, nes Flag beache soninis vejas ir jeigu nemoki normaliai pjautis, teks lipti is vandens, paejeti krantu upwind ir startuoti kaskart is naujo. Beto Flag beache nemazai akmenu, tai ten nepavaiksciosi kaip mariose, plius greitai gyleja. Man ten pasipraktikavus jau niekur nebaisu :) ypac vandenyne, bangos nemazos ir siaip idomus jausmelis, kai esi vienas belekokiam gyly, krantas vos matyt ir visa vandenyno fauna po tavim:))
Tikrai buvo verta...igavai daugiau patirties negu krante. Man down windai baltijos juroj yra gwriausia kas gali buti kaitavime.:)
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Ankstesnis

Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 8 svečių


cron
Prisijungimas nariams