EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Full body armor/back armor?

Vieta diskusijoms apie viską, kas susiję su žiemos sportu
General Winter sports

Re: Full body armor/back armor?

UNREAD_POST looking4snow 09 Bal 2012 21:11

Cia abi versijos pavaizduotos: http://www.alpsgear.co.uk/7-flexmeter-wrist-guards
Paprasta versija (amerikoje dar vadinama Single splint) pigesne, nes apacioje tik neoprenas. Plus versija (amerikoje dar vadinama All season arba Double) brangesne, nes apacioje apykiete plokstele susvelninti smugiui i kietus daiktus + tas nuimamas sudukas plastikinis skirtas riedlentininkams (todel ir nuimamas, kad snowboardui nereikalingas). Tiek viena, tiek kita versija turi toki pati virsutini apsaugojima nuo per didelio rieso lenkimo. Skiriasi tik apacia. As asmeniskai tikrai netaupysiu tu keliu svaru ir pasiimsiu Plus versija. Tau irgi patarciau daryti ta pati, jau vien del to, kad esi susilauzes riesa.
Flexmeter pirstinese idetos lygiai tos pacios apsaugos, bet sake nepatogios jos kazkokios. Geriau yra nusipirkti atskirai ta apsauga ir po parduotuves ieskotis patinkancios pirstines, aisku matuojantis su apsauga.
As dabar irgi manau, kad taupyti neverta. Aisku proto ribose, nes kai paziuri, geriausios keliu apsaugos eina uz 500-700$... :D Kosmosas. Nors mano atveju gal nelabai kas ten ir butu kitaip, nes tiesiog buvo per greit, per toli, per aukstai ir dar daug kitu "per".
looking4snow
 
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: 02 Kov 2012 16:45
Burės numeris: 0

Re: Full body armor/back armor?

UNREAD_POST nevseremos 06 Bir 2012 00:29

Turėjau ir aš praėjusią žiemą riešo lūžį, per kurį sezoną turėjau baigti vasario mėn. Tai dabar dairausi po truputį į rimtesnes apsaugas. Susidomėjau irgi būtent tomis Flexmeter. Gal jau esate kuris įsigijęs? Kaip su patogumu? Pats ketinu pirkti, tą pigesnį "Single splint" variantą. Nes riedlentėm kaip ir nevažinėju. Naudočiau tik žiemą. O ir mano nuomone ant to ledo jei kristi, tai pirštinė šiek tiek apsaugos. Svarbiausia šiuo atveju lenkimas, kuris ir įtakoja lūžį. Kaip man ir buvo. Tuo pačiu manau ir patogiau su Single splint versija, laisviau pirštinėje turėtų būti. Na jei kas turite, tai pakomentuokite, būtų įdomu išgirsti.
Pats kol kas tik iš bėdos dabar, paprastas riedutininkų apsaugas turiu. Geriau nei nieko. Bet realiai, reikalingos būtent Flexmeter. Nes tos per trumpos yra, ir pilnai gali neapsaugoti nuo lūžio. Čia matyti riešo lūžis, kuomet naudojamos mano minėtos per trumpos, netinkamos apsaugos. http://www.ski-injury.com/prevention/wrist_guards
I'd rather be lucky than good!
Vartotojo avataras
nevseremos
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 19 Rgp 2009 11:17
Burės numeris: 0

Ankstesnis

Grįžti į Viskas apie žiemos sportą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


cron
Prisijungimas nariams