EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Ischgl, Austria

Vieta diskusijoms apie viską, kas susiję su žiemos sportu
General Winter sports

Ischgl, Austria

UNREAD_POST alchemiko 26 Sau 2010 15:24

Sveiki, ruosiames vykti i Austrija, tiksliau i Ischgl. Gal kam teko ten slidinet? Koks bendras ispudis?
Butu tikrai idomu isgirsti Jusu nuomones :)
Aciu.
Vartotojo avataras
alchemiko
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 23 Lap 2009 19:46

Re: Ischgl, Austria

UNREAD_POST Vytas A 26 Sau 2010 16:54

Cia kaip kam. Buvau du kartus sausi ir kova. Abu kartus nepatiko kai pabandizau kitus kurortus, nors ten ir yra grazus slenis slidinejimui. Daug zmoniu, gietai nudrozia trasas. Susidare ispudis trasos ne visos paruostos vienodai, geri apriski.
Man asmeniskai Solden daugiau patiko. Sekmes !

Vytas
Vytas A
 
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 02 Bal 2005 21:01
Miestas: VILNIUS

Re: Ischgl, Austria

UNREAD_POST Voras 26 Sau 2010 17:24

Ischgl yra gerai. Buvau kova. Visuose geruose kurortuose dauk zmonių ir po pietu trasos buna nudroztos. Reikia anksti keltis ir pirmam stoveti prie keltuvo :D .
Buvau ir Soldene irgi kova beda ta kad ten labai didele dali trasu uzdaro jeigu daugiau pasninga (tada visi drozia likuisias) ir dauk rusų.

Abu kurortai geri svarbu kompanija ir oro salygos.
Voras
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 08 Sau 2008 14:22
Miestas: Kaunas

Re: Ischgl, Austria

UNREAD_POST boardbro 26 Sau 2010 17:36

VANDENS PRAMOGOS!!!
www.waterfun.lt
Vartotojo avataras
boardbro
 
Pranešimai: 145
Užsiregistravo: 22 Rgs 2008 21:11

Re: Ischgl, Austria

UNREAD_POST alchemiko 27 Sau 2010 09:16

Dekui uz suteikta info:)
Pravers.
Vartotojo avataras
alchemiko
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 23 Lap 2009 19:46

Re: Ischgl, Austria

UNREAD_POST Ctrl 30 Sau 2010 18:42

na kazkaip cia visi labai jau neigiamai. Gryzau is Ischgl pries pora savaiciu. Buvo tobula. Gyvenome Kappl pas tokius labai fainus diedukus - jei reikia duosiu kontakta. Pirkom viso Silvretta regiono ski pasa, bet slidinejom tik Ischgl'e. Zmoniu daug, bet kadangi slenis milziniskas ir keltuvu gal 100 koks, tai eiliu beveik nebuna (lyginant su Italijos Val di Fassa kur reikia 20 minuciu laukti). Snow park'ai irgi dideli ir smagus, galima mokytis tramplynus ant dideles pripuciamos pagalves.
Zodziu tikrai rekomenduoju Ischgl'a del savo dydzio ir laisve pojucio - kartais uzklysti i trasas kur vienas vaziuoji kelis kilometrus - nereikia visa laika drozti tu paciu dvieju melynu, kai trasu simtai (kuriu viena 11km..). Aisku vakare jau buna ledas populiariose trasose ir ant nusileidimo i kaima.
Vartotojo avataras
Ctrl
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 13 Spa 2006 02:24
Miestas: Vilnius


Grįžti į Viskas apie žiemos sportą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 20 svečių


Prisijungimas nariams