EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

NITRO SNIEGLENTES

Vieta diskusijoms apie viską, kas susiję su žiemos sportu
General Winter sports

NITRO SNIEGLENTES

UNREAD_POST Rollas 22 Rgs 2011 21:18

Sveiki,

gal kas esate susidure su NITRO snieglentem, na idomu kaip ju kokybe ir kokie atsiliepimai.


Aciu ....
Take Air...
Vartotojo avataras
Rollas
 
Pranešimai: 167
Užsiregistravo: 28 Lie 2009 19:34

Re: NITRO SNIEGLENTES

UNREAD_POST MantasMX 24 Rgs 2011 19:52

Aš tai neturėjęs NITRO snieglentės, bet youtube'je kiek pasižiūriu video, tai nemažai profesionalių sportininkų pasirinkę NITRO. Na, o jei jau profai pasirenka, tai tikriausiai nėra prastos kokybės :)
Vartotojo avataras
MantasMX
 
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 12 Kov 2011 10:56
Burės numeris: 0

Re: NITRO SNIEGLENTES

UNREAD_POST Fish-Bone 25 Rgs 2011 01:19

Profesionalai pasirenka tai, kas juos remia :)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

Re: NITRO SNIEGLENTES

UNREAD_POST xkuza 25 Rgs 2011 02:34

Visos snieglentes siais laikais yra geros, nesvarbu kiek uz jas mokesi :] isskirtiniais atvejais isgirsti, kad atsilupa virsutinis sluoksnis krastuose po didesnio naudojimo, kaip man buvo su mano lenta, bet vistiek ji buvo man gera. Garantinis visai i nauja po 2 sezonu pakeite, susimokejus uz siuntima i gamykla ir parasius kelis emeilus, ir nusiuntus fotkes, kai xclub skateshop bbd buvo ant savo produkto.

Viskas susiveda i pinigus, ir branda. Katavimui bet koki tripaka imi, nesvarbu, kieta, minksta, bile laikytu vazinejant vos apsnigtais zolynais, per kurmiarausius ir kitokius dalykus.

Slidinejimui - viskas velgi tinka. Tik isbandes kelias lentas gali pasakyt, kad tau viena ar kita nepatiko, ar patiko maziau. Nitro nera topinis brandas, bet lentos OK. Lietuviai yra pasirinke jas pardavinet, nes is ju gali uzdirbt :]. Ir jos yra gan populiarios, del prieinamos kainos.

Siulau googlint modeli, reviewsus, ir sprest, ar tau tinka mokama kaina ir tai, ka zmones sneka apie ta modeli, ar ne.
Vartotojo avataras
xkuza
 
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 16 Lap 2006 16:53
Burės numeris: 964

Re: NITRO SNIEGLENTES

UNREAD_POST MantasKLP 07 Spa 2011 16:08

o kazin kaip sita lenta?gal kas yra tureja?seip senas modelis,bet kaip ciuozianciam dar tik antra sezona butu pats tas?
http://www.crazysnowboarder.com/EQUIPME ... 5?item=126
MantasKLP
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 10 Gru 2010 21:48
Burės numeris: 0


Grįžti į Viskas apie žiemos sportą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


cron
Prisijungimas nariams