|
Reportažai iš kaitavimo ar kito veiksmo su kaitais vietų. Postinimo taisyklė: antraštėje parašome datą ir vietą Posts here all photos/ movies from kitesurfing spots or other places
Kancler 11 Rgs 2013 13:27
kasstiss rašė:Kancler rašė:ar cia man vienam tie 4-5 metrai sypsena sukelia ? 
po jusu komentaro kolega,. susimasciau, ar cia tureta omenyje,; metrai per sekunde, ar metrai tie is centimetru, ar metrai kvadratu,. 
ar metrai i dangu 
-

Kancler
-
- Pranešimai: 1407
- Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13
-
unixas911 11 Rgs 2013 20:02
Kancler rašė:Standartinė Kancler 11 Rgs 2013 13:27 kasstiss rašė: Kancler rašė:ar cia man vienam tie 4-5 metrai sypsena sukelia ?  po jusu komentaro kolega,. susimasciau, ar cia tureta omenyje,; metrai per sekunde, ar metrai tie is centimetru, ar metrai kvadratu,.  ar metrai i dangu 
taip, metrai i dangu. o jums ka, baisu:)? man tai ne, tik pasakykit kaip nusileisti:)
-
unixas911
-
- Pranešimai: 18
- Užsiregistravo: 31 Lie 2013 11:07
- Burės numeris: 0
unixas911 11 Rgs 2013 20:18
Plikis rašė:Kai pamačiau šitą temą prieš savaitę, pagalvojau, kad tai ilgai netruks: arba tema užsidarys, arba bus kapec. Matau, kad buvau neteisus, nes turiu smegenų. Ir šalmą naudoju. Žiemą. O x911 patarimų sunku duoti, nes pažiūrėjus, neturi baimės jausmo. Taip pradėt kaituot ant lietuvėlės dar niekas nesimokino. Davė seni patyrę vėjagalviai pakankamai daug naudingos informacijos. Bet nemanau, kad sugebėsi ja pasinaudoti. Per anksti dar. Jei neisi į mokyklą, turi turėti draugą kaituotoją, kuris sugebėtų tavę "suvaldyti". Šitie šokinėjimai ir spaly tau nieko neduos. Reikia pradėti jausti kaitą ir jam duoti komandas, kurias tu nori vykdyti. Toks vaizdas, kad tu nori iš karto 4 ketvirtos klasės uždavinius spręsti. Tie, kurie youtube landboardina, jie žino viską nuo A iki Z: kaitų charakterį, landbordo pajėgumus, vėjo niuansus. Gryšiu spalio pradžioje, paimsiu landbordą, galim kur susitikti ant pievų, pajausti, kaip galima važiuoti. O normalaus sniego, manau, šiemet reiks palaukti bent jau kalėdų O to, kad daryti bet ką, galima sausy-vasary važiuot į Norvegiją ant sniego.
Labai butu smagu uzlipti ant landboardo. labai tikiuosi prie taves kada prisigretinti, bent kelioms minutems isbandyti lenta. o tiems kurie palaiko naujoka, dekui. nu nereikia zmoniu nuvertinti del noro rizikuoti. cia ju reikalas kol tai neliecia aplinkiniu. patarimais pasinaudosiu, ir sekanti isejima i lauka su kaitu stengsiuosi isnaudoti kaito suvaldymui, t.y. stabilumui. pradesiu mokytis truputi duoti galios, kol galesiu ant koju ciuozti, bet negriuti. o suoliukai tai buvo uzkabliave, ir dabar yra. smagu jausti kaito jega. pavasari ir as i mokyklele eisiu. o ziema bandysim daryti viska patys. gal gerai nusiteike zmones patarimu duos, vistiek gi renkates ziema i burelius?
-
unixas911
-
- Pranešimai: 18
- Užsiregistravo: 31 Lie 2013 11:07
- Burės numeris: 0
Kiestas 11 Rgs 2013 20:54
siaip visi kaitiorai nuosirdus, duodantis, imantys, besidalintis patarimais, patirtimi. bet niekas nemegsta marozinimo, kai daromos nesamones. Na siuo atveju, tai.... nekazka. Taigi jei bus noro junkis ziema visada...
-

Kiestas
-
- Pranešimai: 215
- Užsiregistravo: 18 Lap 2007 12:07
- Miestas: Kaunas
- Burės numeris: 0
Kancler 12 Rgs 2013 10:57
unixai o tu ten ir filmuke ir tokius aukscius sokinejai ?
-

Kancler
-
- Pranešimai: 1407
- Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13
-
unixas911 12 Rgs 2013 11:16
Kancler rašė:unixai o tu ten ir filmuke ir tokius aukscius sokinejai ?
filmuke matosi, ten iki 2 - 2.5 metro. ne daugiau. ta diena gal iki triju metru buvau pakiles. bet nusileidimai tai visi daugiau maziau panasus. ant koju nusileisdavau tik jei aukstis nevirsydavo 1 ar 1.5 metru. nes nespedavo kaito nunesti i sona, kas leisdavo zeme pasiekti skriejant labai nedideliu greiciu. o jei uznesdavo aitvara, tai kazkaip svelniai nugriuni i sona ir tiek. apsaugos skirtos motokrosui,suvaldo visus smugius. niekas nenusimusa ir nenusibrozdina. tik vat apie ciurnas nepagalvojau tada. batukai zemu aulu buvo. kryptelejo ir tiek. mano zodziai buvo pasakyti kad ""Galejau"" pakilti ta diena ir i 5 metrus. bet nekili tiek, atleidi bara. butu vanduo ir tai daugiau 3 metru kilti butu baugoka.o vejo ta diena buvo stipriai pakankamai, fonas 7-8 su gusiais iki 13. gal daugiau. baigiant kaituoti tikrai gusiai didesni vaiksciojo.
-
unixas911
-
- Pranešimai: 18
- Užsiregistravo: 31 Lie 2013 11:07
- Burės numeris: 0
Kancler 12 Rgs 2013 12:11
heh  sekmes tau tavo 5metriniuose suoliuose
-

Kancler
-
- Pranešimai: 1407
- Užsiregistravo: 10 Lie 2006 17:13
-
kasstiss 12 Rgs 2013 19:38
vyrai jums senai jau reikejo pereiti i parasparniu sporta... galiu susilazinti kad tie"5m" buvo tavo akimis...(tavo akiu lygije:),matuojant tavo pedas tai beliktu visi max 2.5m. Bet malonumo sumazeje skaiciai manyciau nepamazins:)
-

kasstiss
-
- Pranešimai: 624
- Užsiregistravo: 30 Spa 2011 10:45
- Burės numeris: 0
Dogrx 13 Rgs 2013 08:03
Kaip ten sakoma : "Jeigu jums iš pirmo karto viskas nesigauna - parasparniai (ir parašiutai) ne JUMS" 
You can't buy happiness, but buying a kite is very close 
-

Dogrx
-
- Pranešimai: 84
- Užsiregistravo: 28 Lie 2011 21:44
- Burės numeris: 0
Karolius 16 Rgs 2013 17:27
Dogrx rašė:unixas911 rašė:Šiaip tai aš siūlyčiau tau loopinti - tada pritrenks galutinai ir bus "atostogos"  .
Šitas geras triukas. Ant žemės 
-

Karolius
-
- Pranešimai: 193
- Užsiregistravo: 12 Sau 2009 00:20
- Burės numeris: 0
marko16133 16 Rgs 2013 18:11
nieko baisaus loopinti ant zemes jei lupas buna virs galvos
-

marko16133
-
- Pranešimai: 689
- Užsiregistravo: 18 Sau 2010 17:16
Karolius 16 Rgs 2013 20:03
Paziurejus i situs bandymus man asmeniskai baisu, zmogus juk klausia ka jam daryti po ''suoliuko'' leidziantis, loopint jis gi nori
-

Karolius
-
- Pranešimai: 193
- Užsiregistravo: 12 Sau 2009 00:20
- Burės numeris: 0
Grįžti į Kitesurfing Media
Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių
|
|