EXTREME-SPORTS.LT
Lietuvos extremalaus sporto portalas


www.emotions.lt Photo video www.puskupusku.lt

 

 

Pačiūžų pasirinkimas

Vieta diskusijoms apie viską, kas susiję su žiemos sportu
General Winter sports

Pačiūžų pasirinkimas

UNREAD_POST Fish-Bone 18 Lap 2007 20:16

Atėjo žiema ir vėl užlipau ant ledo. Tik vat atvažinėjau gerą valandą arenoje su ką tik pagaląstom savo pačiūžom ir pagalvojau, kad visgi paseno morališkai mano 'maximinio lygio' pačiūžos per 4metus.. spaudžia šonus, vidinio bato liežuvis perlūžęs 3vietose.. taigi reikia naujo inventoriaus.
Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis naujas pačiūžas? Yra ten gal kokie nors pačiūžų (kaip riedučių) stiliai? Suprantu, kad dailiojo čiuožimo ir ledo ritulio pačiūžos skiriasi :) Yra kokios nors firmos, į kurias reikėtų daugiau žiūrėti, o kitų prisibijoti, dėl nekokybiškos produkcijos?

dėkuj už pagalbą.. :)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

UNREAD_POST Sige 18 Lap 2007 20:51

gali pradzioj paskaityti cia : http://paciuzos.lt/lt
Vartotojo avataras
Sige
 
Pranešimai: 857
Užsiregistravo: 01 Spa 2004 09:12
Miestas: Kaunas

UNREAD_POST xkuza 18 Lap 2007 22:00

pries metu 4-5 pirkau savo NIKE QUEST 6, tai tarnauja puikiai! TIk cia Questo modelis, kuris ale pigiausias buvo, bet Nike:}} Jokiu priekaistu neturiu - puikios. Nesu leto ritulininkas, ir uztenka ir nekniedyto TUUK pleito, vistiek nesiruosiu nei kada gyvenime keist, neika :]. Neisvazinesiu bleido tiek. TIesiog tuo metu pirkau geriausias, kiek pinigine leido - 500LT kazkur kainavo.

RInkis pagal patoguma pasimataves, paprasyk i ledo arena nusinest. Zinoma labai daug kas priklauso nuo uzhsivarzymo. Per stipriai uzversi - koja tirps, trins ir bus kancia. Su visom paciuzom taip pat.
Jei reik pigiu ir kokybisku - rinkis CCM modelius (tik jei bus apsiutas priekis, nesitikek, kad pavazinejant per metus bent 50 sesiju, kad jos atrodys estetiskai. Paprasciausiai ar uzlekia kas, ar pats nutrini beciuozdamas nosim i leda), jei reik UBER geru - rinkis GRAF, CCM, NIKE, kuriu kaina virs 1200 litu.

Matuotis matuotis matuotis :}}
Vartotojo avataras
xkuza
 
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 16 Lap 2006 16:53
Burės numeris: 964

UNREAD_POST Fish-Bone 25 Lap 2007 22:24

o ką galėtumėte pasakyti apie BOTAS firmoas pačiūžas? :) konkrečiai būtų modelis Pulsar 112 :] kaina tokia pakankamai įkandama (nors ir 2kartus didesnė, negu lenkų online shopuose).

Pats pradėjau čiuožinėt so Botas pačiūžomis. Bent jau dėl senesnių jų gaminių kokybės ir ilgaamžiškumo neturiu jokių priekaištų - mano mama 16gimtadienio proga gavo iš savo senelio Botas pačiūžas ir dar dabar, daugiau kaip po 30 metų, su jomis čiuožinėja :) tik kažin ar per tiek metų nesuprastėjo visas tas reikalas?
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

UNREAD_POST Girmantas 25 Lap 2007 22:59

turiu botas. labai patenkintas.
Girmantas LT 69
Soulraiderių grįžusių į hipermaterializuotą pasaulį blog'as - www.spotas.lt
Vartotojo avataras
Girmantas
-
 
Pranešimai: 5084
Užsiregistravo: 04 Spa 2004 01:09
Miestas: Vilnius
Burės numeris: 69

UNREAD_POST Fish-Bone 25 Lap 2007 23:04

tada gal galėtum išsamiau pakomentuoti? :) koks konkrečiau modelis, kaip ilgai jau jom čiuožinėji, kur jas įsigyjai, kiek teko palikti Lietuviškų už jas?.. :)
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617

UNREAD_POST Fish-Bone 03 Sau 2008 00:24

Sorry už double post.
Pakalbėjęs su Girmantu ir išgirdęs gerus žodžius apie Botas Ergonomic pačiūžas, pakankamai atsitiktinai ir pats jas nusipirkau būdamas Vilniuje. Taigi dabar, praėjus mėnesiui nuo pirkimo ir jas ne vieną kartą išbandęs, galiu pasakyt savo nuomonę.
Pačiūžos - Botas Ergonomic 251. Jos iš 2007-2008 kolekcijos. Kaip rašo, skirtos "Leisure ice-hockey and freestyle skating". Manau tai būtent tai, ko man ir reikėjo.
Pirmą kartą pačiūžas nusivežiau į Mažeikius, ten man jas pagalando ir 45minutes jas bandžiau. Tada maniau, kad arba čia kažkokį Š nusipirkau, arba man prastai pagalando pačiūžas, arba esu totaliai žioplas ir nesugebu net tiesiai važiuoti. Tą kartą, pažiūrėjusi, kaip aš čiuožiu, mano draugė pasakė - lėvai pagalando pačiūžas.
Taigi sekančią dieną važiavau į Klaipėda ir daviau labai maloniam dėdei Akropolio ledo arenoje, kad jas pagaląstų iš naujo. Kadangi dėdė žinojo, ką daro, tai padarė viską labai puikiai.
Dabar jau čiuožaiau gal 4kartus ir kuo toliau, tuo labiau myliu šias pačiūžas. Labai gerai tinka mano kojai, idealiai visur priglunda. Tik privalu važiuoti su slidinėjimui skirtomis kojnėmis (na arba kokiomis vilnonėmis ar šiaip storesnėmis). Labai lengva su šiomis pačiūžomis įsibėgėti ir imti itin greitus posūkius, nes pačiūžos yra gana lengovs ir daro tai, ko iš jų tikiesi. Taip pat tik su šiomis pačiūžomis pavyko pramokti stabdyti kantuojant pačiūžas ir greitai važiuoti atbulam :)

Taigi jei esate čiuožėjas-mėgėjas ir norite itin gero kainos/kokybės santykio, patariu rinktis Botas Ergonomic serijos pačiūžas :)

P.S.: NEGALĄSKIT PAČIŪŽŲ MAŽEIKIUOSE!!! Arba šiaip blogai pagaląs, arba sugadins pačiūžas visiškai. Vienai pažįstamai, nuo figūrinių pačiūžų sugebėjo nulaužti 3dantukus begaląsdami. :evil:
LTU 1617
Life should not be a journey to the grave with the intention of arriving safely in an attractive and well preserved body, but rather to skid in sideways, chocolate in one hand, martini in the other, your body thoroughly used up, totally worn out and screaming, "Woo hoo! What a ride!"
Vartotojo avataras
Fish-Bone
-
 
Pranešimai: 2107
Užsiregistravo: 01 Rgs 2006 15:13
Miestas: Telšiai-Plateliai-Vilnius-Akinys
Burės numeris: 1617


Grįžti į Viskas apie žiemos sportą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


cron
Prisijungimas nariams