EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Pirmojo kaito issirinkimas

Viskas "žaliems" - klauskite, domėkites
Profams pareiga tinkamai atsakyt
All about kitesurfing - first steps to the sky

Pirmojo kaito issirinkimas

UNREAD_POST Brizas 16 Kov 2017 10:46

Sveiki vejavaikiai :twisted: ,
nusprendziau prisijungti prie kaitininku legiono, taciau kyla didziausias klaustukas, koki ginkla issirinkti ir i kurias gretas stoti. Kadangi esu dar zalias kaip salota, prasau patyrusiu vilku patarimo.
Mano svoris yra garbingi 70 kg. Tikslas - istaskyti visas bangas. konkretus klausimas - KOKIO DYDŽIO KAITĄ IŠSIRINKTI. :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
P.s. Chebra, prasau rimtu atsakimu, pastebejimu ir gilios patirties, nes jau turiu kaita 14m.2 :^o ir suabejojau sprendimu. :shock:
Aciu uz tai, kad susidomejote. :wink:
Brizas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 16 Kov 2017 10:08
Burės numeris: 0

Re: Pirmojo kaito issirinkimas

UNREAD_POST Romkis 16 Kov 2017 15:32

Jeigu esi praėjęs mokymosi stadiją, tai su 70 kg svoriu ir vidutinio dydžio lenta mano manymu optimaliausiai būtų turėti 8 ir 11 kv aitvarus. Jeigu dar mokaisi, tai norint sutaupyti nervų ir nesikankinti prie ribinio vėjo, siulyčiau turėti 9 ir 12 kv komplektą. Lietuvos sąlygomis dažniau naudojamas didesnis iš aitvarų, todėl norint turėti vieną, rinkčiausi 10-11kv (gal net 12 kv) aitvarą. Šiaip nėra taisyklių aitvaro dydžiams, vieni mėgsta su didesniais, kiti su mažesniais plaukioti, todėl ir nuomonių gali būti skirtingų.
Aitvaras, ne žmona, galima lengvai pasikeisti, todėl reikia imt ir bandyti, jei nepatinka, parduoti ir pirkti kitą. Jeigu nori to išvengti, tada gali nuomotis ir išsirinksi savo. Jei dar neplaukioji, tada siūlau praeiti mokyklą ir sutaupyti pinigų, laiko, sveikatos ir t.t, o ten gausi aiškius patarimus ir praktiką :)
Romkis
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 28 Lap 2010 16:05
Burės numeris: 1

Re: Pirmojo kaito issirinkimas

UNREAD_POST kasstiss 16 Kov 2017 23:00

Is kur 14kta paimiai? Ar teko plaukti anksciau, jei taip su kokia iranga?
Vartotojo avataras
kasstiss
 
Pranešimai: 624
Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
Burės numeris: 0

Re: Pirmojo kaito issirinkimas

UNREAD_POST Zygann 10 Lie 2017 14:27

Rekomenduoju imti Cabrinha SwitchBlade, bus labai geras kaip pirmas kaitas, greiciau ismoksi plaukti ir dar ilgai naudosi.
Pagal didi sunku pasakit, nes mano svoris 95. Greiciausiai tau reikes kokio 10kv-11kv.
Zygann
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 08 Lie 2011 12:54
Burės numeris: 0


Grįžti į Pradedantiesiems / for beginners

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


cron
Prisijungimas nariams