EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Trasos

Vieta diskusijoms apie viską, kas susiję su žiemos sportu
General Winter sports

Trasos

UNREAD_POST Gexas 08 Gru 2010 22:56

Pasidalinkite patirtimi kur važiuojate slidinėti? Latvija, Lenkija ,o gal Lietuva? Kokiose kalnuose slidinėjat? Aš asmeniškai praeitus sezonus į Riekstukalns Latvijoje važiuodavau, bet įdomu būtų ir kitur pabandyti. Kaip paslaugų kokybė Lenkijoje? Lietuvoje?
Vartotojo avataras
Gexas
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 10 Lap 2009 22:47
Burės numeris: 2111

Re: Trasos

UNREAD_POST Silvis 08 Gru 2010 23:45

Lenkija - Cypliskes, netoli Suwalku. http://www.wosir-szelment.pl/ - man asmeniskai visai patinka, trasu kokybe gera, daznai pravalo.. kartais eiles didokos.
Latvija - esu buves tik Milzkalnas ir Zagarkalns.. pastarasis vienareiksmiskai =D> o uz milzkalns, lenkai geresni mano nuomone.
Vartotojo avataras
Silvis
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 07 Rgs 2010 17:37
Burės numeris: 0

Re: Trasos

UNREAD_POST Fish-Bone 09 Gru 2010 00:04

Jeigu slidinėti, tai turbūt geriausia Ozolkalns. Ilgiausia trasa, patogūs keltuvai, liaudies dažniausiai nebūna per daug.
O jeigu snowboardinti tai Žagrakalns tikrai gali pasigirti vienu geriausių parkų pabaltyje (žinau, kad Druskininkuose bus taip pat Labai stiprus parkas :) ). Vien tik dėl ko verta važiuoti į Žagarkalną - aptarnavimas. Gal čia man taip nesiseka, bet Lietuvoje jaučiuosi kaip nusikaltėlis: nori nusipirkt bilietą - blogai, stovi eilėje prie keltuvo - blogai, iš pirmo karto nepavyko pasikelti iš pirmo karto ir dėl tavęs teko sustabdyti keltuvą - tuoj gausi iš kastuvo per galvą. Grynai toks požiūris dirbančių žmonių.. Kažkodėl LV su tikiais bajeriais neteko susidurti - visada padės, patars, kartu pasijuoks ir dar galiausiai pasiūlys nueiti kartu alaus išgerti į kavinę ant kalno...
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: Trasos

UNREAD_POST Gexas 09 Gru 2010 01:34

Man asmeniškai ,kaip jau minėjau labai patinka Riekstukalns http://riekstukalns.lv/ , aptarnavimas geras, trasų pasirinkimas nemažas, keltuvų ganėtinai daug, todėl žmonių eilės pakenčiamos. Lietuvoj bandžiau vieną sykį į Anykščius nuvažiuot, bet dėl kažkokių nepaaiškinamų priežasčių, pačią geriausią dieną slidinėjimui, nuvažiavęs prie kasos radau raštelį, kad tądien nedirbs... Menkas malonumas 100km trenktis tik tam, kad pamatytum stovintį keltuvą. Galėjo nors internetinėje svetainėje perspėti... Nes ,ne aš vienas tada likau it musę kandęs. Bet gal kas buvot pataikę į dieną kai jis veikė? Kokie įspūdžiai? Kalniukas, bent jau iš viršaus pasirodė neblogas.
Beje, dėl Lenkijos, kiek teko girdėti, dažniausiai Latvijoje geriau ar tiesa? Nes bent jau man atstumas beveik tas pats :)
O dėl slidžių ir snowbordo. Man kol kas nėra svarbu parkai, nes iki šio sezono slidinėjau slidėm, o tik šįmet įsigijau lentą :) tad, manau, kad tramplinams teks manęs kokį sezoną palūkėti :D
Vartotojo avataras
Gexas
 
Pranešimai: 41
Užsiregistravo: 10 Lap 2009 22:47
Burės numeris: 2111

Re: Trasos

UNREAD_POST geddas 09 Gru 2010 10:14

Važiuoti 100 km, kad pažiūrėti į kalną - sucks. Bet juk gali visada pasiskambinti ir pasiklausti ar kalnas dirba #-o Juolab, kad yra ir webcam'ai (tiek Anykščių, tiek Ignalinos). http://www.kalitoskalnas.lt ir http://www.lzsc.lt

Kas liečia Lenkijos Vosir - buvau vieną kartą pernai ir žiauriai nepatiko - žmonių krūva, eilėse laukti reikia apie 15-20 minučių, kultūra kaip lenkų - jeigu neužlipsiu niekam ant galvos, vadinasi blogai; todėl visi ir kariasi kaip tik įmanoma, trasų kokybė apgailėtina. Ten prabuvom visą dieną - nei karto nepravažiavo, kad sutvarkytų trasas. Vienas geras dalykas - kavinė su vietiniu alumi :) O ir maistas geras (ko trūksta LT kalnuose).

Iš LV esu buvęs Ozokalns ir Žagarkalns - super. Kaip ir minėjo anksčiau - aptarnavimas nerealus. Niekur kitur nesu tokio matęs - nei LT, nei PL, nei AT, nei SK. Tiek trasų kokybė, tiek parkas, tiek infrastruktūra mano galva geriausia iš aplinkinių vietų. Ozokalns ilgas ir sėdimi keltuvai, bet su snowboardu ten nuobodu (mano nuomone).

Na, bet kaip bebūtų - darbo dieną geriausia yra Anykščiai - dirba iki 23 val, tai ir iš Vilniaus po darbų galima 2-3 valandom be problemų nulėkti pačiuožti. Vakar buvom - žmonių nedaug, eilėse max 5 minutės, trasos puikios (tiesa vietomis šiek tiek galėtų palyginti). Bet gerai praleisti vakarą galima :) Savaitgaliais berods dirba iki 24 val.

G.
Life's too short to pick out the seeds
Vartotojo avataras
geddas
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: 11 Vas 2008 20:29
Miestas: Vilnius

Re: Trasos

UNREAD_POST Bobas32 09 Gru 2010 22:21

Šiandien buvome Ignalinoje. Kalnas rudas - sniegas su žemėmis suretrakuotas. Bulvių laukas "retrakpistas". Bet dirba. Net šviesas įjungė po 16:00. Bet iš to mažai naudos, nes vis tiek leidiesi tamsoje. 17:00 jau buvo nebeįmanoma čiuožinėti - išvažiavome. Sniego trūksta, trasa prastai išlyginta, paliktos kažkokios duobės, ledo plotai, sušalę didžiuliai grumstai. Aplinkinė trasa ilga, nestati, bet padaryti trys gubriukai (atseit tramplynai).
Nuo Vilniaus 1:45 važiavimo, atstumas ~100km+.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Trasos

UNREAD_POST Zanas346 10 Gru 2010 08:11

man uzteko viena karta pries kelis metus buti ignalinoje, kad daugiau ten niekada nebesirodyti. pamaciau, kaip keltuvas tempia i virsu nugriuvusi nelaimeli, niekas net nesiruosia sustapdyti troso, prie varlinyko priejimas prie keltyvo su nedidele ikalne ir visi cajnykai vienas po kito griuvineja- niekaip prieiti negali- o aptarnaujantis zmogenas stovi ir pora kartu su kastuvu sniego uzmesti negali, bet geriausia buvo, kai maciau girtu kompoanija nuo kalno su viena slide ir buteliu baltos vare ant pilno greicio. tiesa, dar ir mano zmona is nugaros nukirto tie alkoholikai. apie kalno prieziuros kokybe net nekalbu. sorry, ignalina, gyvenime ten kojos nekelsiu ir kitus ispesiu.
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Trasos

UNREAD_POST Bobas32 10 Gru 2010 09:29

Bet iš kitos pusės, kol nusileidi - tai bent sušyli. Dėl tų visų nelygumų ištisai dirbti reikia. Kalnas man patiko. Bet trasos paruošti jie nemoka.
:rr:
Vartotojo avataras
Bobas32
-
 
Pranešimai: 8392
Užsiregistravo: 30 Rgs 2004 20:58
Miestas: Vilnius - Klapėda
Burės numeris: 32

Re: Trasos

UNREAD_POST Zanas346 10 Gru 2010 09:55

beje, apie trasas LT- ar dar beveikia pusiau legali pusiau privati trassa moletuose? turiu galvoje salia observatorijos? kalnas tai ten labai mielas ir vaizdas i ezera atsiveria, tik ten budavo svelniai pasakius idomios salygos slidineti. kas nors ka nors zinot?
Vartotojo avataras
Zanas346
 
Pranešimai: 942
Užsiregistravo: 10 Lie 2006 21:16
Miestas: Kaunas
Burės numeris: 346

Re: Trasos

UNREAD_POST MissTea 10 Gru 2010 10:48

Bobas32 rašė:Šiandien buvome Ignalinoje. Kalnas rudas - sniegas su žemėmis suretrakuotas. Bulvių laukas "retrakpistas". Bet dirba. Net šviesas įjungė po 16:00. Bet iš to mažai naudos, nes vis tiek leidiesi tamsoje. 17:00 jau buvo nebeįmanoma čiuožinėti - išvažiavome. Sniego trūksta, trasa prastai išlyginta, paliktos kažkokios duobės, ledo plotai, sušalę didžiuliai grumstai. Aplinkinė trasa ilga, nestati, bet padaryti trys gubriukai (atseit tramplynai).
Nuo Vilniaus 1:45 važiavimo, atstumas ~100km+.


Buvau ten šeštadienį, sąlygos buvo geros, vietomis jau jautėsi trasos sulėdėjimas, bet jokios žemės nešvietė. Per savaitę viską "nuvalgė" :/ Liūdna, man ten visai patiko.
Vartotojo avataras
MissTea
 
Pranešimai: 100
Užsiregistravo: 10 Gru 2008 15:06

Re: Trasos

UNREAD_POST doriux 10 Gru 2010 22:47

žagarkalns- superiniai parkai ir trasų kokybė net ir paskutinėm sezono dienom. taip pat geresnio ir malonesnio aptarnavimo tikriausiai visoj europoj nerasi (bent jau at, pl, cz, sl, lt, lv). plius snieglentininkams yra kur pažaisti trasose.

milžkalns- lengvas parkas, smagūs tramplinai, nuobodokos trasos. gerai pradinukams. geras snieglenčių servisas.

riekštukalns: dideli tramplinai tiek parke, tiek trasose, parkas nelabai tinka mokymuisi, bet fotkėms ir filmavimui super. du boardercross- vienas didelis, su dideliais tramplinais, kitas mažas, be tramplinų. abu geri, jei daug slidininkų plūgu neprasineša. trasos neblogos. gera pradedančiųjų trasa.

ignalina: nelabai, nelabai. ir dar eilės... Trasos snieglentėm visai neįdomios. Tų tramplinų jau keli metai nėra. Tik gūbriai supilti.

Anykščiai: aptarnavimas kultūra nepasižymėjo. Pernai nė minties nešovė važiuot. Trasų kokybė ir nesužavėjo, o ir tų trasų, sumokėjos kaip LV, ne ką gauni.

Liepkalnis: net neverta kalbėt, išskyrus kad chebrytė pasidaro gerą snowparkelį.

Wosir Szelment: Vienas pasikėlimas brangus, eilės ilgos, nors trasoso įvairios ir visus kartus, kai buvau, buvo geros kokybės. Yra snowpark'as, labai mažas ir toks šiaip sau, gal bus geresnis šiemet. Plius dar vienas keltuvas pievas pjauna, lipt geriau. Mes ir pralaipiojom į parką.

Apie Austriją, Čekiją, Slovakiją, manau, neverta kalbėt, ten visur gerai. Turi savo pliusų ir minusų.


Čia mano kelios apžvalgos trasų:
http://snowdora.blogspot.com/2010/04/za ... -2010.html
http://snowdora.blogspot.com/2010/03/mi ... -2010.html
http://snowdora.blogspot.com/2010/02/wo ... lment.html
http://www.kitokslaisvalaikis.lt/?p=189 - riekštukalns
http://snowdora.blogspot.com/search?q=zell+am+see
Vartotojo avataras
doriux
 
Pranešimai: 297
Užsiregistravo: 03 Spa 2008 13:43
Burės numeris: 0


Grįžti į Viskas apie žiemos sportą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


cron
Prisijungimas nariams