EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Čiuožimo snieglente nauda

Vieta diskusijoms apie viską, kas susiję su žiemos sportu
General Winter sports

Čiuožimo snieglente nauda

UNREAD_POST 22a 01 Vas 2018 11:37

Čiuožimo snieglente nauda, Instruktorius Vilniuje +37066229729

7 Priežastys, kodėl verta pradėti slidinėti snieglente:
1) Gerėja nuotaika: snieglenčių sportas skatina endorfinų, įtakojančių nuotaiką, išsiskyrimą.
2) Gerėja lankstumas ir pusiausvyra: snieglenčių sportas pagerina lankstumą, nes čiuožiant snieglente dažnai reikia greitai pakeisti čiuožimo kryptį ir greitį.
3) Pagerina širdies ir kraujagyslių darbą: čiuožiant snieglente širdis ima plakti sparčiau. Priklausomai nuo čiuožinėjimo snieglente įgūdžių, žmogus čiuožimo metu gali sudeginti nuo 250 iki 630 kalorijų per valandą. Kadangi dauguma žmonių įprastai praleidžia kalnuose mažiausiai po kelias valandas, čiuožimas snieglente gali tapti efektyvia kalorijų deginimo treniruote!
4) Didėja ištvermė: čiuožiant snieglente stiprinami visi raumenys. Ypatingai didelės apkrovos tenka kojoms (net ir pirštų bei kulkšnių raumenims), sėdmenims, presui, nes reikia valdyti snieglentę, kontroliuoti čiuožimo kryptį ir greitį, išlaikyti balansą. Čiuožimo snieglente metu dirba ir rankos bei pečių linija, nes rankų pagalba išpildomi posūkiai.
5) Stiprina gebėjimą susikaupti ir sutelkti dėmesį: siekiant išlaikyti balansą ir išvengti kritimų, snieglentininkai turi akylai stebėti pokyčius trasoje. Gebėjimas sutelkti dėmesį yra tarsi raumuo: kuo daugiau praktikos, tuo lengviau bus ilgą laiką sutelkti dėmesį į užduotis ir įveikti išsūkius.
6) Praplečia pažinčių ratą: pradėję užsiiminėti snieglenčių sportu pateksite į socialinį ratą į žmonių, turinčių panašių interesų. Gal leidžiantis kalno šlaitu išsamių ir gilių dialogų neužmegsite, tačiau kylant keltuvais turėsite daug laiko naujoms pažintims ir įdomiems pokalbiams;
7) Dar viena proga keliauti, nes tik maža dalis slidinėjimo entuziastų turi galimybę slidinėti savo artimoje aplinkoje. Daugumai žmonių reikia vykti į kalnus, atrasti naujus slidinėjimo kurortus, įveikti naujas trasas. Apie kelionių ir aktyvaus poilsio naudą sveikatai kalbama ir rašoma jau ne vienerius metus.
Jeigu nori čiuožt, tai pirmiausia reikia išmokt – Snieglentės instruktorius Aistis .
Prikabinti failai
20180201_102426.jpg
22a
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 27 Lap 2010 16:48
Burės numeris: 0

Grįžti į Viskas apie žiemos sportą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Prisijungimas nariams